opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

NEWAG

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(362)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(362)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Poradnik rekrutacyjny
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Poradnik rekrutacyjny

Kogo szukamy

Dołącz do nas

Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Nowy Sącz
  • Krosno
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - NEWAG

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o NEWAG

Opinie

Opinie o NEWAG Nowy Sącz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o NEWAG!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Franek

    05.04.2023 22:46

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada proces rekrutacji oraz jakie są rzeczywiste wymagania na stanowiska konstruktora ?
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    01.03.2023 16:18

    Inne

    Dzień dobry chciałem spytać czy jak jestem po rozwodzie była żona mieszka oddzielenie i mam córkę co ma 30 lat która też mieszka odzielnie i jest mezatką to mogę starać się o przyjęcie do Newag?Czy należy mi się karta dużej rodziny?.
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.12.2022 19:56

    Były pracownik

    Dlaczego nikt żadnych opinii nie pisze?Myśle że musi być super i wszyscy są bardzo zapracowani i zadowoleni.Przesyłam pozdrowienia krajowe...i zagraniczne.
    ReviewUserIcon
    Gonzo

    11.01.2023 09:21

    Były pracownik

    Ja to tylko współczuję tym którzy w tej chorej firmie pracują.. sam tam pracowałem 3 lata temu i wydawało mi się że to najlepsza praca.. po zwolnieniu się z Newagu śmiało stwierdzam że Newag to jednak najgorszy zakład pracy jaki można zaliczyć w Nowym Sączu..
    ReviewUserIcon
    Blady

    12.01.2023 08:21

    Były pracownik

    Też w tym (usunięte przez administratora) pracowałem w tamtym roku się zwolniłem i nie żałuję wszędzie ci dadzą taka stawkę na stanowisku o wiele lepszym bez hałasu i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Darek

    26.12.2022 21:40

    Były pracownik

    Mam takie pytanie czy w Newagu ludzie na L4 czesto.idą? czy nie?Bo w Fakro to 90%zalogi kilka razyc w ciagu roku choruje..myślę że tam są z tego zadowoleni bo jeśli nie chorujesz to podpadnięty jesteś ze prace na serio traktujesz.W Fakto to se mozesz 3/4 roku chorowac ..i masz do końca zycia prace prwną .Oni tak lubią.A jak jest w Nrwagu?.Bardzo prosze o odpowiedź.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Beznicku

    04.01.2023 22:27

    Pracownik

    Możesz chorować...a jak nie chorujesz to dostaniesz dodatkową roczna premię około 700 zł...co daje jakieś 40 groszy do każdej przepracowanej godziny w roku ????. Tak że warto ????????????????????????????
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    23.06.2022 11:49

    Inne

    Jakie są warunki zatrudnienia w NEWAG?
    ReviewUserIcon
    Wiewióra

    04.12.2022 22:36

    Pracownik

    Ha Ha jakie szkolenia miłościwie nam panujący krül Julian (Luis) mianuje na stanowisko kierownika ludzi po podstawówce którzy mają problem z obsługą kompa nie ma pojęcia odczytać lub wysłać email nie mówiąc o rozliczeniu godzin pracownik musi robić to za niego bo inaczej (usunięte przez administratora) i po premi na kierownika powinno się mieć minimum średnie wykształcenie a taki ZIELARZ (hudy)to czuje się jak prezes brak wiedzy kultury inteligencji do zarządzania grupą ludzi.(usunięte przez administratora)smród alkoholem codziennie na odległość czasami sierota to sam nie wie co mówi.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    09.12.2022 22:00

    Pracownik

    Ja się pytam taki duży zakład 21wiek jakieś dziwne świstki przepustki wypisywane a później wyrzucane do (usunięte przez administratora) i co niektórzy liderzy i kierownicy wychodzą ile chcą i kiedy a na koniec miesiąca to mają najwięcej nadgodzin a wystarczy wystarczy wprowadzić system odcisku linii papilarnych przy wejściu wraz z alkomatem i temat załatwiony (przytoczę słowa Wiewióry)Zioło to często korzystaj i z 8 godzin czasu pracy jest może 5 a ile nadgodzin i jeszcze jedno gdzie w takim zakładzie jest dział BHP żeby sprawdzał pracownika liderów odzież ochronna pracownicza nie obowiązuje od kiedy przecież chodzą po hali między pojazdami BHP wagonuwka.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    28.10.2022 18:26

