Lambda S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lambda S.A.

zych

Kto na tunele do Austrii jedzie?

hiszpan
@zych

a juz sa bylem ostatnio w biurze ale nic nie mowili wysylaja mnie do Francji na zbrojenie

wirusek

jest corona, jak by bardzo każdy tego nie chciał to korona virus jest wiec i u nich też jet mały problem, ale .... wszystkie problemy zawsze są przejściowe

@wirusek

wyjazdy organizowali po mimo wirusa więc i teraz też tak na pewno będzie

Tadeusz
@wirusek

wszystko przemija wiecznie być nie może a jak się jedzie przez firmę to jest zawsze lepiej , bezpieczniej niż jak się jedzie samemu na swoją rękę

sadlo
@wirusek

tez z poczatku nie wierzylem w to ale jednak przekonalem sie gdy dotknelo mnie i moja rodzine

kierownik
@wirusek

jest napewno jak sie zaraza to wszyscy na budowie nie ma innego ratunku no chyba ze od razu zjazd do domu strikte ucieczka

synek
@wirusek

Problem mamy wszedzie ale badzmy dobrej mysli za jakis czas wszystko sie skonczy i odbijemy sie pozdro

Kundzio
@Andrzej

Organizowali to prawda ale na razie polowa siedzi na urlopach bo wszystkie budowy sie pokonczyly i trzeba czekac na nowe

Venom
@Andrzej

Tak ale jest duzo duzo mniej wyjazdow niz normalnie wiec ciezko cos opisac jak to bedzie i kiedy kazdy milczy

szpik
@wirusek

za 10 lat nikt nie bedzie pamietal co bylo tylko cos nowego wprowadza i na tym trzeba bedzie sie skupic lub walczyc jak kto woli

system
@wirusek

taki problem to nie problem i musimy sie nauczyc z tym zyc

@Andrzej

za tydzien zniesiony zostanie wirus wiec wszystko bedzie jak z przed kilku lat

piotr
@Andrzej

caly czas widomo byly utrudnienia na lotnisku i na promie ale dalo sie rade

Jacek

Czy byście ich polecili swoim znajomy? Ja u nich pracowałem 7 lat temu i za tamtych czasów był ich polecił. A czy teraz też jest tak dobrze jak było kiedyś?

Konan
@Jacek

Jasne że bym ich polecił. Zresztą zrobiłem to i dostałem za to kasę w kwocie 200 euro za każdą osobę. Także czysty biznes.

Antek
@Jacek

Ja bym ich polecił. I zresztą polecam. Już 4 kolegów pracuje u nich z mojego polecenia.

Kacper
@Jacek

Godni polecenia i warto u nich popracować. Nie mam co do tego wątpliwości.

Jacek
@Jacek

Ja bym polecił. Co więcej polecilem i dostałem za to kasę od nich. Koledzy musieli tylko przepracować 3 miesiące i kasę dostałem. Wprawdzie z opóźnieniem ale liczy się efekt.

Gabriel
@Jacek

Fajnie ze po przepracowaniu tylu lat bardzo dobrze sie wypowiadasz o tej firmie to naprawde jest ogromny szacun za ta opinie a nie ma nic lepszego jak ktos z takim doswiadczeniem wypowie sie konkretnie jak jest naprawde

wiesiek
@Jacek

Ja kiedys u nich pracowalem potem wrocilem do Polski mam tu stala prace w budrzetowce ale i tak polecam im ludzi do pracy i przy okazji dostaje 200 euro za osobe czysty zysk i kazdy zadowolony

@Jacek

Ja pracuje do dzis czyli ponad 10 lat nie powiem ze bylo super wrecz przeciwnie a mianowicie o wolne ktorego jest nie stety malo a chcialoby sie inaczej tak to nie mam nic wiecej neutralnego do dodania

krecik
@Jacek

ja bym nikogo nie polecil dlatego zeby pozniej mial ktos do mnie pretensje za wszystko a gdzies mam i te ich pieniadze i ta robote

filip
@Jacek

polecenia sa bardzo modne w dzisiejszych czasach ale malo sie zdarza ze firma oferuje jakiekolwiek wynagrodzenie to juz naprawde szapoba

ptys
@Konan

z tymi poleceniami to jest roznie ja polecilem sasiada i po tyg zrezygnowal i firma zainwestowala w niego a tu taka porazka a suma sumara nie dostalem za niego nic

