opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

NEWAG

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(362)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(362)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Poradnik rekrutacyjny
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Poradnik rekrutacyjny

Kogo szukamy

Dołącz do nas

Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Nowy Sącz
  • Krosno
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Dębica
  • Wadowice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - NEWAG

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o NEWAG

Opinie

Opinie o NEWAG Nowy Sącz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o NEWAG!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    oczko

    23.05.2017 11:42

    Inne

    ja jestem bardzo ciekaw co będzie nadal z Newag GLIWICE wasz kolega === czy ktoś ma informację dotyczące dalszych losów firmy? co mowią kierownicy wogóle cośktoś wie?
    ReviewUserIcon
    Elf

    17.05.2017 11:38

    Inne

    Co możecie powiedzieć na temat dalszych losów firmy w Gliwicach??? Czy będzie coś tam jeszcze robione ,czy firma zostanie zamknięta??? Ktoś coś wie
    ReviewUserIcon
    Waldi

    09.04.2017 20:24

    Inne

    No i co z oddziałem Newag S.A. w Gliwicach? Czy na pewno będą zamykać? Jak ktoś wie mógłby podzielić się ta wiedzą. Nowy Sącz ma jeszcze nowe ofert pracy tam chyba pracują normalnie? Szkoda ludzie tracą pracę , będą musieli szukać czegoś nowego ale tak już jest.
    ReviewUserIcon
    Iza

    15.03.2017 18:06

    Inne

    Czy NEWAG S.A. ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałam dobre opinie o nich i chętnie bym się tu zatrudniła. Jak przebiega proces rekrutacyjny? Jakie zarobki na wstępie mogą być? Jaka jest ogólnie atmosfera w firmie? Czy poza pensją są jeszcze jakieś dodatki?
    ReviewUserIcon
    Natalia

    08.03.2017 09:53

    Inne

    Każdy ma prawo oceniać firmę w której pracuje lub pracował. Jednak należy pozwolić innym podjąć pracę w Newag S.A. bez uprzedzenia. O oferty pracy najlepiej zapytać bezpośrednio na ich adres e-mail:[email protected]
    ReviewUserIcon
    Ala

    08.03.2017 17:40

    Inne

    Pozwól że inni będą robić to co chcą ,jeśli mają ludzie ochotę na pytanie tu na forum to ich prywatna sprawa ,każdy robi to co chce!!! Tu idzie się więcej dowiedzieć jakie są warunki pracy i płacy ,jacy są kierownicy,majstry czy liderzy w kadrach tego nikomu nie powiedzą
    ReviewUserIcon
    Stefan

    16.02.2017 17:11

    Inne

    Pytacie o Newagu ale o którym filii w Gliwicach ? Bo jeśli o niego chodzi to przecież jest w likwidacji i nie przyjmują ,trzeba pisać konkretnie bo tylko Nowy Sącz przyjmuje i z nim można mieć plany na przyszłość
    ReviewUserIcon
    popcorn

    16.02.2017 12:45

    Inne

    Marudzić można wszędzie, ale myślę , że z tego nie będzie chleba. Newag to nie instytucja charytatywna tylko poważna firma z dobrą opinią i nie będzie opłacać leniuchów .
    ReviewUserIcon
    Jeżyk

    07.02.2017 19:01

    Inne

    Czy są aktualnie przyjęcia do firmy na stanowisko serwisanta.? Słyszałem, że to dobra firma. Nie wiem co myśleć o tych wpisach. Bardzo często ludzie oczerniają firmy bo byli zwolnieni z pracy albo mają taki kaprys. Myślę, że trzeba samemu sprawdzić.!!
    ReviewUserIcon
    Stefan

    08.02.2017 14:17

    Inne

    Tak ,tak masz rację idź i sprawdź , koniecznie!!!!! A potem podziel się z nami swoją opinią tylko przypadkiem nie płacz że ci tam źle
    ReviewUserIcon
    Dziulek

    03.02.2017 10:57

    Inne

    Nie zgadzam się z taka oceną firmy. Newag to poważna firma.
    ReviewUserIcon
    Fago

    03.02.2017 17:44

    Inne

    Tak a dlugo już tam pracujesz ??? Ile ci płacą za te wpisy dużo? Opłaca się ???
    ReviewUserIcon
    Dziulek

    22.01.2017 18:15

    Inne

    Newag to dobra firma z pozycją na rynku. W takich można pracować i nie narzekać!! Jeśli komuś się nie podoba zawsze może zmienić na inną , przecież to proste!!
    ReviewUserIcon
    aaa

