Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Tina

Eghhh pamiętam pamiętam jak za czasów minionych 70 groszy na klejeniu to był symbol, prestiżu, lepszości i wyższości nad 50groszowcami bądź co bądź te 20 złotych więcej do wypłaty to naprawdę całkiem inny pułap i standard życia, pamiętam też jak niektóre panie cały rok opier@@@ały się jak mogły a jak przychodził czas podwyżek to nagle pracowite jak pszczółki by potem móc na stołówce powiedzieć "dostałam 70 groszy" a wszyscy "o jaaaaaaa ta to musi być kimś" i to najbardziej świadczy o żałosności niektórych osób no ludzie ogarnijcie się na świecie trzydziestolatkowie zostają milionerami a w Amice pracownicy zieją jadem za 20 groszy podwyżki.... Z drugiej strony to chciałabym poznać tożsamość osób które użalają się na to że ich koordynator/ka nie zapisuje na soboty bo jak pamiętam to jest kilku panów którzy faktycznie tyrali od poniedziałku do piątku po 12 ale i w soboty też byli... Po prostu napisała to osoba której nie chce się zostawać po rankach ale sobotę przyszłaby z chęcią i teraz sieje ferment i dezinformację....

@Tina

Piszac liczylam na ZROZUMIENIE i WYROZUMIALOSC w tej kwestii ale WIDOCZNIE to moze ? na innych falach nadajemy? sam osadz to Twoje i moje PRAWO

stary robol

Chamstwo, złośliwość pieniactwo i prostactwo zero wzajemnego wsparcia i egoizm za niecałe 2 tysiące do tego Ci głupi ludzie kosztem swojego zdrowia pokazują że mogą więcej i więcej bo nic poza tym ich nie obchodzi , a Ci na górze popijając drinka na wytwornej kolacji cieszą się że doczekali się takiej nowej generacji roboli i klaskają w ręce. Brawo Wy.

@stary robol

DOBRZE ze JESZCZE w AMICE TRWAJA ludzie ktorzy LUDZAC sie choc PROBUJA cos zmienic a nie takie jak Ty maja bierne biadolenie sobie tylko pod nosem i wtedy co ma sie NIBY STAC?GWIAZDKA z NIEBA sama nie spadnie gdy WSZYSCY TAKA jak TY POSTAWE PRZYJMIEMY a ze jestes jus chyba starszym czlowiekiem scharanym przez CIEZKA prace w AMICE to juz ZBYT WIELE od ZYCIA NIE OCZEKUJESZ TY chociaz pracujac WIELE lat w AMICE pamietasz i DOBRE CZASY dla PRACOWNIKOW MASZ choc co WSPOMINAC My troche mlodsi od Ciebie przyjmujac OBECNA TWOJA postawe NIGDY NIE ZAZNAMY LEPSZYCH CZASOW WIEKSZYCH PLAC za PRACE a jaka jest to Sam na wlasnym przykladzie doswiadczasz jej To NASZE PRAWO WALCZYC o LEPSZE PLACE i POPRAWE BYTU Nas Samych i naszych Rodzin a to ze KOSZTEM ZDROWIA naszego to WCALE nawet NIE ZAPRZECZAM ale KTOS MUSI CHOCIAZ PROBOWAC COS ZROBIC dla POPRAWY TEGO STANU gdy niby ?ZZ cos robia w tej kwestii ?SZKODA ze PRAWIE 2000 tys pracownikow oprocz nich NIE ZAUWAZA ich TRUDOW NIBY?czyzby sie WSZYSCY MYLILI?i NIE DOSTRZEGALI ICH PRACY?

the end

Na powiatowej wiele ciekawych rzeczy, nierówna walka Goliata z Davidem trwa, na potrzeby dobrego wizerunku powstał nowy tytuł, walka o prawa pracownicze bez poparcia obecnych polityków strony rządowej ma marne szanse - PiS nie zrobił nic, Solidarność wcale, mimo szczerych chęci, jeszcze nikt nie wygrał z pieniędzmi.

@the end

LUDZIMY sie ze moze teraz choc COS UDA sie w koncu WYWALCZYC i SKRUSZYC DOTAD SKAMIENIALE SERCA DECYDUJACE o zaplacie za CIEZKA prace ludzi NAJNIZSZEGO SZCZEBLA bo o to chodzi bo o ich WLASNE wyplaty miesiecznei EXTRA PREMIE za DOBRE WYNIKI NIKT z Nich NIE MUSI WALCZYC nawet w CISZY MILCZAC TAKIE SATYSFAKCJONUJACE sa NASZYM KOSZTEM SMUTNE TO i JEDNOCZESNIE ZALOSNE KTORZ NAM POMOZE?gdy SAMI SOBIE JESTESMY POZOSTAWIENI w Swojej DOLI i NIEDOLI gdy nawer Zarzad ZZ jest PRZECIWKO Nam ZAPOMNIELI po co zostaly owe Zwiazki zalozone i czyje racje i problemy WINNY reprezentowac ?jakie bylo Ich PIERWOTNE zalozenie?

Uczony analityk

Duży amerykański bank inwestycyjny Goldman Sachs opublikował bodajże przedwczoraj prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski który w 2018 roku wynosić będzie 4% PKB co jest większym wzrostem od hegemona europejskiego czyli Niemczech i niewiele mniej od potężnych Chin.... Dlaczego to piszę i jaki to ma związek z Amiką??? Ano taki że gospodarka rozwija się bezrobocie jest rekordowo niskie a co niektórym koordynatorom, mistrzom i kierownikom nadal wydaje się że dla ludzi w pzrzedziale od 20 do 40 lat są jedynym ratunkiem na przeżycie - ich panami i władcami... Wydaje im się że mlody człowiek nigdzie indziej nie zarobi tych wymiętolonych, z łaski danych 1700 złotych...

Spisek rządzi światem
@Uczony analityk

Ktoś coś wie więcej i pewniej odnośnie październikowych sobót???? Ile ludzi tyle wersji ja się najbardziej trzymam tej że dwie soboty w październiku pójdą na ostatnie 2 dni października, jedna do odrobku w listopadzie plus wolne za 11 listopada, który przypada w sobotę bodajże i cały tydzień wolny????

@Uczony analityk

JESTES dla mnie WIELKI CZLOWIEKU w tych ROZSADNYCH wywodach dotyczacych naszej firmy i PROBLEMOW w niej ISTNIEJACYCH SZKODA ze MALO TAKICH ludzi jak Ty WYKSZTALCONYCH a jednak ROZYMIEJACYCH PORTZEBY nas ROBOLI CIEZKO pracujacych za SMIESZNE GLODOWE PENSJE DZIEKUJEMY za ZROZUMIENIE PROBLEMU ktorego INNI RZEKOMO STARAJA sie NIE ZAUWAZYC i za DOBRE SERCA TYCH ktorzy sa z nami ROBOLAMI MOTLOCHEM itd.DZIEKI BRACHU

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

Diesel

13.33.Na nowym Parkingu niema miejsca mówię wam! gdzie mamy parkować nasze auta powiedzcie mam! Koło garaży auto strach zostawić by po 22.00 bez kół je zobaczyć .

