Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Pełna kuweta

Odnośnie burzy, która przetoczyła się na forum w sprawie wykształcenia to powiem tyle że jak tworzyli tzw. perototypownię to zewsząd było słychać ujadanie że ludzi po zawodówkach pobrali jakiś ślusarzy, tokarzy itp. itd. A kogo mieli za przeproszeniem ku×wa wziąć? Porobili jakieś gówniane rehabilitacje, turystyki, pedagogiki; rysunku technicznego na oczy nie widzieli, suwmiarki w łapach nie mieli ale by chcieli może w biurze projektowym siedzieć "bo mają wyższe"...Po drugie to niech się co niektóre pracownice produkcji ogarną bo jak wracają z fajki w objeciach pana w zielonych spodniach to takie zachowanie rzutuje na obraz wszystkich "roboli" i się potem dziwić że traktują nas jak motłoch....

Zenek
@Pełna kuweta

Nie myl prototypowni z narzędziownią, bo to są dwa różne działy.

Pozdrawiam!
@Pełna kuweta

Człowiek po zawodówce często zna się lepiej na suwmiarce niż inżynier. Sam byłem świadkiem gdy przyszło dwóch i NIE umiało obsłużyć "przymiaru" do "płyty". Zrobił to człowiek, który być może całe życie robi na montażu, właśnie w tej firmie. Więc o czym to świadczy?

blady
@Zenek

zacieraja rece a (usunięte przez administratora) sie wkanal 6 miesiecy i normy nie pojada ukraina przyjecal sie (usunięte przez administratora) a nie do roboty

Pozdrawiam!

Panie/Panowie z biura. Zanim podejmiecie jakieś "przełomowe i innowacyjne" działania przyjdźcie na "produkcję" i zapytajcie ludzi ZAMIAST znowu coś "udoskonalać"! Za wczoraj wielkie BRAWA się należą. Pewnie była to wasza PIERWSZA MĘSKA decyzja w życiu! A jeśli już wywieszacie coś z datą wcześniejszą ( antydatowanie jest nieprofesjonalne, a być może i nielegalne) coś o podwyżkach, które są waszym zdaniem nie do przejścia, bo się "firma zachwieje" to WIEDZCIE, że wystarczy, że odejdzie jeszcze 10% (10 PROCENT) załogi i pan prezes może zwijać manatki. Ale co to obchodzi "biurowych (a są na tym forum), bo dla nich na odprawy wystarczy! A temat ten nawet tu był NIE RAZ poruszany. Pozdrawiam!

dobromir
@Pozdrawiam!

Samsung zwalnia polaków, w zamian zatrudnia dodatkowych ukrainców-coś w tym jest

Co mądrego ustalili na zabraniu

Magik
@50000

Dadzą nam ale więcej sztuk do jechania . .

joozin
@50000

News Zadania Wnioski Narzędzia Baza wiedzy Firma News Aktualności Konwersacje Grupy Wydarzenia Zapisane Ulubione Grupy Nie ma ulubionych grup Wróć Grupa Amica Info Drukuj Udostępnij Wiadomość utworzona: 2018-03-13 10:48:25 , Ostatnia modyfikacja: 2018-03-13 11:14:55 Rozpoczęliśmy rozmowy 12 marca br. w Fabryce Kuchni odbyło się spotkanie rozpoczynające rozmowy na temat wzrostu płac i zmian w systemie wynagradzania pracowników. W spotkaniu brali udział przedstawiciele Związku Zawodowego (Iwona Kowala, Marian Mielcarek, Tomasz Mieloch, Łukasz Radziwoniuk, Krzysztof Zerbst, Sławomir Piechota, Paweł Dębiec, Adam Budych), Reprezentanci Pracowników (Marcin Kaczmarek, Urszula Huda – WPG, Kamila Grupa, Magdalena Cypel, Jacek Rybarczyk – Emaliernia, Irena Bartkowiak – Tłocznia, Katarzyna Wiśniewska-Hachuj, Małgorzata Sobańska, Bartosz Hodrych – Montaż, Sławomir Ferfet – Centrum Dystrybucji) oraz Przedstawiciele Pracodawcy (Olech Bestrzyński, Krzysztof Machaj, Katarzyna Wilkutowska, Tomasz Pietrzyk). Podczas spotkania zaprezentowano sytuację rynkową firmy oraz omówiono możliwe kierunki zmian i wariantów wzrostu płac. Po przeanalizowaniu postulatów Pracowników oraz na podstawie możliwości finansowych firmy, Dyrekcja zaproponowała dwa realne warianty wzrostu wynagrodzenia, które nie stworzą finansowego zagrożenia dla istnienia Fabryki Kuchni we Wronkach: Wariant nr 1: Wzrost pensji o 1 zł/h brutto dla wszystkich pracowników godzinowych. Wariant nr 2: Wzrost pensji o 3,5 zł/h brutto dla wszystkich pracowników godzinowych. Tak duża podwyżka spowoduje dodatkowo przeniesienie wszystkich premii do podstawy zatrudnienia i co za tym idzie dotychczasowe premie staną się częścią pensji gwarantowanej i nie będą uzależnione od czynników zewnętrznych. Dodatkowo firma zrezygnuje ze wszystkich świadczeń wliczanych w rozbudowane pakiety socjalne (m.in.: organizacja gali, karta Multisport, dopłaty do posiłków, pakiet medyczny, dopłaty do przedszkola i żłobka, utrzymanie OSP, dopłaty do kosztów aktywności sportowych czy wypoczynku w ośrodku w Mierzynie) i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekaże w całości na poczet wynagrodzeń dla Pracowników. Przedstawiciele Dyrekcji poinformowali też przedstawicieli Związku Zawodowego i Pracowników, że w przypadku spełnienia wszystkich postulatów zawartych w przekazanym w zeszłym tygodniu dokumencie, budżet płacowy musiałby zostać podniesiony o około 50 milionów złotych rocznie. Taka zmiana w perspektywie kilku miesięcy oznaczałoby bankructwo firmy. W związku z tym większość przedstawionych postulatów została odrzucona jako zagrażająca istnieniu firmy. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, strony wyznaczyły sobie czas na analizę sytuacji. Datę następnego spotkania ustalono na poniedziałek 19 marca br.

