Opinie o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU PIONEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHU PIONEX o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

gość

Wiecie co, tak przysłuc (usunięte przez administratora) e sie Waszym wymianą poglądów i troche sie dziwie. Powiem szczerze, trudno odmówić racji koledze \"były pracownik\" mimo, że przemawia przez niego gorycz ale troche ma racji. W Pionexie nie jest dobrze, zwłaszcza w Profi. Od zawsze prowadzi się cichą wojnę miedzy Pionexem a Profi o tym sami klienci mówią. I dobrze o tym wszyscy w firmie wiedzą. Dziwie sie, że nikt nic z tym nie robi. Niestety musze z przykrością potwierdzić fakt ze panuje rozgardiasz i \"mały bałagan\" praktycznie nie ma zdecydowanej organizacji. Te grzejniki to fakt (chyba ze teraz coś sie zmieniło). Budżet marketingowy praktycznie nie istnieje. Być może jeśli ktoś ma aktywną bazę klientów (wykonawców), ktorzy od samego początku są związani z firmą to owszem takie firmy bedą generowć obroty. Proponuję aby jedna i druga strona obiektywnie spojrzała na całokształt i jeśli jest ona nawet mniej wygodna to należy przyjąć ją zgodnością. Konkurencja na rynku jest ogromna i teraz to klient wybiera z kim bedzie wspólpracował. Gdy Pionex jako firma nie zmieni podejścia do klienta i nie bedzie miał pomysłu na jego ściągnięcie to kiepsko to widzę. Mam nadziję, że nie obrazi się nikt jeśli uzyje sformułowania, że naprawdę duzo brakuje tej firmie do ideału. Ja raczej bym jej nie polecał chyba, że ktoś chce sprobować (może sie uda). Dwie zalogi są zgrane ale każda w swoim gronie. Koledzy i koleżanki nie obrażajcie sie jesli ktoś napisze cos negatywnego bo jest w tym wiele prawdy. Z waszych wypowiedzi też bije agresja nienawiść i brak poszanowania dla odmiennego zdania. i jeszcze jedna uwaga do osoby o nicku ALFA - to w twoich wypowiedział pojawiły sie pierwsze wólgaryzmy i ubliżanie koledze o nicku \"były pracownik\". Jeśli sie kogoś umoralnia należy zacząć od siebie. Prawda? Życze wszystkim byłym i obecnym prawdziwej firmy i organizacji.

Nadal pracującu

Oj, oj, kolega \"były pracownik\", chce potwierdzenia faktów. Jakich faktów?? Ze grzejniki zakręcone? Nie bądź śmieszny:) Nie ma na nic kasy??? Widocznie nie wzbudzałeś zaufania, żeby Ci powierzyć jakiś budżet:) Ja pracuję w jednym z oddziałów i mogę zagwarantować, że jeśli mam jakiś pomysł na sprzedaż, która przyniesie dochód firmie i mnie, to mój kierownik zawsze znajdzie kasę. Jaki widać po dialogu, jaki prowadzisz na tym forum, to regiony, którymi zarządzaszmasz mogą być tylko takie, jeden przy jednym śmietniku, a drugi przy drugim śmietniku:) Tacy jak Ty codziennie budzą mnie rano gniotąc puszki:) Strasznie dużo żalu w Tobie i złości. Pewnie chciałeś okraść właściciela Pionexu, ale wcześniej Cię [usunięte przez moderatora]. Tak, tak, to te nie spełnione marzenia...HAHAHAHHA Faktycznie, dobrze, że zatruwasz inną firmę.:)

OMEGA

W firmie Pionex pracuje się super gorąco polecam tą firmę. Darmozjady w stylu \\\" byłego pracownika \\\" nie mają czego u nas szukać. Czepiają się , kłamią , ich roszczenia są bezpodstawne i nieuzasadnione pewnie o każdej firmie z której ich wywalili piszą podobnie więc się nie sugerujcie tymi nieprawdziwymi bzdetami desperatów . Trzeba im tylko współczuć , bo pewnie nigdzie ich ine chcą .