    Inne

    Mam doświadczenie w pracy jako Spawacz. Myślicie, że firma NEWAG będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?
    ReviewUserIcon
    Gonzo

    06.11.2022 16:25

    Kandydat

    Teraz to zwalniają jeśli nie jesteś Ukraińcem to zapomnij o przyjęciu do pracy
    ReviewUserIcon
    Blady

    07.11.2022 19:25

    Kandydat

    ukraińcy są nie tykalni Polaków wyrzucają ukraińców zostawiają ja tego nie rozumiem
    ReviewUserIcon
    klerdobudy

    21.08.2022 10:46

    Pracownik

    Patrząc na potworne błędy w pisowni ludzi opiniujących Newag, to dziwię się że ich ktokolwiek do pracy przyjął i zatrudnia, toż to analfabeci i prymitywni osobnicy!
    ReviewUserIcon
    studenciak

    20.03.2022 11:28

    Kandydat

    Czy w Newagu jest możliwość dostać się na stanowisko konstruktora lub technologa będąc w trakcie studiów inżynierskich?
    ReviewUserIcon
    Ghyty

    14.07.2022 17:03

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Inżynior

    08.05.2022 10:18

    Kandydat

    Jak długo trwa proces rekrutacji na stanowiska inżynierskie?
    ReviewUserIcon
    dyletanci

    02.04.2022 09:11

    Kandydat

    Z punkty widzenia kandydata na pracownika oceniam tą firmę Negatywnie. Już spieszę z wyjaśnieniem: podczas procesu rekrutacji udało mi się przejść 2 pierwsze etapy rekrutacji, wszytsko wydawało się zajebiście i wgl. Aż tu nagle przychodzi do mnie mój obecny pracowdawca i pyta się mnie czemu chce iść do Newagu! Okazuje się że szawny mój Pan rekruter zadzwonił w mojej sprawie do mojego obecnego pracodawcy i kulturalnie sie zapytał czy nie stoi nic na przeszkodzie aby ten pracownik mógł teraz u mnie pracować!!! No to po prostu cyrk! Co miał powiedzieć mój obecny pracodawca?? Tak weźcie sobie, weźcie?! Nie dość że złamaliście prawa ochrony danych, to jeszcze narażacie mnie w mojej obecnej pracy na konsekwencje! Masakra...
    ReviewUserIcon
    Maly

    27.04.2022 15:14

    Pracownik

    Dokładnie tak jest na stanowiskach prowadzących goście bez klasy problemy z alkoholem prochami pół zakładu o tym wie ale straszą pracowników i to górze pasuje pozdro Pudziany ze starej koloni.
    ReviewUserIcon
    Snajper

    02.05.2022 19:30

    Pracownik

    Maly dokladnie tak jak muwisz gura wszystko wie i wszystko idzie pod dywan dyr luis kier hudy robiq takie waly ze co ma wartosc za brama NEWAGU wszystko wynosza i spierzeniaja zeby bylo na flache tylko ciekawe czy pan Jakubas wie wszystko teraz juz tak koniec tego cwaniactwa panie Jakubas za brame newagu wyjechal panu poojazd 5 czlonowy przygladnij sie pan temu kier hudy kilometry kabli i nie tylko wyprowadzil z pana firmy to nie moje to mozna (usunięte przez administratora) komuch smierdziel a luis to popiera fachowcuw zwalniaja a szumowiny zadza panieJakubas zrub pan kontrole w swojej firmie zle sie dzieje.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    15.03.2022 22:24

    Były pracownik

    Firma wporzadku tylko niekturym liderom i pseudo kierownikom zadza wladzy pomieszala w glowach szczegulnie na wagonuwkach brak kompetencji do kierowania grupami ludzi .hudy trzeba miec troche inteligencji i kultury do drugiej osoby trolu.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    05.02.2022 18:22

    Inne

    Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Serwisant. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?
    ReviewUserIcon
    NIUCEK

