AMSORT

Opinie o AMSORT

zainteresowany

Jak można od lat co parę miesięcy szukać serwisanta takie instytucje powinny mieć zakaż ogłaszania się na portalach z pracą i płacić ogromne kary

Łukasz
@zainteresowany

Nie widziałem żadnego nowego ogłoszenia, serio szukają serwisanta? Znalazłem jedynie ogłoszenie sprzed kilku miesięcy, że potrzebny był min. technik produkcji, ale nie wynikało, by była to praca sezonowa. Zresztą stawki też nie podali. Orientujesz się może, ile można obecnie zarobić, podali to w ogłoszeniu?

zainteresowany
@Łukasz

widzę że już usunąłeś mój komentarz :)

Julia
@zainteresowany

W sensie, że ten co pyta? A kim on w ogóle jest w takim razie?

S_x

Pracowałem w AMSORT dobre kilka lat i widziałem od środka jak firma szybko się rozwija. Brałem udział w wielu projektach w Polsce i za granicą, przez co miałem możliwości rozwoju w wielu kierunkach: technicznych, organizacyjnych, handlowych i biznesowych. Z pewnością mogę stwierdzić, że pracuje tam wielu fachowców w swoich dziedzinach, od których można się wiele nauczyć (przynajmniej mi tej nauki nikt nie odmówił). Niewątpliwą zaletą mojej pracy tam była duża niezależność, co dawało mi pole do wykazania swojej wartości. Na pewno będę mile wspominał pracę tam jak również ludzi, z którymi miałem styczność!

gradd_is

Po dobrej rozmowie na miejscu, i przesłaniu dobrze wykonanego zadania, otrzymałem odpowiedź odmowną: | Bardzo dziękujemy za udział w rekrutacji oraz za przesłanie zadania. | Jednak mimo Pana wysokich kwalifikacji postanowiliśmy wybrać innego kandydata.

A

Zarząd stara się zrobić dobrą atmosferę i dbają o pracowników, niestety firma oparta jest na bardzo kiepskich założeniach merytorycznych i jest niechętna do poprawienia systemu projektowania przez dział projektowy wyzbył się wiedzy konstruktorskiej a dział produkcji już dawno przestał im ufać. Jeżeli ktoś chce mieć co wpisać w cv lub szuka firmy, w której dowie się czegoś o problemach organizacji pracy (a ta wiedza jest ma prawdę przydatna) to szczerze polecam firmę natomiast jeżeli ktoś ma ambicje pracować w firmie, ktora jest dynamiczna i rozwija swoich pracowników to lepiej poszukać czegoś bardziej nowocześnie zorganizowanego

Rekrutacja to śmiech na sali. Pytają cię najpierw jakie masz doświadczenie itp, a potem idziesz na hale produkcyjną i kierownik pyta cię: co to jest, a do czego to, a co to robi itd.

co to, a co tamto jak do dzieci

pepe

Generalnie ze świadczeń dodatkowych masz dodatek wyjazdowy, czyli za każdą noc poza domem masz 50 zł a po za tym nie wiem czy można uznać to jako dodatek , przejazdy poza podstawowymi godzinami pracy(jako pasażer) są płacone niby tylko podstawa, ale nie każda firma jest chętna płacić za przejazdy. Premii samych w sobie nie ma.

pepe

A zapomniałem jest jeszcze compensa Jako pracownik płacisz tylko pół ceny ubezpieczenie na życie i w tym momencie nie dla wszystkich, ale jest multisport

Janek

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na prace dla kobiet?

M

Pracodawca ok ale dyrektor tragedia, długo sie nie da wytrzymać

Nie dajcie się zwieść tym dynamicznym rozwojem firmy. Stamtąd wszyscy odchodzą dlatego tylu techników poszukują. Moje sugestie dla Amsort: Pozbycie się karsa, to przez niego wszyscy odchodzą.

o

kim jesteś, książę? :)

@o

A czy Ty też pracujesz w Amsort z Warszawy? Odniosłeś się do wypowiedzi użytkownika @Nick, lecz coś mi się wydaje, że nie do końca zgadzasz się z jego opinią. Czy mam rację? Jeśli tak, to będziesz tak miły i uargumentujesz tu swoją pozycję i zdanie względem pracy w Amsort? Czy firma stawia na dynamiczny rozwój?

