Lambda S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lambda S.A.

nie ma co pekac jak ktos mi pisze ze jest ciezko na budowlance zawsze jest ciezko ale to nie praca dla amatorow i podroznikow chcesz zarabiac to prosze oni daja taka mozliwosc

cypis
@Marcin

jak ktos ma mocny charakter to wszedzie sobie da rade a praca na exporcie wymaga tego niestety

koksik
@Marcin

dokladnie chcesz zarobic to trzeba sie narobic a bicki tez trzeba pompowac a tu mozna sobie szybko sylwetke wyrobic

dlugi
@Marcin

to robota nie dla humanistow informatykow czy osob z kartka i dlugopisem tu wazna role odgrywaja warunki fizyczne i psychiczne bo jednk to praca na opcej ziemi

piotr
@Marcin

jak ze wszystkimi branzami jedni wola lekka prace a drudzy na swiezym powietrzu ciezka albo na miejscu albo na wyjezdzie

zuber
@koksik

nic za darmo nie ma a wiadomo budowlanka ma swoje prawa ja u nich drugi miesiac i na razie jest dobrze

lewy
@zuber

dopiero zaczynasz kariere ale prawda jest taka ze jak raz do nich trafisz to juz zostajesz jak wszystko jest wporzadku

dzidek
@Marcin

ja mam na 7 listopada do Szwecji a z tego co czytalem tu na forum to opisujecie ze jest spoko nie ma sie co bac jako ze pierwszy raz jade za granice do pracy

lolek
@cypis

to trzeba miec mocne rece do dzwigania bo to robota nie dla slabych fizycznie

alladyn
@lewy

tylko sie cieszyc skoro jest dobra firma pieniadze sa dobre atmosfera rowniez to nie ma co kombinowac

wasyl
@dzidek

pewnie ze nie ma jakby cos sie moglo zmienic to zawsze mozna wrocic wkoncu to nie wstyd

zenek

ja to bym chcial w Niemczech blisko do domu a oni zaproponowali mi polnocna Szwecje daleko i zimno tam jest wstepnie sie zgodzilem ale sie troche obawiam ze moge nie dac sobie rady

bracia

panowie podpowiecie jak zmienic budowe bo na innej jest moj brat i ja bym chcial razem z nim na jednej budowie?

dron

Fajnie ze Austria ruszyla ja to jednak na tunelach do konca bede pracowal

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lambda S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
rocznik 80

praca na wyjezdzie niesie zawsze jakies problemy dlatego trzeba dobrze sobie poukladac szczegolnie jak sie ma rodzine na miejscu a praca za granica ja zaryzykowalem i mam powody do dumy ze u nich pracuje

Aleksander
@rocznik 80

wszystko idzie ogarnac trzeba tylko checi a nie ma nic lepszego jak rodzina ktora na ciebie liczy

grzesiek

dobrze sie jezdzi jestem kierowca busa mam prawie nowego karta do tankowania jest roboty na dlugie lata wiec jest spoko

romek
@grzesiek

auto na wylacznosc tylko wiadomo nie mozna tez przewalic z kilometrami wiec jest gites

Karol
@romek

zawsze mozna sie dogadac jak chce sie pojechac na weekendzie gdzies dalej niz budowa kwatera czy sklep

marcel
@grzesiek

to tylko pracowac a i jeszcze dodatek za kierownice dostaje i to sa super dodatki

Przemo

a ja juz za kilka dni jade do Szwecji ciesze sie bardzo bo tu u nas zaczyna byc dziki zachod

Leszek
@Przemo

raczej dzika inflacja ja sie ciesze ze u nich jestem ponad rok zaoszczedzilem sporo kasy i moaj rodzina jest zabezpieczona od tych wszystkich podwyzek

dziki
@Przemo

no ja tez jestem i wiem ze duzo mozna u nich zarobic miesiecznie i to sa dopiero wyplaty

niki

sluchajcie jak ja boje sie latac w slyszalem ze samolotami wysylaja to z kim gadac zeby nie bylo kwasu i ze chce droga ladowa jechac?

