opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

NEWAG

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(362)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(362)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Poradnik rekrutacyjny
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Poradnik rekrutacyjny

Kogo szukamy

Dołącz do nas

Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Nowy Sącz
  • Krosno
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - NEWAG

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o NEWAG

Opinie

Opinie o NEWAG Nowy Sącz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o NEWAG!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2016 12:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dragon

    14.07.2016 02:32

    Inne

    Drogi trolu, przestań. Firma zostanie zlikwidowana do końca roku. Po co takie komcie. 60 groszy za wpis?
    ReviewUserIcon
    szkoda gadać

    04.07.2016 12:21

    Inne

    Ci co zarządzają w NS to (usunięte przez administratora) przywłaszczyli sobie Gliwickie projekty Dragon i Gryffin a teraz pieprzą na prawo i lewo że Gliwice są nierentowne.... to że zarząd da (usunięte przez administratora) w Gliwicach to nie powód by likwidować ponad stu-letnią historię firmy!!! pokażcie że Wy z NS potraficie zarządząć a nie tylko zabierać....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Edzio

    21.06.2016 20:55

    Inne

    No i sypie się zakład ,powoli krok po kroku ,co dzień kilkanaście osób dostaje papiery do zwolnienia ,do grudnia zakład będzie zamknięty,i oto się im rozchodzi , zwolnic ,zamknąć ,zaorać i sprzedać
    ReviewUserIcon
    Jo

    14.06.2016 22:21

    Inne

    Przecież jest Mikolajczyk, powie wszystko co mu każą. Dragon to już sukces Sacza. Nikogo z Gliwic na przekazaniu nie było.
    ReviewUserIcon
    Bono

    28.05.2016 18:21

    Inne

    Kto wie co będzie ? Ludzie już dostawała propozycje żeby się zwalniali sami i proponują tak śmieszne odprawy że szkoda gadać,zwiazkowcy dużo obiecują i na tym się kończy ,po co oni tam wogole są? Diabli wiedzą
    ReviewUserIcon
    obserwujący

    27.05.2016 21:28

    Inne

    Co się dzieje w tym Newagu w Gliwicach? Związki zawodowe działają coś czy już sobie ścielą łóżko dbając o własny interes? Piszcie coś ludzie na tym forum bo cisza niczym makiem zasiał!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ojojoj

    15.05.2016 15:43

    Inne

    Oj dzieje się, dzieje - ciekawe co dalej i jaki będzie finał zasłużonego przecież zakładu w Gliwicach. Można tylko prosić Nowy Sącz o rozwagę.. Oj dzieje się, dzieje
    ReviewUserIcon
    wczurwiony

    14.05.2016 23:59

    Inne

    Newag z N. Sącza próbuje nieudolnie zlikwidować Newag Gliwicki poprzez kłamstwa i perfidność oraz egoizm. W tym wszystkim się chyba tak zagalopowali, że brak im pomysłów do osiągnięcia celu o czym świadczy prostackie negocjacje z pracownikami (propozycje bez propozycji}-brak szacunku. Widać u nich chęć osiągnięcia sukcesu finansowego i rynkowego na wysiłku oraz fachu ludzi z Gliwic. Żałosne......
    ReviewUserIcon
    Paweł

    30.03.2016 09:56

    Inne

    szkolenia jak zagonić ludzi do roboty
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2016 11:11

    Inne

    ściema
    ReviewUserIcon
    gerard

    08.03.2016 21:41

    Inne

    Jak zamiast slusarzy i spawaczy czy mechanikow zatrudniacie po budowlankach,ogolniakach,czy wielozawodowych np fryzjer to pewnie ze trzeba ich szkolic!Jak juz ich wyszkolicie i cos sie nauczą to chetnie zmienią. prace .Na dodatek beda znali pare slow po angielsku bo wiecej sie nie nauczą bo beda zmeczeni po pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2016 20:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    02.03.2016 20:41

    Inne

    Dlaczego się załamujesz? Co się stało takiego, że wspominasz o tym na forum? Ma to coś wspólnego z pracą w Newag czy raczej z ogłoszeniami?
    ReviewUserIcon
    waldi

    29.02.2016 22:05

    Inne

    Znowu te reklamy typu"fajnie ze oferuja szkolenia itp" moze juz dacie sobie na wstrzymanie z ta agitacja opinia jaka jest o tej firmie kazdy wie i wpisy typu fajnie ze "szkolenia" system premiowy itp sa zalosnie smieszne! Rzeczywistosc to chaos,nerwowka ,brak poszanowanie dla pracownika i najnizsze place to jest motto Newag
    ReviewUserIcon
    waldi