Brak

Moje odczucie to takie: chcesz zarobić? zarobisz dobrze. Pracy i delegacji dużo ale dogadać się można. Jak sprawiasz problemy "wychowawcze" wiadomo dogadać się jest ciężej, zapewne przypadek powyżej stąd te żale. Ludzie odchodzą i wracają wiec chyba tak źle nie jest ;p A Księciu pewnie każdego pracodawcę tak opisuje więc przepraszam Cię ale Jesteś mało wiarygodny. Pozdrawiam

o
@Agata

Kurczę, akurat nie mam ochoty na bezsensowną dyskusję na forum dla sfrustrowanych trolli :P

Księciunio
@o

Z tego co wiem, to w drugiej połowie 2018 z firmy odeszło na pewno 9 osób, zajmujących różne stanowiska, znających się na swojej pracy i przede wszystkim szanujących siebie oraz innych. Niektórzy w firmie amsort chyba zapomnieli co to szacunek, stąd taki zwrot akcji. Co do tych powrotów, jeden taki przypadek i chodziło tylko o kasę da się zarobić owszem, ale kosztem życia osobistego. Co do osób sprawiających problemy wychowawcze to ciekawe, że odeszło również dwóch ulubieńców członka.

@Księciunio

A masz może pomysł, czego powodem są zwolnienia, o których wspominasz? Wydaje się to dość interesujące, bowiem firma Amsort w dalszym ciągu prowadzi rekrutację na dwa interesujące stanowiska. Mowa o techniku produkcji oraz programiście PLC ze znajomością JAVA. Pracodawca w przypadku obu stanowisk oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości ciągłego rozwoju zawodowego oraz ciekawe pakiety socjalne. A jak w praktyce wyglądają warunki pracy na tych stanowiskach? Może powiesz kilka słów na ten temat?

Filip

Dobra firma stara się trzymać poziom ale jak widać niektórym to nie odpowiada!!

@Filip

Skoro odpowiada ci brak możliwości rozwoju zawodowego to powodzenia w dalszej karierze.

Jerzy

Może pracownicy nie spełniają oczekiwań firmy i dlatego długo nie pracują?

nic
@Jerzy

Jerzy czy jak się tam nazywasz z go work bredzisz i nigdy tam nie byłeś

Agata

@nic, pytasz, bo jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Być może firma dynamicznie się rozrasta i potrzebuje nowych pracowników. @majki, a czy Ty pracujesz aktualnie w amsort? Czy nadgodziny, o których wspominasz, są obowiązkowe? W jaki sposób są później rozliczane?

@Agata

agata po co wtrącasz się w rozmowę skoro nie jesteś pracownikiem firmy amsort a to całe go work już nie spełnia pożytecznej swojej funkcji usuwają komentarze

nic

co się dzieje że tak często pojawia się oferta pracy na technika produkcji

majki
@nic

Bo jak już ktoś chwile popracuje i zobaczy co tam się dzieje, to od razu ucieka. Brak możliwości awansu i poplecznictwo to zdecydowane minusy tej firmy. Do tego dużo nadgodzin, co według zarządu jest wspaniałomyślnością z ich strony. No i największy minus to członek, nazywany przez popleczników szefem, od którego humorków zależy wszystko. Szefowa jest to dobra kobieta dbająca o pracownika ale nie ma pojęcia co się dzieje w jej firmie bo wcześniej wspomniany członek, przekazuje jej tylko swoją wersję wydarzeń. Osoba ta jest dyrektorem technicznym, który zajmował się do niedawna wszystkim, nawet rozliczaniem pensji. Praca jest dobra na start, świeżo po studiach. Zdobyć doświadczenie, wpisać w CV i uciekać. Nie ma większych problemów żeby się dostać, wystarczy mieć jakiekolwiek pojęcie techniczne. Można też nie mieć totalnie pojęcia ale wtedy trzeba pochodzić z tej samej miejscowości co żona członka (to nie żart, tak było). Na plus socjal. No i pensja dla niektórych może być niezła bo ok 4500 brutto na start. Po okresie próbnym masz niewiele więcej a tyle samo co pracownik, który pracuje kilka lat i doświadczeniem bije Cie na głowę. To też jest mega minus (stając po stronie tego pracownika).

Agata

Witam, Czy ktoś z osób obecnych na forum lub odwiedzających, aplikował do firmy ? Z poprzednich opinii wynika, że atmosfera jest przyjazna, pracują młodzi ludzie. Poszukują teraz kogoś na produkcję. Znacie szczegóły zatrudnienia?