Amiczkówna
@joozin

Czegoś tu nie rozumiem. Czy prezesi firmy uwazaja ze podwyżki pracowników wywołają bankructwo firmy? Jeżeli firma była zlokalizowana w Poznaniu czy Tarnowie Podgornym to by zbankrutowala bo za obecne stawki nikt przy zdrowych zmysłach by nie pracował za te pieniądze?:) Nastepna sprawa , czy ekonomista firmy który uznal ze należy podwyżki zorganizować kosztem pakietu socjalnego dlaczego nie dokonał analizy obciążeń wynikajacych z rozdmuchanych etatów biurowych? Proszę przeliczyć jaka jest średnia plac dla pracowników fizycznych i biurowych i jakie oszczędności przyniesie redukcja zbednych etatow w tym segmencie pracownikow? Myślę ze z powodzeniem ochroni sie socjal, wystarczy na podwyżki i widmo bankructwa zostanie zazegnane. Taka analiza pracownikom i firmie jest potrzebna juz od dawna.

Bieda
@Amiczkówna

Dla biurowych przecież musi być kasa , niech wezmą te 1600zł niech pokażą jak żyją ! To jest kur . Śmieszne

Ktoś

Wolę wariant drugi

Zuzu
@Ktoś

Wariant drugi opłaca się tylko młodym pracownikom a starsi na tym stracą taka jest prawda.Śmiać mi się chce jak zarząd twierdzi ze jak by dali nam więcej to zakład zbankrutuje.Ciekawe tylko że stać ich na premie roczne dla kierowników i dyrektorów w kwotach od 30tyś.kiero.a już nie chcę wiedzieć ile zgarnia dyrektor...

Ktoś
@Zuzu

Wiadomo..najlepiej by było gdyby dali podwyżkę 3.50 i nie zabierali pracownikom tych wszystkich przywilejów... Ale czy na takie coś się zgodzą to wątpię

@joozin

O ewentualnej likwidacji socjalnego mogą zadecydować jedynie z.z. zgadzając się na zmianę regulamin wynagradzania (art. 4 ust. 1 i 2 ustawy o Zfśs). Należy pamiętać, że środki z ZFŚS nie podlegają oskładkowaniu przez ZUS oraz w dużej części są zwolnione z podatku (w 2017 było to 380zł od 2018 jest 1.000zł!). Likwidacja socjalnego i przeliczenie na stawkę godzinową było by faktycznym obniżeniem jego wartości o ok 30%.

@Zaprzyjaźniony sąsiad

Witam.Pracowałem w amice za te stawki groszowe na produkcji.Teraz pracuje w Szamotułach na okresie próbnym dostałem 19 zl brutto..Więc daje do myślenia

Malami

A w jakiej firmie w Szamotułach?

bialy
@Zaprzyjaźniony sąsiad

Socjal idzie na utrzymanie hotelu i zachcianki prezesow

Ojojoj
@joozin

Nie interesuje mnie amikowskie pakole i moje dzieci tam nie chodza bo uczeszczaja do innego i tam dokonuje co miesiac oplaty wiec z jakiej racji mam pracowac jeszcze na utrzymanie amikowskiego. Mulitisport nie interesuje mnie. Gala nie chodze bo sa naprawde inne formy spedzenia czasu niz taki sped potem obgadywanie kto sie spil albo kto sie sie w krzakach bzykal za lepsze stanowisko. No i z ludzmi ktorych sie naprawde lubi mozna sie umówic w innym miejscu i dobrze sie bawic.Doplata do posilkow, sama sobie kupie jak bede lepiej zarabiac. Kino no wiadomo ze biura glownie korzysta. Wniosel chce solidnej podwyzki bo i tak w wiekszosci z socjalu nie korzystam.

Bzdura
@Ojojoj

Najwiekszym nieporozumieniem to te przedszkole dla kogo ono jest adresowane? Dla dzieci pracownikow chodzacych na trzy zmiany do pracy?

@Ojojoj

Premia świąteczna jest również świadczeniem z ZFŚS! Fundusz socjalny jest odpisem podatkowym czyli w rzeczywistości kosztem uzyskania przychodu dla pracodawcy. Wysokość odpisu na ZFŚS w 2017 r. ustala się na podstawie przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego w gospodarce narodowej w drugim półroczu 2012 r. ogłoszonego przez Prezesa GUS i w 2018r wynosi 1185,66 PLN. Gdyby odpis brano z średniego wynagrodzenia np z ub. roku to mógłby być ok 50% wyższy, ale niestety jest to blokowane od lat przez "ustrój rządzący" :-(

zxcv
@Ojojoj

3,50 działa na wyobraźnię i zaczyna się myślenie tylko o sobie. Zasada dziel i rządź wchodzi w życie

Komunista
@50000

3,50 faktycznie robi wrażenie to byśmy już pracowali za prawie 18 zeta szkoda że nasze prawo podatkowe jest tak skonstruowane że im wiecej zarobimy tym więcej zabiorą dlatego apeluję o rozwagę i ostudzenie umysłów abyśmy nie wyszli na tym jak zabłocki na mydle ludzie niech w końcu zejdą na ziemię bo pojawił się w internecie artykuł o rekordowym zysku a Amica to i tak mała rybka na morzu pośród rekinów które tylko czyhają by ją chapnąć więc nasze duże podwyżki odbyłyby się kosztem co najwyzej biurkowych w co nie wierzę żeby oni sobie odstawili od koryta żeby dać robolom...Ten strajk i obecna sytuacja zaczyna mi przypominać Folwark Zwierzęcy Orwella.... Był strajk na poczatku wielka jedność i solidarność a w miarę upływu czasu co niektórym już zaczyna się załączać dowodzenie i jak to ktoś powiedział myślenie o sobie....

