Opinie o Auto Partner S.A. w Bieruń - sklep maxgear.pl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Partner SA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Partner SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner SA w Bieruń

Lidia

@AnyMoUsSs, może warto było jeszcze trochę popracować i poczekać z ostateczną decyzją o odejściu? Każda firma miewa lepsze i gorsze etapy. Czy próbowałeś w jakiś pozytywny sposób wpłynąć na atmosferę w firmie Auto Partner? Jak myślisz, co było główną przyczyną braku organizacji w firmie? Czy proponowałeś jakieś rozwiązania tej sytuacji?

AnyMoUsSs

Cześć , chodzi mi o Auto Partner w Opolu n ul. Głogowskiej 39. Byłem pracownikiem magazynu... Chaos.. układane wszystko w chaosie... ciągła rotacja pracowników, co roku odpowiedzialność materialna - z tego co mi wiadomo wszyscy pracownicy płacą raty przez kolejny rok do kolejnej inwentaryzacji za braki na magazynie !! ... potracają z wynagrodzenia!! Nie zgodziłem się na taką opcje bo w połowie roku jak sie zatrudniłem nie byłem w stanie sprawdzić i policzyć wszystkiego. Uciekłem szybciutko... (usunięte przez administratora) i tyle. Zarobki też nie są adekwatne do wykonywanej pracy w szybkim tempie... bo trzeba robić wysyłki i rozkładać towar w pocie czoła ... szybko szybko szybko.... NIE ZGADZAJ SIE NA TO! Poszukaj pracy w miejscu gdzie na 1st jest szacunek. Cześć.

MAKOS

Praca na magazynie w pruszkowie. Opiniuje na podstawie roku pracy. Zarobki- zeby zarobic 3000zl. Trzeba przyjsc w 4 soboty i na trzepac nadgodzin. Praca cięzka, dzwiganie i pospiech. Kierownicy wiecznie sfochowani. Jedyną kompetentna osoba jest tam kierownik Tomek. Reszta "tych" kierownikow nie potrafi nic zalatwic. Spychologia. Główny kierownik taki łysy kurdupel znęca się psychicznie, a jego przydupas to lamus ze hoho. Wspominajac o drektorze osoba ktora ucieka przed pracownikami gdy maja jakis problem. Co miesiac brakujace kilka stowek w wyplacie ktore jest tlumaczone tak "ah bo tam sie pomylilem" itd. Wyplata 10tego. Ale gdy 10 wypada w piatek to wplywa na konto w poniedzialek. Podsumowujac, jak chcesz pracowac 6 dni w tygodniu z nadgodzinami byc traktowany jak śmieć dzwigać ciężary i zarabiac mniej jak 3 tys to smialo. Dobrze trafiles(za palenie papierosow w palarni płaci się 75zł) a kierownicy palą i nie płacą Ps PAMIĘTAJCIE W TEJ FIRMIE KAŻDY TRAKTOWANY JEST JAK (usunięte przez administratora)

KobietaX
@MAKOS

Mowa o Tomku kierowniku zwrotów?

Re
@MAKOS

Zapomniales dodac ze w lato temperatura na antresoli siega 35 stopni a w zime na dole, parter magazynu 5 stopni. Firma oszczedza. Za 2100 kupic benzyne lub gaz na dojazdy na to zapupie i okazuje sie ze w osiedlowym sklepie masz lepsza robote, przynajmniej czysto a nie kurz w oczach i nosie.

Czy są jakieś nadzieje, że firma podniesie zarobki?

Programista C#

Przebieg rekrutacji to jakieś kpiny. Połączyły się ze mną 3 osoby przez aplikację Team - żadna z nich nie włączyła kamery. Nikt się również nie przedstawił, poinformowano mnie że z jedną z osób przebywa programista i rozmowa zacznie się od pytań technicznych, po czym od razu zaczęto je zadawać. Nie powiedziano mi czym się zajmuje firma, jakie będą obowiązki i oczekiwania wobec pracownika, do jakiego projektu trwa rekrutacja, jakie technologie są wykorzystywane. Po prostu nic. Cała rozmowa trwała 6 minut. Nie polecam, tym bardziej że stack technologiczny okazał się z czasów Mieszka.

Kilka pytań o sql i kilka z c#

Leszno
maciekfz6

Słabo wygląda firma Auto Partner w oczach pracowników ,którzy pracując kilkanaście lat otrzymują na rękę 2500 zł. W tym 3 soboty ,jakieś nadgodziny(w czasie obsługi klienta-sprzedaż, rozliczanie tras firm transportowych, praca zamiennie z kasjerką,jak jest "sraczka" na magazynie to i magazyn ),promocje ,maxgeromania itp. "Firma to ludzie"-niestety tylko do roboty i najlepiej żeby pot po plecach ciekł !!! Pozdrawiam pracownik filii we Wrocławiu.