    22.01.2017 22:37

    Inne

    Odezwał się pracownik działu PR. A co pracownika obchodzi pozycja na rynku. Pozycją rodziny nie nakarmi, jak dostanie minimalną płacę. Dla pracownika liczy się zarobek, warunki i atmosfera w pracy a nie pozycja na rynku.
    ReviewUserIcon
    mic98

    17.01.2017 14:12

    Inne

    Kto mi powie czy warto iść do odziału firmy w Gliwicach
    ReviewUserIcon
    mic98

    20.01.2017 11:34

    Inne

    Byłem na rozmowie. (warunki dali niezłe) Ale pewnie jak zwykle skończy się na obietnicach. z rozmów wynikało, że otwierają dział i że mają na kilka lat roboty.
    ReviewUserIcon
    aaa

    20.01.2017 15:06

    Inne

    A to dobre - nowy dział w Gliwicach, ale chyba nie na produkcji. Jakiż to nowy dział otwierają i jeszcze z robotą na kilka lat?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.11.2016 14:05

    Inne

    Ile zostało osób w newagu Gliwice? Jedni mówią że 250 inni że 70 ,co dalej z tą reszta ludzi , będzie robota czy prezes już im podziękował za współpracę???
    ReviewUserIcon
    Jurop

    11.01.2017 14:29

    Inne

    Nic złego nie będzie się działo, nie siejcie paniki.
    ReviewUserIcon
    Beno

    13.01.2017 13:46

    Inne

    Jurop jeśli nic złego nie będzie się działo to powiedz co się już stało,i co jeszcze się stanie bo nikt nie sieje paniki tylko stwierdza oczywisty fakt
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.10.2016 10:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Albano

    17.10.2016 20:07

    Inne

    wystarczy poczytać gazetę lub zajrzeć do Internetu by się dowiedzieć że takie są plany ,polecam dziennik zachodni
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.10.2016 16:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aro

    12.10.2016 16:45

    Inne

    Kierowników szukają ? A to ciekawe a co z tymi co są lub już niema ? Mają dość tej dobrej zmiany???? Śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2016 18:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Aro

    12.10.2016 16:42

    Inne

    Pytanie zatem brzmi kto jest na zakładzie najważniejszy ludzie -zaloga czy związkowcy? Ludzie na nich pracują a oni co ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2016 08:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Beno

    06.10.2016 10:55

    Inne

    Czyli co ? Masz jakieś nowe informacje? Wiesz o czymś czego pracownicy nie wiedzą ???
    ReviewUserIcon
    Dino

    06.10.2016 08:01

    Inne

    I co z newagiem,bedzie praca ,bo słyszałem że mają wykupić ludzie zakład tylko czy będzie im się to opłacało ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.09.2016 14:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paki

    04.10.2016 03:13

    Inne

    Ile zarabia tutaj młodszy konstruktor?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2016 09:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Benek

    21.09.2016 14:26

    Inne

    To idź i się zatrudnij to się dowiesz jakie są warunki pracy i płacy
    ReviewUserIcon
    jaca

    12.09.2016 09:55

    Inne

    W Gliwicach narazie napewno nie beda przyjmowali.. Tylko zwalniaja. Sa niby plany na naprawy kolejnych kilku lokomotyw, ale w bardzo okrojonym skladzie. 70 osob ma zostac a reszta na bruk. Niby sa pomysly i plany na ratowanie zakladu, ale raczej nikle... maszyny juz sa wywozone, a zwiazkowcy maja bardzo male szanse na zdzialanie czegokolwiek bo i jak skoro ludzie z doswiadczeniem juz zostali zwolnieni..
    ReviewUserIcon
    Aro

    11.10.2016 18:35

    Inne

    Związkowcy siedzą w kieszeni u prezesa i myśla o sobie a nie o pracownikach ,chcą jak najwięcej dla siebie .zwazki że solidarności są do bani i tyle w temacie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w NEWAG?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - NEWAG

    Wyspiańskiego 3 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7340009400

    KRS:0000066315

    http://www.newag.pl
    Branża główna: Transport kolejowy i szynowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Eldorado

    07.09.2016 14:30

    Inne

    Newag świętuje 140 lat firmy,ciekawe co świętowali ???? Doprowadzenie firmy do riuny i zwolnienie setki ludzi ??? faktycznie było co świętować ,premie niezłe sobie przyznali a ludzie co ? Kpina to jest
    ReviewUserIcon
    Paweł

    25.08.2016 18:00

    Inne

    Czy ktoś może napisać oco tu chodzi,co z tą firmą w Gliwicach,co chwilę jakieś inne wpisy ,raz że potrzebują za chwilę ktoś pisze że zamykają jak to w końcu jest , można się starać o posadę u nich czy jednak nie ???? Są tu pracownicy z Gliwic,moga coś powiedzieć na ten temat???
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.08.2016 12:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niki