Pastor
@filip

modne ale jak dacie kogos kto ma stworzyc mnostwo problemow potem nie smak zostaje i slabo to wyglada w swietle osoby ktora poleca ale to juz sprawa drugorzedna

stadion
@Kacper

tez jestem za sa przede wszystkim swiadomi w tym co mowia i robia a to jest bardzo wazne slowa przelane na papier czyli umowe

Miroslaw
@Jacek

Godni rzetelni i pracowici nie bojacy sie wirusa preznie dzialaja dalej tak aby caly czas byla stabilnosc finansowa zarowno dla fizycznych jak i umyslowych

ciekawski
@Antek

i co wszystkim sie podoba robota?

cichy
@ciekawski

mi srednio pracuje tylko dlatego ze mozna wyciagnac spore pieniadze i tylko to mnie trzyma ale wielu ludziom sie podoba taka robota

Kewin
@Jacek

Kiedys byly zlote czasy ale wiadomo kazdy kombinuje na swoje i widac pozniej efekty ja uwazam ze nie ma czystej firmy ktora nigdy nie kombinowala zawsze sa kruczki, obejscia roznego rodzaju a to niezbyt dobrze dziala w pozniejszym etapie zawodowym

Mariusz
@Jacek

Jeśli można to jak ich plecaliscie

Waldi
@Mariusz

za każde polecenie masz kasę 200 euro. Więc opłaca się. Dzwonisz do biura i mówisz ten i ten to mój kolega. Poleciłego go. I jak on przepracuje trochę u nich w tedy masz kasę na koncie. Super sprawa.

beza
@Konan

to w dalszym ciagu placa za polecenia czy podniesli sie z kwota?

Karol
@beza

płacą ale cały czas jest ta sama kwota. Nic się nie zmieniło.

Wiktor
@Jacek

Za polecenie komuś tej firmy masz z tego kasę. 200 euro za każdego poleconego.

@Jacek

Ja uważam ze śmiało można ich polecac. Ja ich polecam.

Arek
@Jacek

oczywiście że tak, opłaca się jak nie wiem co

Jędrek
@Jacek

Jak dla mnie są godni polecenia. Moim zdaniem sa ok. Mi nigdy nic nie zrobili.

Stefan
@Konan

Dobry uklad z tymi poleceniami mozna naprawde kupe kasy zarobic ale czy to legalne?

maniek
@krecik

w sumie masz racje bo po co pozniej pretensje do ciebie a tak masz czyste sumienie i spokoj wewnetrzny

egon
@Kacper

Pewnie ze warto tylko ze trzeba ciezko zasuwac nic za darmo nie przyjdzie pamietajcie live is brutal

Wojtek
@Jacek

Ja caly czas ich polecam potem co kwartal sie z nimi rozliczam bo tak jestem z nimi dogadany takze uklad jest spoko

Lukasz
@Kacper

Ja polecam caly czas nie ma miesiaca zeby chociaz jeden nie pojechal od mojego ramienia tu mam dobra prace a przy tym odplatnie pomagam innym, czego chciec wiecej

Stefan
@Jacek

to zalezy do kogo trafisz sa kierownicy normalni a sa co rozumy pozjadali i ciezko z takimi pracowac

natan
@Jacek

nie ma tragedii ja tez ich polecam i nie ukrywajac dostaje za to pieniadze

dawid
@Konan

w tej firmie to akurat nie sciema jak powiedza ze za polecenia dadza chajs to tak jest

Pawel
@Jacek

ja polecam do dnia dzisiejszego bo nie jest zle praca moze i ciezka ale kto powiedzial ze w zyciu bedzie latwo wiec ja polecam

major

A czy ktos wie jak wygladaja powroty do Polski?

walus
@major

Standardowo zamawiany jest bus czy prom ewentualnie lot do kraju ale najczesciej to zjazdy sa busami w kilka osob do kraju nie ponoszac kosztow podrozy z tego tytulu

