regalux krzysztof sutowski

Chojnice

Opinie o regalux krzysztof sutowski

z fartem

Z czystej ciekawości zajrzałem i stwierdzam, że jeżeli ktoś słucha takich opini i się nimi kieruje, to już robi pierwszy krok, żeby nie popracować dłużej niż 3 miesiące. :) Jeżeli chodzi o zarobki są one bardzo zróżnicowane w zależności od tego KTO JAK PRACUJE. Jeśli tak bardzo komuś jest źle i nie polecał, ponieważ dłużej niż 3 miesiące się nie da, bo plecy poobdzierane, to zapewniam Was, że przyjmowanie na okres próbny na zasadzie "umowa-zlecenie" właśnie jest od tego, żeby wyeliminować tych, którzy przychodzą tylko zarobić, poleżeć pod podajnikiem odkręcając godzinę 6 śrub M10 (najczęściej jeśli chodzi o Lipsk). A jak ktoś chce "pospać" leżąc cały dzień na kracie stalowej, to niech weźmie sobie już ten kawał kartonu, a nawet i kilka "szmat". Nikt nikomu przecież nie zabrania dbać o zdrowie i bezpieczeństwo, a to, że dana osoba nie myśli, bo większąść dnia rzekome myślenie przeznacza na sprawdzanie czasu do końca, to śmiało, piszcie. :) Moim zdaniem wpływa to na PLUSY dla pracodawcy, który interesuje się swoimi pracownikami, a tych co przychodzą za karę, zwyczajnie się usuwa. KAŻDY PRACODAWCA płaci za pracę, nie za spędzenie czasu na firmie. :) Więc przed wypowiedzeniem czegokolwiek, może ludzie nie pytajcie o stawkę itp tylko idźcie i sami ocencie, odpowiedzi też uzyskacie, nie jest to informacją zatajoną. A dla wszystkich, którzy narzekają, polecam założenie własnej firmy i choć przez rok utrzymać jej istnienie z pracownikami, z którymi często miałem okazję porozmawiać. Przecież jak tak ciężko i jest mało płacone, to załóż swoją firmę i daj ludziom za pracę jak u większości, którzy odeszli z firmy nawet i 20zł/h. Moja opinia to - przyjdź, zobacz co i jak, dowiedz się wszystkiego i sam oceń, czy Cię ta praca interesuje. A ocena? Z tego co każdy może zaobserwować, można jedynie pogratulować szybkiego rozwoju, jak i dalszych sukcesów.

Jawum
@z fartem 26.08.2016 20:15

Popieram komentarz - skoro tak Wszystkim źle i jest wszechobecny wyzysk - ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ (o ile masz jaja i rozum). A jak nie to przecież nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma ? Okres kolonialny już za nami ;) Wg mnie powinno się doceniać ludzi którzy potrafią dać zatrudnienie 150 osobom. I te osoby nie pracują za najniższą krajową. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Ale jeden woli "rybki" a drugi "akwarium". Szukasz pracy - idź i sprawdź. Ja pracowałem tam kilka lat i polecam. Zmieniłem pracę ponieważ życie zmusiło do zmian rodzinnych. Wg mnie firma warta uwagi zarówno pod względem stanowisk fizycznych jak i biurowych. A osoby które "dają coś więcej" od siebie - właściciel firmy zauważa. Pozdrawiam

pawel r

Witam milo moich ciezko pracujacych kolegow .wspolczuje wam.pracuje w niemczech juz 2lata mam wszystkie bonifikaty i umowe na czas nieokreslony .szef uwazal ze nie znalem j. Niemieckiego .wspolczuje osobidcie jestem juz dlugo w niemczech .pomimo iz zarobki sa tam dobre jak zalezy bo mi odpowiadaly. Szkoda ze niezgoda posrod kolegow tam pracujacych i nie znajacych swojego fachu .jak tam pojdziesz to bedziesz zasowal na starych pracownikow tym czym wiecej dasz z siebie bardziej cie beda ponizac i wysmiewac .mam wszystkie uprawnienia niemieckie na podnosniki .nozycowe .samojezdne ale co bede wam tlumaczyc .pozdrawiam adama jak tam jeszcze pracuje i nie dostal nerwicy zoladka i kostka i bartka z przechlewa. Czesc

gość

Tak to jest w dzisiejszych czasach modne -wyzyskiwać pracownika i traktować jak niewolników.Każdy kto chce tam pracować to powodzenia i niech sobie poszuka dobrego psychologa ;) bo nerwy wysiadają

To się nazywa firma pucuj dziada :)

szukają jeleni

Niech mi ktoś wytłumaczy jeżeli pracujesz 9 godz. a masz zapłacone za 8 godz. to jak to się nazywa???.......... Nie polecam.