Olijgg
@Komunista

Moim zdaniem mozna szukac kompromisu, mozna wyciagnac wnioski, obecny strajk nie jest na reke biurowym czy oni do tej pory dbali o interes roboli?...litosci to dlaczego robole maja sobie nadal zapinac pasa ich kosztem. Wiem ze w wielu przypadkach w firmie biurowi i robole to naczynia polaczone, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie by odchudzic tego biurowego molocha ? Nikt nie chce zwolnic biurowych z pracy bo rak do pracy na tasmach brakuje... moze najwyzszy czas nie bac sie mowic glosno o tym co na tasmach mowi sie po cichu i to zmienic, tak samo jak sprawa przelozonych to zaloga powinna byc przy konsultacjach kto powinien byc ich przelozonym i jezeli ktos sie nie naddaje to powinien zostac zmieniony byly przypadki ze przelozeni byli degradowani do pracownikow produkcyjnych i nie ma problemu. To dobry moment by wreszcie cos zmienic.

Komunista
@Olijgg

No to jest fakt... Wątpię żeby któryś z biurkowych przejmował się zwykłym szarakiem na montażu czy mu starczy do dziesiątego...Zresztą w Amice jest bardzo wyraźny podział na lepszych umysłowych i gorszych fizycznych nie tylko w kwestii finansowej ale także mentalnej... A tak nie powinno być bo czasy mamy takie że inżynierek co poza papierkiem nie ma nic i nic nie umie żyje ubożej niż dobry mechanik ze świetną renomą po zawodówce...

Olijgg
@Komunista

To tez powinno byc wykladnikiem przy wystawianiu ludzi na liderow czy koordynatorow, mistrzow, jezeli ma poparcie zalogi, jest lubiany, zaloga wystawi dana osobe za ktora poreczy dobra praca i wspolpraca to reszta jest nie istotna, liczyc sie bedzie dobra atmosfera w pracy i czlowiek ktory rozumie zaloge, teraz tego na wielu wydzialach nie ma przez sitwy i uklady ktore promuja niewlasciwe osoby na stanowiskach, przelozeni powinni byc reprezantami zwiazkow zawodowych i miec z wiazkami (nowymi) lub oobecnymi ze świeżą krwią,bardzo dobry kontakt tak zeby na bierzaco rozwiazywac napiecia i problemy zalogi...tak od dawna jest na zachodzie.... co do biurek to jest mankament firmy, tylko pytanie czy prezesi chca widziec problem czy wola straszyc upadloscia firmy w przypadku podwyzek dla motoru napedowego jakim jest pracownik fizyczny, redukcja na zbednych stanowiskach biurowych nie wywola bankructwa firmy...ale gdyby nie bylo pracownikow fizycznych firma polegnie w krotkim czasie...czes zmienic filozofie myslenia biznesowego na gorze...czas pokaze czy ktos odwazy sie przeanalizowac takie rozwiazanie..wiem ze bedzie ciezko bo wtedy biurowi beda musieli zaczac od siebie...i tu tkwi problem.

@zxcv

Chyba o to komuś chodziło żeby skłócić ludzi między sobą!!! Zaczyna się patrzenie na wszystko przez pryzmat każdego indywidualnie a chodzi przecież o wypracowanie czegoś dobrego dla wszystkich...

O
@Steven

Wszystkich pracownikow fizycznych

@Komunista

Spokojnie. Z tymi podatkami nie jest aż tak źle i drugi próg podatkowy chyba żadnemu z robotników nie grozi! Aby płacić podatki musiałby zarabiać ponad... 42zł/h albo przy stawce 18zł pracować ok. 300h miesięcznie :-) Stawki od 18zł za godzinę pracy wyglądają bardzo atrakcyjnie i mogłyby rzeczywiście rozwiązać problem braku rąk do pracy! Co do biurowych to nie wieszajcie na nich psów. Wielu ma kompetencje, wiedzę i doświadczenie by wykonywać pracę, którą im powierzono. Innym problemem jest ścieżka rozwoju pracowników w Amica, która nigdy nie istniała i istnieć nie będzie, bo tu zawsze były układy, albo ciotka, albo wujek czy szwagier. A jak trzeba było kolegę ratować to i stanowisko nowe powstawało. U konkurencji za płotem dużo łatwiej o awans, tylko te systemy, godziny, atmosfera i nieustanna presja wyniku. W tym całym bałaganie widzę mega-duże możliwości. Z jednej strony "świeża krew" pełna zapału do walki, z drugiej doświadczenie i rozwagą związkowców. Musicie działać szybko i zdecydowanie. Musicie wykorzystać ten potencjał, to pospolite ruszenie, bo pracodawca gra na czas i czeka gdy po pożarze, kurz opadnie i czy się wygrzebiecie z popiołu.

czarny
@Ktoś

Racjonalne wydatki i kasa by sie znalazla Kupuja buble mszyny i nikt za to nie jest pociagniety do pdpowiedzialnosci

@Zaprzyjaźniony sąsiad

Nic z tego w tak dużym zakładzie musi być tworzony f.s.czy to się komuś podoba czy nie.

Biurowiec
@123

No i widzisz, nic nie wiesz, fśs można zawiesić na 3 lata, więc nic ci się nie należy. Ale tak to jest, najlepiej bojkotować wszystkich dla 3,50. Może przelicz najpierw czy to co stracisz nie będzie więcej warte niż te twoje 3,50

Narzędziowiec
@50000

Blondyna w wydajni narzędzi,co szwagier Grzegorz B z kolegą kierownikiem załatwił .Dlaczego na montaż szwagierek jej nie wzioł? Po co my się uczymy

obserwator
@Narzędziowiec

Ty chyba uczysz się w specjalnej szkole, skoro wzioł piszesz w ten sposób ;))) pisze się wziął - nieuku ;))

@Narzędziowiec

Ta blondyna z narzędziowni pracowała 10 lat fizycznie ,więc jej się należy posadka ma wykształcenie ;Niektórzy od razu siadają na stołki ,a może mogliby popracować fizycznie ,bo w ogóle się na znają na tej robocie co robią . wykształcenie średnie każdy może mieć ,a fizycznie pracować nie ma komu .

