Opinie o ZGH Bolesław w Bukówno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZGH Bolesław. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZGH Bolesław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja miedzi, ołowiu, cynku i cyny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGH Bolesław w Bukówno

lolo

Niestety, zgadzam się z powyższymi opiniami, przepracowałem w tym zakładzie 29 lat i historię poszczególnych ludzi oraz ich stanowisk, mam w jednym palcu, kilka rodzinnych klanów grasuje tam od wielu lat wraz z uległymi im .... innymi rzezimieszkami, osoby młode i wykształcone nie mają szans, są gnębione i pilnowane-kontrolowane przez kierownictwo-zarząd oraz podległych im związkowców, to dopiero jest cyrk ... związkowcy bronią pracodawcę przed pracobiorcami .... zamiast odwrotnie, najciekawsze jest to, że członkowie zarządu spółki ZGH, jako matki doprowadzili najpierw do podziału ZGH na wiele spółek-córek, a potem w tych spółkach zasiadają jako członkowie zarządu albo jako członkowie rad nadzorczych, oczywiście nie za darmo .......i wszędzie są te same osoby i nazwiska, w efekcie końcowym, zarząd doprowadził do sprzedaży ZGH, poprzez akcje .... Stalproduktowi za ok. 219 ml. zł, co obecnie stanowi roczny zysk, jaki jest wypracowany przez pracowników od wielu lat, co ciekawe ... większość pracowników pozbyła się akcji, a szkoda.... a wypracowany coroczny zysk jest dzielony w ten sposób, że ok. połowa idzie na wypłatę dywidend za akcje a druga połowa idzie na tzw. rezerwę ....nie chcę wymieniać nazwisk ale co najmniej 9 osób powinno iść do pierdla za działanie na szkodę spółki i skarbu państwa.

Ile zarobie jako Elektryk na Zgh???

Urszula
@Marcin

Rozumiem, że pytasz o warunki finansowe na konkretnym stanowisku. Czy próbowałeś zwrócić się z tym pytaniem bezpośrednio do firmy ZGH Bolesław? Zarobki w dużej mierze mogą zależeć od kompetencji, doświadczenia i umiejętności pracowników.

sciagacz
@Urszula

zarobki zależą od tego jakie się ma plecy nie patrzą nanic,staz pracy,umiejetnosci licza sie tylko pociotki

@sciagacz

Rozumiem to chyba wszędzie tak. Interesuje mnie tylko to czy jestem w stanie wiadomo nie od razu zarobić na rękę jako ELEKTRYK 3-4 tys netto?????? Mam zamiar złożyć podanie do firmy Bolesław Recycling liczę na szczere odpowiedzi wiadomo mogę iść zapytać bezpośrednio ale jak to bywa każdy na pracodawca przedstawia wszystko w superlatywach a zalerzy mi na zmianie pracy na lepsze, nie z deszczu pod rynne. Pozdrawiam.

Elektryk,Automatyk, Mechanik
@Marcin

Zapomnij pracuję już 8-my rok na utrzymaniu ruchu. Główny hamulcowy Stasiu W. ogranicza wszystkich i tnie koszty jak się tylko da.

@Elektryk,Automatyk, Mechanik

Rozumiem że nie jest aż tak kolorowo? Czyli jakie są maksymalne zarobki na tym stanowisku? W firmie Bolesław Recycling????? W obecnej firmie zarobie max 2700 łącznie z sobotami z tym że bez żadnych dodatków . Jest sens się przenosić????

Spalony

Jak dadzą zrobić Ci ze 3 soboty to minimum krajowe powinnaś wyciagnac

Romek

No cóż....racja teraz w 2019r będą podwyżki zniżkujące....dawne czasy minęły...a związki zawodowe to tylko pica na wodę i foto-montarz....podwyżka 6.5%, zabierają 2.5% premii :górnik , czy hutnik, zabierają premię giełdową, to jaka to (usunięte przez administratora)podwyżka

L1

Lipa i lipa. To już nie to ZGH. Po zapowiedzi podwyżek na 2019 wiele ludzi mówi o zmianie pracy.

Misiek
@L1

Spółka matka .stalprodukt . Tam dojenie pracowników od powstania spółki . Oczywiście zabranie premie i skup akcji A później winda na nich . I przyznawanie dywidendy sobie .. tak jak wlasnie w zgh !!! Lepiej nie bedzie . Nie ma co sie łudzić .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ZGH Bolesław spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Olo

Ale Was przeróbki na akcjach haha . Standard dla tego prezia. Taka sama historia jak stalprodukt Bochnia.. wyciągnąć od ludzi akcje A później walić sobie dywidenda i mieć wsumie akcje za darmo bo przydziela sobie sam prezio. Toz to już odrobił zakład za to co kupił i to kilkakrotnie ..Tak się to nie piekne "czyste interesy". Ludziska był kiedyś temat niepozbywac się akcji. Ale trzeba czytać w co się wpadło i kto Was przejął. Masakra i tragedia jednym słowem A lepiej już nie będzie . To jest drenaż waszego życia i waszej ciężkiej pracy .. powodzenia .

