Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

potwierdzam,wypłata jest przed czasem! bardzo pozytywne zaskoczenie.

odkąd niemcami zajmuje się Pflege mit Herzen pieniądze są na czas,nawet przed czasem,w ubiegłym miesiącu 11go miałam wypłatę na koncie.nie ma kłopotów z kontaktem,dziewczyny są uprzejme.jedyne co mi się nie podoba,to,że data mojego powrotu została dwukrotnie przełożona.poza tym-super.ja jestem zadowolona.polecam.

timeworker

żenada.. a w biurze co chwila inna pani siedzi - rotacja nawet wsrod swoich hehe.. dlatego nikt nic nie wie nigdy ;D

i co?tak się wszyscy policji wystraszyli,ze od razu zapłacili?nie wiedzialem,że teraz policja sie wynagrodzeniami zajmuje.cale życie sie człowiek uczy jednak...

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

a jest realne tez jako opieka ale w osrodkach nad morskich placa 3000 z wyrzywieniem ale jak ktos woli tylek podmywac w niemczech i przyokazji patrzec zeby cos podwedzic to prosze bardzo

banda oszustow

ludzie nie dajcie sie nabrac taime work i pomoc z serca to ta jedna firma z tymi samymi szujowatymi ludzmi majacymi nas opiekunki za nic ja tez walczylam o wynagrodzenie ale dostalam jak pojawilam sie z policja z zarzutem zagarniecia mojego wynagrodzenia a pani prezes inspekcji pracy mnie pokierowala polecam tylko na telefon nic moje drogie nie zalatwicie trzeba udac sie osobiscie do pip dlatego tez time work zmienil nazwe bo za duzo problemow prawnych bylo a i jeszce jedno nie wiezcie w podwyzkie za lojalnosc jak obiecuja po trzech miesiacach ja przepracowalam 6 miesiecy i nic nie dostalam.Unikajcie jak ognia osobiscie polecam Firme Frriga Work w bydgoszczy,sympatyczne towarzystwo z pania kierownik na czele i nie oszukuja co do wynagrodzenia

Time Work? katastrofa... bynajmniej oddział w Bydgoszczy.... Banda ludzi którzy nic nie potrafią załatwić...a kity które wklejają to potęga... zalegają mi z wypłatą już od 30 września... czyli jak na dziś to 18 dni.... każda wizyta kończy się obietnicą "za parę dni" albo "do końca tygodnia" i nic z tego nie wynika... nawet inspekcja pracy wymięka przy "umowie zlecenie"... Time Work cały czas twierdzi iż nie dostał jeszcze pieniędzy od firmy której pośrednicz... nie wiem co to wgl ma być... ale skoro niby ta firma tak jak wcześniej pisał czy tam pisała "anonim" jest taka świetna to czemu nie potrafi załatwić przelewu którego jak twierdzą jeszcze nie dostali? Dla mnie szajs i tyle... Jak najbardziej nie polecam... no chyba że ktoś lubi bawić się w sądy....

odkąd związali się z tą drugą spółką,wszystko jest w porządku.płacą lepiej,często przed czasem.zmiana na lepsze.mocno się porawili.znaleźli mi dobre miejsce i jest w porządku.

Tak jak napisalam wczesniej zdania nie zmienie i nadal podtrzymuje, ale jak czytam te bzdury co tu co niektorzy napisali, to mozg mi w poprzek staje....Ok kazdy ma prawo do opinii jednak ze "w miare jedzenia apetyt rosnie" jak wam tak zle za te 2100zl czy 3000zl NA REKE, to znajdzcie prace w Polsce za taka stawke hmmm raczej nie realne...najnizsza krajowa na 2011 rok wynosi 1386zl BRUTTO!!!!wiec zycze powodzenia!! Ja na kase nie narzekam dla mnie firma w porzadku pozdrawiam