    29.02.2016 22:04

    Inne

    Znowu te reklamy typu"fajnie ze oferuja szkolenia itp" moze juz dacie sobie na wstrzymanie z ta agitacja opinia jaka jest o tej firmie kazdy wie i wpisy typu fajnie ze "szkolenia" system premiowy itp sa zalosnie smieszne! Rzeczywistosc to chaos,nerwowka ,brak poszanowanie dla pracownika i najnizsze place to jest motto Newag
    ReviewUserIcon
    life

    04.01.2016 22:39

    Inne

    Pisze o Gliwickim burdeliku...a w Saczu Newag to jeden z nielicznych zakładów bo dookola bida z robota...
    ReviewUserIcon
    Zniczek

    03.01.2016 15:26

    Inne

    newag gliwice masakra bieda ,Premia na święta zero procent zero nadgodzin władza porażka nie polecam
    ReviewUserIcon
    life

    01.01.2016 09:39

    Inne

    Firma zle prowadzona.Brak możliwość awansu i rozwoju.Balagan organizacyjny.Na stanowiskach obsadzeni koledzy Prezesa BK. Sam Prezes BK bez doświadczenia i ogłady złapał Pana Boga za nogi i kurczowo sie trzyma bo gdzie indziej nie dal by rady. Ludzie odchodza i to z roznych stanowisk. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2015 11:05

    Inne

    18 to maj spawacze z NASA
    ReviewUserIcon
    oczko

    29.12.2015 17:28

    Inne

    20zl na godzine to mają starzy pracownicy i spawacze ale z wysokimi papierami ,ktos kto sie dopiero co zatrudnił to tyle napewno n ie dostanie,niema nawet co marzyc,
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2015 13:44

    Inne

    20zł to jakis żart
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w NEWAG?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - NEWAG

    Wyspiańskiego 3 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7340009400

    KRS:0000066315

    http://www.newag.pl
    Branża główna: Transport kolejowy i szynowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2015 17:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    boko

    29.12.2015 17:24

    Inne

    to zalezy od humoru kierownika a nie od tego czy ktos cos umie,nawet jak sie przylozysz a kierownik nie bedzie chcial to i tak nie dostaniesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2015 22:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    boko

    16.12.2015 15:01

    Inne

    to tylko tak ci sie wydaje! mało kto ma 20 zł na godzine ,ale jak chcesz to sprawdzić to sie zatrudnij
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.12.2015 18:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    olgierd

    04.12.2015 10:46

    Inne

    premia jest w tedy gdy sie wyrobimy z wozami i wszystko jest na czas ale to też kierownik decyduje bo jak ma zły humor albo nerwy na kogos to zapomnij o premii bo jak on to mowi ktoś ma kare
    ReviewUserIcon
    Beliar

    28.11.2015 09:38

    Inne

    Pracowałem tam 16 lat temu, a niedawno byłem na rozmowie. Oferowali mi 15 zł na godzinę brutto (aktualnie mam 18.50) i premię 20% (2% według pracowników). Maszyny bardzo stare, a i o poszanowaniu pracownika można pomarzyc. Jak komuś to odpowiada, to polecam. :)
    ReviewUserIcon
    byłypracownik

    24.11.2015 23:01

    Inne

    Jaka możliwość rozwoju ? wierzycie w coś co wypisują na ogłoszeniach :)? gratuluję ... jeśli ktoś ma blisko do gliwic nie widzę problemu żeby się przejechać z pracownikami :)... maszyny pamiętają komunę i nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt że ich remonty i przeglądy również pamiętają PRL. W tym roku jedynie kupili parę dobrych spawarek. Rozwój zawodowy ? co przez to rozumiecie ? o kursach szkoleniach możecie zapomnieć chyba że chodzi wam o kursy w stylu "zasady działania 5S" które w tej firmie nie działaja :P
    ReviewUserIcon
    byłypracownik

    24.11.2015 22:55

    Inne

    lina !!! jaki system premiowy ? ! mówisz o tych 2%? najwyższa premia jaką tam dostałem to 8% po sprzedaniu Dragonów.... 8% !!! kiedyś premie były po 20% niestety po przejeciu zakładu przez NS premie maksymalne to 5% (to nie wymysł to ich procedura która się podpisuje co miesiąc). Pieniądze zależą od wydziału premia jest ogólna
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.10.2015 13:25