@Diesel

Masz racje i ten problem trzeba starac sie pozytywnie zalatwic a co sie uda?pozyjemy zobaczymy

Kalu

Chciałem ostrzec ludzi z Amici. Przed Mikołajem Krencem ponieważ Moim zdanie tak być nie powinno. Chodzi rozgaduje wszedzie jak kto robi jak ktoś się nie wyrabia. Co kogo to obchodzi czy ktoś nie nadąża i wg.. A z ludzi ze swojej taśmy robi samych (usunięte przez administratora) Zróbcie coś tym ludzie bo to już się smieszne nie robi.

@Kalu

Odwazny a moze sam bys cos chociaz od siebie z tym sprobowalbys zrobic a nie tylko na innych patrzycie zeby WSZYSTKIE sprawy ZALATWIALI a gdy nas WYRZUCA? bo NIEWYGODNI i moze TROCHE ODWAZNIEJSI ?GLUPSI?pojecie wzgledne prace straca to KTO sie za Nimi POSTAWI w OBRONIE?Oni RYZYKUJA WSZYSTKO a Wy?TYLKO PSIOCZYCIE po CICHU czekajac na FINAL SPRAWY KOSZTEM SWOJEGO ZDROWIA UTRATY PRACY itd.wiec sie CZASAMI zastanowcie zanim cos powiecie Chociaz tyle zrobcie a mniejsze sprawy do skutku CHOC PROBUJCIE ZALATWUAC na swouch dzialach gdy ZLE sie dzieje To sa JEDNOSTKI NAGANNIE postepujace i NIE DAWAJCIE im SWOIM MILCZENIEM powodow aby CZULI sie BEZKARNIE. CZAS UKROCIC ten ich ZBYT DLUGO TRWAJACY PROCEDER Was jest WIELU GNEBIONYCH a ONI GNEBICIELE jakby co to i Dyrekcja im NIE POMOZE gdy NAGANNE ich ZACHOWANIE w stosunku do INNYCH Po coz AMICA prowadzi WIELKIE SZKOLENIA ANTYMOBINGOWE gdy Kierownikom jednemu czy drugiemu daje przyzwolenie? a moze oficjalnie gdy pisma zostana na tych ludzi zlozone z podpisami zalogi ludzi GNEBIONYCH przez TAKICH PSYCHOPATOW to beda MUSIELI w KONCU cos z Nimi zrobic aby sie opamietali w swoich bezkarnych zachowaniach ale DZIEKUJE ze i o tym piszecie bo poprzez TAKIE wpisy poznajemy WSZYSCY KTO KIM NAPRAWDE JEST bo gdy OSOBISCIE sie akurat TAKICH rzeczy w AMICE NIE DOSWIADCZA tam gdzie pracuje to nie ma sie pojecia ze NADAL TAKIE rzeczy sie dzieja?Nie dajmy PRZYZWOLENIA na TAKIE ZACHOWANIA BEZKARNIE CZUJACYCH sie GNEBICIELI

Spokojny.

Najbardziej mnie denerwują te młode co przychodzą do pracy ! Robią z pół roku , rok i gdy pójdziesz żeby coś zrobiły to mają totalnie wszystko w D. . Nie mają czasu itd A w telefonach to pierwsze siedzą i bajer ciągną co dwie godziny nie pozdrawiam ! Jednak starsze panie z tym nie mają problemu . . Wszystko załatwisz . . A młode to takie cwane że masakra . .

skunks
@Spokojny.

Byś był młody i przystojny to może i by ci "zrobiły" a że z mydłem i pastą do zębów nie jesteś za pan brat i wali od ciebie jak od lisa to ci "nie zrobią" chyba że te z Roksy ci zrobią..

Zus
@Spokojny.

Niech jeszcze z 5 milionow tych "młodych" wyjedzie za granice najlepiej na stale to zobaczymy czy ci bedzie tak do smiech zacznijmy od tego ze twoja nedzna ema bedzie wyplacana nie z twoich pieniedzy ktore ty odlozyles prze 50 lat bo takowych nie ma :) Twoje nedzne 1700 złotych bedzie wyplacane z tego co pracodawcy beda odprowadzac wlasnie tym młodym ktorzy beda wtedy pracowac... Zreszta zmieni sie wladza a wtedy bedziecie roboli do 70tki :D

tttttttt
@Zus

Gospodarki Europy zachodniej już dawno powinny zbankrutować, ale tak się nie dzieję, w Holandii mało jest młodych rodowitych Holendrów w Anglii, Anglików a we Francji Francuzów etc.. nasza gospodarka sobie dopiero teraz zaczyna radzić - jesteśmy od kilku miesięcy klasyfikowani jako kraj rozwinięty nie jak dotąd jako kraj rozwijający się a dzięki niskiemu bezrobociu - ,rynek wymusza podwyżki płac - gdyby bezrobocie w Polsce wynosiło 20 % pracowalibyście za 5 zł na godzinę bo rynek pracowników stwarzałby ku temu warunki. Tak działa kapitalizm i gospodarka wolnorynkowa - popyt na pracownika dyktuje również region, dlatego w Poznaniu za pracę którą wy wykonujecie otrzymuje się 4 tyś złotych, a wy brylujecie przez tyle lat na pograniczu najniższej krajowej - i czy to będzie rząd piskorzy czy platfusów, politycy nie mają nic do tego - poza tym że wy ogłupiali idziecie na nich głosować bo wierzycie że wszystko co się zmienia to dzięki nim - to wolny rynek i niewidzialna ręka rynku decyduje o zmianach w Polsce, dlatego za 15 lat w naturalny sposób najniższa krajowa dogoni średnią europejską, a my staniemy się krajem multi kulti, doskonale o tym wiedza prawe kaczory i ich partia, bo od 1989 roku są u władzy i decydując się na gospodarkę wolnorynkową w modelu zachodnim, doskonale wiedzieli jak będzie przebiegać ten proces i do jakich skutków społecznych za kilkanaście lat ten model doprowadzi... dziś już widać tego pierwsze początki Ukraińcy, Koreańczycy i pierwsze wspólne małżeństwa, Polskie agencje pracy rekrutujące w Wietnamie, Nepalu itd .