Narzędziowiec
@obserwator

Blondyna ty naprawde masz szkołe skączoną. Możesz jeszcze napisać jak przebiegała rekrutacja i kto był w komisji oprucz twojego kolegi (usunięte przez administratora)

oj
@Narzędziowiec

Ty na pewno jej nie masz patrząc na Twoją pisownie... brak słów

ren
@Narzędziowiec

Ładne rzeczy w narzędziowni się dzieją

Mądrzy wielce na forum
@ren

Weźcie naprawdę się ku. . A do roboty bo prywatne rzeczy powinniście zachować dla siebie albo powiedzieć tej osobie wprost , ale nie bo trzęsiecie porami , a na go work wielcy imigranci z granatami ! !

dobrze poinformowany

dogadajcie się z Zarządem, bo 30 % ludzi straci pracę w ciągu roku, chcecie tego?

Lepiej poinformowany.

A ci z biura stracą kasę ,premie ,i pracę, . . jak nasi staną nie pozdrawiam

Iv
@dobrze poinformowany

A jednak ! Mądry zarząd chce zredukowac zbędne etaty biurowe... no nareszcie! BRAWO DLA SZEFOSTWA

Parowóz
@dobrze poinformowany

Kto straci pracę pracownicy fizyczni których brak???? Bo patrząc po montażu i dzialach pobocznych to gołym okiem widać pustki a w tych waszych biurkach to jeden na drugim siedzicie że igły wcisnąć się nie da. A co jeden to wiekszy ważniak.

Hfgbg
@Parowóz

No jeszcze troche to stare piwnice kotlownie i pomieszczenia socjalne na biurka zamienia :) przeciez to jest paranoja, dobrze ze wreszcie ktos to zauwazyl.

nobi
@Parowóz

Tak prawda ludzie nie chcą w amice pracować

Sen
@dobrze poinformowany

Piszesz ze 30%straci czy może stracić pracę?.. Więc pytanie Kto będzie ciągnął ten wózek na produkcji zapiepszajac w taśmach? Pracownicy biur... Jeśli już by tak miało być to pozwalniaja się sami niż przejść na produkcję Twój post odbieram jako próbę zastraszenia

Lllllll
@Hfgbg

Na emalierni panie z biurka ba dwie zmiany chodzą taki tam tlok. Śmieszne to było jak razem we dwie nawet do ubikacji szły.lub jedna stała spisywala detale a druga telefonem się bawiła teraz przynajmniej mogą udawać że pracuja

victoria
@Sen

Zastraszanie to dotad byl chleb powszedni...trudno zakceptowac nowa rzeczywistosc, to ze ludzie nie boja sie glosno mowic gdzie w amice tocza sie wrzody ktore trzeba wyleczyc to ze mowi sie o przeroscie biurowych ze zwiazki zawodowe to fikcja i nowy zwiazek moze wszystko zmienic, to ze to zaloga powinna wybierac przelozonych z posrod nich bo sa tacy ktorzy z klucza towarzyskiego piastuja stanowiska a sie nie naddaja, nikt juz nie boi sie glosno nazywac rzeczy po imieniu, to dlatego ze robotnicy wiedza gdzie lezy problem firmy i co mozna zmienic na lepsze, dotad te postulaty wyzej nie docieraly bo byly zamiatane pod dywan bo reke reka myla i jak ktos wczesniej nalisal lepiej rzucac robotnikiem po kilku stanowiskach zatrudnic ukraincow czy wiezniow byle kuxyn pociotka lub synus mogl co nigdzie do pracy sie nie naddawal mogl dostac ciepla posadke fotel i komputerek, przyjsc na jedna zmiane do tak zwanej pracy.

Paranoja
@Iv

Firma dostaje zadyszki, dlatego że 20-30% to NIEROBY i ŁAJZY

Obudz się
@dobrze poinformowany

Ja też to słyszałam nie jestem pracownikiem amici ale mam dobrze ustawionego wuja tam. Szczególnie dział wpg powinien się martwić. Chcą przenieść ten dział na tereny gdzie jest większe bezrobocie.

Gonzo
@Obudz się

Taaaa, wpg przeniosa po to inwestowali zeby wpg przenosic, tymbardziej ze tam jedna klika. Trzesiecie porami i tyle. Za biurowych sie brac nie dociera!

A gdzie takie tereny?

za wschodnią granicą i to nie jest żart.

O
@ja

Gdzie jest informacja oficjalna na ten temat w prasie czy gdziekolwiek? To po pierwsze, czy strajk z przed kilku dni spowodowal ze nagle zarzad podja dzialania dotyczace zmiany lokalizacji fabryki?:) smieszni jestescie bo o posady sie boicie i to ze moga zostac zgloszone postulaty niewygodne dla was.zaklad po to zlikwidowal state wpg zeby fabryka wygladala wlasnie tak jak obecnie przez kolejne lata na co firmy zaciagnela pozyczki i dotacje. Nie dajcie sie oglupic. Zastraszanie ze strachu i tyle.

Ble
@Lllllll

Faktycznie tłok jest taki że Panie muszą na biurku siadać bo krzeseł brak już .Ale mistrz też musi mieć przyjemność z tej pracy.

samsung
@Parowóz

mogłeś się uczyć i starać się w życiu coś zrobić Parowóz ;) zawsze pracownicy z produkcji tak patrzą na biurowych.. w każdej firmie, bo wszędzie są biurowi - pracuję w samsungu i jest ich mnóstwo, same menegery ;)

karol
@Iv

przede wszystkim takich jak Ty co im się nie chce pracować i myślą, ze za samo przyjście dostawać się należy 2 klocki ;) przecież wiadomo, że głos podniosły nieroby ;) kilka osób a reszta się przygląda ;)

też robol
@Ble

nie chciało się nosić teczki trzeba nosić woreczki nieuki!! większość roboli po zecie i zdania bez k** ch*** nie potrafią złożyć i wy macie decydować o przyszłości firmy?? bez jaj, biurowi w przeciwieństwie do was mają wykształcenia wyższe o którym wam sie nie śniło, i ambicje większe niż fajeczka co 30 min i halyna z januszem familiade przed tv ogląda. Polaki Cebulaki!!