Lidia

@anonymous, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wzbudza poziom wynagrodzenia w firmie Auto Partner. Czy warunki wynagrodzenia zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy próbowałeś je negocjować z pracodawcą? Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważnym elementem zespołu, może łatwiej będzie Ci wynegocjować podwyżkę? Czy zależy Ci na rozwoju tej firmy?

Poszukujący pracy

Witam. Pytanie jak zarabiają kierowcy w tej firmie jako dostawcy w Krosno (podkarpackie)? Oferta pracy pojawiła sie przez firmę Nowaja pani Payrycja Niepkój oferuje taką pracę na um-zlecenie netto 1900zł z sobotami? Oferta była w lipcu 2017 teraz ponownie, więc nie wiadomo, czy ktoś ZREZYGNOWAŁ, czy potrzebują kolejnego kierowcy. Proszę o opinię już pracujących jako kierowcy w tej firmie.

@Poszukujący pracy

Kierowcy w AP trasy od 330-380 km dziennie od rana od 6 do 17-17.30 wszystkie soboty w pracy a zarobek 2 tys Naprawdę smieszne

Lidia

@KobietaX, czyli jednak da się jeszcze więcej wyciągnąć, piszesz, że trzeba chcieć, czyli co dokładnie trzeba robić, żeby sobie na tą premię zapracować? @Krzysztof W. wiesz coś więcej teraz na ten temat, może byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej?

Krzysztof W.

Witam. Co powiecie o pracy na stanowisku kierowcy w filii w Ostrowie Wielkopolskim? Jakie są zarobki na danym stanowisku?

drops

Lublin, jak odwiedziłem to .... Pracownicy na magazynie każdy w co innego ubrany. To daje do myślenia. Myślę ,że firma nie jest ok bo liczy się tylko kasa dla nich. Wy robole macie robić tę kasę a oni was i tak wyrolują. Ja tak nie traktuje swoich pracowników. Stwierdzam ,że okropna firma jak na te lata. Współczucia dla pracowników...

Alojz z Tychów
@drops

Lublin... Hmmm... Mam nadzieję że ten troll kurdupel zasmarkany nie jest już tam pseudo dyrektorem... Ha ha. Ciul jakich mało

Lidia

@Jupik, a jest to uregulowane w umowie z AutoPartnerem? Może warto zajrzeć jakie dokładnie obowiązki powinien wykonywać sprzedawca i powołać się na nie? Zastanawia mnie jeszcze ta kwestia premii. Co dokładnie decyduje o tym jakie są progi i dlaczego zawsze są one zaniżone?

Jupik

Sama praca nie jest zła warunki też jeżeli chodzi o płace to mogło by być lepiej zwłaszcza gdy pracuje się parę lat (2640,00 na rękę dwie soboty premii brak progi sprzedażowe za wysokie)pozostaje zarządzanie na filii przez kierownika i tu pojawia się problem ponieważ jesteśmy jako sprzedawcy zatrudnieni do sprzedawania towaru a tu dochodzi jeszcze wydawanie towaru sprzedanego klientom indywidualnym z Lady robienia zwrotów od klientów z Lady wydawanie towaru dla klientów na odbiór własny a jest nas 4 sprzedawców(dwóch na 8 do 16 i dwóch na 10 do 18 tej ) i trzech magazynierów(którzy powinni mieć na takie godziny do pracy żeby to działało a przychodzą jak im pasuje) którzy powinni te czynności obsługiwać w ramach swoich obowiązków ale tego nie robią za aprobatą kierownika który notabene rozlicza Nas z obrotu że sprzedaży ( jesteśmy bez premii ) (magazynierzy co mc 100 zł premii)koło się zamyka bezsilność ręce opadają nie chce się pracować i jeszcze jedno magazynierzy biorą nadgodziny ale i tak nie wykonują swojej pracy czyli nie wydają towaru w opisanych sytuacjach na to wszystko kierownik mówi że klienci się skarżą że my jako sprzedawcy nie odbieramy telefonów i klienci nie mogą się do Nas dodzwonić(my w tym czasie wydajemy towar z magazynu) tak to wygląda z perspektywy piecioletniej jednej z filii w Polsce

Bobik
@Jupik

No i jeszcze te reklamacje, które zabierają Tobie tyle cennego czasu a zapomniałeś o nich wspomnieć.