@tttttttt

W pelni Ci popieram i Twoja MADROSC ZYCIOWA WIDAC ZNASZ sie na rzeczy Pozdrawiam

Oświecony

Ludzie przestancie pisac bzdury tylko wezcie sprawy podwyżyzek w swoje ręce bo będziecie płakac i i pracować za najnizszą krajową piszecie takie glupoty za to wam nikt nie da więcej a góra się cieszy trzeba sìę odwaźyc i walczyc o swoją kasę a nie tylko wegetacja , oplaty ,cienkie życie i 25 kaźdego miesiąca czekanie na 10. Góra tylko siedzi i myśli jak tu z was jeszcze więcej wyciągnąc zeby mogli miec lepsze premie.Czasy się zmienily i to pracodawca musi walczyc o pracownika jak chce utrzymac produkcję.

Bogdan
@Oświecony

CHCĘ MIEĆ WYŻSZĄ PENSJĘ napisałem na tym forum pewnie jutro ktoś z zarządu to zobaczy i wszyscy dostaną podwyżki... Sprawa podwyżek to temat zamknięty... Miał być złoty róg a będzie tylko sznur...A nam pozostaje czekać co roku na 7,17 grosza podwyżki i zasuwac... Sorry też chcialbym zarabiać wiecej ale trzeba być realistą....

DZIADY
@Oświecony

A kto tego zabroni na górze Ty, Piszesz ludzie zróbcie coś - a co Ty z tym zrobiłeś. Kapitalizm oparty jest na grzechach głównych Pycha Chciwość Nieczystość Zawiść Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu Gniew Gnuśność Smith argumentował, że uczestnicy rynku (producenci i konsumenci) są motywowani chęcią zaspokojenia swoich prywatnych potrzeb i "dbałością o własny interes" dlatego każdy w tym systemie dba o własny tyłek dlatego przeciwstawny socjalizm nie ma racji bytu bo dążył do równości, dbałości o słabszych tworzył bardzo opiekuńcze i uprzywilejowane państwo dla wszystkich to utopia która zbankrutowała. Muszą być bogaci i biedni, ktoś musi na bogatych pracować, Prezes na taśmie nie stanie jego świta też, za to przyczyniają się do powstawania miejsc pracy i od tego są, a płaci tyle na ile pozwala lokalny rynek w innych lokalnych firmach płacą inaczej? Nie! stawki są podobne wszędzie tylko różnica godzin pracy jest inna, dlatego wszędzie są tacy niedobrzy Prezesi? Nie! Tak jest ten system stworzony, zawsze możecie otworzyć własną działalność i stać się Prezesami - wolny rynek. Zacofani jesteście ludzie czy tak trudno to pojąć.

@Oświecony

Calkowicie Cie POPIERAM o to wlasnie chodzi a nie KTO rak nie myje czy fusy po kawie nie splukuje bo to NIEPOTRZEBNE OPLUWANIE JEDEN DRUGIEGO Sa WAZNIEJSZE sprawy do zalatwienia w tej chwili i TYLKO ZAL ze i o TAKICH ludzi TRZEBA WALCZYC do POPRAWY BYTU a moze gdy i TEN co na wodzie oszczedza majac wiecej o HIGIENE bardziej ZADBA ?badzmy DOBREJ mysli to moze cos WSPOLNIE osiagniemy

leos

ludzie zajmijcie sie swoimi sprawami i swoim zyciem a nie tym kto z kim jest kto z kim sypia bo naprawde mozecie tymi (usunięte przez administratora) niezle namieszac!!!!!1

@leos

Masz racje w pelni Cie popieram w pracy SZANUJMY DOBRYCH LUDZI bo DOBRO DZIALA w DWIE STRONY POWAZAJMY DOBRYCH TYCH ktorzy nami KIERUJA i WYMAGAJA bo MUSZA a TEPMY GLUPOTE i ludzka NIENAWISC gdy ZLE sie dzieje PRYWATNE ich i nasze ZYCIE ZOSTAWMY w SPOKOJU bo niech KAZDY ZAJZY do swego OGRODKA czy w nim CHWASTOW nie ma a INNYCH w SPOKOJU ZOSTAWMY bo TYLKO wtedy bedzie LEPIEJ WSZYSTKIM KAZDY ma PRAWO do WLASNEGO ZYCIA i ZYCIA po SWOJEMU i DOBRZE by sie ZADZIALO gdyby co do NIEKTORYCH to w KONCU DOTARLO Moze ZNAJDZCIE sobie jakas PASJE w ZYCIU zeby NIE ZYC ZYCIEM INNYCH gdy TWOJE jest TAK MALO INTERESUJACE ale SAM JESTES KOWALEM SWEGO LOSU a INNYCH ZOSTAW i bez POTRZEBY NIE PSIOCZ WYZADZAJAC INNYM i sibie KRZYDE tak PISTEPUJAC PPRZEMYSL TO JEDEN z DRUGIM moze to co niektorym POMOZE Powodzenia w ROZMYSLANIACH

Wkurzony

Wiedzmy są na plytach grzewczych .kierowniku wydziału wpg dlaczego tam nadal pracownicy z większym stażem ponizaja młodszych i liderzy na to pozwalają.pani Żaneta jest takim przykładem pracownica z 20 letnim stażem poniza innych.teraz ta pani jest na popoludniowej zmianie.

Wkurzony2
@Wkurzony

Pracownicy poniżający innych w szczególności młodych są intelektualnymi amebami i zwykłymi zerami, którzy najwyraźniej dowartościowują się w ten sposób ich życie prywatne to pewnie jedno wielki gó@no wypełnione alkoholem, szarością dnia codziennego i ogólnym bezsensem, przychodzą do firmy i odżywają mogą sobie poujeżdżać po innych a jeszcze jak przyjdzie młody wystraszony i bezbronny to już w ogóle a ciekaw jestem ile razy taka "wiedźma" co to poniża innych w pracy dostała w pysk od starego znam ja takie twarde babki co to w firmie ustawiają ludzi po kątach a w chacie same jak pershingi....

niewolnica isaura
@Wkurzony

WPG. Popracuj trochę to się zorientujesz o co chodzi na tym wydziale widocznie trafiłaś jako ta "do roboty" :)

morty
@niewolnica isaura

na WPG układy, układziki, znajomosci.jedni zasuwaja inni plaszcza (usunięte przez administratora) za ta sama albo mniejsza stawke. A ponizanie słabszych psychicznie pracownikow to norma. Ogolnie praca dla niezbyt rozgarnietych, za minimalna krajową. Sytuacje gdzie niektorzy na linii sonie plotkuja na relaksie a inni zasuwaja az im pot oo (usunięte przez administratora) splywa na wpg to norma.Jak nie wiesz komu calowc (usunięte przez administratora) albo nie masz rodziny i znajomosci to bedziesz zaiwanial. A obok inni beda odpoczywac i jeszxze cie po chamsku poganiac, a co...

sztuki!
@morty

Nie inaczej! Ilu ludzi tu się przewineło, ilu rozgarniętych załatwili ci z układu którzy są popierani od lat pomimo niekompetencji a czasem zwykłej durnoty i doprowadzili do odejścia porządnych pracowników, którzy tu pojawiają się i znikają na inne wydziały lub się zwalniają, to chyba najbardziej zamknięte środowisko i najbardziej zukładzione w całej firmie, jeżeli nie znasz tam ludzi to lepiej omijać ten wydział z daleka bo będziesz zajechany po chamsku i bez skrupuł przez klikę i nikt się tym nie będzie przejmować przyjdzie następna... i interes sie kręci

Suworow
@sztuki!