    24.08.2016 20:12

    Inne

    Radko napisz w końcu wyraźnie o jakiej firmie mówisz newag w Gliwicach czy Nowym Sączu????bo niewiem czy dociera do ciebie że Gliwice zwalniają i zamykają zakład ,pojmujesz różnicę????!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kopex

    24.08.2016 20:21

    Inne

    Płacą ci za pisanie głupot ? Masz jakiś cel.w tym ???? Pisz prawdę jak jest jak niewiesz to się nie wypowiadaj ,newag w Gliwicach zwalnia ludzi,sa zwolnienia grupowe,zaklad będzie zamknięty, niech się w końcu ludzie dowiedzą !!!!!
    ReviewUserIcon
    akjahstedhckcidjdnbdxgtshsn

    24.08.2016 12:09

    Inne

    O co chodzi z tym Newagiem w Gliwicach!!! najpierw zwalniają grupowo likwidując zakład a teraz co...? próbują utrzymać i jednocześnie odbudować firmę?!!! O co w tym wszystkim chodzi? Po co to wogóle było rozpieprzać ...
    ReviewUserIcon
    Benek

    24.08.2016 20:17

    Inne

    Tak zakład idzie do zamknięcia,ludzie są zwalniani grupowo,ktos tu celowo wprowadza ludzi w błąd tylko w jakim celu ??? Może temu ..........komus płacą za to ???
    ReviewUserIcon
    Adam

    15.09.2016 09:09

    Inne

    Pani z Warszawy być moze. Nowa dojna zmiana,
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.08.2016 11:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edmund

    23.08.2016 17:41

    Inne

    Człowieku długo tak jeszcze będziesz głupoty wpisywał,nudzi ci się to Znajdź inne zajęcie no chyba że siedzisz na zwolnieniu i tylko tak zajmujesz czas ,daruj sobie !!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.08.2016 22:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edek

    23.08.2016 11:55

    Inne

    To zależy od stażu pracy i na jakim wydziale kto pracuje,najwiecej zarabiają spawacze a tak to ludzie mają 12 do 16zl ale to i tak już bez znaczenia bo i tak wszyscy idą do zwolnienia ( ponad połowa już zwolniona )
    ReviewUserIcon
    rany......

    19.08.2016 19:54

    Inne

    Dalszy ciąg wszelkich idiotyzmów ze strony -wiadomo- ....... brak słów
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2016 11:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bono

    19.08.2016 19:29

    Inne

    Tak masz rację ,tyle ci zapłacą że nie będziesz wiedział co z taka wielka kasą zrobić,nie osmieszaj się a po za tym pisz o której firmie ci chodzi Nowy Sącz czy Gliwice? Bo jest kolosalna różnica
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2016 17:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Diego

    16.08.2016 11:43

    Inne

    Piszesz o newagu w Nowym Sączu czy w Gliwicach???bo jest ogromna różnica między jednym a drugim wiesz czemu ????
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2016 09:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bilbo

    06.08.2016 17:32

    Inne

    Kobieto ty i ten koleś norbi oboje czytać ze zrozumieniem nie umiecie , straszne to jest ,pojmujecie że wprowadzacie ludzi w błąd ????płaci wam ktoś za to ?!!!??im wyższe ktoś szkoły pokonczyl tym gorzej ze zrozumieniem co ktoś mówi i pisze .
    ReviewUserIcon
    olek

    02.08.2016 10:15

    Inne

    Może komuś z Gliwic się przyda - trzeba dojeżdżać do Krk
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2016 21:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Staś

    03.08.2016 21:39

    Inne

    Żadna nie jest aktualna. Domyślam się, że jesteś młodym tzw. "inżynierem", dlatego nie potrafisz nawet po przeczytaniu ogłoszenia o pracę poguglować i dowiedzieć się czegokolwiek o pracodawcy i jego obecnej sytuacji. Bo fejsik ważniejszy. A nawet nie chciało ci się poczytać komentarzy wyżej. Z takim pokoleniem będzie kiepsko. Nie, nie mam 50 lat. ale jak czytam takie coś, to ręce opadają.
    ReviewUserIcon
    Norbi

    04.08.2016 07:32

    Inne

    wycięło linka - szukają konstruktorów taboru w KZN-ie w Bieżanowie, to nawierzchniowcy ale pewnie chcą ludzi do ogarnięcia wagonów do rozjazdów
    ReviewUserIcon
    bibek

