Opinie o DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. w Warszawa

Andzik

Praca w tej firmie porażka. Zero współpracy wśród pracowników, ogrom szkoleń które nic nie wnoszą. Spotkania i szkolenia po wprowadzeniu do firmy z sztuczną otoczka jaka firma jest super.

Firma w mojej ocenie niegodna zaufania. Mimo pięknej otoczki w środku panuje bałagan. Ludzie są oszukiwani, brak jakiejkolwiek decyzyjności. Ogromna rotacja pracowników mówi sama za siebie. Kombinacje przy umowach na czas określony. Nie polecam jak ktoś szuka firmy na dłużej.

Deklarant

Zdecydowanie nie polecam pracy w Agencjach celnych. - nie liczy się twoja wiedza pasja, zaangażowanie gdyż jestes tylko człowiekiem w tabelce w excelu :) - nie masz wysokiej normy = jestes złym pracownikiem. - Wysoka norma spraw na osobę nawet do 100 bądź ponad którymi musisz się zajmować - wymagana wysoka szybkość a gdy się pomylisz kilka razy spotkania z przełożonymi :) Takie amazońskiej feedbacki :) - Kierownictwo nie lubi krytyki jeśli się nie zgadzasz masz inne zdanie no to wiadomo. - kierownicy uważający się za wyższych ale czy jest to zasadne ? - licza się tylko liczby i wysokie tempo - atmosfera pozostawia wiele do życzenia - non stop donosy jak w przedszkolu. A teraz plusy : Wyłącznie dobre banany w poniedziałek i działająca winda. Reasumując - nie polecam tobie kariera w agencjach - jest pełno innych firm które czekają na osoby z myśleniem długoterminowym. Moje odejście było najlepsza decyzja w zyciu. Wychodząc z tamtąd poczułem radość z życia i wolność.

Grzegorz.
@Deklarant

@Deklarant pisze prawdę , tak jak jego wszyscy poprzednicy. Niestety prominentni funkcyjni pracownicy DHL express Poland na Wirażowej 37 realizują zasadę " psy szczekają karawana idzie dalej". Brak im odwagi by stawić czoła prezentowanym opinią. Przecież znajdą się tacy ...którzy nie uwierzą w to co tu piszą byli lub obecni jeszcze agenci pracujący na rzecz DHL-u.

Dejv
@Grzegorz.

Z całego serca odradzam prace w agencjach celnych .

@Deklarant

Zgadzam się Tobą pracowałem w Agencji Celnej w Gdańsku Rębiechowie.To co tam się działo przechodziło ludzkie pojęcie. Ciągłe donosy,kolesiostwo oraz brak szacunku. Jeśli będziecie mieli się zatrudniać w Agencji Celnej DHL Gdańsk uważajcie i to bardzo ! Straszne szuję tam pracują,straszne !!

@Adam

Adam, biorę udział w rekrutacji do agencji w Gdańsku przy lotnisku. Czy mógłbyś napisać coś więcej ?

Robert
@Deklarant

Szczera prawda. Zero szacunku do ludzi, zero decyzyjności i top level obłudy w kierownictwie

Daniel

Żeby nie być gołosłownym wpisuje numer nadania paczki jaka Kupilem w Japoni ( 4004114004 ) szla ona z Japoni ro Bantustanu Polska 3 dni w Polsce jest 3 dni i wkoncu pan zadzwonił i poinformował mnie ze płatność za cło i VAT mogę dokonać w 2 opcjach płatność online i kurierowi . Następnie pani z DHL Express dzwoni ze jestem poza rejonem ich zasięgu i mogę sobie paczkę odebrać w ich magazynie oddalona odemnie o 130km . Nigdy więcej z DHL Express Polska ! ! !

Czy po rozmowie w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Dhl parcel infolinia

Jak wyglądają zarobki na infolinii dhl parcel? I czy jest możliwość pracy zdalnej? Wiem, że jest taki dział gdzie odpowiada się tylko na mail, czy jest szansa od razu zatrudnić się na tym dziale i ile wynosi pensja?

Igor

To ze dostarczają paczki to brawo dla nic ale na swoją czekam już 2 tygodnie, bo ktoś z nich nie umie zapakować paczki do samolotu. Miałem dostać w piątek potrm poniedziałek i bóg wie kiedy dostanę. Rozmowa z infolinia nic nie daje nie dowiaduje się niczego czego jie miał bym w aplikacji