No bo to jest tak jak to ktoś napisał są dwa rodzaje roboli ci do roboty i ci do towarzystwa ci do roboty zapierniczaja a ci do towarzystwa to śmiechy hihy bajera niekoniecznie miedzy sobą przyjdzie msjsterek pogada koordynatorek wszystkich od towarzystwa zna po imieniu z niejednym niejedną wódkę pil i na imprezie byl a reszta to szara masa bez tożsamości tylko z numerkiem kontrolnym jak w gułagu...

xxx
@morty

Trzeba zmienić kierownika i wszystko się zmieni na lepsze

Tttttyt
@xxx

Jaki pan taki kram

@xxx

Kierowniku wstydź się pan tam cały czas pomiataja ludźmi.pan na to pozwalasz .Co robicie z ludźmi którzy mają odwagę muwic prawde pomiatacie nimi.czas żeby doszło to wyzej

@Wkurzony

Znam ten dzial i mysle ze po malych rozmowach z tymi ludzmi NIE JEST TAK ZLE chyba ze na waszej zmianie tego nie wiem ?nie znam osobiscie tej Pani ale ze mna jesli naprawde TAKA jest to NIE POGRALA by na moim nosie Po co sobie na takie zachowanie Jej pozwalacie?TRZEBA ukrucic Jej ten proceder ale tego NIKT za Was NIE ZROBI DROBNE sprawy chc PROBUJCIE SAMI ZALATWIAC bo BARDZIEJ odwaznym?a moze glupim ?WAZNIEJSZE sprawy ZALATWIAC TRZEBA a gdy czytam niektorych ludzi wypowiedzi to poprostu rece opadaja Nie o TAKICH ludzi CHCEMY POPRAWE walczyc Pracujcie UCZCIWIE SZANUJCIE INNYCH i sami Siebie tez wliczajac tez w to Kierownikow koordynatorow itd.gdy na to ZASLUGUJA WYMAGAC MUSZA bo TAKA ich rola a TYCH ZLYCH na KAZDYM kroku WYTYKAJCIE palcami skladajcie skargi TYCH ktorzy tak NAGANNIE postepuja az do SKUTKU az w KONCU KTOS sie tym zainteresuje bo teraz CZAS i MIEJSCE na DROBNIEJSZE sprawy do zalatwienia WSZYSTKO ma swoj czas i miejsce to powodzenia zycze w USKROMNIENIU tych zapedow przesladowczych tej Pani Moze sama przemysli swoje postepowanie i nastapi u Poprawa ?Ludzie NIE DAWAJCIE MILCZAC PRZYZWILENIE TAKIM co DRUGICH GNEBIA TRZEBA od ZARODKA ULECZAC tego typu konflikty a MILCZAC NIE BEDZIE LEPIEJ TYLKO CORAZ GORZEJ

walek

O widze znowu o klejeniu to warto napisać ze wczoraj znowu doszlo do mobbingu ze strony koordynatora na pracownicy o kant (usunięte przez administratora) rozwalić ten kodeks etyki panie R miej jaja i zrezygnuj bo nie dajesz rady zaden z pana facet skoro wyzywasz sie na kobietach a facetow to co najwyzej mozesz pod...rdolic czasy co ujezdzales po ludziach jak po scierach juz minely na zawszw....

meee11
@walek

Już dawno powinni terroryste zwolnić!!!!

ked
@meee11

Pewnie znowu zamiotą sprawe pod dywan bo przecież to "dobry i doswiadczony" koordynator buahahhahahahh

Żyjemy z ludźmi .
@ked

Popieram zawsze tak było i tak będzie.Widocznie górze się to podoba że jest taki człowiek który będzie zawsze najeżdżał na ludzi . Człowieku żyj z ludźmi ludzie będą żyć z Tobą , Amica nie jest Twoja , myślisz że jesteś tam wodzem ?mylisz się . . koordynator po tobie i przed Tobą żyją z ludźmi ludzie żyją z nimi potrafią wszystko zrobić pomóc, to są ludzie ,których trzeba szanować . . Zrób tak samo żyj z Ludźmi . . Nie żyj tylko praca wiadomo swoje zrobimy nawet po 200więcej .

Bibibahahaha
@walek

Nawet plany nie wytrzymały obłędu koordynatora. A tak ogólnie to trzecia zmiana nie dziękuje za kolejną sobotę na nocce w pracy. Zapraszamy kierownikow i biurowych a także wszystkich ktorzy to wymyślili do nas popracujmy razem bo chyba nie bedziecie sie bawic na imprezach andrzejkowych bez reszty amikowskiej rodziny.

@walek

A pan sz. Z klejenia za co dostał awans na operatora?pracuje w amice dwa lub trzy lata.rodzinka to wkrecila na klejenie.nawet sam do pracy nie potrafil się przyjac. Wszyscy byli przyjmowani przez worka a on jakims cudem przez amice.rodzina to jednak potrafi ustawic czlowieka

Master

Ciekawe o kogo chodzi.

Rozsmieszony :-)
@Amica

Jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska zapraszamy na klejenie może i ty zostaniesz operatorem...

@Rozsmieszony :-)

Mnie rodzinka za rączkę nie poprowadzi w amice i nieobieca stanowiska operatora i dobrze bo taki facet to nie facet tylko ciapa bez jajec

Mocny .
@meee11

I wziąść kogoś z zewnątrz nauczyć na te stanowisko koordynatora .. chomiś się tam nie nadaje na te stanowisko . Jedynie do jechania z ludźmi co jest bardzo przykre i kiedyś ktoś nie wytrzyma i dostanie gonga :D

D.sz.

Chce wiedzieć
@Amica

Chyba pomyliłeś działy na klejeniu niema takiej osoby ! Pewnie chodzi o wpg na kleju o kogoś .

Ten lowelasek

@Kac.marel

Pan cpn

Klej
@Mmmmmm

Co tam u tego lowelaska?

klejenie
@Klej

kim jest lovelasek z klejenia?

Lowe
@klejenie

A co masz ochotę na romans z lovelaskiem. Otóż ten słynny lovelas to ja! Zainteresowana???

