Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. w Myszków

ZXL Nowy wpis

Spokojnie nauczą, nauczą. Trochę ogarnięcia wystarczy i się nauczysz. Spawania też.

Paruu Nowy wpis

Ludzi do przyuczenia też zatrudniają ? Ja bym się spawania chciał nauczyć ale wszędzie chcą spawaczy już z doświadczeniem,

Spojler Nowy wpis
@Paruu

Nie wiem czy na automat spawalniczy cię ktoś od razu wpuści ale jak się chcesz nauczyć spawać to proponuję najpierw na montaż się zatrudnić. Trochę podpatrzysz co i jak, pokażesz że chcesz pracować a potem trzeba będzie do prezesa iść pogadać. Normalny facet więc pewnie zrozumie. Spawaczy cały czas brakuje więc chyba nie będzie problemu z tym żeby cie uczyć. Próbuj !

ZXL Nowy wpis

Na zarobki nie można narzekać bo płacą dobrze nawet jak do Katowic porównasz. Poza tym część zakładu idzie na przedłużonych zmianach czy w sobotę więc są nadgodziny. Szukają cały czas ludzi do pracy bo zleceń jest dużo i nie tylko do montażu. Brakuje przede wszystkim spawaczy i tokarzy na CNC bo z Myszkowa to już chyba wszyscy wyjechali na zachód za robotą. Zresztą na to drudie forum sobie zajrzyj tam więcej ludzi pisze.

monterrro

Na produkcji to chyba nigdzie lekko nie jest. Pytanie jak tutaj jest z kasą ? Ile płacą monterom konstrukcji ? Widziałem gdzieś ogłoszenie że szukają do pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Faktycznie lekko to na produkcji nie jest. To nie są wakacje dużo kurzu i hałasu no i dym na spawaniu. Zarobki są za to dużo lepsze niż w innych firmach w Myszkowie i okolicy i trochę dodatków, można na paliwo dostać jak ktoś daleko mieszka, jakieś bilety na koncert albo coś podobnego. No i po ludzku jest na zakładzie nie ma żadnych wrzasków i zamordyzmu.

Fachura

Na produkcji to lekko nie jest wiadomo praca fizyczna w dodatku ze stalą. Obróbka mechaniczna, cięcie, spawanie szlifowanie itp. Ale jak się ktoś pracy nie boi i chce zarobić to dobrze trafił. Kasa jest zawsze na koncie jak trzeba. Nadgodzin można trochę złapać bo zamówień najczęściej jest więcej niż ludzi. Jak coś umiesz to stajesz przy maszynie, robisz i nikt Ci nad głową paszczą nie kłapta. Robisz swoje i idziesz do domu. Zarobki jak na Myszków to bardzo w porządku. Nie ma co narzekać.

admin

Praca w firmie Metal-System Sp. z o.o. Zakład Wyrobów Metalowych nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. - Myszków

Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o.
  • Partyzantów 21
    42-300 Myszków

Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o.