    23.02.2022 00:11

    Kandydat

    Też jestem ciekawy :)
    ReviewUserIcon
    Siemens

    15.03.2022 09:45

    Inne

    Elektryk -Siemens München (Niemcy) - QUIP AG Data publikacji: 08.03.2022 jobs.pl Do pracy w firmie SIEMENS przy produkcji pociągów dla Deutsche Bahn zatrudnimy 10 elektryków Opis stanowiska pracy: Montaż podzespołów elektrycznych Układanie okablowania Łączenie kabli Łączenie kabli w jedną wiązkę Montaż oświetlenia i gniazdek elektrycznych Oferujemy: Wynagrodzenie 18,29 EUR brutto na godzinę i kwatera gratis. Dodatkowo Premia startowa w wysokości 1500 EUR Brutto. Na początku zatrudnienia 750,00 EUR i po roku pracy drugie 750,00 EUR Praca na 3 zmiany - za godziny nocne dodatkowo 25% wynagrodzenia Netto bez opodatkowania Dodatki branżowe za prace w branży metalowej i elektrycznej Po okresie 18 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie SIEMENS Jeśli jest Pan zainteresowany ta oferta proszę przesłać mi na maila następujące dokumenty: Świadectwo szkolne, certyfikaty elektryczne , uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka Dowód osobisty lub numer dowodu, datę ważności, datę urodzenia i miejsce Jeśli pracował Pan w Niemczech i posiada Pan n/w dokumenty - to niemiecki numer podatkowy, niemiecką kartę ubezpieczeniową.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.01.2022 19:46

    Kandydat

    Jak wygląda sytuacja z szczepionkami w firmie.!? Są obowiązkowe?
    ReviewUserIcon
    Byly

    10.03.2022 12:54

    Były pracownik

    Mam znajomych którzy tam pracują. Na początku nie były ale z czasem za brak zaczęli straszyć zwolnieniami.
    ReviewUserIcon
    xyz

    07.01.2022 11:27

    Kandydat

    Czy oferty pracy na stronie firmy są aktualne?
    ReviewUserIcon
    Fajfer

    10.01.2022 16:06

    Były pracownik

    Eee wątpię, w newagu to jest trend że bardziej zwalniają niż przyjmują.... Chyba że jesteś ze wschodu..
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.01.2022 19:44

    Inne

    Jak wygląda sytuacja z szczepionkami w firmie? Są obowiązkowe?
    ReviewUserIcon
    Zawleczka

    24.01.2022 15:56

    Pracownik

    To podwyżki wynagrodzeń w newagu nie będzie przez kilka lat , bo za coś trzeba wybudować spalarnie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2022 21:04

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    16.01.2022 21:05

    Były pracownik

    Kto to Stefan Prace?
    ReviewUserIcon
    Wyrocznia.

    12.12.2021 16:39

    Pracownik

    Wogole taki zakład jak Newag nie powinien istnieć ten cały dyrektor Luis masakra jakaś a ci kierownicy i brygadziści biorą jakieś dopalacze wystarczy popatrzeć na braci (usunięte przez administratora) Ch Goście wysuszeniu jak kabanos .
    ReviewUserIcon
    Kiki

    12.12.2021 15:46

    Były pracownik

    Muszę przyznać że ten kierownik ratownik uwielbia Ukraińców na wszystko im pozwala po 4 godziny na telefonach po wagoach siedzą i on to widzi i nic trzeba uciekać od (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zaskoczony

    18.02.2021 19:57

    Były pracownik

    trzeba przyznać że pan prezes jest słownym człowiekiem jak na spotkaniu świątecznym w 2019 r obiecał podwyżki i to takie że wszyscy będą zaskoczeni to dotrzymał słowa wszyscy byli zaskoczeni bo nie było żadnej
    ReviewUserIcon
    Wyrocznia

    12.12.2021 15:45

    Pracownik

    Dziwne że dalej ludzie tam chcą pracować kierownik na wydziale 2 chodzi pod wpływem używek gnoji pracowników ale Luis daje przyzwolenie pijcie bierzcie i róbcie tak żeby robota schodziła a każdy wie o jakiego chodzi kierownika wysuszony cwaniak co gebe wydziera na ludzi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2021 22:28