Klejenie
@Lowe

A to zalezy czy masz aktualnie ochotę na kolegę czy kolezanke

@Lowe

Dobre to ????

@walek

O takich NEGATYWNYCH postawach zachowaniach ludzi trzeba mowic pisac po to aby i oni sie czasem zastanowili nad swoim postepowaniem bo nad tym nalezy pracowac bo gdy osiagna poziom furiatow to MASAKRA i znow dojdzie do jakiejs tragedii zeby co do niektorych DOTARLO SZKODA ze po FAKCIE DOKONANYM

parodia
@walek

Jak koordynator pracuje 2 godz. to jest huk, a pozostałe 6 godz. to tylko łazi i zaczepia dziewczyny z NUDÓW.

Rampf
@parodia

Po prostu się dowartosciuje taki z niego kogucik ????

Etho

Kiedys w zwiazkach byl (usunięte przez administratora)osoba ktora probowala cos dla ludzi zrobic ale musial zrezygowac bo nie pasowal do ukladu.

Kontrola
@Etho

Jak sobie przypominam to tylko mącił na stołówce i większość czasu przebywa w palarni,nie wiem jak może w ten sposób sprawdzać wyroby ,przełożeni tego nie widzą? Reklama w GP. Myślicie że za darmo.

?!?
@Kontrola

Malo nowych mlodych energicznych wyksztalconych ludzi z poza ukladow pracuje?

@Kontrola

Co racja to racja

Luiza
@Etho

Zostawcie go w spokoju...zawsze był za ludźmi i starał się coś zrobić...a teraz??? A że chodzi na palarnie...nie on jedyny...

@?!?

Tak starych usunąć ???? Gdyby nie ci bardziej doświadczeni pracownicy to tej firmy by nie było . Wszyscy na to ciężko pracowaliśmy i różnie bywało .A wy młodzi jeszcze dobrze się nie wykaże pracą a już krytykowanie

?!?

Na czele zwiazkow zawodowych potrzeba mlodych wyksztalconych osob z poza ukladu. Masz cos przeciwko?

@Luiza

Proszę podać chociaż jedną sprawę co załatwił dla nas jako pracowników.

Maruda

Rozmawiał z ludźmi. Nikt inny z nimi nie chciał.

jdidjdiu
@Etho

Mi osobiście ten Pan pomógł więc podpisuję się pod postem... To że chodzi na fajkę to mi akurat tym krzywdy nie robi a co do tego że niby źle kontroluje to żałosny hejt jakiegoś robola który zazdrości mu roboty w kontroli...

Genia
@jdidjdiu

Dokładnie!!! Pomagał na tyle na ile mógł i mu pozwolili "koledzy" związkowcy.

Czarek
@Etho

Siał propagande jak każdy z nic Głaskał Was i mówił to co chcieliście wiedzieć.W palarni tylko słuchał o czym pracownicy mówią. Tyle co mi wiadomo to nie zrezygnował tylko przegrał w wyborach z młodszymi inspektorami Łukaszem R i Sławkiem P

Parodia
@Etho

Mam nadzieje że w końcu uda się usunąć ten chory związek.

Jgvy
@Etho

Osoby ktore potrafily sie postawic przelozonym i chcialy cos zmienic wylatywaly z hukiem z roboty, czy osoba o ktorej mowisz na prawde tak narazala sie dla innych czy sprawiala takie wrazenie a gdy przyszlo co do decyzji zgadzala sie na warunki firmy? Gdyby potrafila walczyc o interesy ludzi to dzis na zmianach byli by normalni przelozeni majacy poparcie zalogi i place na innym poziomie, zwiazek zawodowy to fikcja, to pracownicy wywalczyli rozmowy z zarzadem poprzez straj a osoba o ktorej mowisz i jego rodzina pracuje w firmie do dzis dlatego potrzeba nowego zwiazku lub nowych ludzi w zwiazku obecnym z ja.ami.

klasa średnia

Ochlokracja (stgr. ὀχλοκρατία ochlokratia – „rządy tłumu”, od słów ὄχλος óchlos – „tłum, motłoch” i κρατέω kratéõ – „władam”) – rządy pospólstwa, tłumu. W greckich polis ukształtowała się forma rządów zagrażająca klasie średniej. W ewoluujących do demokracji społecznościach pojawiło się ryzyko dyktatury ubogich, najniższych warstw zbiorowości, stanowiących większość. Ochlokrację charakteryzuje dobro niższych warstw społecznych (kolektywu, proletariatu, sankiuloterii), negacja status quo własności (rozdawnictwo, nacjonalizacja, zniesienie własności prywatnej), brak płatnego aparatu urzędniczego zastąpionych głosowaniami powszechnymi, realizującymi aspiracje ludu wyrażane w manifestacjach. W ustroju takim panuje niczym nieograniczone swoboda kontestowania ustanowionej władzy (manifestacje), w imię najwyższego celu jakim jest wyłączne dobro najniższych warstw społecznych, zaś lud stoi ponad prawem (naturalnym, stanowionym, władzą (usunięte przez administratora). Dlatego lud musi być trzymany krótko.

Suchoklates
@klasa średnia

A teraz napisz coś z głowy bo cytaty "copy - paste" z Wikipedii nikogo nie interesują i niewiele wnoszą do dyskusji...