@major

Jedziesz na kołach do Polski i tyle.

barti
@major

Jak zawsze kilka dni przed swietami organizuje sie wyjad sa busy i sie wraca za friko

kika
@Olek

Dokladnie i to za darmo wszystko firma placi a nawet kierowca dostanie busa wiec jest gites

pompek
@Olek

albo w powietrzu to zalezy z ktorej czesci polski

bogo
@walus

zgadzam sie chyba ze ktos chce na wlasna reke to juz musi za swoje...

ello
@major

normalnie firma kupuje ci bilet powrotny do domu a czy to powietrzem czy woda to juz indywidualnie do ustalenia z kazdym pacjentem

joga
@barti

dobry temat zawioza przywioza kupia bilet dobra firma z niej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lambda S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
uczen

Podpisza mi praktyki ktore u nich zrobie?

@uczen

jasne ze tak. U mnie w ten sposób się zaczęła u nich przygoda.

Aron
@uczen

oczywiście że ci podpiszą Mi nie robili zadnych problemów.

Patryk
@uczen

mi podpisali bez problemu to co chciałem Wiec bez obaw

@uczen

A robiłeś u nich praktyki i u nich dziennik prowadziłeś?

Janek
@uczen

jak robisz u nich praktyki to i Ci je podpiszą

czarus
@uczen

Bez problemu a nawet zaproponuja ci prace jak bedziesz zaintersowany

@czarus

dokładnie. I to pracę na lepszych warunkach bo już wiedzą na co Cię stać.

norek
@Janek

Jeszcze i prace zaproponuja jak jestes ogarniety

student
@uczen

Przyjdziesz do biura posegregujesz troche papierkow proste prace manualne i dadza ci podpis bez problemu

alus
@uczen

bez problemu a nawet zlapiesz dobry kontakt jak bedziesz solidny w przyszlosci moze sie to przydac roznie sie uklada

@Aron

praktyki czy staz kwestia do dogadania na miejscu

praktykant
@uczen

czemu nie a jakbys pozniej chcial podjac u nich prace to mozesz sie przypomniec ze jako praktykant byles wtedy pojdzie z gorki

Kierowca

nadal zapewniają busy ktore w oczach sie rozwalają czy lepsze juz mają?

krzychu
@Kierowca

Wszystkie sa nowe lizingowe takze jest czym pedzic po Europie

slodki
@Kierowca

nowki sztuki forda fajnie sie jezdzi

soltys
@Kierowca

wszystkie sa nowe albo roczne wiec nie ma juz rupieci jak sprzed dekady

romek
@Kierowca

najstarszy moze miec dzis 3 lata to chyba da sie nim jeszcze ze dwa sezony jezdzic...

edek
@Kierowca

teraz maja fajne nowki fordziki super sie kieruje takimi busami pozdrawiam

witold

Maja nadal egzaminy w biurze na zbrojarza?

stolarz
@witold

Caly czas maja wkoncu to prosty egzamin ale i to zdarzaja sie podobno takie osoby co nie wiedza do czego sluza cegi hehe

miki
@witold

bez zmian wszystko tak samo sie odbywa...

ziemniak
@witold

Jasne ze maja wiec sie dobrze przygotuj to nie zabawa tylko prawdziwe zycie

orange
@witold

maja ale to bajka taki test sparwnosciowy masz kawalek druta, cegi przecinasz, skrecasz oj szybki egzamin z tego jest

ksawery
@witold

jasne ze maja musza zobaczyc jak skrecasz drut i czy wogole masz pojecie jak sie do tego zabrac

sawik
@stolarz

to tylko znaczy ze nie nadaje sie do pracy w budowlance i cizko mu bedzie sie przelamac

gary
@miki

to jest tak prosty egzamin ze chyba osoba bez pary reki by oblala innej opcji nie widze

korek
@ziemniak

prawdziwe zycie zaczyna sie jak miniesz granice i tam sie zaczyna prawdziwe zycie

sierzant
@witold

codziennie sa egzaminy w biurze

Jak długo czekaliście na odzew z Lambda S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Arek

Teraz to możesz chwilke zaczekać bo to koniec roku. Ale z początkiem przyszłego na pewno się odezwa. Do mnie oddzwonili bardzo szybko

Odpowiedź

Ja dosłownie kilka godzin. Rano złożyłem CV a po południu juz dzwonili.