Banan

uważajcie na łysego

Spoczko firma i ziomki - choć trochę za dużo piją .... żarcik :p Jak skończyłeś dopiero szkołę i nic nie umiesz to luzik nikt cie za to nie wyrzuci - a się w końcu nauczysz. Na montażu i instalacjach można wyrobić bicki , a na automatyce, robotyce i projektach łepetynę. Ja tam nauczyłem się jeżdzić na nartach :) (integracja)

zwierze serwisowe

hmmm Czy warto??? zależy czego oczekujesz od życia... Czy szczytem twoich ambicji i możliwości jest wrkęcanie śrubek, przeplatane z wymienianiem rolek w przenośnikach??? Pracowałem w tej firmie 5 lat.. Generalnie ludzie są ok (serwisańci i kucharka :). Praca nie jest zbyt ambitna, firma zatrudnia młodych studentów prosto po studiach, tacy nie mają zbyt wygórowanych wymagań finansowych, zazwyczaj po krótszym badź dłuższym okresie sami sie zwalniają. Ja po 5 latach podstawy + żałosnej rocznej premii miałem 2700 na łape. Bez nadgodzin jest marnie... Przeniosłem sie do mniejszej miejscowości i zarabiam lepiej.. wniosek?? Jesli chcesz sie dorobić w Warszafce, posiedź tam góra rok, zdobadź doswiadczenie i znajdź cos lepszego. Ja po dwóch latah pracy w Amsorcie wiedzialem ze opuszczam Warszawe, jakbym miał zostać w Warszawie dłuzej zmieniłbym prace na pewno już po dwóch latach... U mnie gdzie niby jest 13% bezrobocia, nikt nie przyjdzie do pracy ponizej 2 tyśków na łapke. Nie ma sensu siedzieć w Warszawce zarabiając mniej niz 4 tyśki na łape, poniżej tej kwoty zaczyna sie wegetacja i ciułanie od 1-wszego do 1-wszego... W Warszawie naprawde jest wiele lepszych firm, gdzie firmy dbają o pracownika, gdzie pracownicy mają szkolenia itp. Ja np. jeżdzać na serwisy nie posiadałem nawet uprawnien SEP. Mimo to często wymienialiśmy silniki trójfazowe itp. Firma nie chciała zrobić nam nawet głupich uprawnien sepowskich, bo nawet z takim debilnym papierem w Warszawce zarobisz dużo wiecej niż w Amsorcie, i Szefostwo dobrze wiedziało o tym... Generalnie Amsort jest dobry góra na rok, może dwa.. Po tym czasie nie uczysz sie już niczego nowego, nie rozwijasz sie, cofasz sie, nie jesteś konkurencyjny na rynku pracy.. byle cieć z utrzymania ruchu ma wiekszą wiedze od ciebie... Wiec sie zastanów młody człowieku, czy nadal sie czegoś uczysz w tej firmie?? Czy składając przenośniki np do DPD skaładające zie góra z 20 części jesteś spełnionym człowiekiem??? A skoro zaczynasz sie zastanawiać, uświadom sobie że jesteś w Warszawie, mieście z bezrobociem 3% i średnią pensją 6500 brutto!!!! Nadszedł czas na DOBRA ZMIANE, zmiane na lepsze!!

nice
@zwierze serwisowe

Dzięki za odp.pozdrawiam.

nice

Witam,czy warto się zatrudnić w amsort?Jaka atmosfera panuje?

chlor

sorry ale jak dla mnie to tu jest za dużo ludzi i wyścig szczurów sie zrobił

chudy

Wszędzie kamery i gps-y -paranoja - zero zaufania , pieniądze nie powalają - trzeba dymać nadgodziny, ładny nowy budynek i samochody.

Miron

amsort poszukuje kogoś na stanowisko młodszego specjalisty więc to chyba dość jasne, że tak ma być i nie powinno nikogo dziwić, że jest jak jest, wszystko się układa w coraz jaśniejszą układankę i z tego trzeba się cieszyć i tyle kochani, ja polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o AMSORT - Blizne Łaszczyńskiego

• Jak się pracuje w AMSORT?

Zobacz opinie na temat firmy AMSORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMSORT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMSORT?

Kandydaci do pracy w AMSORT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMSORT