Opinie o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Accenture Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Accenture Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Sp. z o.o. w Warszawa

Kominek

Zalezy mi na elastycznosci w przyszlej pracy.. sa mozliwe jakies zmiany dotyczace godzin- wlasnie elastycznosc w tej kwestii?

Wx
@Kominek

tak, można liczyć na elastyczne godziny pracy, ale niestety nie wiem czy na każdym stanowisku i w każdej lokalizacji.

Former employee

Jest to firma napewno dobra dla osób które nie maja żadnego doświadczenia i jest to ich pierwsza praca. Firma chyba tez preferuje takie osoby ponieważ łatwiej sterować takimi pracownikami gdyz nie do końca wiedza jak powinno wyglądać zdrowe środowisko pracy. Bardzo często pracownicy są zostawili sami sobie bez wsparcia wiec praca tu daje napewno możliwość nauczenia, wyćwiczenia pewnych umiejętności. Natomiast wiąże sie to z ogromnym stresem. Czy to dobrze nie do końca bo po to są team leaderzy ale mam wrażenie ze większość z łapanki gdyż nie maja zielonego pojęcia o procesach i zarządzaniu zespołem. Straszna spychologia. Środowisko oczywiście wzajemnej adoracji, często niedogodne sprawy załatwiane są na priv , gdy ludzie odchodzą brak informacji z góry nagle poprostu znikają i ich skrzynka przestaje działać. Oczywiście do tego trzeba posiadać umiejętości podlizywania się osobom kluczowym bez tego ani rusz z podwyżka awansem. Gdy pokażesz ze umiesz więcej niż inni zawala cie praca bez jakiejkolwiek dodatkowej płacy. Jeżeli chodzi o podstawowa płace to porównując do rynku dużo poniżej średniej. Dla kogoś kto jest specjalista ma doświadczenie i umiejętności oraz ambicje odradzam. Co mogę pochwalić to panie z Hr zawsze były miłe.

Vermin

W Accenture pracowałam 7 lat i mogę wyrazić tylko najlepszą opinię. Firma serio traktuje swoje wartości i w trakcie pracy widziałam, że zgłoszenia o nieprawidłowościach, np. (usunięte przez administratora)były traktowane poważnie. Pewnie wszystko zależy od projektu, ale na moim byli fajni, wspierający ludzie (przełożeni i koledzy), klient wymagający, ale dobra atmosfera, mnóstwo możliwości rozwoju, fajne benefity. Polecam

Czy jest zapotrzebowanie na testerów w Accenture ? \ Jak się pracuje w zespole Modern Software Engineering?

balu
@Kandydat

a sprawdzałeś oferty na ich stronie? ostatnio coś mi mignęło, ale pewny nie jestem, więc zobacz tam najpierw, będziesz wiedział czy potrzebują

1. Rozmowa z rekruterem 2. Rozmowa techniczna, do przygotowania zadanie o chmurze, pytania techniczne 3. Rozmowa z menago. Dłuuuga przerwa 4. Oferta Każdy opowiadał na czym polega praca i co to accenture, no i zawsze pytania o dostępność i finanse, widełki nie są ujawnianie U mnie całość rekrutacji zamknęła sie w pół roku, z czego 4 miesiące czekałem na odpowiedź, w moim przypadku przypomnienie o sobie zadziałało.

HR: - Co robiłeś i co chcesz robić Techniczna: - Skalowanie VM, DB - Co to maszyny spot, on demand, reserved - DevOps - IAC Nazwałbym to bardziej szczegółowym egzaminem na certyfikat cloud -Czy chciałabym wyjeżdżać?

logo firmy Serwisant rowerowy
Korek

Witam, czy ktoś mógłby przybliżyć mi jak wygląda Akademia SQL? Czy jest to forma praktyk/stażu? Jeśli tak, to czy są to praktyki płatne? Interesuje mnie forma akademii - czy jest to kurs teoretyczny czy może dostaje się taski do wykonania? I na jakiej umowie bazuje kurs.

Hejho
@Korek

Hej to jest taki bezpłatny kurs (nie płacisz za niego, ale od nich też nie dostajesz kasy), po którym mogą ci zaoferować pracę, jeśli dobrze wypadniesz. Pomimo że to kurs i wyraźnie napisali, że nie wymagają wiedzy z SQL czy programowania, to aplikowanie na niego wygląda jak aplikowanie o prace - 2 etapy rekrutacji i pytania techniczne z wiedzy o bazach danych, SQLa i podstaw programowania.

bigos
@Hejho

o a brałeś w nim udział, jestem strasznie ciekawy czy dużo się tam doszkole, jak to potem wygląda z ewentualną rekrutacją do pracy/ na praktyki? widziałem bardzo dobre opinie na ich temat i się zastanawiam czy napierw zaatakować praktyki czy to szkolenie.

zeus
@bigos

jak interesuje cie praca tutaj to radził bym pójść na to szkolenie, zawszę będą inaczej patrzeć na osobę którą już znają, wiedzą co potrafi i jak ogarnia... ogólnie ja jestem zadowolony bo można zdalnie pracować

Enzo
@zeus

Na jakie stanowiska można się dostać po akademii i na jakie widełki można liczyć na start? Czy wiadomo jakie są plany dot. pracy zdalnej?

@Enzo

Zakładam że na związane z tematem... no i raczej juniorskie stawki tak się domyślam, bo to jednak tylko kurs

Shine

Cześć, czy waszym zdaniem praca tutaj jest stresująca? Udaje wam się zachować work-life balance po pracy?

Odpowiedź
@Shine

Zależy od projektu. Accenture daje co prawda różne benefity związane ze zdrowiem psychicznym i pewne standardy współpracy, jednak klient może mieć inną kulturę pracy

As
@Odpowiedź

Wydaje mi się, że to zależy i od projektu i od tego, jaki masz charakter, jak organizujesz pracę, to dość indywidualna sprawa. Mi się to udaje, ja po pracy bez problemu potrafię się skupić na życiu prywatnym, więc dla mnie nie jest stresująca, aczkolwiek i takie momenty bywają.

miko
@Shine

Zależy. Możesz trafić do projektu, w którym będziesz siedzieć po godzinach i robić coś, o co teoretycznie nikt nie ma prawa cię prosić. I to mimo ze nikt ci wprost tego nie nakazał. Po prostu oświadczył, że ma być zrobione, a klientowi nie można mówić, że są problemy (nawet jeśli są przez niego wywołane) XD

zastanowienie
@miko

w żadnej firmie nie spotkałam się żeby zwalać występujące problemy na klienta....

@miko

okej, a jak jest z tymi projektami, jest się do jednego przydzielonym na stałe, albo na jakiś bardzo długi czas czy one się zmieniają?

Martin

Są jakieś oferty dla osób ze znajomością Niemieckiego? Pochodzę z Polski, ale wychowałem się w Niemczech, więc język mam opanowany niemal perfekcyjnie, ale bardziej codzienny niż biznesowy, bo jak chodzi o pracę, to jednak w większości pracowałem w Polsce. Mam doświadczenie w sprzedaży, oraz obsłudze klienta, trochę liznąłem też księgowości, ale to jako praktykant. Myślicie, że najdzie się coś dla mnie?

Martin
@Martin

Oczywiście jak wam coś w oczy wpadło, co by pasowało pod mój profil zawodowy, nie liczę na to, że ktoś będzie dla mnie szukał ofert specjalnie, czy przeprowadzał jakieś doradztwo zawodowe na goworku ;)

faraon
@Martin

a takie pytanie jeszcze dodatkowo offtop, jak się jest czymś w rodzaju native speaker jak ty, to też trzeba mieć jakiś certyfikat na to żeby się dostać?

@Martin

jak przeglądałam oferty dzisiaj to chyba było coś z niemieckim, więc sobie sprawdź, akurat zwróciłam uwagę, bo ja z niemieckiego kompletnie nic... więc pominęłam, ale może ciebie zainteresuje

a no i tam to jeszcze potrzebny był ang na min. C1, to tak żebyś wiedział

liqq

a ta oferta to na jakie stanowisko była?

Kozik
@Martin

Masz doświadczenie w obsłudze klienta, więc może Customer Service Representative with German? Jest taka oferta na pracuj, obczaj sobie

Zenek

@Fajny

1,5 miesiąca temu

NieZenek
@Zenek

A to niegrzecznie, zadzwoń/napisz maila i dopytaj teoretycznie wypada odpowiedzieć.

nowicjusz
@Zenek

Zenku, wydaje mi się, że musisz poszerzyć swoje kompetencje i próbować raz jeszcze

nasa
@Zenek

Cisza oznacza zgode, ale niestety nie w przypadku rekrutacji

Ioi

widzę że firma dość spora i zastanawiam się czy bardzo trudno jest się tutaj dostać, czy dużo jest kandydatów na jedno miejsce?

@Ioi

i doprecyzuję, że nie interesuje mnie staż tylko stała praca, mam niewielkie doświadczenie i po prostu zastanawiam się jak dużo cv do nich spływa czy wszystkie biorą pod uwagę czy raczej jest szansa, że moje zginie gdzieś zakopane w skrzynce mailowej

nono
@Ioi

pewnie sporo, ale jak podoba ci sie jakaś oferta to wysyłaj CV, przecież nic nie tracisz, a może akurat twoja aplikacja będzie dla nich interesująca

gom
@Ioi

wiesz jak jesteś bardzo ci zależy to jak by się nie udało normalnie to zawsze można przez staż, a potem się zatrudnić

@gom

a staż odbywa się w pełnym wymiarze godzin tutaj czy jest ich jakoś mniej?

lea
@Ioi

nie wiem jak w przypadku stażu, a jeśli chodzi o praktyki to widziałam oferty, gdzie wymagana dyspozycyjność była na poziomie np. min. 30 godz., jeśli ta informacja ci jakoś pomoże

lea
@Ioi

chociaż to pewnie zależy od stanowiska i w ogóle, więc zawsze może napisać jakiegoś maila do nich i zapytać o to

faraon
@lea

a na którego maila się z nimi kontaktować? kilka mają podanych

Rozczarowany

Jako kandydat bardzo nie polecam procesu rekrutacyjnego do tej firmy. Za pierwszym razem Pani z HR zadzwoniła w celu umówienia rozmowy technicznej, miała oddzwonić po ustaleniu terminu z osobą przeprowadzającą rozmowę. Nie oddzwoniła, natomiast w ich systemie dla kandydata pojawił się termin. Oczywiście rozmowa nie odbyła się. Po dwóch tygodniach zadzwonili znowu, na wzmiankę o sytuacji wcześniejszej Pani stwierdziła, że nawet nie wie co to za system i jak on działa, umówiła na kolejny termin. W dniu rozmowy nikt nie pojawił się na teams. Po kontakcie z HR, Pani śmiejąc się stwierdziła, że faktycznie rekruter nie mógł wziąć udziału w rozmowie, a oni nie znaleźli zastępstwa oraz zapomnieli mnie poinformować. Podsumowując, kandydatów traktują jak (usunięte przez administratora) aż strach pomyśleć jak traktują pracowników.

stokrotka

słuchajcie jestem świerzyną po studiach nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, jestem po farmacji oczywiście praktyki u “krysi” w aptece odbyłam ale no jednak to nie to. Jak wygląda u was rekrutacja na staże czy może ktoś się wypowiedzieć co tam w trawie piszczy :)

Zzoe
@stokrotka

a to rozumiem, że chcesz po prostu zmienić branżę i czegoś szukasz? co by cię interesowało tutaj?