Jupik
@Bobik

Bobik ty chyba nie czytasz tekstu ze zrozumieniem,Twoja wrzutka odnośnie tekstu w poście ni jak się ma do rzeczywistości ponieważ jak ja pamietam nigdy reklamacje nie były robione przez nikogo innego jak przez sprzdawców(obowiązki sprzedawcy zatrudnionym na tym stanowisku),więc albo nie rozumiesz o czym ja piszę albo nie panujesz nad tym co sie dzieje.Trzeba się wziąć do roboty(każdy za to za co odpowiada i do czego jest zatrudniony,ale to też trzeba ustalić) i będzie dobrze.Nie bierz tego emocjonalnie tylko zrób porządek to może wszystko zadziała.

Rafcio

Pracuję od miesiąca (oddział w Dąbrowie Górniczej), jestem bardzo zadowolony, praca w fajnej atmosferze z miłymi i bardzo pomocnymi ludźmi. Jak najbardziej polecam ;)

Poszukiwacz
@Rafcio

sa do was przyjecia? musze miec doswiadczenei na magazynie?

Filip

Można odpoczywać i nie zarabiać. Każdy ma wybór, właśnie firma daje taka możliwość.

Kiniuk
@Filip

Można nie pracować i nie zarobić oraz zapieprzać i zarobić 300 zł więcej.

Ax

W sobotę był 10, a wypłaty nie było w piątek. Kochana Centralo czy tak trudno było puścić przelew przed 13 by do wieczora znalazł się na koncie?? Macie nas za nic i tyle w temacie...

FZ6

Witam. I znów wypłata będzie nie w terminie! Ma być do 10 każdego miesiąca, będzie 12. Wypadało by chociaż przeprosić.

Ehhhh
@FZ6

Serio? A ja jak ostatni (usunięte przez administratora) co chwilę patrzę na konto ...

Nowa

Dzień Dobry czy jeździć ktoś z Chełmu Śląskiego lub Kopciowic do ap na rana zmianę lub popołudniową ?i mógłby mnie zabierać kontakt na mailu kasia144889@wp.pl

kjhkhh

A jak wygląda praca w filiach? Zarówno od strony handlowca jak i magazyniera?

pajac na pajacu i pajacem pogania ale my jesteśmy spółką akcyjną jak mawia pani X

Gacek

w sumie jak sprowokowałeś to napiszę. Ja jestem mega zadowolony. Pracuję od ponad 2 lat w centrali na biurach. Jestem mega zadowolony. Mam 3200-3500 na rękę i dla mnie to dużo/wystarczająco. Znam ludzi którzy mają taką ratę za dom więc dla niech to będzie za mało. Ale uważam że to dobre pieniądze za to co robię. Psychicznie się dobrze czuję. Atmosfera jest ok. Wszystkie działy współpracujące ok. W porządku kierownicy działów, widać że z głową ktoś to wszystko poukładał. Jest mega ok. Z minusów - angielski powinien być częściej i za free. Może więcej imprez rodzinnych? No i może zwkłego ludzkiego "brawo, świetnie pracujesz". Reszta mega plus po moich wcześniejszych pracach, stażowo leci 11 rok. Chciałeś to napisałem szczrze. Tak jak mówisz.......... ci co zadowoleni rzadko piszą ale ja przez przypadek przeglądałem to mówię - napiszę. Statysyka działa, zawsze kilka procent będzie niezawodolonych i będzie bełkot jaki to zły pracowdawca i tu mogą oni wylać swoje żale.

Prawda
@Gacek

Te - gacek - A co to za centrala tego magazynu hurtowni ? Gdzie ona jest ? Te 3200 zł na mc to oczywiście z wszystkimi sobotami i niedzielami bo inaczej nikt nie uwierzy. Do ładowania towaru na palety i wózki trzeba języka angielskiego ? I kup sobie okulary bo nie doczytałeś się że wszystkie wpisy mówiące prawdę o tym ....AP w Bieruniu robili i robią ludzie którzy dawno tam nie pracują - zwolnili się sami czy zostali zwolnieni za nie wykonywanie pomylonych poleceń i mówienie prawdy o tym magazynie bałaganie - oni robią to po to by ostrzec młodych naiwnych przed dostaniem się w to badziewie zwane AP

@Prawda

do tego 500 +

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner SA - Bieruń

• Jak się pracuje w Auto Partner SA?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 9 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Partner SA?

Kandydaci do pracy w Auto Partner SA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Partner SA
2.2/5 Na podstawie 368 ocen.

Auto Partner SA