Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Waldek

Teraz jest jakiś mały przestój ale do połowy lutego i pewnie ruszy pełną parą z resztą jak zawsze. Mi pasuje zawsze dłużej posiedzę w domu z rodziną, i wszyscy zadowoleni

Mila

Witaj a co można zrobić by na taka wspomniana budowę jednak nie trafić? Macie przy tym jakieś większe porady? partner chce przyjść na zbrojarza. Czy doświadczenie wpłynie na jego zarobki? ma 4 lata

Agata

Ja na wychowawczym a monsz wyjechał za pieniędzmi i jak na razie miodek wszystko cacy ubrania robocze nowe i narzędzia profesjonalne tylko polecac

Teraz mamy bardzo wysokiej jakości bhp na takich materiałach można robić a nie rok temu jeszcze taki badziew był że szkoda pisać chodziliśmy jak klauny każdy kolorowo i każdy inaczej

Władysław

Wiecie najlepsze opinie to takie jak sam człowiek sprawdzi wiadomo najgorsze jest to jak ktoś pracuje a firma nie zapłaci ani grosza to trzeba nagłaśniać sprawa ale tu w tej firmie jest cały czas płynność finansową z resztą już ponad 40 lat temu powstała firma to jak ma sobie nie dac rady w każdej sytuacji

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Mati

Słyszałem że do biura potrzebują jak kolega się pytał czy w Polsce coś mają ale trzeba dzwonić czy faceta czy kobietę chcą

Teraz warto do nich przedzwonic mają znowu ciekawe oferty pracy chodzi mi o Austrię i Francję wiem że potrzebują zbrojarzy i monterów karton gips

Max

Wiatraki się fajnie fundamenty zalewa i przy tym można się wiele nauczyć jaki materiał jest najlepszy żeby dobrze związalo i żeby posłużyło na jakiej dwadzieścia lat

Darek

Ja mam same dobre korzyści pracując u nich jestem kierowcą dostaje z tego tytułu nawet dobre pieniądze praca z ludźmi na poziomie kierownik wymagający ale da się z nim pracować

Olek

Bhp od tamtego roku bardzo się zmieniło na plus ciuchy wysoki standard tak jak i rękawice bo to są najważniejsze aby chronić jakoś kończyny ja jestem z tej firmy zadowolony

Ariel

Podoba mi stawka ciongle rosnie a to mało się zdarza żeby samemu tak od siebie dawali ,na kwadratach cisza i spokój i nie potrocaja nic a za kierownicę wpada dodatek mniam

Biuro

(usunięte przez administratora)że się tak wyrażę w każdej pracy się znajdzie i dlatego wcześniej czy później wyjdzie albo się złapie i wtedy jest krótko bilet do Polski, nikt nie będzie takich osób trzymać jest to dość stosunkowo nie rentowne. Żaden kierownik nie będzie takich osób trzymać bo przerób miesięczny nie będzie taki jaki ustala z górą wiec komentarz nie trafiony

Sebastian

Polecam już ponad połowa mojej rodziny pracuje i żona również wszyscy są zadowoleni oby jak najdłużej

Liero

Myślę że warto natomiast kwestia wynagrodzenia to indywidualnie załatwia się takie sprawy ja bym zaczynał od piętnastu plus- minus

Borys

Oni wypłacają zresztą już tyle lat na rynkach zagranicznych są to nie mają problemów z płynnością finansowa

Stefano
@Borys

I tu się mylisz kolego. Popytaj ludzi którzy pracują dłużej jakie jaja z wypłatami i jak kłamią czemu opóźnione i dlaczego niżej. Kierowniki lubią ucinać wypłaty a co trzeci pracownik nie zauwazy 1000kr mniej przy przelewie a dla kierownika to premia

Pracownik lambdy
@Stefano

Masz rację, wypłaty z opóźnieniem cały czas, brakujące godziny a w biurze po wypłatach telefonu nie odbierają, (usunięte przez administratora)

Norbert

Tak mają podobno wszyscy droga powietrzną lecieć na święta niby będzie dużo taniej niż na kołach. Może być nie moja działka jedno jest ważne że wszelkie koszty pokrywa firma wiec mi pasuje wszystko

Bartek

Też się podlaczam do pozdrowień do biura mile Panie obsługa na wysokim poziomie nic dodać nic ująć

Kto nie ryzykuje ten nie pracuje w Lambdzie! Mi się udało bo dobrze trafiłem tzn. Kierownik spoko i ekipa również każdy o każdego się troszczy i pomaga a to w dzisiejszych czasach marzenie

Seba

Panowie podobno na zjazd świąteczny będziemy lecieć słyszeliście? A jak ktoś boi się latać co to zrobić jak to załatwić żeby na lądzie się to odbywało? Kierownik wyjaśnił że szybki lot i powrót do domu i z powrotem

Daniel

Pozdrawiam Panie z biura byłem sprawy od ręki załatwiłem mailem się dobrej kawki, mam już bilet od pani Magdy na mailu także jestem mega zadowolony dla mnie liczy się konkret i czas.

Pawel

Firma daje fajne profity w postaci auta służbowego bhp środki czystości itd. Godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 552, z czego 332 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.