Jaco

Czasami jest odzew na drugi dzien ale tak to kwestia kilku dni i wiadomo o co chodzi

baron

Praktycznie zawsze ale jak to czasami bywa tu zaniknie karta zgloszeniowa tam dokumenty z tym nigdy nie wiadomo

Stas
@Arek

Po nowym roku zapewne wejda w nowe kontrakty i wszystko wroci po staremu bo teraz to jest ciezko wszedzie

Sławek

Zawsze oddzwaniają Do mnie dzwonili od razu ale ja szukałem pracy w lipcu jako kierownik

xyz

To pytanie nie n miejscu bo tu nie ma regulaminu zycie weryfikuje i konsekwencja jest to ze albo od razu podpisujemy papiery albo czekamy

Dominik
@xyz

Zalezy im na pracy a raczej na pracownikach.

Pracy duzo to i szybko dzwonia.

patryk

U mnie zapomnieli albo pecha mialem jak zwykle z reszta!

patryk

raczej tak ale takie rzeczy najlepiej samemu pilnowac ja wole zadzwonic pozniej napisac jak nie odbiora i wtedy to juz napewno skontaktuja sie z toba ale to sa skrajne przypadki bo oddzwaniaja

saper

jak zostawisz slad to oddzwonia ale jak ktos jest zaintersowny praca to nie bedzie czekac nie wiadomo ile

zolnierz

oddzwonia ale moze byc za pozno najlepiej dzwonic do skutku

wojtek

a ja sie ciesze ze pani Magda wrocila nareszcie bedzie pozadek i harmonia zachowana w zalatwianiu roznych spraw

korek
@wojtek

Wrocila juz mialem okazje z nia pogadac telefonicznie bo brata chce wciagnac do pracy...

norbi
@wojtek

Wrocila ale nic za bardzo nie moze popchnoc z tematem pracy bo wszystko jest na razie na poczekanie tak sie narobilo przez tego wirusa ech

planeta
@wojtek

tak ale ostatnio dzwonilem i powiedziala mi ze jest na dlugim urlopie to kto wkoncu mi pomoze jak nie ona

satelita
@wojtek

wrocila ale znowu jej nie ma i kto teraz bedzie wszystko zalatwial nie widze zadnej osoby ktora by pociagnela ten kosmos

zenek
@korek

niby wrocila ale juz dala noge na kolejny dluuugi urlop...

dzidzia

Swieta swieta i po swietach mialem dostac tel od nich i czekam moze samemu do nich trezeba sie zglosic nie wiem sam

Jak ma się dużo pytań i napisze się @ z pytaniami to odpowiedzą?

Patryk
@Piotr

Mi odpisują. Nie mam z tym problemów.

@Piotr

Mi odpisują na @ i to wszystkie. Wiec . .. dla mnie są ok.

Krystian
@Piotr

Mi odpisują ale nie systematycznie. Ale rozumiem ze maja duzo pracy.

Cyki
@Piotr

Odpopisują ale ..... bardzo wolno. Ale odpisują.

bar
@Piotr

zawsze odpowiadaj a to co na emailu to nie rozmowa tel.

Zbrojarze

Szukają teraz ludzi znaczy zbrojarzy do tunelu. Ja osobiście lubie w nim pracować. Taka robota jest spoko.

Franek

Tunel jak metro sa ok.

Tunelowiec
@Zbrojarze

Praca w tunelu jest specyficzna. Ma swoje uroki ale i wady. Ja uważam że nie każdy sie do niej nadaje.

Zbrojarz
@Zbrojarze

Tak? Fajnie Właśnie szukam pracy.

W tunelu
@Zbrojarze

Zbrojarz w tunelu fajna sprawa. Ja lubię taką pracę.