Wielki pun
@też robol

No wreszcie biurowi mówią co tak naprawdę myślą o robolach. Brawo za szczerość tylko że gdy nowy produkt testy przechodzi bez roboli biurowi lerza;) ale dobrze ze mowricie co myślicie lepsza prawda niz pozory.

cx
@też robol

tak,tak, bo wy tam w biorach blyszczycie wuedza i inteligencja...Znajomosci i wysoki mniemanie o sobie nie czynia geniuszem.Znam wilu ludzi po studiach, delikatnie mowiac, niezbyt swiatlych:) grunt to dobre mniemanie o sobie:)

pan oh i pani ah
@też robol

Nie musisz być mądry wykształcony ważne że trafisz do biurka i okazuje się że ta amica to fajna firma jest, praca porządku i wypłaty ok, wszystko zależy od spojrzenia na firmę z punktu siedzenia, a że zapomina się o tych którzy na to szarpią liczy się własny tyłek od momentu gdy trafiasz do biurka ci z taśmy to jacyś tacy dziwni ludzie, sami sobie winni ze tak szarpią za te grosze bo tylko fajki im w głowie i gożoła cebulaki same. Co innego gdy biurowi pali to nie fajki to papierosy a pije alkohol a to ogromna różnica.

lalunia z produkcji
@też robol

wielu pracownikow na produkcji ma wyzsze wyksztalcenie i jakos nie moze sie wybic wyzej przez te smieszne rekrutacje co firma organizuje gdyz juz wiadomo ze te stanowisko jest obsadzone zamin rekrutacja sie zakonczy b o po znajomosci bo ktos z rodzinki w biurku siedzi i wygrywaja ci co najwyzej srednie maja

Język to też podstawa
@też robol

Tacy wszyscy wyższe mają , że jak przyjechała ekipa od maszyn na klejenie itp , to kto ku. . a, się z nimi dogadał ? No oczywiście Pani koordynator wielki szacun ! Ponieważ język zna Perfect ! ! A wszyscy obok bladzi , kto ma lepsze doświadczenie ? Koordynator , pracownik produkcji . .

Buble
@lalunia z produkcji

Gdy patrze za siebie to caly szwadron ludzi z wyzszym sie przewina i odszedl z firmy w czasie gdy ze srednim do biurek w dziwny sposob sie dostawali spokojnie mozna by bylo biurowych ze srednim wymienic kilka razy ;)

@lalunia z produkcji

Nic dodać nic ująć. Rekrutacje w Amice to w większości ściema. Niby ładnie pięknie. A na drugi dzień po rekrutacji już siedzi osoba na tym stanowisku.

Trybun
@Obudz się

Dobrze ustawiony, wiesz skad powstal strajk........bo nie wszystcy w tej firmie sa "dobrze ustawieni" jak twoj wujo i chca godnych wyplat poszanowania i wysluchania "glosu pracownika" tak powinien nazywac sie nowy zwiazek :)

peron 18
@lalunia z produkcji

lalunia, wykształcenie wyższe o niczym nie świadczy ;) trzeba mieć głowę na karku ;) wszyscy do biurek ni epójdą, dobrze, że Ci wszyscy malkontenci stąd nie wybierają się do pracy biurowej, bo po tygodniu też by narzekali, że trzeba pracować a wydawało im się stojąc na taśmie, że w biurze nic się nie robi ;)

Hanavald z emalierni
@Trybun

Trybun, chłopie - zmień pracę, idź do samsunga, czy do zk - kto Ci broni? Amica to nie fundacja ani nie służba zdrowia , firma prywatna nastawiona na zysk a nie na widzimisie grupki frustratów życiowych! znajdź lepszą pracę, bardziej płatną skoro uważasz, ze Amica tak mało płaci i wszyscy inni też. Chyba się niektórym w głowach poprzewracało - składaj wypowiedzenie jutro i tyle, nikt nie będzie płakał po Tobie

@dobrze poinformowany

Uruchomili się widać przestraszeni biurowi....

też robol
@Wielki pun

nie biurowi bo też pracuje na produkcji i widzę co sie koło mnie dzieje, nie trzeba być biurowym żeby widzieć co montaż sobą reprezentuje...

Trybun
@Hanavald z emalierni

Na pewno to pisze ktos kto zarabia w Amice 1.400zl na tasmie, tak pisza polscy patrioci rodacy i katolicy idz szukaj nowej roboty wazne ze ty w d..pie masz dobrze ..solidarnosc miedzyludzka i glupie pier..lenie ze malo zarabiacie, my was rozumiemy to sa marne pieniadze i g.lupie falszywe pocieszanie w robocie przy fajce a gdy przyszla szansa na zmiany to wyszlo sidlo z wora ile jestescie warci. ZENADA I OBLUDA.

Ole#!
@też robol

Reprezentuje soba to co ty jezeli pracujesz na montazu. Jaki montaz taka ty. Brawo ty!#

@też robol

A Ty buraku jakie masz wykształcenie ,że na Ciebie cebulaki muszą pracować .Oni papieroska ,a Ty MARYCHĘ .cwaniaczek bez szkoły.

Add też robol
@anonymous

Nie mowa tu o moim wyksztalceniu tylko o biurowych po politechnikach... Mi jest daleko do ich poziomu wiedzy ale uch szanuje i nie uważam ze nic nie robią. Pamietaj cwaniaku pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia. Z drugiej strony szklanej szyby perspektywa jest nieco inna ale wy i tak wiecie lepiej kto jest nierobem.

Lech
@Add też robol

Nikt nie atakuje tu osób po Polibudzie...poczytaj dobrze ze zrozumieniem wątki to zrozumiesz gdzie jest przerost biurowych który wywoluje bańkę finansową która w praktyce traktowana jest jako ogół kosztów ponoszonych na pracowników, chodzi o patologię etatów które można zredukować i uzyskać dodatkowe kwoty w bilansie wydatków na pracowników dlatego nikt nie chce rezygnować z pracowników po Polibudzie, tylko zredukować etaty tam gdzie jest ich za dużo...bo jakos dziwnym trafem nikt w biurkach z Ukrainy nie pracuje, braków wkadrach nie ma i skazani tam nie sa potrzebni.

Obudz się
@Trybun

No niestety te podwyżki co rządacie to jest jakaś masakra i jak mają was później rozsądnie i poważnie traktować jak te wasze postulaty są śmiechu warte. Pozdrawiam

xyyzx
@Lech

z czego Ty się urwałeś lech????? sam masz z bańką. Jak Ty obliczyłeś ten przyrost biurowych? przyrosty są wraz z rozwojem firmy wkalkulowane w budżety - na produkcji wraz z zwiększeniem ilości produkcji też przyrasta etatów, to normalna sprawa.

