Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

ALBERT

IDZIE ODLOZYC,JAK CIE PRZYJMA TO BEDZIESZ MIAL OKOLO 2,5 TYS ZL ZALEZY NA JAKIM STANOWISKU BEDZIESZ PRACOWAL.I STARAJ SIE BYS SIE DOSTAL BEZPOSREDNIO DO THULE.

Jack

Trójkę z przodu ? Chyba w marzeniach. A o wsparciu szefa nigdy nie słyszałem.

Mika

Pracowałam sezon w Thule i robota nie byla ciężka. W sezonie praca na 3 zmiany a po sezonie na 2. Bez nadgodzin i sobót (które są dodatkowe) zarabiałam ponad 1900. Jezeli ktoś robi nadgodziny to 3tys daje rade uzyskac

Kinia
@Mika

1900 to żadna rewelacja.3000 z nadgodzinami to można zarobić wszędzie i świata poza firmą nie widzieć? Także thule równa się samsungowi w 100%

Taxi

Tak dokładnie obrońca przedstaw się jak jesteś taki OK. Sam się ośmieszasz! A ludzie piszą czystą prawdę i takie są fakty.

Sunia

Tak zgadzam się masz całkowitą rację Adam. Ludzie wiedzą co piszą.

Tylko nie pierdoły! To co ludzie piszą chyba z nikąt się nie wzieło? I proszę nie zapominać o wolności słowa. Każdy ma prawo pisać co uważa.

Obrońca

Co wy, takie kozaki a piszecie anonimowo jak tchórze , macie(usunięte przez administratora)to sie przedstawcie a nie wyssane z palca pierdoły piszecie

Niunia

Tak to prawda zależy jak kto trafi na jakie stanowisko. Na niektórych da się wytrzymać. A co do ludzi to wiara taka już taka jest wszędzie fałszywa i obłudna.

Tylko nie pachołki

Opinie są tu bardzo krytyczne a ciekawe dla czego ?

aaaggg

Witam.. Ja też pracowałam w Thule przez kilka sezonów i właśnie na torebce.. poprostu maskra normy co chwile podwyższane , i te latanie po innych stanowiskach jak niebyło roboty ...

szpirytusz

koniec świata

Max

Proszę wszystkich którzy pracują bądź pracowali w tej firmie o wystawianie im opini.

kasiula

thule to zenada lepiej do szczecha isc do pracy,bo jest ok

madzia73
@kasiula

firma Thule nie jest taka zła , jest oki zarobki są normalne na naszym terenie więc nie piszcie głupot .... praca na 8 godzin jest oki nie wymyślajcie macie prace pod nosem więc tylko pracowac a będzie dobrze

zatrudniony

co to za umowa???a wypłata????nie wiadomo co z tym robic!zapłacic rachunki,czy dzieciom kupic chleb?

xxx

i mumota było milej. Zarobki lepsze i atmosfera milsza...

no name

A co sie takiego zaczłęło dziać? Kiedys było naprawdę ok ...

Praca nie jest ciężka zarobki też są niezłe ogólnie polecam prace w THULE

mam pytanko;jak w THULE wygląda zatrudnienie? w jakim czasie najlepiej składać podanie i czy są szanse na przyjęcie do pracy ?

M.Piłka.

Pracowałem w tej firmie dwa sezony, jestem zadowolony. Polecam wszystkim pracowac w Thule w Hucie.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Thule Sp. z o.o. - w Hucie Szklanej. Dyrektor jest "dla ludzi". Cieszę się,że tak pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.