serek
@niki

jak masz lek wysokosci to zawsze mozna w biurze pogadac ze nie dasz rady w powietrzu to ogarna ci inny srodek lokomocji bez obaw

latynos
@niki

chlopie poprosisz o pociag czy prom czy na kolkach to tez uwzglednia taka opcje

Patryk

Pracuje juz u nich ponad dekade i slowa zlego nie moge powiedziec mamy zgrana ekipe kierownik spoko a to bardzo wazne w pracy, mamy darmowe zakwaterowanie czy dojazd do pracy nic nas nie interesuje oprócz wyzywienia we wlasnym zakresie ale to raczej normalne takze ja ich z godnoscia polecam.

student
@Patryk

bardzo dziekuje za informacje akurat szukalem cos konkretnego na ich temat i mi bardzo pomoglo dzieki wielkie

dzwig

ja siedze u nich na dzwigu juz kilka lat i co jakis czas wystepuje po podwyzke czasem mi sie uda a czasem musze poczekac ale ogolnie idzie sie dogadac

ciekawy

dobry starz ale napewno zjezdzales kilka razy do roku zeby naladowac baterie czy do rodziny

wlodek

wszedzie pracowalem dopoki nie trafilem do nich i juz mija 10 lat jak jestem zwiazany z ta firma i jednak mozna jak sa dobre pieniadze i warunki

mariusz

dobra robota fajne pieniadze sie zarabia nowki busy na duzym wypasie sie jezdzi ogolnie wszystko jest git

hubert

mam ukonczone 18 lat ale bez doswiadczenia uczyc sie nie chce tylko pracowac wezma mnie?

biuro
@hubert

to zalezy troche mlody jestes a to jednak praca daleko poza domem...

kiwi
@hubert

na miesiac probny moga cie wziasc potem wszystko w twoich rekach czy sie sprawdzisz czy dasz rade kolego

praca

ludziki jakbym chcial zabrac kilku braci to z kom konkretnie gadac do kogo sie odezwac zeby to na stowe poszlo do finalu

@praca

Najlepiej do Pani Magdaleny R. ona reszte zalatwi to konkretna babka szybko i sprawnie zalatwi sprawe Marcin

karol

Myslalem ze za polecenia mi nie zaplaca a tu po miesiacu wskoczylo mi 400 euro fajna opcja

miki
@karol

no mi tez wpadlo na konto jakis czas temu aczkolwiek uwiezylem dopiero wtedy jak sprawdzilem konto

mordka

jak firma wyplacalna to i zaden kryzys nie pokona tak uwazam

boczek
@mordka

w tej firmie nie ma zadnych kryzysow tyle lat na rynku i nic im nie grozi

kuzyn
@mordka

kryzys to maja w politycznych papierach a w zyciu codziennym nie ma takiego slowa ja u nich pracuje i jestem zadowolony

witek

ja jestem zadowolony pracuje u nich dlugi czas podoba mi sie system pracy etat jest wynagrodzenie duze i wszyskie skladki wiec emerytura tez mam nadzieje bedzie ok

ziomek
@witek

jak skaldki duze to tylko pozazdoscic ja pracuje w polsce tez na budowlance tylko za najnizsza krajowa reszta w kopercie i tak przymierzam sie do nich odezwac a z tego co czytam to mi wszystko odpowiada

marek
@witek

firma nie jest zla a widze ze w Szwecji troche ukraincow robi i chwala sobie lepiej maja niz u siebie w tych czasach

miro

u mnie podobnie zadzwonilem i po tygodniu juz bylem w belgii szybko komnkretnie tak jak lubie

Wiesiek
@miro

to szybko chlopie ja czekam na jakies dokumenty a i lekarza medycyny pracy musze badania zrobic ale mi sie schodzi bo kolejki ogromne

mario
@miro

to spoko milo slyszec takie info bo to jednak praca za granica to jest troche formalnosci zeby sie pozbierac i wyjechac

faza

nic nie muszisz miec kasy to oni placa za wyjazdy a jak przepracujesz dzien to od razu mozna isc po zaliczke takze u nich nie ma problemu

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 36 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambda S.A.