gumior

Ja miałem zaszczyt pracować w Pionexie,powiem więcej włożyłem spory wkład w budowę firmy.Miałem odległy region pod sobą i jak każdy handlowiec byłem na prowizji,więc jak ktoś pisze,że ma gołe 1700zł to znaczy,że nic nie robi.Każdy mądry Szef musi kontrolować koszty i zwracać uwagę na płatności.Ja miałem służbowy tel.za połowę netto płaciłem sam, po przekroczeniu limitu i samochód bez limitu kilometrów,ale jak jechałem w swoich sprawach to sam tankowałem, bo jestem honorowy.Jak ktoś chce grzać [usunięte przez moderatora] przy gorącym grzejniku i brać dużą kasę,to w jeden dzień otworzy sobie własną firmę i gotowe...życzę powodzenia.Pracowałem w najbardziej zgranej ekipie,byliśmy (usunięte przez administratora) ... Życzyłbym sobie, jeszcze kiedyś pracę w takim zgranym zespole. Ja dałem [usunięte przez moderatora]. ale myślę,że to naprawiłem. Co do pracy w tej firmie to jest pewne,że była i będzie nikt nie musi się martwić o wypłatę na koniec m-ca

Aplikowałeś do PHU PIONEX na stanowisko Specjalista ds. księgowości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak ja wam wsołczuje pionexiowski misio i nie tylko, żal mi was wasza metoda jak pracowac i sie nie napracowac a i tak[usunięte przez moderatora] zarobicie ha ha ha ale coż ciesze sie ze już z wami nie pracuje, kretacze i sciemniacze. Zamówie ci drogi misio intencje boś głupi jak cep. Zaślepiony fanatyzm. Skoro nie potrawisz odpowiedzieć na zarzuty to nie odzywaj sie i nie komentuj. Jakoś nikt nie umie obalić zażutów moich i osob ktore sie wcześniej wypowiadały - widocznie tak ciency jesteście że niue potraficie czytać ze zrozumieniem - no tak zasada super firmy. No oczywiscie misio zapomniałem PRAWDA W OCZY KOLE Bogu dziekuje że już w tej firmie i z wami bajkopisarze nie pracuje. HA HA HA OMIJAJCIE TE FIRMĘ Z DALEKA

misio

Odpowiem raz jeszcze współczuję twoim aktualnym i przyszłym pracodawcom za dużo gadania zero roboty .... jak dobrze że nie ma cię w naszym zespole daj sobie już spokój i weż się do roboty !!!!!!!!!!

Kolego tak sie sklada że pracuje w światowej korporacji i mam 2 regiony pod sobą. Flota jąką firma dysponuje to 700 l/miesiąc poztym samochód do pełnej dyspozycji bez limitu km prywatych - jeśli już jakaś firma rozlicza za przejechane km prywatne to - zapoznaj sie z ustawą ktora mówi o ryczałcie ( ryczałt wynoci 100 zł) a stawa ktorą fenomenalny pionex liczy to cena jak za kurs logistyczny - (chyba przyznasz że to farsa). Wracjąc do tematu to skoro komentujesz moja wypowiedz to czemu nie odniesiesz sie do nieprawidlowości jakie są? czemu nie zaprzeczyłes? Może powiesz ile z tych 60 os to rodzina bliska bądz dalsza? ile kuzynów bratanków ciotek wójków sasiadów itp? Skoro tak dobrze płacą to dlaczego ludzie po pracy w pionexie muszą dorabiać na stacji benzynowej, w 2 resteuracjach a jedna osoba w barze? Z przyjemnością wymienie nazwiska. Skoro uważasz ze zarobek 1700 netto jest rewelacyjny to ci gratuluje harytatywnej roboty. Dlaczego zwolinili kolezanke od marketingu i PR? odpowiem Ci bo nie mogla wykonywać swoich obowiazków bo na nic nie było kasy a jak chciała coś dobrego zrobić dla firmy zapytaj BOSSSSa co odpowiedział. Zrobiliście 2 firmy ktore nawzajem sie gnoją jesli jest to firma twoich marzeń to z całego serca zycze pozostania do emerytury. Grzejniki macia zakrecane, dziwczyny z profi wspolczuje wam na tej zimnicy, tylko pionexiarze którzy siedzą na pietrze (usunięte przez administratora) o tym moga wiedziec - z za biurka kazdy jest prezese jak z koziej [usunięte przez moderatora]trąbka. Macie tam jedno wielkie szabko - bez organizacji bez pomysłu byle z dnia na dzień. Ciesz sie kolego ze ci sie tam podoba bynajmniej zrobisz dobry pozytek dla spoleczeństwa i nie bedziesz zatrował innych firm. Z glębi serca życzę ci owocnej pracy :P ODRADZAM TĄ pseudo \"firmę\"