@klasa średnia

WYKSZTALCONY CZLOWIEKU tak przypuszczam sadzac po Twoich wypowiedziach gdy z glowy je piszesz to chyle czola przed Toba jednak gdy z ksiazki spisujesz to TROCHE zal mi Ciebie Skad mozesz wiedziec co CZUJE LUD MOTLOCH jak na DYREKTORSKIM stanowisku lub tym podobnym jestes cale zycie ?lub byles?co CZUJE ten lud gdy NIE ZNASZ reali zycia jego prawdziwych bo i skad? Gdy moze NIGDY nie pracowales wsrod tego MOTLOCHU za NEDZNE pieniadze 1600zl wliczjac w to premie 200 lub 250 zl za m-ac praca przez 7,75 h bo 15 minutowa przerwa caly czas na max obrotach DOBRY PRZYWODCA DYREKTOR itd wsluchuje sie w glosy ludzi co ich BOLI bo ONI mowia PRAWDE Nie chodzi nam o to abysmy rzadzili bo na to moze MADRZEJSZYCH ludzi bardziej doswiadczonych winno sie zatrudniac ale o to zeby za GODZIWA PRACE GODZIWA PLACA Negatywne opinie placz ludu to SLABISC i UDOLNOSC tego PRZYWODCY SZANUJEMY DOBRYCH WYMAGAJACYCH PRZYWODCOW PROSZE mi wierzyc i wsrod TAKICH bysmy chcielibysmy ZYC i PRACOWAC GODZIWIE ZARABIAJAC a nie przechodzac do realii zycia codziennego czesto mamy dylemat czy ostatnie prawie pieniadze do jeszcze WIELU dni oczekiwania na kolejna wyplate wydac na paliwo czy zywnosc dla rodziny Takie sa realia DOBRY PRZYWODCA itd.to SZCZESLIWY LUD ktory CHCE PRACOWAC TYLKO za WIEKSZE pieniadze i o to TYLKO CHODZI Pozdrawiam ROBOL z tego MOTLOCHU WYMAGAJCIE RZADZCIE SZANUJCIE nas ROWNIEZ bo MY to CZYNIMY TYM ktorzy na to ZASLUGUJA chociaz pracuja o WIELE BARDZIEJ umyslowo niz my KIERUJAC nami ale czy az TAK WIELKA MUSI byc roznica placowa miedzy nami?My przyzwyczajeni do NEDZNEGO ZYCIA a na chwile OBECNA raczej WEGETACJI nie mamy az TAK WYGOROWANYCH rzadan co do zarobkow jakby Wam sie wydawalo MOTLOCH tez ma SWOJE PLANY MARZENIA ktorych NIGDY moze choc w polowie nie zrealizuje bo go NIE STAC na to PODSTAWA to na chwile obecna PRZEZYC oplacajac mieszkanie prad itd.marketowa najtansza zywnosc paliwo na dojazd do pracy i KONIEC naszych MARZEN na CHWILE OBECNA TYLKO REALIA ZYCIA MOTLOCHU Pozdrawiamy Gdyby nie my to KOMU?bylobyc DYREKTOROWI KIEROWNIKOWI itd?

Nieważne

Na emalierni koordynator K.Z.gnoi ludzi od lat.!!?!!Kierownik wie o tym ale udaje że niema problemu.

Oburzony!!!
@Nieważne

Co do koordynatora K.Z.Pracownik dzwoni do niego po urlop a naprawdę musiał usłyszał w odpowiedzi ty gnoju śmierdzący!!!

nick
@Nieważne

W amice to norma z takimi tekstami wulgaryzm

Zły
@nick

Marynarz ha ha to do niego pasuje takie prostackie odzywki na szczęście coraz mniej ludzi sobie na to pozwala boją się się go jeszcze młodzi i kobiety bo on chyba nie lubi kobiet?

@Nieważne

Pracowałam na emalierni u tego koordynatora K Z cztery lata umowę na zastępstwo to było nieporozumienie .Po czterech latach udało mi się zmienić dział ,bez porównania spokojnie bez żadnych incydentów ze strony przełożonych.

Gaduła
@Nieważne

Nic mu nie zrobią ponieważ zapisał się do ZZ ,zresztą na emalierni wszyscy koordynatorzy są wielkimi związkowcami , którzy chowają rodzinki za plecami na swoich zmianach .Dlaczego HR nic z tym nie robią ? np. koordynator KZ-szwagra,żona BK- synusia oraz pan Marian M dwie córeczki na swojej zmianie. Na pewno przypisane na listę lakierni ,,haha",przecież powinien dawać przykład jednak jest twarzą na plakacie Etyki.Czekamy za nimi na montażu lub WPG.

Były
@Nieważne

Ten koordynator z emalierni to jakieś nieporozumienie ludzi traktuje jak stado debili siebie uważa za nieomylnego śmiech na sali gdyby nie ludzie którzy znają swoją pracę zginął by bez nich .

Witaj
@Były

Ten koordynator z emalierni to pewnie nieomylny K.Z. Ten gość to największa porażka AMICI !!!

Majster
@Oburzony!!!

Takiego to tylko strzelić w kalafe , żyją tylko praca gno.e jedne . . . Za grosz szacunku dla ludzi A ci z góry tylko ich bronią , a pod Olympią z nimi zaś chleją !

Była
@pracownik

Też pracowałam u tego koordynatora,jego słownictwo i sposób odnoszenia się do podwładnych był straszny.K.Z.to człowiek bez znajomości podstawowych zasad kultury, dziwię się że taki ktoś nadal pracuje na tym stanowisku i dręczy pracowników którzy sumiennie wykonują swoją pracę.

wredny
@Była

Jeżeli będzie Was jeszcze K Z dręczył ,powiedzcie mu że powiecie jego żonie. Cwaniak się żony boi jak każdy trep.

EUR
@wredny

Jeżeli chodzi o jego żonę to rąbie D:swojemu koordynatorowi,a o swoim aniołku psychicznym nic nie mówi. Ja też się dziwie że taki ktoś pracuje na tym stanowisku mam nadzieje że HR się zainteresują ty "panem" Kiedyś nam to obiecali !

Rom
@Zły

Za moich czasów na niego batman mówili. Biegał w fartuchu i wyglądał jak magazynier z GS.

Były
@Rom

W dalszym ciągu tak wygląda ????????????

koor
@EUR

Pasują do siebie żyją w obłudzie i kłamstwie.

@Nieważne

To zrobcie z nim w koncu porzadek gdzie tylko sie da na psychopate .... donoscie aby w koncu sie go pozbyc Im wiecej skarg tym lepiej dla Was

Bonaparte

Śmiać mi się chce czytając te pierdy o strajkach i co nie tylko dlatego że już przez to przechodziłem na nieistniejących już Lodówkach w bodajże 2008 roku... Pamiętam do dziś jak LH z logistyki jeździł widlakiem po Lodówkach i Pralkach praktycznie tylko wśród młodzieży i nakłaniał do podpisywania petycji i podwyżek.... Co się potem okazało pomysł wyszedł od logistyków i operatorów którzy wcale tak mało nie zarabiali a na liście było 80 procent małolatów... Stąd mój apel do Was moi drodzy młodzi pracownicy nie dajcie się zwodzić starym z jakimiś strajkami bo Wy pójdziecie w bój przed biurowiec a oni będą ssać kciuka ze strachu i zza roga oglądać rozwój sytuacji.... Pamiętajcie że dla nich jesteście tylko mięsem armatnim do napieprzania i że utopiliby Was w łyżce wody bo "młody to młody lać na niego poradzi sobie".... A to Wy jesteście solą tej ziemi i substancją narodu.... Czołem!!!!

Prawda

Eryk
@Bonaparte

Również popieram!!! A jaka się zrobiła chryja bo młodzi ludzie dopiero wchodzący na rynek pracy mają mieć też 26 dni roboczych urlopu... Ja nikomu nie zazdroszczę - z mojego urlopu mi nie zabierają!!! Dla mnie liczę się ja i moje podwórko...

