Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Łukasz

Najczęściej do10 tego ale zdarzają się wyjątki że dzień lub dwa po terminie się zdarzy chodzi mi o drugi przelew

Seba

Wyplaty są całkiem spoko w porównaniu z innymi firmami to lambda wypada spoko

Anka
@Seba

Do kiedy jest wypłata w lambdzie

@Anka

Każdy ma ten sam termin czy to jednak zależy jak się ugadasz? Tygodniówki teraz są jakieś czy nie bardzo?

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca na karton gipsach?jacy kierownicy?mam zamiar wrócić po 7 latach.czy coś się zmieniło?pozdrawiam.

Rys

Ludzie po 60 tce też się nadają do pracy z takim doświadczeniem to nie jednego kierownika mogą technicznymi sprawami zagiąć a to że efektywność jest jaka jest no cóż

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Heniek

Przerwy są dobre pojechać od nich do pracy na kilka lat potem wrócić z gotowka kupić kwadrat czy wybudować dom odpocząć trochę i znowu na kilka lat uderzyć i tak można pracować

Romek

A ja wracam po dłuższej przerwie do nich i gadałem z biurem stawki wysokie można dobra dniówkę przytulić

Rafi

Fajnie że ciuchy robocze są na najwyższym poziomie i rękawice skórzane wkoncu jest jakoś bo w porównaniu kiedyś tam co było to szkoda pisać pozdrawiam Rafik

Kamil

Pracownik może sobie kupić jak najbardziej sam jakim transportem chce dotrzeć na miejsce pracy ale i tak firma pokryje koszty za zakup więc wszystko jest jasne jeśli chodzi o takie sprawy

Wiesiek

Stawki są dużo większe niż rok temu Jak ktoś nie dowierza to dzwońcie do biura a zaczynają się od 140 w górę

Olek

Od kiedy to pracownik kupuje bilet do Polski przecież tak się to nie odbywa. Pani Magda zajmuje się biletami i tylko ona wie za ile kupuje czy to droga lądowa czy powietrzna. Za wszystkie bilety płaci firma.

Tracz

Jak wygląda sprawa ze zjazdami do Polski?

Kontur
@Tracz

Kupujesz bilet na samolot, na pociag ,na flygbusarne i lecisz, ladujesz w pl kupujesz na pociag(ok350Zl) pozniej odwrtonie przy wyplacie okazuje sie ze za pobyt w pl nie masz zaplacone nic a w pue zus obcieta skladka

John
@Tracz

Najlepsza uczciwa firma dbajaca opracownikow Wyplaty o 50 procentwyzsze niz w i nnych firmach dlatego ludzie chca tu pracowac lest sie trudno dostac

Ziomuś
@Tracz

Zjazdy do Polski wyglądają tak na święta wielkanocne później urlopy między Lipcem a sierpniem i zjazd na święta Bożego Narodzenia czyli w ciągu roku masz trzy zjazdy... PZdr Jeśli masz rodzinę i dogadasz się z kierownikiem na zjazdy np weekendowe czy coś w tym stylu ro nie ma sensu bo za te stawki co są płacone nie zarobisz.... A co mówić odłożyć stawki 123kr ro były 10lat temu ???? mówię tutaj o początkujących pracownikach

Panczo
@John

50 procent wyższe niż gdzie np?? Wypowiedź się podaj przykład ubeku ty no teraz ro się popisałeś hahaha myślisz że przyplusujesz takim czymś? Nie wprowadzaj ludzi w błąd swoich rodaków Polaków na muke wkręcać? Kto tak robi te pensje nawet nie przekraczają 50 procent zarobków w Polsce. Na ostatniej budowie co robiłem 4ludzi odeszło mam kontakt kolejnych dwóch też odchodzi na dniach. A kierownictwo robić, robić bo będą roszady najlepszych paru zostanie tylko. A przy roszadach to (usunięte przez administratora) Cię na pociąg czy gdzieś i sobie radz A ilu jest seniorów ludzi co ciężko i po schodach wejść bez języka i tak wypierdzielaja A dalej się mart

Ziomuś
@John

Już daje przykład już nie mówię o stawce 123kr licz po 136sredia stawkę i tak zawyżyłem. Przy 200h pracy 27200kr tak? Teraz pomnóż przez kurs korony jaki stoi czyli w chwili obecnej 0,37gr wychodzi Ci No powiedzmy 10000tys człowieku z dala od domy a jak robisz i się nadajesz do pracy to w Polsce wyciągniesz 7/8tys warto??? Myślcie ludzie

Xyz
@John

Taka uczciwa jestem świadkiem chlopak kostkę skręcił pojechał do szpitala a tam zero ubezpieczenia nie ma A1 lekarze z grzeczności przyjęli musiał że swoich zapłacić 2000kr i siedzenie za darmo na kwaterze bo przed wyjazdem kierownik ostrzega broń boże powiedzieć że to w pracy się stało bo zjazd do Polski tak robią. Najlepsi tacy co głowę spuszcza dobrze dobrze to ja posiedzę aż wyzdrowieje ze dwa tygodnie na kwaterze i za dwa przepracowane zarobisz 4500zl z czego z tys przejesz także jak masz zobowiązania w Polsce wysłać rodzinę na opłaty i życie to na chrupki Ci może zostanie ;)

