opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

NEWAG

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(362)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(362)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Poradnik rekrutacyjny
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Poradnik rekrutacyjny

Kogo szukamy

Dołącz do nas

Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Nowy Sącz
  • Krosno
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - NEWAG

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o NEWAG

Opinie

Opinie o NEWAG Nowy Sącz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o NEWAG!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    DAG

    03.04.2015 16:57

    Inne

    taka prawda marko ma racje, mowią ze bedzie duzo roboty i ludzie sie ciesza ze jakies nadgodziny wpadną i bedzie wiecej grosza a tu sie okazuje ze przegrywają przetarg za przetargiem.nikt nie wprowadza haosu tylko taka prawda zostali w firmie starzy pracownicy bo po co maja przyjsc nowi skoro po 3 mies.ich zwolnią
    ReviewUserIcon
    marko

    19.03.2015 11:32

    Inne

    szukajcie innej roboty tu nic nie zyskacie tylko straty
    ReviewUserIcon
    biały murzyn

    28.02.2015 19:22

    Inne

    lipa omijać ten zakład zarobki słabe atmosfera do (usunięte przez administratora) kierownictwo masakra pomylili zakłady z piekarniami chyba
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2015 07:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jaro

    06.02.2015 16:40

    Inne

    czyli co związku z tym? co to ma do rzeczy? o czym konkretnie mowisz
    ReviewUserIcon
    n/n

    24.01.2015 20:22

    Inne

    Cyrk z wyjazdem to był ale 1,5 roku temu. Wyjazd wspominam o dziwo miło(fajna ekipa), a organizacja wyjazdu to jedno wielkie nieporozumienie. (usunięte przez administratora) Śniadania, obiad, kolacja, przejazd do pracy i z pracy(bilet MPK), powrót do domu (Gliwice i okolice) co dwa tygodnie na koszt Newag Gliwice (bilet PKP lub PKS), chyba że macie inne ustalenia. Pozdrawiam wszystkich.
    ReviewUserIcon
    xxx

    20.01.2015 10:21

    Inne

    właśnie wysłali 60-70 osób do Nowego Sącza na 2-8 tygodni
    ReviewUserIcon
    gibi

    20.01.2015 10:43

    Inne

    wysłali ich do nowego sącza a co potem? co z zakładem bedzie? jakies przyjecia czy zamyksjaoddzial w gliwicach?
    ReviewUserIcon
    bobi

    12.01.2015 17:39

    Inne

    Witam,wybieram się do firmy jako spawacz ale nie poinformowano mnie jaka stawka i ogólnie nie wiem jaka praca.Jak by ktoś mógł coś na ten temat napisać to będę wdzięczny bardzo.
    ReviewUserIcon
    nowy_pracownik

    15.09.2014 20:49

    Inne

    Jak wygląda teraz sytuacja firmy? Mam rozmowę o pracę w dziale technicznym, może ktoś coś opowiedzieć jak się tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    paweł

    29.01.2014 16:40

    Inne

    i jaka sytuacja w znlu? mysle czy sie nie przyjąć a niewiem jak wyglądają sprawy czy jest szansa?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.11.2013 10:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    igor

    04.12.2013 23:05

    Inne

    Siema Mam pytanie, czy te lokomotywy na Sycylie beda u was robione?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2013 08:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.10.2013 14:22

    Inne

    a ty pracujesz jeszcze w tej firmie ? wiesz jak tam jest? słyszałem ze sie polepszyło i mają przyjmować jak to z tą firmą jest
    ReviewUserIcon
    oczko

    23.08.2013 15:11

    Inne

    ci co mają umowy na stałe to sie jakoś jeszcze trzymają ale przyjęc jako takich niema chyba że jest większa robota ale to przyjmą na 3 mce i potem zwolnią, ale gdzie teraz jest dobrze?
    ReviewUserIcon
    oczko

    14.08.2013 10:08

    Inne

    tak jest normalna umowa o prace wszystko oficjalne , ubezpieczenie na poczatek jest 3 mies. okresu próbnego a mają ludzie wiecej niż (usunięte przez administratora)zł na godzine spawacze mają nawet (usunięte przez administratora)zł to zalezy a po okresie próbnym może byc wiecej na godzine
    ReviewUserIcon
    Beliar

    06.08.2013 20:35

    Inne

    Ciekawe ile mogę zarobić w ZNLE? Z zawodu jestem tokarzem, zresztą po szkole zawodowej ZNLE, mam papiery na CNC, a do tego papiery brygadzistowskie. Piszę też programy w sinumericu i fanuku. Cekawy jestem, czy doceniliby coś takiego na odpowiednim poziomie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2013 11:25

    Inne

    a jakie masz wykształcenie, zawod? co teraz robisz że chcesz zmienic prace?