@Amica

W tej firmie nawet kolega nie potrafi stanąć za kolega z tej samej zmiany żeby się nie narazic ludziom z innej zmiany taka jest solidarność w amice zadna

Zenek
@Bonaparte

Masz rację ale częściowo.Jak powiedział jeden z kierowników"starym nie warto dawać podwyżki bo i tak nigdzie nie pójdą". Więc jeśli młodzi sobie nie wywalczą , to jak będą starzy to i tak nie dostaną.

Eryk
@Zenek

Ja uwazam ze starzy pracownicy dopuki nie odejda to sie nic nie zmieni podpuszczac potrafia a potem za rogiem ssaja kciuk jak ktos tu napisal, mistrzowie w donosicielstwie wszystcy sie znaja na wzajem bardzo hamscy dwulicowi.

Melin
@Eryk

Mlody stary pracownik, wazne zeby byc dobrym czlowiekiem dla siebie i innych

Rfhhff
@Bonaparte

Za komuny kradli wszystcy w miare po rowno teraz krasc moga ci najblizej koryta 46 osob posiada taki majatek co 3,5miliarda ludzi na ziemi, nie wiem co lepsze krasc po rowno jak kiedys czy to co jest dzis

@Melin

W pelni sie z Toba zgadzam

tofik

Pozdrawiam zajebistą Agnieszkę z montażu:)

niktciekawy:)

co tam:)?

tiara6

Dzięki;-)

Agnieszka

Goń sie laczku:p

zk
@tofik

ona i tak ruca wszystkich

Xxx
@zk

czas nie stoi....Może trafi kogoś bogatego zanim zwiędnie;)

Ok

No to się zaczyna, trolle się uaktywnily

I tak to nic nie da

W zakładzie z takim potencjałem i takimi zyskami jak Amica absolutnym minimum powinno być 2tys netto dochodu miesięcznego.... co tego ze państwo daje obywatelom 500+ skoro tylko patologi korzysta z tego przywileju na pierwsze dziecko... człowiek pracujący uczciwie nie dostaje od państwa żadnego wsparcia, a i pracodawcy nas wyzyskują.... jeśli małżeństwo pracuje na Taśmie i oboje dostali tak cudowne wypłaty po 1200-1500zl to żyją na skraju ubóstwa!!!! Dyrekcjo obudź się!!!! Twoich pracowników nie stać na porządne jedzenie!!! Jeśli pracownik kupił jakimś cudem mieszkanie na kredyt to jego wypłata w tym wypadku idzie na opłaty z nim związane... a gdzie jedzenie? Gdzie zapewnienie dziecku czegokolwiek? Gdzie wyjazd na wakacje za takie pieniądze?! Przestańcie udawać, ze nie widzicie tam na górze jak nędznie zarabiają wasi pracownicy

@I tak to nic nie da

Siłę nabywczą pieniędzy przelewanych co miesiąc na konta rodziców prawie czterech milionów dzieci zżera od ubiegłego roku inflacja. Najbardziej w górę poszły ceny żywności. Innymi słowy: 500 zł w kwietniu 2016 roku pozwalało na zrobienie zdecydowanie większych zakupów (rozumianych i jako produkty spożywcze, i jako usługi, i jako opłacanie energii itp.) niż teraz. Obecnie za 500 zł można kupić tyle samo co za 483 zł w momencie uruchamiania programu. A wiec nie tylko Ci rodzice lecz i wy z 1.500 ktore macie odejmijcie kwotę, którą również wam zrzera inflacja, która sie pojawiła i która będzie rosła powodując że wasze wypłaty realnie będą znaczyć coraz mniej....ci co maja 500+ sobie poradzą wy będziecie mieć jeszcze gorzej...jeżeli myśleliście że gorzej być nie może to był błąd

Xz
@I tak to nic nie da

Ktos musi kupowac produkty z najnizszej polki i najtansze ktos musi jesc szyke inny mielonke z tego co zostanie, ktos musi jezdzic nad okoliczne jeziora ktos musi jezdzic na wycieczki, ktos musi pracowac fizycznie ktos musi byc pracownikiem umyslowym

Zdesperowany
@I tak to nic nie da

Dobrze napisana wypowiedź. My też pracownicy produkcyjni chcemy godniej żyć. A nam nie wystarcza od 10tego do 10tego. Litości!

Greg
@I tak to nic nie da

Jak to dobrze że nie przyszło mi pracować w amice i samsungu,bo to jeden wielki gnój.Masakra.

@I tak to nic nie da

W PELNI Cie popieram w tej rozsadnej wypowiedzi KIEDY Nasza DYREKCJA w KONCU DOSTRZEZE TEN WIELKI NASZ PROBLEM niby PROSTY a tak WIELE NIEPOKOJU BUDZACY BADZCIE LUDZMI MIEJCIE SERCA i tez PIENIADZE dla NAS za NASZA CIEZKA PRACE

Mam pytanie. Czy wykonując jakąś pracę w godzinach pracy jest to działanie społeczne? Czy zaniedbywanie swoich obowiązków?

Ja tu raczej miałem na myśli pracownika roku.

Zły2018
@123

Pracownik roku to najwieksza wtopa tej firmy. A reszta co ciężko pracuje i dojeżdża wlasnym autem na nocki itd i nie ma gdzie zaparkowac i w końcu zostawia samochod w błocie to do diaska co????to nie jest pracownik roku???? Zróbcie coś z tym parkingiem i wyjazdem bo zwariowac mozna. Pracownik roku śmieszne. A robole do pracy.

@Zły2018

Masz racje cos trzeba z tym zrobic ale nich kazdy od siebie tez cos zrobi aby lepiej sie wszystkim dzialo Moze nawet kosztem zniesienia tego wyroznienia

ted

Hej robotnicy Amiki jak to jest z waszym życiem macie Wy w ogóle jakieś pasje marzenia cele?? Jak to jest żyć za 1400 złotych tak jak to było w styczniu??? Sorry ale oglądając Wasze radosne twarze podczas oglądania magazynu to zaczynam rozumieć że jesteście we właściwym miejscu i zarabiacie właściwe pieniądze...1400 złotych?? W 2018 roku??? Skandal.....

Zenada
@ted

Dokładnie nic nam do szczescia nie jest więcej potrzebne wejscie na magazyn no i może jeszcze ta piękna premia za nie gotowanie 171 zł netto za 4 miesiące.200 stopni i człowiek jest szczęśliwy jak to napisał operator z klejenia na tym emplo .obciac mu pensje do tysiaca i raz w miesiącu wpuscic na dach i facet szczesliwy

@Zenada

Jak ktoś krótko pracuje i szybko awansuje to te 200 stopni na pewno cieszy

@ted

Pasją i wyzwaniem jest przeżyć do wypłaty i nie podpaść poganiaczowi.