    Inne

    Nie polecam. Najgorsza firma w Nowym Sączu. Uciekają z tamtad pracownicy.. osoby z biur a także brygadziści.. kto mądry to idzie do innego pracodawcy..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w NEWAG?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - NEWAG

    Wyspiańskiego 3 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7340009400

    KRS:0000066315

    http://www.newag.pl
    Branża główna: Transport kolejowy i szynowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pracownik obserwator

    24.03.2021 17:36

    Pracownik

    Podobno pewne osoby, są zamieszani w celowe zaniżanie kompetencji pracowników – co przekłada się na to, ze do zwolnienia są podani solidni i wykwalifikowani pracownicy z bardzo długim stażem pracy, oczywiście są wyjątki od tej reguły. Ten cały Giermek co chodzi w białym kasku jest najgorszy i uważajcie na niego. Śliski Gość, udaje ważniaka, a tak naprawdę to zwykły słup, któremu brak wiedzy i umiejętności. Aż ciśnie się tu cytat ,, Po owocach poznacie ich (Mt. 7:15-20),,
    ReviewUserIcon
    Manpower.de

    13.11.2021 01:11

    Inne

    manpower.de jobsuche monter lub elektryk i wyświetlają się oferty pracy po polsku to samo ranstad.de
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    07.12.2021 18:55

    Inne

    Elektronik, Dodane: Czwartek, 02 Grudzień, 2021 08:17 Quip AG, Agnieszka Malinowska tel 00491759652244 Opis oferty pracy: In der Produktionseinheit Elektronik: Mitarbeiter für das Prüffeld sowie THT und SMT Bestückung/Elektroniker Aufgabe: • Bestückung von Leiterplatten • Bedienung von Fertigungsanlagen • Versierte Durchführung von Handlöt- und Montagearbeiten • Ergänzende Tätigkeiten wie z. B. Inspektionsarbeiten Anforderungen: • Erfahrung in der Elektronikfertigung • Sehr gute Löt- und Bauteilkenntnisse • Bereitschaft zum Schichtdienst • PC-Kenntnisse wünschenswert • Teamfähigkeit • Qualitätsbewusste, sorgfältige und selbstständige Arbeitsweise • Hohe Motivation und Lernfähigkeit • Gute Deutschkenntnisse Unser Angebot: • Gute Vergütung + Spesen (möglich) • Deutscher Arbeitsvertrag für unbegrenzte Zeit • Unterkunft • Betreuung der polnischen Mitarbeitern Arbeitsort : Freiburg
    ReviewUserIcon
    Klos

    28.10.2021 11:22

    Kandydat

    Ciekawe kiedy ile nas jeszcze prezes będzie dymał kwitków brak nie wiadomo jak nas tam liczą może uwalone mamy godziny coś z tym trzeba zrobic
    ReviewUserIcon
    Agata

    12.11.2021 20:11

    Inne

    Lakiernik-niemiecka umowa,bezpłatne zakwaterowanie, Hamburg Data publikacji 11-11-2021 https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/lakiernik/226850/ Maas Aviation poszukuje lakierników z większym bądź mniejszym doświadczeniem do malowania samolotów w Hamburgu. nie wymagamy znajomości języka niemieckiego W zakresie pracy naszych lakierników jest : Oklejanie, szlifowanie, malowanie, polerowanie. Samolotów nie szpachlujemy, nie wyprowadzamy powierzchni , malujemy ''mokro w mokro'' poliuretanem Co oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie : 15 euro brutto na godzinę 10000 - 15000 PLN brutto/miesiąc Możliwość rozwoju, awansu a co za tym idzie - podwyżki Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych kwaterach z dostępem do internetu Bezpłatny przejazd z kwatery na hangar Niemiecki kontrakt- podatki i składki odprowadzane w Niemczech 20 dni płatnego urlopu Atrakcyjny system pracy : 4 tygodnie pracujemy przez 6 dni w tygodniu , po 4 tygodniach pracy 10 dni wolnego Praca w stabilnej firmie , długoterminowe zatrudnienie
    ReviewUserIcon
    Agata