    Inne

    Pracowałem tam jako technolog i wg mojej opinii jest to dobre miejsce pracy dla osób szukających doświadczenia albo bezrobotnych. Jeśli masz zamiar zmienić prace na lepszą to musisz naprawdę pracować w kiepskiej firmie by myśleć o Newagu. W firmie brak atmosfery i ogólnie panujący chaos pomimo stosowania np. tablicówek itp. Praca na "tysiącach" plikach excelowskich jest jedną wielką porażką. Brakuje porządnego systemu MRP. "Młody zespół" oznacza tylko tyle, że są ciągłe rotacje pracowników, i to jest ich największą wadą. Brak poszanowania dla osób z doświadczeniem. Zapominają, że zakład to ludzie. Jeśli przepracujesz tam pół roku to jesteś już pracownikiem o dużym stażu. Zakład od lat zajmuje się remontami starych lokomotyw, a niektóre rzeczy są robione jakby były robione po raz pierwszy. Wynagrodzenie ok. 3000 brutto + premia 2-5%, na święta dodatkowa kasa. Finansowo nie ma biedy. Na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich znajdują się osoby w wieku ok. 30 lat. Taka osoba nie wiem jaka by super była ale doświadczenia w zarządzaniu ludźmi nie ma. Dla nich najważniejsze są tabelki i terminy w excelu. Także o urlopie możesz pomarzyć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2015 22:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek

    20.10.2015 16:35

    Inne

    Niech Ci ten głupi pomysł z głowy wyleci. Pracowałem tam kiedyś no i presja była ogromna, człowiek psychicznie nie wytrzymywał właśnie na stanowisku ds testów.h
    ReviewUserIcon
    Slusarz

    27.07.2015 11:23

    Inne

    Smiesza mnie opinie ludzi ktorzy bronia zakladu nie majac pojecia o pracy w nim. Ja pracowalem jako slusarz spawacz, powiem krotko: zero poszanowania dla pracownika, brak podwyzek dla pracownikow fizycznych, bezsensowne kierownictwo, chaos. Po 6 latach w zawodzie pracowalem za stawke 12,50 brutto a budowalem podzespoly praktycznie od zera i spawalem je. Wiec pytanie, czy fachowa praca wogole sie jeszcze liczy, skoro zarabialem mniej od sekretarki !!! Do wielkiej (usunięte przez administratora) ten zaklad i pozdrawiam cale to zarzadzajace DNO!!! Z przyjemnascia rzucilem papierami.
    ReviewUserIcon
    ooo po

    06.07.2015 18:35

    Inne

    Idź do kierownika sekcji i mu przekaz , może z nudów pójdzie i naprawi
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.07.2015 15:31

    Inne

    Czy mógłby ktoś naprawić prysznice?
    ReviewUserIcon
    be no

    29.06.2015 12:57

    Inne

    Owszem rekrutacja jest.ciągle piszesz co niby jest na ich stronie i co proponują jakie zarobki itp.przyjmyj się się to się dowiesz jak jest a nie komentuj bo pracownicy wiedzą lepiej a ty się dowiesz prawdy
    ReviewUserIcon
    oczko

    18.06.2015 19:32

    Inne

    Do mikołaj - owszem zarobki są 2 tys.ale brutto tego ci nikt nie powiedział ?
    ReviewUserIcon
    zygmunt

    18.06.2015 11:13

    Inne

    do mikołaj - chcesz sie przekonać na własnej skórze jak jest naprawde? to sie zatrudnij a jak cie po 3 mcach wywalą to sie dowiesz czemu każdy tak pisze
    ReviewUserIcon
    PPP

    30.05.2015 10:02

    Inne

    Głowy do góry! Seria wygranych przetargów.
    ReviewUserIcon
    oczko

    23.05.2015 14:27

    Inne

    zakLad szykuje sie do wyjazdu na delegacje do stadlera bo na chwile obecna niema praktycznie roboty,niewiadomo co bedzie dalej nikt nic niewie
    ReviewUserIcon
    n/n

    30.04.2015 15:12

    Inne

    Ostatniego kierownika z jajami ponoć zwolnili, reszta to wielki znak zapytania. Nie wiedzą jak zmienić tarczę w szlifierce. Ale jak chcecie to próbujcie do odważnych świat należy. I tak was zwolnią. ja mam to za sobą. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    oczko

    24.04.2015 15:38

    Inne

    wypłaty sa w terminie nigdy niema spuznien zawsze sa 8 każdego miesiąca
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Mikołów

    24.04.2015 10:51

    Inne

    Podobno Newag nie płaci w terminie pracownikom i dostawcom materiałów czy to prawda ?
    ReviewUserIcon
    Pat ryk

    13.04.2015 12:21

    Inne

    Witam, dzwonili do mnie z Newagu w sprawie pracy jako Spawacz, z dosw w pachwinach 2 lata, w czolowym prawie wcale, moge liczyc na 15zl NETTO na start po przejsciu probek ? Bo o stawce nie chcieli nic mowic przez tel

    Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.