Tom
@John

Nie o 50 wyższe tylko o 70% a najbardziej cenią sobie urlopy i płatne odwozy w dwie strony na lotniska i tym podobne tanie 5koron za km co np za dowóz 100km daje 1000kr ~400zl ... taniej wychodzi publicznym transportem

Włodek

Lambda jest jak dobre wino im starsze tym lepsze...a tak serio to ja ich polecam na sto procent wiarygodna i rzetelna firma z dużymi możliwościami zawodowymi

@Włodek

Uzasadnij czym według Ciebie są te możliwości zawodowe? Bo chyba jedynie tym żeby tam się nauczyć i pojechać dalej... tam na budowie to odzywać się za bardzo nie wolno bo jak okaże się że coś potrafisz i się za dużo odzywasz albo jesteś za mądry to szybko liderzy cie oczernią i pomogą się zwolnić.

Zonk

Bardzo mnie śmieszą te pozytywne komentarze... Osoby powiązane z biurem firmy piszą jako pracownicy szeregowi jak to jest wspaniale i kolorowo w tej firmie która ma za nic pracownika. ,,Majster,, z kontraktu kiedyś rzekł ..firma Cię zatrudni wyślę na jakiś projekt, tam wycisną Cię jak cytrynę, będziesz(usunięte przez administratora)a potem jak ci się coś stanie zachorujesz, wypadek w pracy itd, to się ciebie pozbędą, bo już nie nadajesz się do(usunięte przez administratora) będziesz chory to dostaniesz papier do podpisania o bezpłatnym urlopie, żebyś tylko kosztów firmie nie robił. Albo propozycje żebyś się sam zwolnił, wyleczył i oni Cię z otwartymi ramionami przyjmą. Śmieszne kierowniki, marionetki na sznurkach, dość że o pracy znikome pojęcie, to część z nich lub większość nie zna języka na kontrakcie nawet angielskiego,ale czego to wymagać jak z polskim mają problem w mowie. Panowie policzcie sobie te stawki które mają do zaoferowania. Część chłopaków ma ,,nawet,, 125/126 koron w Szwecji , no ok niech dadzą 145 czy ile tam proponują teraz ..to dużo ? .. na Szwecję, na małą ilość godzin, na brak urlopu ?

Jarek
@Zonk

W końcu ktoś tu prawdę napisał. Znam tą firmę i widzę połowę komentarzy piszą ludzie z biura żeby uratować opinie. Jak tak dalej będzie to firma upadnie i to niedługo. Prawdopodobnie mój komentarz zostanie zablokowany ale z tymi urlopami bezpłatnymi to jest prawda. Jeśli ktoś zachoruje to również nalegają żeby się zwolnić. Ostatnimi czasy wiele ludzi odeszło do konkurencji.

Nowy pracownik

Witam. Mam pytanie odnośnie firmy ile godzin zazwyczaj się pracuje dziennie/soboty pracujące ? Pozdrawiam

Ricki
@Nowy pracownik

W biurze naobiecują Ci wszystko albo nawet wiecej ale prawda jest taka, że jak w miesiącu uda się zrobić 180h to już jest bardzo duzo. Oszukują ludzi wliczając diete i urlop w stawke co wychodzi dopiero w zusie. Przy terazniejszym słabym kursie korony ciezko jest zarobic 10 000zł w miesiac gdzie jeszcze trzeba odliczyc przynajmniej koszty jedzenia. Kierownictwo może i w porządku ale trafia się kilka osób z którymi trudno jest wspolpracować, szczególnie jeden pan brygadzista z okolic sącza znany w całej firmie, dzięki któremu ludzie wylatują, przenoszą się a często nawet zwalniają.

Majki
@Ricki

@Pracodawca Zgadzam się w 100% bo tam chwilę pracowałem. Tego gościa to trzeba zgłaszać do biura do Warszawy bo tam nie wiedzą o wszystkim. On jest znany na wszystkich budowach i powinien wylecieć za (usunięte przez administratora) i iść prosto na leczenie...

Arek

Lepiej zarobić dziesięć koła albo coś trochę więcej niż w Polsce na budowach też kokosu nie ma a życie wcale nie jest tańsze niż w Szwecji także ja wybrałem lambdę a nadgodziny zawsze się przydają

Leszek

Czy ktoś może powiedzieć, jak wygląda kwestia ubezpieczenia społecznego (socjalu)? Odpukać, oby nie było to konieczne, ale warto wiedzieć , jak np. wygląda sprawa opieki zdrowotnej. Ktoś, coś?

Ciekawy

A ile zarobisz na tych wiatrakach to n akord czy jak?

Pani Olbrzym
@Ciekawy

Godzinowa stawka plus premie ale i tak dobrze wychodzisz

Zbrojarz

Od poniedziałku do piątku 8 h dziennie a soboty dla chętnych

Mistrzu

Ja też jadę na wiatraki fajnie się betonuje a potem to już kosmetyka jedni robią to inni przywożą elementy i składają jak domki z kart

W sobotę lecę do Sztokholmu a potem dalej dobrze że mam kontakt z kierownikiem i nr dyżurny w razie w to mi pomogą fajnie że tak w tej firmie jest

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 711.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.