Nie Amica
@xyyzx

Wierz mi ze nie w każdej firmie.

xyyzx
@Nie Amica

pewnie w każdej nie jest tak samo, to normalne - ale wystarczy porównać sobie ilość pracowników biurowych np w samsungu, jest ich jeszcze więcej… z drugiej strony zastanawiam się o co chodzi? przecież Amica to jest prywatna firma i ma prawo zatrudniać pracowników biurowych tylu ilu potrzebuje dla realizacji celów biznesowych. Pracownicy z produkcji piszący tutaj tak łatwo oceniają pracę pracowników biurowych nie mając zielonego pojęcia o tym czym się zajmują Niech każdy zajmie się swoją pracą i tyle. Za dużo tutaj "doradców" . "ekspertów"?:)

Kiss
@xyyzx

Nie udzielać tu się, odczekać. My do biurek oni do roboty i wszystko w normie. Nie wdawać sie w jałowe dyskusje.

gall
@dobrze poinformowany

im bardzo zalezy na socjalu zabrac to!! z tego korzystaja nieroby

gol
@dobrze poinformowany

na co mi osp amica????????

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wiktor

Jeśli tak dbacie o dobrą atmosferę w pracy jak piszecie na forum to współczuję.

ccc

hehe., się przyzwyczaili że ludzie się boją , i tetaz zdziwienie. przejmowac sie praca za 1500 zl miesiecznie.., pocalujcie mnie w (usunięte przez administratora)

wpg

kto tam popycha jeszcze angelike? ten smieszny majster? co poszedl na klejenie?

Pracownik hej
@wpg

Odpuść sobie, piszmy tylko na temat pracy i będzie dobrze.

Były Pracownik
@wpg

wpg 2017-08-20 19:27 kto tam popycha jeszcze angelike? ten smieszny majster? co poszedl na klejenie? wpg 2017 On już nie jest z panią Justyną ? przecież za to została Operatorem na WPG. Pozdrawiam nie żałuje że się zwolniłam

@Pracownik hej

Masz racje Sprawy prywatne nie poruszamy ok?to ich sprawa

nick
@Amonim123t

prywatne to są, jak się nie awansuje po xnajomości. A amica cała śmierdzi nepotyzmem...

operator
@Były Pracownik

taka zona to skarb, i kolegow zadowoli prawdziwy aniol

Witam, o firmie Amica mogę powiedzieć tylko negatywne opinie. Nowa pralka niszczy pranie, przyjeżdża serwis, zabiera pralkę, oddaje po 3 tygodniach i nic... Pralka dalej niszczy pranie, nie pobiera płynu do płukania, a serwis twierdzi, że pralka jest OK i nic z nią więcej nie zrobią - a pralka nowa na gwarancji!!! NIE POLECAM!!!! Zupełnie nie przejmują się klientem!!!

Amica
@anonymous

Jak się mają wami przejmować jak zwyklych pracowników mają gdzieś.biurowych ubrać w ogrodniczki i na taśmę szczególnie młodych cwaniakow którzy raczej nie wiedzą po co tam są

Prawo i niesprawiedliwosc
@Amica

PiS ma 44% poparcia. Czy to partia ktora reprezentuje roboli skoro sami musicie brac w swoje rece podwyzki? Delegat PiS przyjechal sie poklepywac z prezesami i odjechal. Byl (usunięte przez administratora)ktory krzyczal przed brama jako jedyny o podwyzki plac ale uciszyl go sad. Nie liczcie na obecnych politykow tylko bierzcie tak jak teraz swol los we wlasne rece, politycy wam nie pomoga

WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE
@Prawo i niesprawiedliwosc

Ale Ikonowicza nikt nie uciszył i nie uciszy. Czeka, aż się odezwiecie i założycie z jego pomocą wolne związki zawodowe. wierzycie przełożonym? gwarantujecie, że gdy sprawa ucichnie osoby, które zwolniono i przywrócono do pracy na dobre jej nie stracą?

Then gif
@WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE

Trzeba bylo zainicjowac nowy zwiazek gdy byla okazja dawniej chociaz gdyby Ikonowicz wyciagnal reke do pracownikow w obecnej sytuacji jest szansa na nowy zwiazek

Nostalgiczna
@Then gif

To będzie szansa na naprawdę silny związek zawodowy mający poparcie człowieka który liczy się i szanuje robotnika to byłby prawdziwy przełom

WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE
@Nostalgiczna

Piotr Ikonowicz jest gotów przyjechać i pomoc w założeniu niezależnego związku w każdej chwili .

Zyx
@WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE

W G.SZ napisali ze obecny zwiazek zawodowy dostal od pracownikow zolta karte i ze zyczy pracownikom wywalczenia postulatow. Media lokalne nie krytykuja dzialan pracownikow tylko je popieraja, mysle ze tu rowniez chodzi o zmowe lokalnych firm bo jak nazwac to ze wszedzie stawki sa podobne...zmiana stawek w Amice wywola efekt snieznej kuli i dookola firmy beda zmuszone podniesc stawki...pomysleliscie o tym ?

Lex
@Zyx

W tym obszarze działa stowarzyszenie pracodawców i dlatego na tym rynku pracy zwykły pracownik bedzie zarabiać grosze,grunt by prezesiki garneły kase póki się da...

bleck
@anonymous

Chca ludzi zastraszyc ale zwykly robol nie ma nic do stracenia Grubasy sie boja

tofik

Pozdrawiam czadową Agnieszkę:):):)

Obserwuje

Witam Może zwrócę uwagę na jedną rzecz. Mianowicie jeśli wywalczymy ( Tak wywalczymy zadawalajace podwyżki bo to co zaproponował nam zarząd skwituje jednym słowem żenada) to chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz Załóżmy że będzie to kwota ok. 300 zł to osoba która nas straszyła konsekwencjami za przestaje itp otrzyma z urzędu wielokrotnosc tej kwoty. Porostu tak jest skonstruowany regulamin plac że jeśli średnia zakładowa wzrośnie to każdej osobie opłacanej metodą niegodzinowa taka podwyżka należy się z urzędu.... PARANOJA

Majster szyk
@Obserwuje

No tak my po 3.5 wszystko nam zabiorą , to w takim razie niech zabiorą tym z biura tak samo , co to jest ku. Premie jak uj dostają co roku bynajmniej tak słyszę że tak jest , a my jakie premie ? Nędzne ! ! Człowieka nie stać na wakacje , kredyt muszę brać żeby do Mielna jechać na parę dni ! Żenada po prostu , Dajcie 3.5zł ale zostawcie wszystko tak jak było , dosyć szarpiemy dla was sztuk , zostajemy po godzinach , i co mamy z tego ?. Po 15 tym ,czekamy do 10tego !