Dajcie sobie luz z tą firmą,w tej firmie panuje większy stres i nerwy jak u prawiczka przed pierwszym stosunkiem heheh.A tak poważnie-szkoda nerwów,firma wypłacalna ale napięcie panujące tam wśród pracowników a naciskiem pracodawcy wykończy każdego nerwowo ale to każdy musi ocenić sam.

Buziak

Jednak bardzo często w Polsce jeszcze to funkcjonuje i nawet zdaje egzamin więc nie byłbym pewny tego wszystkiego. Chojnice nie są jakąś wielką miejscowością, więc w sumie mając spaloną opinię w jednej firmie to w innych mogą mieć duże wątpliwości przed zatrudnieniem. Powiedzcie proszę czy regalux zajmujący się regałami jest dobrym pracodawcą?

Janek

Prawda prawda-chcesz się przekonać zatrudnij się tam !!!

janek

Trzeba samemu się przekonać jak tam jest ale nie polecam,kto dobry i kumaty to ucieka jak najszybciej a zostają lizusy ,kapusie i nieroby i trzeba na takich zapierniczać.Kiedyś była fajna ekipa tam,ale szef sam doprowadził że wszyscy pouciekali-słuchał swoich kapusi ;) więc jest tam jak jest,jednym słowem SZAMBO

pawel

Widac kto to pisal. pewno kierownik.ciesze sie ze tak sie stalo przynajmiej pracuje legalnie w niemczech . .stawiam hali klimatyzacje i luftungi dla fabryki audi. w ingolschtadt.pozdrawiam ciezko pracujacych kolegow.

paweł

ogolnie jak chcesz isc do takiej pracy hm.. jak masz stala prace to siedz w niej .. pracowalem w regaluxie 3 miesiace , gdyby szef wiedzial w czym pracownicy ( stali)sa dobrzy to by sie sam przekonal . Mnie jeszcze nigdy nikt tak nie potraktowal tak ze zjezdzajac szef pyta sie ,dlaczego tak spicie w czasie podrozy do kraju delegacja ciekawy jestem jak pracowales w delegacji spales pod podajnikiem?odp otarte do krwi plecy od ciezkiej pracy powiem tyry od odkrecania srob pelzania pod podajnikami ,myslenia aby nic tobie sie nie stalo.bo ludzie sa rozni , widzialem ze niektorzy pili do 4 a o 7 wsztawali do pracy i jezdzili ratrakami (o wypadek nie trudno).Dzis radze sobie swietnie w innej firmie ktos napisal wyzej ze szef oszczedza to jest szczera prawda popieram j/w wypowiedziu dluzej nie popracujesz niz 3 miesiace bo szef ufa stalym pracownikom a oni jezdza na nim jak kocie....zarobki oki wszystko sie zgadza pozdrawiam

marci

witam mam pytanie czy firme regalux mozna traktowac powaznie jako prace stałą czy zwalniaja ludzi szybko?? Bo mam taka sytuacje... mam prace stala ale chcialbym sobie polepszyć finansowo

Nie nie polecam, policz sobie 250 godzin za 12to tyle ze dwa miesiace w miesiacu robisz

hmmm...... czytając wasze opinie jstem zaskoczony waszą niewiedzą.Ci co zachwalają tą firmę to pewnie dobrze opłaceni pracownicy. Prawda jest taka że owszem zarobisz na miesiąc ponad 5 koła jak zrobisz 280 godzin w miesiącu. W Niemczech płaci 20 zł za godzine a w Polsce około 12 na godzine. Zapieprzasz po 12 godzin a liczone jest 11 bo przerwa jest odliczana niezależnie od tego czy palisz czy nie. Diety dostaniesz 25-30 zł za granicą a powinna być wypłacona zgodnie z normamiw Niemczech. Tak jest w tej firmie a szef dalej szuka oszczędności wiec napewno jakieś zmiany znowu będą. Pozdrawiam

janek

nawet pisać mi już się nie chce na temat tego zakładu,a anonim to pewnie sam lejba (usunięte przez administratora).Ten co uczciwie pracuje w takim syfie długo nie wytrzyma(usunięte przez administratora)

same bzdury piszecie,tym co sie pracować nie chce to tak wymyślają ,lejbów w zadnym zakładzie nie trzymają

janek

co do spóźnień to nie ma nic takiego,bo jeden drugiego pilnuje jak się mieszka razem,a takim palaczom to by powinni z 4 godz odliczać ,więcej kopcą jak pracują .Chcecie to zatrudniajcie się i zobaczcie sami -kto tam był to wie że to chory zakład.

