Lambda

Wrocław

Opinie o Lambda

falk

anonim, z tego co kojarzę u nich nie ma wielkich problemów z atmosferą. Jedyne co może być problematyczne to wypracowanie podwyżki.

kolega z gierkowki

Atmosfera beznadziejna zwlaszcza teraz. Duzo ludzi pozwalnialo sie samych glownie handlowcy. konkurencja nie spi i to wykorzystala:) teraz maja lepiej. ogolnie firma slabo placi,

solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam średnio. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i pomagający. Stawkę moge negocjować od 1200zł netto. Najbardziej podobało mi się w LAMBDA bardzo mili ludzie i fajna atmosfera. NAjbardziej nie podobało mi się w LAMBDA położenie (Zakrzów) oraz monotonnia pracy.

kas

Miła atmosfera, ciekawa praca,dobre zarobki

Zostaw opinię o Lambda - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lambda