Jak nie teraz to kiedy...
@Obserwuje

To my walczymy o godna place w tej firmie a ci którzy przypatruja się temu z 1 lub drugiego piętra maja dostać wielokrotnosc tego co my wywalczymy? Nie mówiąc już o osobach które nas zastraszaly....??? Ludzie coś z tym trzeba zrobić? Przecież to paranoja

******

Witam. Czy to nie jest śmieszne, że ludzie którzy pracują tam po kilka lat.. Mają latać za przeproszeniem jak "szmaty" po wszystkich stanowiskach..??!! Przychodzą nowi grzeją jedno miejsce z tego względu byle się nie zwolnili, bo jak wiadomo ludzi ciągle braknie. Ukraina chodzi jak im się podoba..raz są, raz nie. I nie są z tego w żaden sposób rozliczani. Jak im coś nie pasuje twierdzą że nie rozumieją.. A pod nosem się śmieją. Stanowiska sobie wybierają jakie chcą.. A my mamy robić i najlepiej się nie odzywać. Najlepiej obstawiać taśmę pupilkami,znajomymi a resztę ma (usunięte przez administratora) Fajeczki śmiechu kichy, a drugi do WC nie ma kiedyś wyjść... Jeszcze teraz wielkie zmiany się szykują co do Ukraińców na jedną zmianę. Jedno stanowisko. Tak róbcie dalej, a zostaną na taśmie sami Ukraińcy skazani i ludzie co mają po kilka lat do emerytury.. My jako pracownicy i obywatele tego kraju chyba też mamy jakieś prawa.!!! Należy się nam szacunek. I nie chodzi o to "że jak się komuś nie podoba niech się zwolni" tylko o to że my chcemy pracować ale za normalne i przyzwoite pieniądze i być szanowanym przez koordynatorow i pracodawcow!!!

+++++
@******

Ukrainiec może powiedzieć że na wacie robić nie będzie bo ręce go swędzą, a Polak musi. A czym się różnimy? Polak może to Ukrainiec też niech robi. Chcą być równo traktowani niech pracują, nawet na kilku stanowiskach. Polaka można rzucać po taśmie niech oni też zapiepszają

Jgj
@+++++

Nie wszystcy Polscy pracownicy na tasmie ?pytanie dla czego bo sa uklady, dlatego tylko nowy silny zwiazek zawodowy moze to zmienic

Boląca ruka
@******

Znaczy się na bandowanie nie pójdą bo ich ruki swedzą ????

rozczarowany
@******

Niestety, ale w Amice na montażu bywa tak, że ludzie wybierają sobie stanowiska. Osoby, które maja układy wybierają sobie lekkie stanowiska, niektórzy straszą swoich przełożonych, że przyniosą L-4 jak będą mieli pracować w innym miejscu a pozostali, którzy naprawdę się starają rzucani są po najgorszych stanowiskach. Często zdarza się, że to nie lider lecz osoby z tzw. "układu" decydują gdzie kto ma pracować.

Las
@rozczarowany

Historia tak stara jak Amica:) chcesz wyrwac to drzewo z korzeniami....wlosy by ci deba stanely gdybys zrozumial ile jest powiazan, ukladow korzennych pnaczy i rozgalezien...tylko nowy zwiazek z poza ukladu z ludzmi z poza ukladu zuzwyrwiepelnie swiezymi wyrwie to drzewo ktore nie pozwala rozwijac sie mlodym drzewom ;)

Młody

Ktoś z taśm i ogólnie jest za tym 3.5zł na godzinę więcej ?

Na tym forum to sami psychiczni którzy powinni się leczyć

@777

Chodzi o tych co się pierdołami zajmują i kogoś prywatnym życim

@777

To mogles Ty gosciu tez przyjsc to moze w tym gronie nas jak to nazywasz psychicznymi nas jeden ZDROWY NORMALNY by sie znalazl

Kibicuje

Czy po wczorajszym eczu wszyscy przyjda dzis do pracy? Czy kazdy na stanowisku z jakims smiesznym tytułem na takim wjezdzie umie sie zachwac? Nie!

o

Dopuki wpg sie nie czepiali to nie bylo dno

Uuuuuii
@o

Na wpg samo dno pracuje.uklady i ukladziki i kulturalne gnebienie innych jak tylko taka (usunięte przez administratora) szczuje że moze

xxx
@Uuuuuii

Było dobrze do czasu kiedy kierownikiem został pan Z....k.

Amonim123
@Uuuuuii

Czy Ty sie slyszysz? gdy o INNYCH tak mowisz?niech KAZDY ZACZNIE POPRAWE od SIEBIE SAMEGO to moze i wowczas bedzie lepiej a cytujac Twoje slowa ze SAMO DNO tam pracuje to bez komentarza zostawie a TY KIM niby jestes i za KOGO sie uwazasz ze TAKIMI slowkami WLADASZ na INNYCH ?troche KULTURY czlowieku !!!!pod warunkiem gdy wiesz o czym mowie?bo moze co niektorym OBCE jest to

Montaż
@Amonim123

Bojownika tutaj mamy haha góra Ci kazała walczyć. Lecz się czlowieku bo zdrowy to ty nie jestes

@Montaż

Wlasnie dobra ksywe sobie wybrales TYLE TYLKO ze to MY jutro za TAKICH geby i nerwy bedziemy sobie zzerac zeby cos moze z Dyrekcja i Zarzadem ZZ ugrac na strone roboli tzw bo z tej strefy tez jestem a Ty jeszcze jedziesz na mnie SMUTNE to Siedz nadal cicho tak jak do tej pory to moze inni cos ZALATWIA ?to chociaz nie rob jazdy TYM co za WAMI STOJA a nie jak ZARZAD ZZ

Ty za to w PELNI ZDROWIEM TRYSKASZ Trzymaj sie NIBY ZDROWY GOSCIU

Montażowy

Czy juz wiadomo w ramach czego robole będą robić w trzy soboty pod rząd ?