nadal pracujący

Kolega o nicku \"były pracownik\" ma chyba małe doświadczenie na rynku pracy, bo buja w obłokach. Opłatę za użytkowanie samochodu służbowego określa w tej chwili ustawa. 95% pracodawców w różny sposób obciąża swoich pracowników za prywatne kilometry. Robią to nawet duże koncerny. A miejsce pracy w postaci biurka mają wszyscy handlowcy, więc gościu, musisz być strasznie sfrustrowany, skoro piszesz takie głupoty. Biorąc pod uwagę Twój poziom wiedzy, to dobrze, że u nas nie pracujesz, bo przez takich baranów ta świetna organizacja ponosi same straty. Szkoda, że poszukujący pracy, nie znajdą tu obiektywnych informacji na temat firmy, tylko żale sfrustrowanych (usunięte przez administratora) ków, którzy nigdzie sobie nie poradzą:)

ALFA

Wszyscy bardzo się cieszymy ,że z nami nie pracujesz po prostu to Ciebie przerosło . Współczuję Twoim następnym pracodawcom . Nie wracaj przypadkiem do nas , bo nie dasz rady .Pionex to firma oferująca bardzo dużo osobom konsekwentym i dbającym o dobro firmy. Jeśli jesteś leniem i myślisz ,że wszyscy zrobią robote Ciebie a ty zbieszesz kasę to się grubo mylisz.Pracuje nas w Pionex ok. 60. osób wszyscy bardzo zadowoleni z pracy szanujący pracodawcę . Kto nie daje rady niech zbiera czym prędzej manatki.

Pionexowcy ludzie co wy za brednie opowiadacie że praca w pionexie jest super rewelacja do [usunięte przez moderatora] co za brednie. Lepiej powiedzcie jakie macie powiazania z \"górą\". Miałem tą nieprzyjemność pracowania dla tej pseudo firmy i przykładałem sie do pracy, i dbalem o swoje obowiązki ale wzrorowi \"długo pracujący\" odpowiedzcie na pytanie jak można wyziązać sie z obowiązków nie mając narzędzi do pracy? jeśli się odnosicie do negatywnych wypowiedzi dlaczego żaden z was nie obalił tych faktów - tylko piszecie jak wam sie tam super pracuje. Skoro jest tam tak super to dlaczego nie powiecie prawdy.Czy każdy handlowiec ma laptop? lub swoje biurko i kom stacjonarny? czy liczą za przejechane km okreslona stwkę 35 gr /km? czy za tel musisz płacić z wlasnej kasy niewazne ze rozmowy służbowe ? zaprzeczycie że prezes lata i zakreca grzejniki? niestety musze poprzednikom przyznać rację i pionexiarze nie ma co sie obrażac za to że ktoś wam prawde wygarnie. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

Zostaw merytoryczną opinię o PHU PIONEX - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PHU PIONEX?

Zobacz opinie na temat firmy PHU PIONEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PHU PIONEX
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Porcelanowa 10
    40-246 Bielsko-Biała