    12.11.2021 20:24

    Inne

    Elektryk (k/m) w okolicach Berlina (Hennigsdorf- Alstom (Bombardier) Stawka godzinowa brutto od 17€, Dodatki branżowe i zmianowe Dla osób z poza regionu dieta (14€/28€) oraz bezpłatne zakwaterowanie Opiekun polskojęzyczny Ukończone wykształcenie jako elektryk (k/m) lub pokrewne Doświadczenie zawodowe, Gotowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego mile widziana Prowadzenie kabli, przewodów, systemów łączących Przeprowadzanie prac montażowych, mechanicznych i elektrycznych na podstawie rysunku w pojazdach szynowych - tramwaje, metro, ICx, szynobusy manpower.de Agata Wolk-Artomska +49 1511 6766563
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.11.2021 23:10

    Były pracownik

    Pracowalem w Newagu parę lat na produkcji, wspominam mile młoda ekipę i całkiem pozytywna atmosferę, zarobki już nie koniecznie. Z obserwacji mogę powiedzieć że wszysytko zależy od tego na jaki Wydział trafimy i od tego kto będzie naszym kierownikiem czy majstrem. Obecnie stawki dla nowo przyjętych są 3200 brutto plus 300 premii jeśli oczywiście się zaszczepiłes. Słyszałem że obecnie atmosfera w newagu jest gorąca, związana z szczepieniami, osoby niezaszczepione dostają możliwość rozwoju kariery w innej firmie.
    ReviewUserIcon
    Agnes

    09.11.2021 04:51

    Inne

    jobs.pl - Lakiernik Przemysłowy Aachen: lakierowanie, przygotowanie do lakierowania dużych i małych elementów dla taboru kolejowego, wymagania wykształcenie i doświadczenie w/w zawodzie mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie konieczna dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy Oferujemy: umowę o prace na warunkach niemieckich umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym dobre wynagrodzenie i kwatera gratis opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji Agnes Malinowska Recruiting Consultant, EUMob.: +49 (0)175-96-522-44 E-Mail: [email protected] www.quip.de Data publikacji: 08.11.2021 Do końca oferty: 12 dni 08 godz.
    ReviewUserIcon
    Biki

    22.02.2021 21:32

    Pracownik

    Jestem pracownikiem od 25 lat. Mimo wad które występują w każdej firmie, jest to jedna z najlepszych firm sadeckich w których pracowałem. A miałem szanse pracować w Fakro, Dako i u Wiśniowskiego. Bardzo polecam przedsiębiorstwo Newag.
    ReviewUserIcon
    KLOS

    26.09.2021 21:33

    Kandydat

    W jaki sposob moge aplikowac do firmy NEWAG ,jak dostac tam prace .?Nie ukrywam ze zalezy mi na tej firmie bo jest bardzo przyszlosciowa.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    07.11.2021 19:07

    Inne

    Montażysta izolacji pojazdów szynowych Pełny etat 21.10.2021 Prowadzimy rekrutację na stanowisko montażysty izolacji w pojazdach szynowych. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, Bautzen - Niemcy. Wymagamy dyspozycyjności oraz zaangażowania. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia. Do zadań pracowników należą m.in.: - wykładanie izolacji w pojazdach szynowych - praca z wełną szklaną i mineralną - montaż (np. skręcanie, itd) Jeśli nie masz problemu z pracą z wełną szklaną i mineralną - wysyłaj CV! Język niemiecki lub angielski będzie dodatkowym atutem! Zapraszamy do kontaktu! proTeam Szczecin
    ReviewUserIcon
    Specjalista

    09.10.2021 19:56

    Pracownik

    Firma dramat. Dział zakupów prowadzony przez pustą i niekompetentną marionetkę. Kierownik który myśli że autorytet zdobywa się z awansem a nie samodzielnie. Śmiech na sali, nie umie słuchać bardziej doświadczonych pracowników, nie ma umiejętności ani predyspozycji do kierowania zespołem, ludzie śmieją się z niej otwarcie a oba jedynie krzyczeć potrafi.
    ReviewUserIcon
    Agata

