B.S.K. RETURN S.A.

Zawiercie

Opinie o B.S.K. RETURN S.A.

ewa 82

Prezes i banda kilku słuzalczych pachołków -pracownicy to śmieci! i złodzieje !! Kradna wszyscy ? poza "uczciwym Zarzadem" - z daleka od rerturnu!!!

Natalia

@Kierowca z Ostrowca możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Rozumiem, że nie masz najlepszych wspomnień z pracy w B.S.K. RETURN. Czy rzeczywiście trzeba się liczyć z wykonywaniem tak wielu obowiązków? Wszystkie zadania jakie ma wykonywać osoba zatrudniona na stanowisku handlowca są wymienione jasno w ogłoszeniu i wydają się typowe na tym stanowisku.

Natalia

Na stronie internetowej B.S.K. RETURN S.A. można znaleźć informację, że poszukiwane są osoby do pracy jako Handlowiec. Możecie powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy w firmie w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

Kierowca z Ostrowca
@Natalia 21.07.2017 13:57

Daj sobie sobie spokój! Pracowałem 2 i pół roku w tym kołchozie. Będziesz Handlowcem , kierownikiem, palaczem, mechanikiem,kierowcą, fuksowym . Od wszystkiego, nie polecam , a zresztą pójdziesz to się przekonasz!

ave

Straszne dziadostwo. Wszyscy pracownicy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a prezes ze swoimi poddanymi to kryształ uczciwości. Oszuści nie dają umów o pracę, pracuje się bardzo ciężko za grosze, te uczciwe krasnoludki i poddane prezesa uważają że ludzie zarabiają strasznie duże pieniądze. Biurokratów więcej niż ludzi, którzy na nich pracują. Brak kompetencji, wiedzy merytorycznej osób które zajmują "wysokie" stanowiska, są to chorągiewki na wietrze i lizodupy jakich świat nie zna. Totalna katastrofa i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie życzę nikomu pracy w tym obozie żądzącym przez oszustów.

kik

Jak to żadnych praw, każdy posiada jakies prawa, poza tym podpsiujesz umowe wiesz co nalezy do twoich obwazkow, pewnie neiktorych tez nie mas zwpisanych w nia a je wykonujesz ale nie podpsiujesz niczego, ze nedziesz siedzial ciecho

sana

Bagno nie firma, zarząd nienormalny. Kasa wypłacana z opóźnieniem. Podobno tracą kontrakty bo klienci odchodzą. Miazga

belarabi

Czytając wszystkie komentarze mogę z ręką na sercu potwierdzić panującą niedole kierowców którzy pracują na sprzęcie całkowicie nadającym się na złom.Nie wspomnę o pracownikach na placu którzy nie maja autentycznie NIE MAJĄ !!!!!!! żadnych praw jak i udogodnień związanego z wykonywanymi obowiązkami ( np rękawice, odpowiedni ubiór, narzędzia. Brak płacy za nadgodziny to normalne w tej firmie :) I nikt nie podziękuję za prace włożoną w nadgodzinach :) po co Ci rodzina ważne żeby produkcja szła zgodnie z ustaleniami "Dyrektora". Wyzysk to dewiza firmy BSK Return i dzięki niej jeszcze istnieje na rynku. Do osób które pracują i chcą podjąć prace: "Brawo !!! Otwórzcie oczy BSK Return to nie jedyny pracodawca. Nie daj się. Siły i wytrwałości !!! ;) Uśmiechnij się ;) Powodzenia :)"

były pracownik

kurde co wy tu piszecie.... praca w tej firmie jest jak w obozie, żeby dyrektor oddziału zarabiał 2500zł i to jeszcze z jakimi odpowiedzialnościami, razem z nami złom na placu chłopak w kółko przerzucał bo trzeba było się wyrabiać żeby do domu jak człowiek wracać... sprzęty to jakaś masakra, same by się nadawały do złomu, przez pół roku samochodem z pękniętą ramą jeździłem, bo prezesa to nie obchodziło. ludzi wymieniają co miesiąc, kierowcy sami odchodzą co chwile, jak im się opłaca co chwile za te badania płacić, nikt tu się z człowiekiem nie liczy, po kontroli z inspekcji pracy dopiero się odzież robocza znalazła dla pracowników, prezes jakiś psychopata, wszyscy są dla niego złodziejami a sam jest nie lepszy, słyszałem że na innym oddziale za pracownikami detektywa wysyłał, nie polecam tam pracy

to ja

Ludzie co wy chcecie od naszego kochanego prezesa. Nie jest taki zły. A jak rzuca krzesłami i popielniczkami, to znaczy, że ma powód. Skoro dookoła banda nierobów. Nie pytaj co firma może dać tobie, zastanów się co ty możesz dać firmie. Ja pracuję, bardzo lubię swoją pracę i zachęcam niezdecydowanych, ale pracowitych do złożenia cv, a będziecie zadowoleni, tak jak ja! Łubudubu, łubudubu, niecha nam żyje prezes ... To pisałem ja, spełniony pracownik.

uyu
@to ja 13.03.2015 21:13

ales ty głupi

Bary

Krótko mówiąc tragedia, obiecują świetne zarobki a w rzeczywistości zapier... za minimum, mnie i tak się udało bo przynajmniej jakąś umowę mam, reszta na zlecenie zapierdziela i wymieniają tak ludzi co miesiąc, kierownik oddziału żeby zarabiał 1500tyś. i robił wszystko włącznie z segregacją złomu po 10-12 godz. dziennie to jest nieporozumienie!!!

patyk83

tragedia, wyzysk na maksa, prezes firmy jakiś... rzuca w ludzi krzesłami i popielniczkami, praca za minimum na maximum jeszcze cię znawyzywa

Zostaw opinię o B.S.K. RETURN S.A. - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.S.K. RETURN S.A.