Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

figofago

płacą na czas i mają dużo ofert...

Szkoda czasu na taką firmę (usunięte przez administratora)

tajemniczy nie znajomy

Nie wiecie Państwo co zrobić jak wam nie płacą. Żaden problem wystarczy zawiadomić Inspekcję Pracy a jak to nie pomoże to Sąd Pracy.

POK

Witam, Drodzy Państwo, pragnę tylko przypomnieć, że przed podjęciem pracy czytacie i podpisujecie umowy, w których są zawarte wszystkie informacje. Wszyscy jesteście pełnoletni, wiec nie zrzucajcie winy na innych za swoje błędne decyzje - troszeczkę odpowiedzialności za własne czyny. PS. czekam na maile, szkoda, że nie macie odwagi napisać bezpośrednio POK

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
ev

I jak szanowna Pani? Otrzymaliście wynagrodzenie? Czy nadal jesteście (usunięte przez administratora) z TW? Brak słów na to, jak łatwo Wam przychodzi pisanie tych wszystkich obelg....

uuu

policja - 2012-10-10 22:09:11 zadowolony pracownik - 2012-09-27 14:10:45 lola - 2012-09-15 22:34:22 workuś - 2012-05-16 19:52:41 yyhhyhyhy idż sam się przekonać i napisz co sądzisz o time work, najlepiej idź pracować na umowe o dzieło do minda schrenk ..workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich (usunięte przez administratora)...ale jesteście beznadziejni, wystarczy przeczytać umowę!!!! jak tego nie potraficie to jak możecie być dobrymi pracownikami-tylko potraficie narzekać. Ja zaczynałem od marketu a teraz mam stałe zlecenie w innej firmie (i lepiej płatne), też przez ich firmę! dlatego, że dobrze pracuje i są ze mnie zadowoleni. Przez takich jak Wy firmy nie zatrudniają na umowy o pracę.Ty zadowolony pracownik (usunięte przez administratora)hej a co robisz?(usunięte przez administratora)

beti

Nie jestem pracownikim a żoną jednego z nich wiec prosze swoje ego wsadzić gdzies, rzeczywistość jest inna niż to o co stara się pan dzielnie bronić. mąż pensji jak dotąd nie otrzymał i powiem szczerze że złudne nadzieje wciąż tylko inne terminy a my żyć musimy. Proszę się nie dziwić innym ludziom ,że tak ostro jadą bo mnie też krew zalewa że mąz w jedną strone jedzie 30 km a jego praca jest niewynagradzana.taka prawda(usunięte przez administratora)i tyle na ludzkiej krzywdzie sie dorabiacie bo wy napewno swoje otrzymujecie a my nawet jak dotad tylko obietnice.

bu bu

Witam:) czy ktoś juz dostał wypłate za listopad??

kazik

Barry - 2012-12-11 11:47:40 Jak ktoś chce pracować na produkcji za 980zł to prosze bardzo tylko dodam że za wypłatą czeka sie koniec miesiąca + plus 37 dni o bajerach że was zatrudni firma w której pracujecie to z góry zapomnijcienie polecam odradzam same straty na meile nie odpisują

Barry

POK

Witam, Drogi pracowniku (mafia, lola, policja), przecież to jedna i ta sama osoba. Czekam na prawdziwe informacje od Ciebie na pok@timework.pl, ale Ty nie masz co napisać, ponieważ to są wymyślone informacje. Oszczędź czasu, który przeznaczasz na wpisy na pracę, a myślę że wtedy będziesz zadowolony z życia i pozytywnie nastawiony do ludzi. POK

policja

zadowolony pracownik - 2012-09-27 14:10:45 lola - 2012-09-15 22:34:22 workuś - 2012-05-16 19:52:41 yyhhyhyhy idż sam się przekonać i napisz co sądzisz o time work, najlepiej idź pracować na umowe o dzieło do minda schrenk ..workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich (usunięte przez administratora)..ale jesteście beznadziejni, wystarczy przeczytać umowę!!!! jak tego nie potraficie to jak możecie być dobrymi pracownikami-tylko potraficie narzekać. Ja zaczynałem od marketu a teraz mam stałe zlecenie w innej firmie (i lepiej płatne), też przez ich firmę! dlatego, że dobrze pracuje i są ze mnie zadowoleni. Przez takich jak Wy firmy nie zatrudniają na umowy o pracę.Ty zadowolony pracownik (usunięte przez administratora)

Marlo
@policja

W jakirj firmie pracujesz?

zadowolony pracownik

lola - 2012-09-15 22:34:22 workuś - 2012-05-16 19:52:41 yyhhyhyhy idż sam się przekonać i napisz co sądzisz o time work, najlepiej idź pracować na umowe o dzieło do minda schrenk ..workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich (usunięte przez administratora).ale jesteście beznadziejni, wystarczy przeczytać umowę!!!! jak tego nie potraficie to jak możecie być dobrymi pracownikami-tylko potraficie narzekać. Ja zaczynałem od marketu a teraz mam stałe zlecenie w innej firmie (i lepiej płatne), też przez ich firmę! dlatego, że dobrze pracuje i są ze mnie zadowoleni. Przez takich jak Wy firmy nie zatrudniają na umowy o pracę.

lola

workuś - 2012-05-16 19:52:41 yyhhyhyhy idż sam się przekonać i napisz co sądzisz o time work, najlepiej idź pracować na umowe o dzieło do minda schrenk ..workus pracowalem tam przez TIME WORK no i czekam na kase juz dwa miechy co tam sie dzieje szok olac ich(usunięte przez administratora)

POK

Time Work sp. z o.o. mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzył specjalny adres mailowy: pok@timework.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Time Work sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

workuś

zainteresowany

Po co piszecie o firmie Pflege mit Herzen? piszcie na ich zakładce. Straciłem wiele czasu na czytanie o opiekunkach i tej firmie a chciałem wiedzieć o Time Work!

Krystyna

zapłacili przed świętami,nie całość,ale zawsze coś.

mirka

ja też jestem zadowolona.w grudniu wypłata była 10tego.oby tak dalej.mam nadzieję,że się nie popsuja.

opiekunka

złego słowa nie można powiedzieć.faktycznie pieniadze sa przed czasem,w umowie pisza,że 15,a ja mialam 11 wyplate na koncie.dziewczyna,ktora mnie zatrudniala zawsze jest pod telefonem i pomaga jak klopot jakis.internet mi zalatwila.ja jestem zadowolona i bede z nimi wyjezdzac nadal.

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.