    04.11.2021 22:52

    Inne

    Monter szaf sterowniczych (m/w/d) Leipzig, Sachsen Erfahrung Odpowiednie wykształcenie w zawodzie np. jako tech Gotowość do pracy w systemie zmianowym Niezawodność, elastyczność, zdolność do adaptacji Samodzielny i ostrożny sposób pracy Poczucie jakości i odpowiedzialnoś Das dürfen Sie erwarten Praca w pełnym wymiarze godzin z 38 godzinami tygodniowo Dobra praca - dobre wynagrodzenie: 2.000 - 3.100 euro brutto miesięcznie na podstawie układu zbiorowego BAP/DGB Szerokie świadczenia socjalne, w tym wynagrodzenie za święta i urlop Co do zasady, umowa o pracę na czas nieokreślony ranstad.de Christina Sühring +49 341 99727753 [email protected]
    ReviewUserIcon
    Asyriusz

    25.09.2021 17:30

    Inne

    Generowanie afer jest w każdej firmie, nawet małej prywatnej. Tak się likwiduje konkurencję w pracy( tak się zwalcza ambitnych i mądrych ludzi, cwaniactwem i tak przez (usunięte przez administratora) dochodzi się po trupach do zarządu i na cwaniactwie się firmy nie zdbuduje (taka firma pada, bo jest pełna cwaniaków,a nie utalentowanych ludzi w swoich dziedzinach) : ). Jedna opinia niezadowolonego klienta na internecie nie raz zniszczy firmę do cna.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    24.03.2021 19:28

    Były pracownik

    Janusz kierownik wszyscy z niego leją podobno kazał ściągnąć kwiatki bo poczytał opinie na jego temat chodził obrażony jak dziecko , niech że mu któryś wkoncu naciupie szkoda że nie pracuje bo bym mu chętnie w papę dał
    ReviewUserIcon
    Halo

    28.03.2021 09:49

    Pracownik

    @Nimrod - trochę zakrzywiłeś rzeczywistość tym wpisem. Nie ma też co się obrażać o opinie - pamiętaj w każdej jest jakieś ziarno prawdy. Jest takie powiedzenie ,, jak Cię widzą - tak Cię piszą. Nie widziałem negatywnych wpisów o np. W4, wszystko o co tak naprawdę się dzieje dotyczy W2 i nietrafionego pewnego pana, którego stanowisko dość znacznie przerasta. Jeśli u siebie na podwórku szuka lub tworzy się wrogów to nic z tego dobrego nie wyjdzie. Kierownik liniowy powinien być na linii powinien wiedzieć co się dzieje, pomagać, a nie chodzić obrażony i szukać wrogów gdzie tylko się da. To jest moja opinia - może wnioski ktoś z niej wyciągnie.
    ReviewUserIcon
    Nimrod

    29.03.2021 20:12

    Inne

    Opinia a pisanie textów w stylu: "dałbym w pape" czy "pitbule, Kundle" to są dwie różne rzeczy. Nie mówiąc już o ujawnianiu tajemnic Firmy (Brygadzistom zabrali premię...) co też jest raczej nie zgodne z prawem, czy wypisywanie pierdół o jakichś kwiatkach czy ławkach. Swoją droga Adminom też się dziwię, że pozwalają przekształcać paru nie spełnionym Panom/Pani przekształcać ten serwis w szlam. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Bombel

    19.02.2021 08:03

    Pracownik

    Kierownictwo tam to tylko na pokaz. Przykład początki covid wielce wyszli z inicjatywa ze nie będą zabierać nagród całorocznych za opiekę nad dzieckiem. Były zebrania oświadczenia które pracownicy podpisywali. I co_ zabrali wszystko. Pic na wodę. Gdy pracownik upomniał się o swoje to wielkie zdziwienie i wielka cisza pies mydło zjadł. Niech te pieniądze sobie w (usunięte przez administratora) wsadzą nienażarte buce.
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    30.03.2021 14:56

    Pracownik

    Ad. 6 -Nie wiesz o czym piszesz :) pracowałem na podobnym stanowisku co Ty- i jest tak, że gdyby nie te 500 zł więcej, to wolałbym mieć w nosie wszystko i pracować na produkcji. Nie rozumiesz pracy biurowej- telefony, maile, decyzje, presja czasu- jest to bardzo męczące- ale co ja tam wiem... Wszędzie trzeba pracować i nikt nie chce dawać nic za darmo.
    ReviewUserIcon
    Eustachy W.