Witam co do posrednictwa agencji pracy, to chce powiedziec iz pracowalam juz przez kilku posrednikow i zaden nie wzbudzil we mnie takiego zaufania jak Time Work (teraz zmienili nazwe na Pflege mit herzen) a dlaczego ten kto pracuje za ich posrednictwem wie, profesjonalna obsluga, bardzo sympatyczne osoby, nigdy nie mialam problemow z zadnym wynagrodzeniem zawsze na czas, jak jakas sprawe chce zalatwic dzwonie i bez problemu. Moje zdanie jest takie no jak sie komus pracowac sie nie chce i mysli ze praca to wakacje to wszedzie mu bedzie zle i zawsze cos wymysli! ja jestem zadowolona i nie narzekam, wrecz przeciwnie polecam

ally

z tego co tutaj jest napisane, wynika, ze nie mozna ufac tej organizacji.. chyba lepiej 3mac sie z daleka ;/ ?

drodzy przyszli ochotnicy do pracy w Time Worku jesli chcecie byc wykozystywani i oszukiwani to juz lepiej pozostac zarejestrowanym w urzedzie pracy i pobierac kurowiowke ktora zawsze wplywa na czas pozdrawiam wszystkich i dobrze radze trzymajcie sie od nich z daleka

zuk

profesjonalnej ?? time work nawet nie wie co to profesjonalizm, chyba, że z gazet ...

au-pair

aż strach.. masakra to czytać.. aż się boję tam pytać o pracę.. :(

ludzie niedajcie sie nabrac,to banda [usunięte przez moderatora] niedawajcie sie za te marne grosze do niemiec.poszukajcie sobie innej firmy.tylko nie z time worku!!!!!!!!!!!! ostrzegam was.kasa niewpływa na czas,zawsze po 4,5 dniach. można nerwicy sie nabawic. wydzwaniasz o swoja kase a oni sobie gówno robią............

zuk

Unikajcie jak ognia tej firmy, stawki w miare OK, ale w kwestiach wypłacania wynagrodzenia są firmą typu "kogucik" nigdy! nie wypłacają w terminie wynagrodzenia, na telefony o braku kasy (o ile ktos łaskawie podniesie słuchawke) zmywają ludzmi jakimis głupotami, pracuje dosyc długo przez tą agencję i to co robią przez kilka ostatnich miesiecy woła o pomste do nieba, firma dla ludzi o mocnych nerwach

xfiolekx

Witam,ja pracowalam w tej firmie Time Work i moge cos o niej napisac....za miesiac pracy jako opiekunka dostalam na konto w dwoch ratach 2100 zl polskich plus zwrot za bilet od rodziny podopiecznego 100 euro.To prosze sobie panstwo policzyc ile wychodzi na dniowke?podczas mojego pobytu dzwonil koordynator tylko raz.Dobrze ze z ta osoba ktora sie opiekowalam nie bylo problemow.Osobiscie nie polecam tej firmy ze wzg na marne zarobki.oni biora od niemieckiej rodziny ok 1800 euro a nam placa grosze tlumaczac sie wysokim ubezpieczeniem i kosztami.A do tego nie placa na czas,moja zmienniczka tez szuka juz pracy gdzies indziej.pozdrawiam

Wanda

najlepsza na świecie raczej nie jest,ale to prawda,że informacji udzielają chętnie i jak o szczegóły wypytać wszystko powiedzą.gdzie indziej tak nie jest.sprawdziłam.

to się chwali - brawo dla [usunięte przez moderatora] ;-) dzięki temu świadectwu time work stał się najlepszą i najbardziej pozytywną agencją pracy we wszechświecie.

mówcie co chcecie,ale złożyłam papiery do 5 agencji jednocześnie i nigdzie nie dostałam tak szczegółowych informacji jak w time work.odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.promedika mnie zwodziła,żadnych konkretów,interkadra się rozsypała,a oni bez problemu telefony odbierają i odpowiadają na pytania.ta dziewczyna od rekrutacji,chyba [usunięte przez moderatora], spokojnie powiedziała o wszystkim,nawet oddzwoniła,żeby mnie na koszty nie narażać.są w porządku.wyjeżdżam 17 czerwca.

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.