    01.08.2016 21:56

    Inne

    Czas najwyższy chyba trochę prawdy tu napisać bo motacie się w domysłach, a G tak naprawdę nie wiecie... Wyzysk, brak szacunku do pracownika i jałmużna zamiast wypłaty, a do tego złodziejstwo i dojenie gliwickiego zakładu co też doprowadziło do jego upadku... Urlop? Zapomnij! najlepiej jakbyś był cały czas pod telefonem albo jeszcze lepiej: na urlopie przychodził do roboty, bo nie ma kto cie zastapic, masz wczasy? to sobie je odłóż Terminy? Wszystko na wczoraj! tam po prostu nie ma innych terminów bo wszystko jest po terminie, totalny chaos i brak organizacji pracy, Premia? Na to pytanie ludzie juz się śmieją bo nie wiedzą co to takiego, Nadgodziny? Jak najbardziej! ale do wybrania 1:1 Soboty? Jak najbardziej! ale do wybrania 1:1 Warunki? jeden wielki syf, stołówka jak obora, na halach zimą mróz- latem tropiki Kierownicy? terminarz i tabelki, zero wsparcia i decyzyjności: "zróbcie tak żeby komisarz się nie dowiedział" dasz na papiórze? nie Tylko jakie to ma teraz znaczenie skoro (usunięte przez administratora) wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi!) tyle lat okradali ten zakład na grube dziesiatki, setki tys. przez co dzis wszyscy dostajemy "bilety grupowe" za bramę... Dziś pracujemy, a właściwie z@pierd@l@my w mega okrojonym składzie słysząc darcie ryj@ "wspaniałych" kier którzy resztki roboty wywalają na zewnątrz skacząc przy tym jakby mieli komuś do D wejść Tyle w skrócie- więc juz niepierd...! łazimy tam codziennie to wiemy jak jest- nie ma iskierki na lepsze jutro!
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2016 19:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Demo

    31.07.2016 20:14

    Inne

    To zapisz się na inne forum a nie komentuj czegoś czego nie pojmujesz i wprowadzasz innych w błąd teraz rozumiesz ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.07.2016 15:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dragon

    31.07.2016 18:30

    Inne

    Kolego, tu piszemy o Newagu Gliwice, nie Nowy Sącz. I jeszcze raz powtórzę, skoro nie chciało ci się przeczytać poprzednich komentarzy, Newag w Gliwicach będzie zlikwidowany do końca roku.
    ReviewUserIcon
    Waldi

    26.07.2016 15:28

    Inne

    Potrzebują kogoś do Gliwic czy nie ? Jedni mówią że są zwolnienia inni że będą przyjmować,jak więc jest z tym zakładem????warto zawracać sobie głowę czy szukać gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2016 15:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edek

    23.07.2016 10:14

    Inne

    Idź się zapytaj osobiście,bo nadal trolujesz ile ci płacą za te wpisy ???? NIKOGO TAM NIE POTRZEBUJĄ!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2016 11:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sznup

    22.07.2016 14:30

    Inne

    Chlopie jeszcze ci się nie znudziło wypisywanie tych bzdur ???? Newag w Gliwicach nikogo nie zatrudnia,kiedy to w końcu zrozumiesz ????? Płacą ci za wymyślanie i wypisywanie tych bzdur,???
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2016 15:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    boko

    20.07.2016 11:34

    Inne

    ale do nowego sącza zapomniałes napisać ,jak juz piszesz to napisz jak sie ma sytuacja
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2016 09:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dragon

    17.07.2016 18:02

    Inne

    5 maja br. doszło do spotkania związkowców z przedstawicielami Newagu. Ci ostatni poinformowali o czterech możliwych scenariuszach dotyczących przyszłości gliwickiego Centrum Kompetencji Pojazdów Szynowych. Pierwszy z nich zakłada likwidację i przeniesienie produkcji do Nowego Sącza. Drugi – funkcjonowanie w dotychczasowej formule. Trzeci możliwy wariant to sprzedaż lub wydzierżawienie zakładu obcemu inwestorowi – najprawdopodobniej PKP Intercity, a czwarty zakłada przeniesienie napraw lokomotyw spalinowych z Nowego Sącza do Gliwic oraz likwidacja zakładu. Dnia 7.07.16 na pierwszej stronie Nowin Gliwickich podana została oficjalnie informacja, że niestety wygrał ostatni wariant. Niestety skanu wstawić nie mogę.
    ReviewUserIcon
    Edek

    18.07.2016 15:36

    Inne

    Firma prowadzi rekrutację? Chyba w Nowym Sączu bo w Gliwicach na pewno nie !!!!! Czego chlopie wpusujesz takie pierdoły ???? Firma idzie do zamknięcia,ludzie na bruk ,,,,,kumasz !!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o NEWAG

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.