Czy w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Joker

Są roczne podwyżki w zależności od oceny rocznej (średnio koło 5-7%), są jakieś dodatko w okresie świątecznym (kilkaset PLN). Niektóre stanowiska mają premie miesięczne/kwartalne w zależności od wykonania wyznaczonych celów. Są też nagrody za staż pracy ale w formie dyplomu czy szklanej statuetki. Chyba za 15 lat pracy jest nagroda w wys. dodatkowego wynagrodzenia. To tyle

bozena.badzwpl@wp.pl

W dniu 23.03.2023 był kurier zamowiony przez Fhilipiak ICSD Warszawa ul Strazacka63/65 odbior z mojego miejsca zamieszkania odkurzacza ,ktory jest na gwarancji. Pobrałam sobie dzien wolny z pracy oczekujac kuriera od godz 8.00- godzin popołudniowych tzw.19.00 nie było zadnego kuriera . Nadmieniam kontaktowałam sie w tej sprawie z biurem .ktore mi odpowiedziało na moje pytanie ,ze kurier zrobił notatke nie było w domu własciciela ,sa to bzdury ,krore wypisuja niektorzy kurierzy . Nadmieniam ,ze kurier był juz zgłaszany przez firme Philipiak juz kilkakrotnie i za kazdym razem była notatka ze własciciela nie było w domu. Jestescie moze dobra firma kurierska ale zatrudniacie nie odpowiednich pracownikow kierowcow

@bozena.badzwpl@wp.pl

Rozumiem Pani rozgoryczenie, ale portal gowork nie jest właściwym miejscem do wyrażania opinii i jakości usług danych firm. Jest on przeznaczony do opinii o pracodawcach dla ewentualnych osób zainteresowanych pracą w danej firmie.

erbi

3 dzień "próbują" dostarczyć paczkę. Dotychczasowe 2 próby "nie powiodły się, ponieważ w punkcie odbioru nie przyjęto paczki", oczywiście nikt się ze mną nie skontaktował, pomimo podania numeru telefonu, na infolinii bot nie rozpoznaje numeru przesyłki i rozłącza połączenia, a jak już dostąpi się zaszczytu rozmowy z konsultantem, to każdorazowo są przekazywane inne informacje o losach paczki. W statusie na stronie przy każdej próbie doręczenia widnieje informacja, że nie zastali odbiorcy. UWAGA FIRMA (usunięte przez administratora) I NIE DOSTARCZA PRZESYŁEK. NIE MA NAWET MOŻLIWOŚCI SAMODZIELNEGO ODBIORU Z ICH MAGAZYNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czester

Przestrzegam wszystkich o przemyslenie wysylki ta firma jakich kolwiek delikatnych rzeczy(nie majac na to dowodu zakupu) ja wyslalem i stracilem z winy kurirera(doszlo potluczone w drobny mak pamiatki z lat 40)po mimo wykupionego ubezpieczenia przesylki. Dzial reklamacji robi wszystko aby wyjsc na swoje. Nic nie odzyskacie po zniszczonej zawartosci przesylki. Nic nie pomaga ani ostrzezenia na paczce ani podanie zawartosci przesylki ani ubezpieczenie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o.?

Joker

Już kiedyś o tym pisałem-zależy od działu, ale ostatnimi czasy sporo pracowników odeszło, zostało zwolnionych, co nie wpływa pozytywnie na atmosferę. Z perspektywy czasu zauważalne jest pogorszenie atmosfery.

Bartek

Najgorsza firma kurierska z jakiej korzystalem, od dwoch dni brak zmian w statusie paczki, tragiczny kontakt, jak już uda się skontaktować to nikt nic nie wie oni tam siedza sami niewiedza po co, jak bym chcial tyle czekac na paczke to bym wybral Poczte-Polska i pewnie szybciej bym otrzymal przesylke. NIE POLECAM DHL !!!! Do tego usuwaja niepochlebne komentarze

ciplas

same pomyłki odprawa celna to dno, ja (usunięte przez administratora) nie dajecie rady nieudaczniki to zmieńcie robote,a nie wszystko musi załatwiać klient.

Czy w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. pracuje się na open space?

Jocker

Tak

Pan kurier Stanko Andriy jest bardzo pomocny i dostarcza paczki na czas.

Fejrant
@Marta

a co robicie po godzinach?

Joker

Zależy od działu. Są takie, w których jest bardzo dobra atmosfera ale są i takie w których atmosfera jest tak gęsta, że można zawiesić siekierę :) Pytasz o jakiś konkretny dział? Aplikujesz tu?

OPS

Firma dramat. Na szkoleniach mówią ze jesteśmy happy Famili a po szkoleniu jestes traktowany jak śmieć który przyszedł zarabiać na chlebem bo wszedzie indziej nie płacą. Traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) i klamia prosto w oczy. Każdy kto się odzywa i zada szacunku "kontynuluje karierę poza,strukturami firmy" Dno i 2m mułu.

Arczi

Joker to były jakieś inflacyjne podwyżki ? Bo ktośodpowiedział ale blokują legancko : D Dalej atmosfera wyborna w pracy ?

ciekawe

Hejka, Jakieś podwyżki inflacyjne macie ? :D Mniej pracy czy wiecej ? :D

To prawda

Zostaw merytoryczną opinię o DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL EXPRESS (POLAND) Sp. z o. o.