Zygi
@Zbrojarze

u nich chyba w ogóle jest bardzo dużo ofert tylko że niektóre nie nadają się do niczego. znaczy się takie typowe ochłapy

peja
@Zbrojarze

jest spoko ale w lecie goraco pot po (usunięte przez administratora) sie leje niestety

Monter

Witam jakie są warunki mieszkaniowe ,gdy pracuje się w delegacji w Polsce.Pozdrawiam

Edward

Warunki są spoko. Nie jest to 4 gwiazdki ale jest ok

Pootr
@Monter

Jadę z nimi po raz pierwszy na Opole do pracy. Zaproponowali trochę słabe wynagrodzenie ale może dla tego ze to przejściówka. Bo czekam na prace w Niemczech.

Bartek
@Monter

W Polsce na izolacji fortuny nie zbijesz ale ..... jak trochę popracujesz u nich w pl. Możesz zacząć rozmawiac o wyjeździe zagranice i dzięki temu zarobić godne pieniądze.

Benio

Spoko mają warunki

kolega
@Monter

Jest ok kwatery moze male ale wszystko jest potrzebne do zycia wiec polecam

Monter

Chodzi mi o elektrownie Opole monter rusztowań

?
@Monter

Monter rusztowań w Polsce? To coś nowego.

kacper
@?

nie slyszalem zeby byly takie budowy w polsce natomiast drogi, mosty, to juz predzej

Brygadzista

Płacą mega malo jak dla brygadzistwow. Strasznie skapi sa.

brygadier dwa
@Brygadzista

potwierdzam, aby wyrwać coś więcej od nich trzeba negocjować i to mega mocno.

Prawdziwy brygadzista
@Brygadzista

Wiadomo jak wszedzie zaczynasz gdzieś to na początek ty musisz pokazać na co Cie stać aby oni mogli cos dodać do stawki. Tak było w moim przypadku.

Orson
@Brygadzista

Malo na poczatek jak sie sprawdzisz i zamnkniesz projekt w terminie to napewno Ci podniosa stawke i premie

Edek
@Brygadzista

Jak dla trzeba się moim zdaniem najpierw wykazać pozniej oczekiwać kasy

ciekawski

malo to znaczy ile?

Alek

Często można u nich na urlop jechać?

Ihor
@Alek

Ja mam raz na 3 miesiace urlop miesięczny. I mi to pasuje.

kama
@Alek

zawsze mozna przeciez to nie wiezienie tylko normalna legalna i dobrze prezperujaca praca

pekin
@Ihor

po takim czasie nie robienia to komrnik zabralby mi nawet stare schodzone buty

konrad
@Alek

urlop raz do roku jak w Polsce

siwy
@Alek

mozna wszystko tylko trzeba rozwaznie to robic zeby pozniej miec do czego wrocic

ken

Jak to jest z narzedziami daja?

zenek
@ken

daja tylko ze slaba jakos chyba oszczedzaja na tych produktach nie wiem

cypis
@ken

daja wszystko ale z jakoscia bym polemizowal ale cos Jula wszystko ma a to ze sie szybko psuje czy niszczy to juz inna bajka

baron

Mozna liczyc na to ze zapewnia internet?

biuro
@baron

Internet w kazdej kwaterze to standard wiec bez obaw wszystko jest tak jak mowia

kon
@baron

internetko musi byc bez tego nie byloby roboty ani kontaktu ze swiatem

wiki

Jak jest ze srodkami czystosci jest na to kasa?

biuro
@wiki

jest pracownicy dostaja 50 euro na miesiac

konrad
@wiki

jest jest firma co miesiac daje na to pieniadze wiec jest luz w tym temacie

Vitek

Mają wiele wad. Szczególnie co do szanowania ludzi. Ale płacą i to całkiem spoko kasa jest. Wiec .... nie ma najgorzej.

Lucjan
@Vitek

Tak. Szacunek dla ludzi jest im obcy. Ale ..... kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza. A to jest też wazne.

ptys
@Vitek

a gdzie dzis masz takie cechy jak szacunek czy tolerancja kazdy ma parcie na zysk i to widac dosadnie

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 36 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambda S.A.