    25.09.2021 17:18

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Robole(usunięte przez administratora)nie mają mieć prawa sprzeciwu, a Solidarność (usunięte przez administratora) Wam pomoże, to pic na wodę. Nie wspominając o Prawach Człowieka, o BHP z prawdziwego zdarzenia.
    ReviewUserIcon
    Łukasz P.

    25.09.2021 17:16

    Inne

    Ludzie jak jesteście specjalistami (nie bądźcie niewolnikami poniewieranymi jak ladacznice), to łączcie się nawet tutaj w małe firmy. Jak im ludzi zabraknie, a brakuje teraz bardzo kadr w Polsce, to będą zmuszeni do Ukraińców. Zobaczycie jak będą poniewierali Ukraińcami, to wyustawiają tych kierowników po FIT Muscle jak zegarki szwajcarskie.
    ReviewUserIcon
    Zawleczka

    10.07.2021 21:14

    Pracownik

    Panie Konieczek prezesie , Sądeczaninie roku, ( ciekawe kto na pana głosował, to tak na marginesie) . Ale wróćmy do pytania, gdzie te podwyżki wynagrodzeń , które pan obiecał w 2019 r. na spotkaniu świątecznym w grudniu? . A przypomnę wszystkim że firma miała zysk w 2020r ponad 200 milionów .zlotych. A w tym roku też mówi pan że spodziewa się takich samych zysków, więc gdzie te pieniądze dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    Fidaleko

    25.09.2021 17:12

    Kandydat

    Zarząd rozkrada i tyle, jak zarząd jest z PO albo PIS, to bankowo już kasa poszła do partii na konta Szajcarskie... .
    ReviewUserIcon
    NwJ

    12.05.2021 19:15

    Były pracownik

    Zarobki nie są adekwatne do wykonywanych prac. Często ludzie tyrają po 12 h a o dziękuje od kierownictwa czy jakiejkolwiek lepszej nagrodzie pieniężnej mogą zapomniec. Wydział drugi to calkowity brak zorganizowania miejsca pracy. Kierownicy czasem sami nie wiedzą co mówią albo czego sami chcą. Zero jakiegokolwiek pojecia o pracy którą ich ludzie wykonują. Robotnicy którzy pracują po 30 lat są często są poniżani niedoceniani a potem bezpodstawnie zwalniani. Totalny harmider. Szkoda ze w tak ogromnym zakładzie nie szanuje się pracownika... ale kiedyś mam nadzieje ktoś to zrozumie. Ogółem nie polecam tego zakładu. Podsumowując... pieniądze kiepskie zarząd słaby. Pracy dużo jesteś potrzebny i lubiany praca się kończy zbędny i niepotrzebny.
    ReviewUserIcon
    Nimrod

    12.07.2021 14:59

    Pracownik

    Ze szczekaniem proponuję do swojej "starej" wyjeżdżać :) Jak ławeczki brakuje to idź tam gdzie poleżeć możesz .
    ReviewUserIcon
    Geni

    25.09.2021 17:11

    Kandydat

    Taka prawda, że zarząd dobiera sobie kierowników atletów, oni też się zaczynają tak integrować jak T1000 z Terminatora, wtedy pracownik ma być przestraszony i posłuszny. Taką chcą przewagę psychologiczną budować... . Poniżyć kogoś w pracy żadna sztuka, gdy zaś ktoś spotka się na mieście, to role się mogą odwrócić. I takich firm nie znoszę, gdzie szajki są na nowoprzyjętych..., żerowanie na czyjejś dobroci.
    ReviewUserIcon
    Master

