Lambda

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lambda

Emilia

Niesamowicie skrajne opinie. Atmosfera super, to znów słaba, zarobki dobre, niedobre. Niechże ktoś z Was się określi, bo nie wierzę, że handlowiec sprzedający tonery będzie w 2021 zarabiał najniższą krajową. Trzeba jakoś różnicować sprzedawców, nagradzać najskuteczniejszych. Tak uważam.

ziutek Nowy wpis
@Emilia

Opinie nie do tej firmy co trzeba (nazwa podobna).

beta Nowy wpis

jako handlowiec brak szans na dobrą pensję; brak jakichkolwiek szkoleń czy też pozapłacowych benefitów; dużo obietnic a w rzeczywistości słabo; chyba ze starej załogi mało kto został więc chyba nie bez powodu; ogólnie nie polecam; można trafić dużo lepiej

Toner

Słabe zarobki, nerwowa atmosfera, a szef działu handlowego nie liczy się ze zdaniem innych pracowników. Kiedyś atmosfera pracy była ogromnym atutem firmy. Te czasy minęły i chyba już nie wrócą.

Krystyna
@Toner

:( A z jakiego powodu te czasy minęły tak właściwie? To tak samo z siebie?

Toner
@Krystyna

Zarząd zaufał niewłaściwym osobom. Brak pomysłu na rozwój, brak porozumienia między działami i kierownik handlowców, który uważa się za dyrektora firmy, a tak naprawdę gra na siebie. Będzie tylko gorzej.

Krystyna Nowy wpis
@Toner

Słabo trochę tak pesymistycznie podchodzić do sprawy,,, Mimo wszystko ciekawa byłabym obecnych warunków tutaj, naprawdę się pogarsza? Aktualnie ktoś pracuje, żeby przybliżyć temat?

Aldona Nowy wpis

Byłam tam na rozmowie kilka tygodni temu, nie odniosłam pozytywnego wrażenia, a pieniądze, które proponują to żart.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lambda? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
falk

anonim, z tego co kojarzę u nich nie ma wielkich problemów z atmosferą. Jedyne co może być problematyczne to wypracowanie podwyżki.

kolega z gierkowki

Atmosfera beznadziejna zwlaszcza teraz. Duzo ludzi pozwalnialo sie samych glownie handlowcy. konkurencja nie spi i to wykorzystala:) teraz maja lepiej. ogolnie firma slabo placi,

solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam średnio. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i pomagający. Stawkę moge negocjować od 1200zł netto. Najbardziej podobało mi się w LAMBDA bardzo mili ludzie i fajna atmosfera. NAjbardziej nie podobało mi się w LAMBDA położenie (Zakrzów) oraz monotonnia pracy.

kas

Miła atmosfera, ciekawa praca,dobre zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda - Wrocław

• Jak się pracuje w Lambda?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lambda