Opinie o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU PIONEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHU PIONEX o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

Major Kolanko

Z reguły co kilka miesięcy Pionex szuka kogoś do sprzedaży artykułów instalacyjnych, bo od dawna słabo z tym stoi. Poszukaj na regionalnych i darmowych portalach z pracą, pewnie coś będzie. Jak nie dziś, to za moment. Z terminowością wypłat za moich czasów problemu nie było, bo i kwoty niespecjalnie zawrotne. Atmosfera specyficzna, duża część firmy to rodzina, jest sporo zaszłości między nimi. Starać się za bardzo nie można, żeby ci, co robią na 2 etaty, albo niespecjalnie im wychodzi, nie poczuli się zagrożeni. Najlepiej jak reszta, mówić że się nie da, trudne czasy, wina pogody, słaby teren, itd. Jednym to pasuje bardziej, innym mniej. Na pewno trzeba bardzo uważać, co się przy kim mówi. Premie i narzędzia pracy to za moich czasów był zupełny dramat. Handlowiec jeździł w teren z kartką papieru, ceny potwierdzał telefonicznie (jeśli się dodzwonił), a wyniki sprzedaży sprawdzał za niego ktoś inny, bo brakowało komputerów i licencji na oprogramowanie. Nie wiem jak to teraz wygląda. Mimo, że nie lubię prezesa, to mam nadzieję, że trochę zracjonalizował swoje podejście do wielu spraw. Jeśli dalej jest to poziom organizacji rodem ze średniowiecza, to sugerowałbym Ci zmianę planów. Najlepiej zapytaj u źródła.

Lucid

Jeszcze z 2 miesiące i rusza sezon grzewczy. Prezes znowu będzie biegał po pokojach i zakręcał kurki.

Rudy102

Czy w magazynie pracuję się na trzy zmiany? (usunięte przez administratora)

Adaś

Kiedyś pracowałem i było spoko. Robiłem plany i szło zarobić. W tym czasie pracowali tacy co nie robili planów i byli niezbyt zadowoleni. Teraz pracuję w innej firmie i jest to samo. To wszystko zależy od podejścia.

Aplikowałeś do PHU PIONEX na stanowisko Specjalista ds. księgowości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
xxx

szczerze odradzam - chyba że nie masz innych ofert to spróbuj a sam sie przekonasz. Ale życzę powodzenia w tej firmie :)))

zainteresowany

Właśnie ukazało się ogłoszenie na pracuj do oddziału tej firmy w Katowicach. Proszę bez zbędnych emocji i uprzedzeń napisać czy warto tam startować.

Kinia

Znowu żle , nie zgadłeś , ale nie przejmuj się Miluśki jesteś na pewno super ....po tak miłych słowach ,któż mógłby cię nie lubić - przjeżdzaj na pewniaka ....przyjmiemy cię jak przyjaciela....zrobimy tą kawę ....nie naplujemy ....brawo .....aplauz....

PH

Kiniu czyżby Pani Blond zmieniła imię :) I p- 2pok po prawej :P. Kiniu nie bede cie fatygował do kawy, jest ktos inny co zrobi. No ale pogadamy we wtorek zajże do ciebie.Ale spox nie stresuj sie :)

Kinia

Tak się składa ,że żadna Jola u nas nie pracuje a ja nie robie kawy dla PH - milusiu chyba pomyliłeś firmy .....jakiś zawót głowy ? W Pionex jeśli juz do nas trafisz - mam dużo ważniejsze sprawy na głowie niż robienie kawy dla przyjeżdzajacych PH ....kimkolwiek by byli przykro mi .....

PH

Kochana Kiniu no tak sie składa, że troche wiem min na temat zarobków. I małe sprostowanie co do męża i żony to nie mam tu na myśli szefostwa tylko męża od samochodów i GPS a żone z biura :) Pozatym sprzedawcy niższego szczebla nie ukrywają kwitka od Joli a wrecz pokazują jakie są zarobki. Bardzo wyrażnie widnieje kwota. Ja mam kase bardzo dobrą ty pewnie też. Ale sama wiesz doskonale ile ci mniejsi zarabiają :) Życze im żeby tez zarabiali tyle co ty. A jeśli uważasz ze to 1600 to jest super to proponuje zamienić sie miejscami i możę popracujesz na Profi albo na magazynie a któs wskoczy na Twoją posade. Pewnie byś nie chciała :) Mam nadzieję że moja szczerość nie zawarzy na naszej relacji. Kiniu we wtorek jestem z wizytą mam nadziję ze nie naplujesz mi do kawy :D

kinia

Kim ty jesteś PH , że znasz wszyskie nasze zarobki i mam wrażenie ,że sporządzasz listy płac i wypełniasz szefowi deklaracje podatkowe ... naprawdę sporo wiadomości jak na kogoś wspólpracującego z zewnątrz ale na pewno masz rację i nie mylisz sie żę tworzymy bardzo zgrany zespół , pracownicy zawsze na czas mają pensje , zusy są odprwadzane w terminie i wszystkie faktury płacone są w terminie co w dzisiejszych czasach świadczy tylko o tym ,że potrafimy wszystkiego dopilnować a firma mocno stoi na własnych nogach ...mamy pracę a co najważniejsze warunki do wypracowywania premii , a o pracę i do tego w tak stabilnej firmie dziś naprawdę bardzo ciężko ,szanujemy ją więc i nie zachowujemy się jak większośc zdesperowanych zwolnionych przcowników , którzy w swojej desperacji potafią nas tylko obrażać[usunięte przez administratora]