Zzoe
@stokrotka

zdarzają się oferty stażowe dla osób bez doświadczenia, nie wiem czy aktualnie kogoś szukają, ale obserwuj, możesz też napisać maila do rekrutacji, może coś się znajdzie

@Zzoe

tak, dokładnie. wiem, że trochę słabo, po zadedykowaniu całej ścieżki edukacji jednemu zawodowi nagle stwierdzić, że to nie mój świat, ale chcę spróbować czegoś innego

abcde
@stokrotka

a tam słabo, zdarza się. chrzanić aptekę, dawaj do korpo

lali
@stokrotka

na stronie jest sporo różnych ofert pracy, na początku może praktyki, staże czy stanowiska juniorskie byłyby dobrą opcją, tylko koniecznie określ, czym chciałabyś się teraz konkretnie zajmować

@lali

właśnie wiesz co, nie mam jakiś super określonych preferencji. raczej wezmę co dadzą, byle ode mnie nie wymagali doświadczenia w tym konkretnym zawodzie i dali się go nauczyć od podstaw

lali
@stokrotka

jest w czym wybierać, byleś tym razem wybrała to, co Cię ciekawi i co lubisz robić, powodzonka!

@lali

nie jest to aż tak proste, ale postaram się. choćby metodą prób i błędów

dziękuję ;)

@abcde

mówisz? no taki jest plan, ale nie jestem jeszcze w 100% pewna tego wszystkiego, nagła zmiana zawodu, bo tak mi się uwidziało w głowie, to też nie taka łatwa sprawa, ale mam nadzieję, że nie będę załować swojej decyzji...do farmacji w razie co zawsze można wrócić, więc jakiś plan B mam, w razie gdyby nie wypaliło zupełnie

Lukasz
@stokrotka

Rowniez staram sie chwycic swoja pierwsza prace w IT. Z tym że jestem na pierwszym roku informatyki. CV Wysyłam na potęgę lecz póki co bez większych sukcesów :/

@Lukasz

a aplikowałeś tu?

@Lukasz

na pewno się wkrótce uda, ale znam to uczucie, trzeba mieć pozytywne nastawienie, powodzenia!

Maciek

Moja nabyjcie doświadczenia w innej firmie. A potem startujcie do Acenture. Druga rada. Szukali kogoś na stanowisko, gdzie pracowałem 10 lat w innej firmie. Rozmowa przebiegła na luzie. właściwie miałem wrażenie, z bardzo mnie chcieli mimo kilkau rzeczy których nie wiedziałem na ich pytania. Mówiłem wprost w przedniej firmie nie używaliśmy tego. Sama praca jest super. ludzie dbają o ciebie, wiesz co masz do zrobienia, a nie jak to jest w małych firmach gdzie jesteś od wszystkiego. Polecam Accenture

Fineasz
@Maciek

A możesz powiedzieć na jakim projekcie pracujesz? Gdzie warto uderzać ?

@Fineasz

W Accenture.

@Fineasz

Nie no, suche to było, wybacz ;)

MadLene
@Żonkil

Z całym szacunkiem, ale gdyby nie to że powiedziałeś że suche to bym się nie domyśliła że to żart. Ale to można ćwiczyć, trzymam kciuki.

@MadLene

Spoko, doceniam szczerość.

kladine
@Maciek

piszesz, żeby nabyć najpierw doświadczenia w innej firmie, czyli nie przyjmują bez doświadczenia?

klio
@kladine

to chyba luźna sugestia, bo mają duuużo ofert praktyk, staży czy stanowisk juniorskich, więc no to jest po to, by nabyć to doświadczenie, więc przyjmują

bezpiecznik

Coś możecie powiedzieć o zespole security? Jak team? Jakie narzędzia i technologie wykorzystujecie? Jak z awansami ?

Eric

Czy staże też są możliwe w formie zdalnej, czy raczej w takiej sytuacji trzeba stacjonarnie?

nedin

Są możliwe zdalne

nedin
@Eric

Ja jestem na stażu i wszystko w formie zdalnej, także na luzie

Zuzanna
@nedin

A można wiedzieć na jakim stanowisku staż jest możliwy zdalnie?

Wikt
@nedin

Hej mogłabyś/mógłbyś napisać coś więcej jaki staż, jak wyglądała rozmowa i jak wyglądają zarobki?

Eric
@Wikt

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Xxxx
@Wikt

22 zł na godzinę, zlecenie, bez urlopu

Wikt
@Eric

Na staż HR zdalnie Warszawa lub Gdańsk. Ale zero odpowiedzi jak narazie po 3 tyg

Patryk

Jaka atmosfera panuje w zespole testerskim i na jakie zarobki można liczyć ?