    Kontakt - NEWAG

    Wyspiańskiego 3 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7340009400

    KRS:0000066315

    http://www.newag.pl
    Branża główna: Transport kolejowy i szynowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2013 15:57

    Inne

    spróbowac zawsze warto tam pracują kierownicy którzy też sie na robocie nie znaja i jakos pracują złoż papiery to sie dowiesz co ci powiedzą
    ReviewUserIcon
    oczko

    07.07.2013 17:44

    Inne

    jesli jestes zainteresowany pracą w znlu chcesz dobrze zarobic i masz wyższe wyksztalcenie i na serio chcesz tam przyjsc to spróbuj starac sie na stanowisko lidera albo po prostu skladaj papiery to sie dowiesz co i jak
    ReviewUserIcon
    oczko

    05.07.2013 12:36

    Inne

    to sie przekłada na to ze kierownik bedzie wiedzial do kogo isc jak jest dużo pracy i kto chce pracowac po godzinach i weekendy
    ReviewUserIcon
    oczko

    04.07.2013 17:15

    Inne

    jak kierownik widzi ze sie starasz i zalezy ci na pracy to już jest plus a jak chodzisz do lidera albo kierownika ze chcesz pracowac po godzinach bo zalezy ci na pensji żeby była wieksza to widzą ze ci sie chce pracować, jesli ktoś ciągle bierze przepustki albo tak zwane do wybrania albo do odrobienia to juz widać coś za jeden
    ReviewUserIcon
    oczko

    04.07.2013 12:42

    Inne

    W ZNLE PRACA JEST NA 6 DO 14 JAK MOŻNA ROBIC NADGODZINY TO NA 6 PO 12H BARDZO RZADKO SIE ZDARZA PRZYJSC NA 10 ALE OGÓLNIE NA GODZ.6
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w NEWAG?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Beliar

    04.07.2013 07:44

    Inne

    Teraz pracuję w Tenneco Automotive. Produkujemy amortyzatory Monroe. Problem w tym, że ja pracuję w tej firmie od początku. Teraz tego nie dostaniesz. (usunięte przez administratora) A tak poważnie, to lepiej siedzieć cicho i szukać czegoś lepszego. A jak już znajdziecie, to nawet się nie zastanawiajcie. To firma remontowa. Kolej oddaje coraz mniej wozów. A tak niestety firma na prostą nie wyjdzie. Nowe elektrowozy też jakoś nie idą, a szkoda, bo fajne są i miałem nadzieję, że ZNLE będzie je produkować.
    ReviewUserIcon
    ryba

    03.07.2013 13:14

    Inne

    a gdzie zarobisz te 2500? to jest na reke? jaka to firma?
    ReviewUserIcon
    Beliar

    03.07.2013 07:11

    Inne

    Ja pamiętam czasy, kiedy schodziło po 30 lokomotyw miesięcznie i było bardzo normalnie. Zwolniłem się w 2000 roku i nie żałuję. Zarabiam około 2500 na rękę bez nadgodzin. A co do tego "gonienia do roboty" to niestety wszędzie jest tak samo.
    ReviewUserIcon
    oczko

    02.07.2013 18:10

    Inne

    praca na hali to niema zle jak jest robota to robisz swoje i nawet nadgodziny są jak niema to zarobisz gołą pensje, czy ciężko? robota jak robota
    ReviewUserIcon
    oczko

    01.07.2013 15:29

    Inne

    jak jest w dziale technologicznym to tego niewiem bo ja pracuje na hali, oni podobno duzych zarobków nie mają raczej słabo tam jest, czemu gdzie indziej nie prubujesz? to nie jest przyszłosciowa firma
    ReviewUserIcon
    oczko

    25.06.2013 20:13

    Inne

    jesli chcesz duzo zarobic to musisz myslec o innym zakładzie bo tu wiecej jak (usunięte przez administratora) brutto niedostaniesz, chyba ze masz dobre plecy to i stawka większa i kto ci mówił ze masz tam skladac cv? ludzie czekali po 3 mce na wypłacenie nadgodzin
    ReviewUserIcon
    oczko

    16.05.2013 18:24

    Inne

    masz racje kiedyś to była firma jak się patrzy, ludzie byli zadowoleni wypłata aż sie miło patrzyło na konto i robic się chcialo , to co jest teraz to normalnie dno, wypłaty- masakra (usunięte przez administratora)zł jesli dobrze pójdzie, nadgodziny do wybrania tak samo soboty.o tej firmie niema co marzyć najlepiej uciekać jak najdalej
    ReviewUserIcon
    wid

    10.10.2011 14:21

    Inne

    Warunki latem są ok. Zimą jest gorzej bo hale mają 100 lat i ciężko je ogrzać. Najgorsza jest rotacja ludzi. Kończy się zlecenie i ludzie out. Nowy kontrakt i są przyjęcia ale zanim ludzi przyjmą ci co są tyrają po 16 godzin (2 zmiany).(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2011 09:15

    Inne

    Witam. Chciałem zapytać jak wyglądają warunki pracy w zimie. Czy hale są choć ogrzewane czy temperatura w hali jak taka jak temperatura na zewnątrz. I jak jest z dostępem do sanitariatów. Może śmieszne pytanie ale dla kogoś z chorymi jelitami bardzo ważne.
    ReviewUserIcon
    :-)

    04.08.2009 23:58

    Inne

    Ja również młodym i ambitnym nie polecam tej firmy po ostatnich zmianach organizacyjnych i kadrowych mimo że pomógł mi w z zdobyciu zawodu i dał możliwość jego rozwijania przez kilkanaście lat nienagannej pracy za murami ZNLE.Ślusarz-mechanik,bezrobotny.

    Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.