janek

Pierwsze to (usunięte przez administratora) bym wszystkich co fajki palą,robią sobie przerwy na papierosa co godzinę i palą 15 min a inni za nich (usunięte przez administratora).A co do ludzi ale nie o wszystkich mowa-to faktycznie ,są tam cwaniaczki(usunięte przez administratora) i jak ktoś coś powie to go do właściciela [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i gość wylatuje-więc lepiej tam siedzieć cicho :) (usunięte przez administratora)

XYZ

Tak jest szansa na dorobienie ale tylko starzy pracownicy dorabiają,(usunięte przez administratora)t.A najlepsze jest to że właściciel,trzyma takich bo to najlepsi pracownicy,tylko żeby wiedział w czym są najlepsi :)

?

jak 5 euro odpowiada to droga otwarta,ale to tylko płacą za granicą tyle :) tak- macie wczasy pod gruszą jak sami się pod tą gruszkę wyłożycie :)

xyz

20 zł na godzinę plus dieta dzienna,nic więcej :)w premi możesz dostać ochrzan od właściciela :) Idź zatrudnij się tam to się przekonasz,jeden będzie zadowolony i będzie się trzymał zębami tej roboty,bo na nic innego go nie stać a drugi oleje to żeby za granicą siedzieć za 5 euro :)

xyz

do starego pracownika-sam odpowiedziałeś(usunięte przez administratora)

Stary pracownik.

(usunięte przez administratora)Zarobki szalu nie robią ale gdzieś musimy pracować

?

Na chwilowy dorobek to można tam wejść,ale na dłuższy okres nie da się tam pracować,w śród starych pracowników to sam kapuś-sami (usunięte przez administratora)y robią a na nowych zwalają,więc i tak za długo tam nie porobicie,bo właściciel jak właściciel-starym pracownikom ufa,(usunięte przez administratora).Zarobki jak na pracę za granicą to szału nie ma,ale płacą na czas .

Joszko

anonim - 2013-08-15 13:41:42 Joszko, możesz coś więcej? Kogo poszukują do regalux? Ktoś wie jak z transportem i zakwaterowaniem? Pozdrawiam.Dzwonilem do Nich, jak w delegacji do Niemczech to 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, zakwaterowanie i transport zagwarantowany. ( podobno za Niemcy płaca 20 zł na godzine i jakąś diete do tego dają.) To znalazłem na ich stronie: ''4. Firma Regalux także zatrudni od zaraz: elektryków i elektromonterów ślusarzy elektromechaników pracowników utrzymania ruchu do montażu magazynowych systemów transportowych Praca poza granicami kraju. Atrakcyjne wynagrodzenie: 6 tys. zł. netto. Wymagane doświadczenie w zawodzie.'' Ja jestem elektrykiem ale sie wacham czy tam isc zbyt malo opini na temat tej firmy... Piszcie śmiało :)

JOSZKO

W tej chwili maja nowe oferty pracy... Praca w niemczech, czy ktos wie jak z wynagrodzeniem( godzinowe czy stala pensja?) Jak z dietami?

Rogi
@JOSZKO 13.08.2013 16:51

Ciekawe dlaczego Ciągle potrzebują na te same stanowiska. To czy to w GCH czy w DE. Wyścig... nabijać kasę innym.

praca1

Jestem świeżo po kontrakcie na 3 miesiące w Niemczech w Lipsku.Miałem wątpliwości po waszych wpisach czy jechać za obiecane wynagrodzenie.Na miejscu okazało się ,że wszyscy co wyjechali kasę dostają wg ustaleń i na czas.Wcześniej nie pisałem bo nie wiedziałem co mnie czeka.Było 80 chłopa i cała zgrana ekipa.jak będzie kolejny kontrakt to na jadę na pewno.

Wyluzuj z tą firemką . Też tam byłem . Strata czasu . Nie polecam . Wolę dalej na bezrobociu pozostać jak pracować czy współpracować z tą firemką !

maxymilian

Witam, może ktoś napisze rzeczowo o co chodzi? Pierwsza wypowiedź jest trochę śmieszna, godzinne czekanie rozmowę nie jest niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza kiedy ludzie przyjeżdżają z daleka. Sam zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to z góry dziękuję.

Bartronos

Witam, nie zgadzam się z przedmówcą, złośliwy komentarz konkurencji. Na chwilę obecną współpracuje z tą firmą 4 miesiące i jestem zadowolony. Zarówno z warunków finansowych oraz warunków pracy i zakwaterowania. Polecam.

Zostaw opinię o regalux krzysztof sutowski - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie regalux krzysztof sutowski