Nie amica
@123

I nic lepiej nie bedzie po tym jakie zarzad proponuje podwyżki mieli dziś spotkanie ze związkami.smiechu warte mają nas za nic

Parodia
@ted

Teraz to już nawet Ukraina będzie lepiej zarabiać bo 15,50zł / godz. skazani też. A PL to już mają chyba całkiem w ''nosie''!!!

głupek
@Parodia

No bo wiecie jak ci Ukraińcy to same magistry inżyniery kierownicy dyrektorzy :D oczywiście tam na Ukrainie to ja się nie dziwie że będą dobrze zarabiać bo jak tu w Polsce rzucą takie CV to Polaczki po profilowanym w Spomku albo ogólniaku na Zamościu wymiękają haha

Bbnbb
@głupek

Obym się mylił ale zarzad wystąpił z propozycją podwyżki dla nas w wysokosci 28 groszy do stawki.oszalejemy z nadmiaru kasy

Rob
@Bbnbb

Wspaniała podwyżka! Co ja zrobię z taką kasą?

@Parodia

Z tą Ukrainą to parodia 15.50.Ludzie czas się obudzić i zacząć walczyć o swój lepszy byt. Zarząd i Góra za totalnych śmieci nas ma. Jak teraz nie pomyślimy o sobie to kiedy. Jednak Ukraina jest bardziej zorganizowana i ogarnięta. Jak im nie płacą to idą do domu. A nam ochlapy i nic z tym nie robimy. Czas aby pomyśleć o naszych stawkach.

Uuuuuuu
@Wkurzony

Brawo dawno powinniśmy o swoje zawalczyć. Jak nic nie zrobimy to będziemy chodzić za chwilę do opieki po zapomogę. Czy jak Polak jedzie na zachód za chlebem martwią się kto mu za mieszkanie zapłaci. Polak zasuwa tam .A tu ruki ja bolą i koniec polaku zasuwaj bo ukrainke ruki bolą. Kuzwa cwane bestyiki

Nikt
@Wkurzony

nigdy nie dorównacie ukrainie i skazanym bo oni potrafią się zorganizować i działać a wy tylko pitolicie na palarni i w kiblu jak wam źle. Że mało zarabiacie, że na kilku stanowiskach, że jak ukrainę ruki bolą to szukają im innego stanowiska a wy musicie za nich robić. Mało tego, że pitolicie to jeszcze jeden na drugiego donosicie bo myślicie, że coś sobie załatwicie albo bo co drugi to znajomy bądź rodzina. Są nawet tacy co na palarniach tylko nasłuchują co w trawie piszczy. Fakt jest taki, że czas na strajk ale was na to nie stać bo jesteście za ciency. Więc przestańcie biadolić.

@Nikt

Prawda .nikt się nieodwazy dostaniemy te 28 groszy podwyżki i będziemy się jarac wejściem na magazyn jak pan operator z klejenia pewnie do dziś mu się śni te 200 stopni bo tylko to na to stac

@Nikt

Słowa trafione w sedno. Chętnie przyłącze się do strajku!

Majster
@Uuuuuii

Który operator?

@Wkurzony

Zygac sie chce pa lia czki jak to czytam, do jakiego strajku chetnie sie przylaczysz? Na forum go work no dalej robicie petycje ospb ktore przylacza sie do strajku ale z imienia i nazwiska wpiszcie sie tu zobaczymy ilu goworkoeych napinaczy czy mowicow pokatnych i innych pokiblowcow ktorzy kapuja na siebie i innych i podlizuja sie do poganiaczy kosztem innych uwazajac sie jeszcze za prawdziwych Polakow pariotow co drugiego Polaka w robocie sprzeda bez skrupul tu pokarze nie anonimowo ze chetnie sie przylaczy do strajku no dalej!

@Majster

Wejdź sobie na emplo i poczytaj 20 grudnia była ta wycieczka na magazyn

Mmmmm
@Agata

To sama się przedstaw i zwymiotuj. Zobaczymy jaka odważna jesteś

Aaa
@Wkurzony

Ogarnijcie się, kto takie bzdury pisze, że Ukraińcy mają taką stawkę. Nie mają i mieć nie będą.

Od
@Aaa

Maja ci ktorzy sa tutaj juz drugi raz.

@Mmmmm

Ja o strajku nie belkocze, obserwuje tylko wasze wypowiedzi i to co robicie na codzien w robocie, zadnego strajku nie zorganizujecie patrioci co jeden na drugiego kapuje i wlazi w tylek poganiaczom za plecami. Zanim komus by sie zachialo strajku juz by w biurze o tym bylo wiadomo tyle jest warte te gadanie tu.

Bbbbbb
@Agata

Nie mierz wszystkich swoją miarka

@Bbbbbb

Tylko tyle masz do powiedzenia i nic wiecej sami jestescie sobie winni i dzis mowie ze zadnego strajku nie bedzie tylko jest to zwykly belkot napinaczy ktorzy mysla ze to forum to wyrocznia, a w codziennym zyciu w robocie zachowujecie sie jak zwykle kanalie zreszta wystatczy poczytac posty na tym smiesznym forum nawet tu kapujecie na siebie plujecie jadem a przy fajce opowiadacie jacy to patrioci jestescie brak slow i jak zwykle gdy ktos wam prawde mowi to ze mnie zrobicie donosicielke nawet na tym forum myslicie ze ta stertegia jak w robocie sie wam uda zrobic zto kapusia kogos kto nie kapuje po to zeby wszystcy tak mysleli gdy samemu jest sie pod...dalaczem jakie to typowe nasze swojskie i polskie.

@Agata

Bo nie bedzie strajku ten nie bedzie ryzykowal bo za krótko pracuje ta też nie bo za dwa lata na emke odchodzi to po co się narażać itd.....dostaniemy te 28 groszy podwyżki i bedziemy szczęśliwi.i tutaj się poskarzymy na swój nędzny los.a zarzad na pewno czyta co tu piszemy i się śmieje.amen

gosc
@ted

Po co wiecej ? Rachunki , pseudo jedzenie z biedry i po pracy malpka na cpn i wojaki wiec jest dobrze , nie rozumiem tego narzekania.. Strajk ??? BUHAHAHAHAHAHHA Taniej wychodzi bilet do UK

@Od

To nie jest prawda!

@ted

LUDZIMY sie LICZAC na LEPSZE JUTRO a nasze pasje i marzenia moze Twoje przerastaja ale za darmo nic nie dadza tylko pracowac trzeba liczac ze nasza Dyrekcja dostrzeze ten problem w koncu i bedzie i nam BOGACIEJ i MILEJ ZYC Pozdrawiam Cie czlowieku o WIELU pasjach i zainteresowaniach z grubym portfelem Trzymaj sie i ZYJ PELNIA ZYCIA bo Nas jak na razie na takie nie stac pomimo pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.