Montaż
@Montażowy

Na moje na nocce z Soboty na niedzielę, nie powinniśmy odrabiać .Powinniśmy odrabiać to na rannej zmianie takie jest moje zdanie . Zróbmy jakieś pismo coś . . Kto jest za tym ? Wtedy nic nie mamy praktycznie z Weekendu :/

Montażowy
@Montaż

Podejrzewam że większość ale się boją bądź też wolą siedzieć cicho i być lizusami majstra i kierownika. Na związki zawodowe nie masz co liczyć bo to wydmuszka i tylko przyklaskiwanie dyrekcji i kierowniką . Z resztą ludzie w tej firmie nie potrafią się do gadać w sprawach ważnych dla siebie a potem płaczą na hali jak to źle i nie dobrze.

Amonim123g
@Montaż

Popieram tez ten postulat wraz z Toba ale co sie uda WSKURAC?gdy i ZZ bardziej z Dyrekcja TRZYMAJA? Czas pokarze WIERZMY LUDZAC sie ze bedzie LEPIEJ bo od czagos TRZEBA ZACZAC a nie TYLKO BIERNIE NARZEKAC ze jest coraz GORZEJ i BIEDNIEJ NAM ROBOLOM sie ZYJE gdy to ZYCIEM nazwac mozna?ale jak zwal tak zwal byle by nam WSZYSTKIM w ZDROWEJ atmosferze CIEZKO ale SPRAWIEDLIWIE i za WIEKSZE pieniadze sie pracowalo Pozdrawiam ROBOLI i TYCH Kierownikow koordynatorow i ludzi na stanowiskach rozumiejacych nas DOSKONALE DZIEKUJEMY WAM ze JESTWSCIE TEZ LUDZMI TAK jak i my i DOSKONALE ROZUMIECIE NASZE PROBLEMY

Mickiewicz
@Amonim123g

Piersza wolna niedziela bez handlu i masz poete

@Mickiewicz

Jutro to ja bede gebe parzyc za takich jak Ty i szarpac sobie nerwy kosztem wlasnego zdrowia i moze utrata pracy?a Ty bedziesz SPOKOJNIE w fotelu siedzial lub w pracy zapieprzal jak codzien siedzac CICHO tylko LICZAC ze KTOS inny cos zrobi w kwestii podwyzki i jeszcze innych WIELU WAZNYCH spraw a Ty jedziesz jeszcze na tych co o POPRAWE warunkow pracy i placy SPROBUJA ZAWALCZYC a co im sie UDA ? to sie OKARZE a pozniej do 22h w pracy zapieprzac na max obrotach gdy mi SERCE z nerwow nie padnie za TAKICH jak Ty Spokojnego siedzenia lub pracy Tobie zycze

robol

Lech wygrywa 5-1 z liderem a konkursy o wyjazdy na mecz wstrzymane!!! Zarząd to umie uderzyć w ROBOLA oczywiście żart ale znam takich co za darmowy wyjazd na mecz albo wejscie na mws dadzą się pokroić....

bolec

Ludzie jak to czytam to szkoda mi tej redaktorki i tego ikonowicza że głowe sobie wami zawracali, nie bylo warto.

arr
@bolec

Właśnie i teraz widać jacy ludzie w amice pracują szkoda słów.

Az żal
@arr

Wszędzie tacy pracuja a Amica=układy wiadomo nie od dziś. A takich 'Ferrari jak na klejeniu to na montażu też nie brakuje. Chcesz prace wsrod normalnych ludzi? To nie tu. Szukaj dalej. Pozdro

@bolec

To byla INNEGO typu sprawa o jtorej mam prawo miec inne zdanie niz Ty

@arr

A Ty niby PORZADNY ?itd gdzie pracujesz ze tak jedziesz na swoich zamiast okazac chobc troche zrozumienia

gabryjel

A co niedzielę przekazujecie sobie znak pokoju. Co za hipokryzja.

Zakonnica bez ubrania
@gabryjel

Oj tak tak w kościele co tydzien znak pokoju a w pracy plucie jadem tak jak jedna taka wiecznie schorowana świetobliwa

prorock
@Zakonnica bez ubrania

Nie potrzeba było wojny, wystarczyło dwadzieścia parę lat i prorocze słowa się sprawdziły - zmieniło się oblicze ziemi - tej ziemi. Tyle nienawiści i chamstwa to nie pamiętam jak żyję i pracuję.

@gabryjel

Masz ZUPELNA racje w tym stwierdzeniu dlatego Kosciola nie tykam bo DALEKO WSZYSTKIM od tej RZEKOMEJ POBOZNOSCI nawet KOSCIOLOWI ale to temat RZEKA a co do hipokrytow tez mam takie same jak Ty odczucia ale mysle ze gdy nadejdzie ten ostateczny czas to KAZDY z osobna ZAPLACI za swoje grzechy Oby nie zabraklo miejsca w PIEKLE dla nas WSZYSTKICH i TYCH i TAMTYCH

pracownik amici

Wy wszyscy niezadowoleni z Amici zacznijmy od tego czy wam się pracować w ogóle chce za jakiekolwiek pieniądze.

@pracownik amici

Ty niby WIELCE zarabiajacy i ZADOWOLONY ile dostajesz za swoja prace ?moze i lzejsza?i lepiej platna?tego nie wiem?ale My ludzie od czarnej roboty jak to nawiaja tez CHCEMY ZYC PRACUJAC a NIE WEGETOWAC od wyplaty do wyplaty Czy mnie zrozumiesz? to juz Twoj problem tylko WIEDZ ze w Swym rozumowaniu jestes OSAMOTNIONY na SZCZESCIE

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.