Ciekawy-Salesforce

Witam, jestem zainteresowany programem Salesforce Starter Academy i późniejszą pracą w Accenture jako Salesforce Consultant. Czy ktoś miał taką ścieżkę rozwoju ? Czy programy szkoleniowe jak ten często kończą się późniejszym zatrudnieniem? Jest to dla mnie dość istotne, ponieważ aby wziąć udział w akademii muszę zwolnić się z obecnej pracy i nie chciałbym zostać na lodzie. Jak wygląda praca z Salesforce'm w Accenture? Znam osobę, która pracuje z danymi i jest zadowolona, ale zakładam że w tak dużej organizacji sposób pracy i zespół mogą się znacząco różnić w zależności od działu. Jest tutaj dość dużo opinii, ale niestety na palcach jednej ręki można przeczytać komentarze dot. Salesforce. Z góry dziękuję za wszelkie pomocne opinie :)

kladine
@Ciekawy-Salesforce

zawsze możesz uderzyć do kogoś kto pracuje w Salesforce bezpośrednio na linkedinie, bo ciężko określić szanse czy akurat pojawi się tutaj ktoś z tego działu

Adrian00

Rozczarowanie maksymalne po poczatkowym imprintingu zasad etycznych, brak organizacji, (usunięte przez administratora) cicho i kropka, zamieniaja ludzi jakby to byly karty, brak zrozumienia starannosci pracownika.

izyvup

Spoko opcja dla ludzi chcących pracować zdalnie. Osobiście dużo podróżuję i wybrałem Accenture bo wręcz preferują pracę zdalną, plus oferują elastyczne godziny pracy. Czasami niestety trzeba posiedzieć dłużej nad projektem, więc presja czasu zdecydowanie jest, ale mamy zgrany zespół i raczej wszystkim udaje się zachować rozsądny work-life balance. Oferują też dużo szkoleń w ramach pracy, chociaż większość z nich jest bardziej dla stanowisk juniorskich i uważam, że mogliby poszerzyć ofertę o nowe rzeczy. Mimo to, jest to firma w której zdecydowanie można się dużo nauczyć, szczególnie na start swojej kariery.

Agas
@izyvup

Hej, czy przy pracy zdalnej pracowales z zagranicy ? Czy to jest sprawdzane ? Wlasnie rozpoczolem prace niedawno i rowniez duzo podrozuje Dlatego zalezalo mi na elastycznosci, a przy podpisywaniu kontraktu okazalo sie ze nie moge pracowac poza granicami kraju i moga zwolnic dac bana i jeszcze dac kare pieniezna. Jakie jest twoje doswiadczenie ? Dziekuje bardzo za pomoc !

Xxx
@Agas

Nie można pracować zza granicy. Sprawdzają to

U2
@Xxx

a jakbym chciał się przenieść do oddziału w innym kraju to da radę? to jest jedyna możliwość pracy zagranicą jak rozumiem?

praca23@

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z Team leaderem i HR na stanowisko Junior Data Reviewer z językiem angielskim i rosyjskim? Wiem ze będę trwało około 90 min, ale jak?

mipopo
@praca23@

ale co jak? normalnie jak każda rozmowa

mipopo
@praca23@

zadadzą ci pytania związane ze stanowiskiem i odpowiedzą na twoje jak jakieś będą itp

U2
@praca23@

masz na strone accenture wpis jak wygląda rozmowa i odnośniki do poradnika jak się przygotować, zajrzyj sobie tam i myślę, że wszystkiego się dowiesz

Shell23

Hej, może ktoś powiedzieć jak w praktyce wygląda praca jako junior data reviewer w tej firmie? Na jaką wypłatę mogę liczyć?

leclerc
@Shell23

Na Twoim miejscu bym sprawdził w google jakie ogólnie jest wynagrodzenie i bym o to dopytał podczas rekrutacji

leclerc
@Shell23

Ja nie na to stanowisko aplikuje, więc nie wiem jakie jest wynagrodzenie, ale tak bym zrobił na Twoim miejscu jak coś

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Accenture Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 12 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Accenture Sp. z o.o. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Sp. z o.o.