Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Maxi Nowy wpis

JAK WYGLADA ROZMOWA NA MONTER KONSTRUKCJI ZABUDOWY SUCHEJ I MONTER PLYT K-G

Nowy Nowy wpis

Witam dostałem ofertę pracy w Hamburgu na izolacji zastanawiam się czy skorzystać więc chciałbym podpytać czy idzie zarobić w firmie oraz czy warto z nimi zacząć współpracę. Z góry dziękuję za informację.

Żona izolera Nowy wpis
@Nowy

bardzo polecam. Kierownik wymagający ale rozumię potrzeby pracowników. Mąz kolejny raz jest u niego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lambda S.A.?

milosz

oby do swiat i urlopik za ktory firma pokrywa koszty jedni z nielicznych co placa za takie akcje

wieslaw
@milosz

no ja nigdy nie slyszalem zeby firmy placili wkoncu to tez kosztuje a to tylko przyjemnosc dla mnie

jeden.P
@milosz

a ile jest tych urlopow dwa razy do roku czy wiecej?

brat
@milosz

no to prawda ja w zasadzie nigdy sie nie spotkalem z taka forma jade na urlop to place ze swoich pieniedzy a w tej firmie oni pokrywaja koszty no powiem mega

policjant
@milosz

nom nie znam drugiej takiej firma co by prawie za wszystko pokrywala koszty normalnie jestem w szoku

Ma
@policjant

I co moze ci urlop wyplacili?

Dario
@milosz

Bzdura, ZA URLOPY NIE PŁACĄ PODOBNIE JAK ZA PRZEJAZDY. TO CI Z BIURA PISZĄ TAKIE BZDURY. NIE WIERZCIE W TO

Luki
@milosz

Pokrywa koszty? Dodaj że tylko powrotu do domu a nie urlopu. Ta firma to jedno wielkie dno

@milosz

Ta firma nie płaci za urlopy. To bzdura . Pokrywa tylko koszty zjazdu na święta tj pakują cię do 9 os busa ledwo jeżdżącego. Jak weźmiesz urlop w ciągu roku to musisz sam sobie opłacić przejazd . Nawet na lotnisko już nie chcą wozić. Pokrywanie kosztów podczas urlopu wiąże się jedynie z płaceniem za kwaterę która zajmujesz. Nie wciskajcie ludziom kitu !!!!!

@milosz

Kłamstwo . Nie płacą za urlopy . Nie pokrywają kosztów urlopu jedynie zjazdy ja święta . Bzdura wypisana przez ludzi z ich biura. Tak jak inne pozytywne komentarze

Dawid
@Dario

Zgadzam się z kolegami . Za urlopy nie płacą , za przejazdy do domu też. Wynagrodzenia z opóźnieniem płacą a jak się zwolnisz to też nie płacą zgadzam się również z tym że dobrie opinie to piszą ludzie z biura . Firma porażka .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lambda S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Lambda S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mas

Za urlop nalezy sie wynagrodzenie a oni robia z ciebie ciebie po prostu bezrobotnego na 2-3 tygodnie

@Mas

To prawda. Z wnioskiem o urlop musisz podpisać wypowiedzenie . Żenada nie firma

BP

Te pochwały to piszą ludzie z biura Ta firma to porażka Zasłużyli sobie na takie komentarze bo Traktują ludzi beznadziejnie Nie polecam szkoda nerwów Nie płacą w terminie a po wypowiedzeniu to już zapomnij że się o kasę doprosisz , trzeba walczyć w sądzie pracy, żenada podejście

Jacek

czasami moze sie zdarzyc platnosc nie do 10 tego a to spowodowane jest brakiem wplat w terminie klienta a pozniej sie czyta ze nie zaplacili i stad takie opinie

Szkoda czasu i nerwow

Zalegaja z wypłatą Nie dotrzymuja slowa poza umowa Kwatery srednie wrecz czasem (usunięte przez administratora) Busy przepełnione i wracajac po pracy czujesz smrod kolegów bo na budowach nie masz czasu sie wykaoac po pracy albo sanitariaty sa do bani Urlipy szkoda gadac Szacunek dla oracownika żaden Stawki slabe nawet jak dla jigos kto ma doswiadczenia daja marne pieniadze Ja uciekam po 3 miesiacach Nie polecam

megan

wszystko jest opodatkowane i dzieki temu emeytura bedzie normalna a nie jak w innych firmach kombinuja aby tylko dla siebie

Kontur
@megan

Wejdz na pue zus i zobacz czy nie kombinuja, podobne skladki wplywaly mi w Polsce, pracujac na umowie Szwedzkiej mialbym oplacane skladki Fora od kwoty okolo 38000sek miesiecznie , w Lambdzie skladki oplacane sa od kwoty ok 10500zl lub 5900 w zaleznosci czy jestes na urlopie, sumujac bedac 6 razy w roku na urlopie bezplatnym firma odprowadzi zus od kwoty ok 95000 zl w roku,pracujac na umowie Szwedzkiej twoja skladka byla by odprowadzona od kwoty okolo 1850000 zł brutto po przeliczeniu, w obu krajach skladka emerytalna jest podobna procentowo

Krzych

Odradzam, tu natyrasz się i nie zarobisz. Nie ma nawet dobrych narzędzi, wszystko wyrobione doprosić się nie można. (usunięte przez administratora) SZUKAJĄ

Kaczor

NIE PŁACĄ, A KOMBINUJĄ Z WYPŁATAMI

marian

najlepiej to pojsc na dzialanosc miec ekipe puscic do firmy i zyski murowane

cyco

covid sie dawno skonczyl ale znow podobno ma przywitac z wieksza sila i wszedzie ale ja jestem daleko na polnocy szwecji to tam nie dojdzie

filip

witam ja mam krotki staz pol roku ale zlrgo slowa na razie nie moge powiedziec bo nie mam co mi pomogli nie tylko w swerze zawodowej

lolo

Bardzo dobra firma warunki spoko zakwaterowanie na poziomie ja jestem najbardziej na tak

Darek

Ja tam jestem zadowolony wszystko co potrzebne do zycia mam a dzis brat przyjezdza i bedziemy razem pracowac

Ryś

To nie jest normalna firma.Pracuje się,ale trzeba stąd uciekać.Kombinowania,zawsze cwaniakowanie z wypłatami,brak ubrań,narzędzia zdezelowane

Piotro

Szukajcie innej, tu nie warto,narobisz się, a.nie zarobisz0

Krzychu

Zbrojarz nie ma ciągłości robót i inni także. 4miesiące pracujesz, a 2 odpoczywasz. Oszczędzają na wypłatach i ubraniach. Własne ciuchy przynosiło się. Z daleka, bo śmierdzi...

pawka

dobrze ze covidu nie ma to mozna normalnie wyjechac i pracowac wkoncu cos ruszylo

zbynio
@pawka

sa przestoje ale niewielkie tydzien czy dwa a potem znowu ogien na tloki

bartek
@pawka

ja jestem w Holandii na izolacjach i robota spoko warunki tez mamy git

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 36 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambda S.A.