    25.09.2021 17:05

    Kandydat

    Mam 2 kierunki studiów zrobione, wielu mam znajomych co tam pracują, chcieli mnie wkręcić (ja ze znajomymi nie pracuję, to moja zasada, ani z partnerkami). Nie miałbym sumienia gonić (usunięte przez administratora) ludzi i nie chce mieć załatwianej pracy. Z tego co widziałem wymagania na dane stanowisko, to praktycznie można samemu kupić tokarkę i robić bez stresu. Ta firma to wałek, raz państwowa, raz prywatna, nie wiadomo o co chodzi. Asystenci kierowników tutaj wypisują jakieś herezje odnośnie Wiszących Ogrodów, a taka prawda, że w 2016 przedsiębiorstwo bankrutowało, dopiero partia to wspomogła finansowo *(do tego siedziba w Gliwicach zostałą zlikwidowana. To znaczy, że zespół zarządzający jest ekipą nieudaczników po studiach, albo agentów gospodarczych którzy mają za zadanie likwidację firmy (a pracują dla np. Niemiec). Bankowo rozkradane jest wszystko jak za komuny, skoro nie płacą jak trzeba (bez motywacji i z motywem mobbingu lepiej długopisy skręcać). Tak samo nie toleruję picia w pracy, a to tradycja w takich zakładach od zawsze. Chciałem od dziecka projektować pociągi, ale już lepiej zabawki robić tego typu. Nowosądeccy Pracodawcy to wyzyskiwacze jadący na tym, że komunikacja nie jest rozwinięta Nowy Sącz Kraków, bo tu chwili by nikt nie siedział : ) (tak Ratusz NS z Pracodawcami NS obmyśla obozy koncentracyjne). Jakby Newag był taki jak standardy pracy w Niemczech, to ja już byłbym tam kierownikiem działu innowacji projektowych.
    ReviewUserIcon
    Leno

    21.09.2021 06:35

    Kandydat

    Witam jak mniej więcej kształtują się zarobki spawaczy e firmie Newag? Od początkującego, spawacza z jakimś doświadczeniem po spawacza z kilkuletnim doświadczeniem.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.09.2021 18:59

    Były pracownik

    Całkowity brak szacunku dla pracownika. Kierownicy traktują podwładnych jak ludzi gorszej kategorii. Przykład biorą z samej góry. Popracować można parę lat ale na karierę bym nie liczył bo nepotyzm jest wszechobecny.
    ReviewUserIcon
    Zwolniony

    31.07.2021 07:21

    Były pracownik

    Super praca i zarobki mniam.
    ReviewUserIcon
    Kiko

    22.06.2021 16:08

    Kandydat

    Żenada zarobki mniejsze niż w Lidlu czy biedronce a warunki szkoda gadać i tak zarządza sadeczanin roku
    ReviewUserIcon
    iglo

    07.07.2021 18:09

    Pracownik

    taka jest smutna prawda...
    ReviewUserIcon
    fifek

    07.07.2021 18:07

    Pracownik

    "Świetne wyniki finansowe Newagu za 2020 rok"; "Grupa NEWAG notuje znakomite wyniki finansowe"; "Newag wypłaci jednak wyższą dywidendę. Najwyższą w historii". Ale jest kovid, jest pandemia, firma cienko przendzie na podwyzki nie ma. kto ma się bogacic sie bogaci taka jest prawa a wy robole róbcie na swoich panów
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    15.06.2021 21:47

    Kandydat

    Na jakie miesieczne stawki mozna liczyc na stanowisko manewrowy i lakiernik? Prosze o konkretne stawki
    ReviewUserIcon
    Piotr

    07.05.2021 22:51

    Pracownik

    Jeśli chodzi o firmę to nie polecam szczerze mówiąc wypłata 2500 złoty , teraz nie ma tak roboty to ludzi wyrzucają i to którzy przepracowali po ponad 30 lat pracy to jest chore za nic i w wypowiedzeniach że są niewydajny śmiech na pustej sali , wagonowka Janusz przytył bo został kierownikiem nawet już na halę nie wychodzi
    ReviewUserIcon
    Mrówka

    22.04.2021 18:14

    Kandydat

    Zastanawiałem sie czy składac Cv do newagu na stanowisko operatora Cnc, ktos moze sie wypowiedziec na ten temat, jesli chodzi o atmosfera w pracy i zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Koleżeński

    25.04.2021 11:02

    Pracownik

    Jeżeli jesteś normalnym człowiekiem i potrafisz się dogadać z innymi to tak a zarobki to ciężko powiedzieć na początku dużo nie oferują ale po 3 miesiącach już można dostać dobrą podwyżkę

    Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.