PH

ludziska tak was słucham i włos mi wypada a mam ich troche, pozwole sobie na troche refleksji i odniose sie do negatywnych i tych pozytywnych wypowiedzi. Wspołpracuje z firmą Pionex/Profi moge sie odnieść tylko to wypowiedzi kolegów którzy tam pracują (bynajmniej część z nich) w rozmowach jakie ze mną prowadzili dużo gorzkich słów pada na zasady panujące w firmie i faktem są te niedogrania i niedociągnięcia - niestety nie ma tam skuyecznej organizacji. Ja ze swojej strony dodam ze jako PH chcąć załatwić podstawowe sprawy handlowe musze 100 osób pytać bo kazdy niby decyzyjny a tak naprawde nikt nic nie wie. Jestem odsyłany od drzwi do drzwi ale za to firma chce mieć mega rabatym pytania o GRATISY i zaglądanie do samochodu jest poniżej krytyki. Niestety ludzie mają dużo za złe tej firmie ale nikt sie nie odezwie bo kazdy che miec prace. Koledzy prawdą jest że duże zarobki ma tylko kazdra zarządzająca oraz mąż i żona którzy pracują w tej samej firmie, pracownicy niskiego szczebla zarobki są na poziomie 1600. W dzisiejszych czasach to zadna rewelacja ale jak sie nie ma innej pracy to ludzie bedeą sie tego trzymać. SUPER firma :) ale tylko pod kątek płatności tu muszę jej oddać szacun bo faktury płacą mi na bierząco ale to tylko to reszta hmmmm bez urazy. Plusem jest częśc zespołu z ktorym mi sie naprawde dobrze pracuje. I proszę mi wybaczyć ale kapcie nie spadają. Należy bardziej uszanować zespół bo to od niego zależy ile bedzie obrotu a klient zadowolony to klient ktory znowu przyjdzie. I tyle

ROMA

W takim razie to ty jesteś do bani , poszukaj sobie innej pracy bo pożytku z ciebie nie będzie, nadal utrzymuję w Pionex jest super chyba , komuś nie chce się pracować tacy ,rzeczywiście i chyba wszędzie są tępieni i ich życie może być do bani, ale winni są niestety sami sobie... przykre lecz prawdziwe...

ktos

mimo ze tam nadal pracuje to PIONEX jest do bani. Przykre ale potwierdze negatywne opinie

konrad

obraz nędzy i rozpaczy to pionex wystaczy wejsc i sam człowiek widzi. Współczuje ci ze musisz sie tam meczyc. a co do obrazania to zacznij od siebie bo nie pracujesz w profi tylko w pionexie i[usunięte przez administratora] wiesz jak tam wygląda. mecz mecz sie tak dalej. Buzka

lessi

Jakoś w dokumentacji większość jest zwolnionych ha ha ... dziwne ... ale złośc cię rozpiera aż mi cię żal...firma w której pracujemy jest naprawdę rewelacyjna zarobki super , nie dziwię się ,że cie tak złości, żę cię wywalili.....

LESSI

Jak nie potrafi się porządnie pracować potem jest się zdziwionym , że trzeba się wynieść , widać to po twojej wypowiedzi, że na niewielu rzeczach się znasz a tym bardziej na prowadzeniu firmy doskonale działającej i dającej pracę blisko siedemdziesięciu osobom i co ważniejsze cały czas się rozwijającej. Uczymy się na błędach a wielkim błędem było przyjęcie tak wielu przypadkowych ludzi .... których niestety trzeba było zwolinć z oczywistych powodów-ich praca pozostawiała wiele do życzenia niestety.Teraz się na nas wyżywają a tylko sobie mogą podziękować za stratę pracy....

Barnaba

Totalnie chaotyczna firma. Szef otwarcie przyznaje, że większość rzeczy nie działa, ale winę za to po pewnym czasie zwala na pracowników, których zwalnia. Szczytem jest, że otworzył market budowlany, która odbiera klientów tym, którzy wcześniej kupowali w "normalnym" Pionexie.

alfa

Szkoda słów.....

alfa

Oczywiście poprzedni wpis od alfy z małych liter - ALFĄ nie chcemy mieć nic wspólnego

Zostaw merytoryczną opinię o PHU PIONEX - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PHU PIONEX?

Zobacz opinie na temat firmy PHU PIONEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PHU PIONEX
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Porcelanowa 10
    40-246 Bielsko-Biała