Witold

@ M..., Co sprawiło, że masz taką opinię? @Olek czy w firmie szukają się jakieś zmiany? Zostaje przejęta? Informujcie na bieżąco czy to ma jakiś wpływ na Wasze warunki pracy. Jak wynika ze strony internetowej ZGH Bolesław spółka jest głównym dostawcą cynku i stopów na rynku krajowym, a także znaczącym dostawcą na rynki innych krajów, m. in. Czech, Słowacji, Węgier, Austrii. Istotna dla użytkowników forum będzie informacja jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy na poszczególne stanowiska.

Urszula

Czy możesz doprecyzować swój komentarz? Jego treść nie jest do końca zrozumiała dla użytkowników forum. Zarobki zależą zapewne od doświadczenia pracowników. Mogą zapewne wzrosnąć wraz ze wzrostem kompetencji danych osób, nie uważasz? Czy w ZGH Bolesław w najbliższym czasie planowane są podwyżki?

Pytający

Jestem w trakcie zmiany pracy, szukam pracy w zawodzie elektryk czy w "ZGH Bolesław" dostanę dobrze płatna pracę jako elektryk? Opłaca się wgl tam składać jakie kolwiek CV? Czy raczej uderzać gdzie indziej?

Albrecht
@Pytający

Szukaj gdzie indziej... Elektrycy i mechanicy są traktowani jakby byli tylko dodatkiem na kopalni...

Witold

Jak wygląda obecnie sytuacja w ZGH Bolesław? Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Pytający? @Pytający, a może znasz już odpowiedź na swoje pytanie i możesz się z nami podzielić informacjami na temat pracy w tym miejscu?

Olek

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,78099 czytajcie kto was przejal i co was czeka . Pilnujcie sie. Ta sama banda wicisnie z was cale zdrowie .

M...

Niestety dobre lata mineły kiedy zakład dobrze traktował pracowników. Nie masz znajomości to jesteś nic nie wart.

Patryk

Jeśli jest tak źle to dlaczego pracujecie jeszcze? Firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

ZDZISIU

Coraz gorzej na zakładzie. Zasłanianie się inwestycją nowej hali mimo tego iż zakład ma najlepsze lata. Związki na zakładzie to KPINA, ani nic pomóc pracownikowi ani cokolwiek innego załatwić. I TOTALNE KOLESIOSTWO.

Bochnia

Patrz stalprodukt . WAŁ. UWAŻAJCIE . ten sam człek rzady prawi . Wiec wyzysk na wiele lat !!!

Zbychu

Witam pracuje 2 lata na ZGH w oddziale 4 brygadowym i nawet 2 tys na reke nie ma to są jaja!!!!!!

Czarnuch

Witam, Panowie czy ktoś wie ile zarabia się w laboratorium? Czy jest dobre miejsce dla młodych ludzi? Czy nie ma seansu bo i tak wszystko jest obstawione?

Hejka

Sprawdzić historię stalprodukt !!!! Nie sprzedawać akcji!!!! Zapewne dojenie pracownik ciąg dalszy tak jak to ma miejsce w stalprodukt . Marne wypłaty na start kaszana no ale Prezes ma . Uwaga !!!!

elektryk

Jako elektryk z 10 letnim dośw. otrzymałem na start przy rozmowie 1800zł, to jest kpina, tyle samo dostawali chlopaki ktoórzy byli ze mną na rozmowie zaraz po szkole, nie patrza na dosw, na uprawnienia, taki niby zaklad a tu (usunięte przez administratora) nie polecam Dla ludzi zrozpaczonych lub tonacych ktorzy chca sie chwycic brzytwy to tak

kikj

podejrzewam, ze takich informacji dowiesz sie na rozmowie kwalifikacyjnej dopiero, chyba ze tutaj ktos z chlopakow napsize

Kazik

Jakie są zarobki w Recycling sp zoo na stanowisku Elektryk/ Automatyk

loki

Myśle że nadmiar dodatków jaki Wam Zakład daje to jest największa szkoda , ale tak narzekacie że szok no już niedługo Barbórka i 13-stka też Wam źle

Zostaw merytoryczną opinię o ZGH Bolesław - Bukówno

• Jak się pracuje w ZGH Bolesław?

Zobacz opinie na temat firmy ZGH Bolesław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGH Bolesław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZGH Bolesław
2.3/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Kolejowa 37
    32-332 Bukówno