amsort

Opinie o amsort

Agata

Witam, Czy ktoś z osób obecnych na forum lub odwiedzających, aplikował do firmy ? Z poprzednich opinii wynika, że atmosfera jest przyjazna, pracują młodzi ludzie. Poszukują teraz kogoś na produkcję. Znacie szczegóły zatrudnienia?

Banan

uważajcie na łysego

Spoczko firma i ziomki - choć trochę za dużo piją .... żarcik :p Jak skończyłeś dopiero szkołę i nic nie umiesz to luzik nikt cie za to nie wyrzuci - a się w końcu nauczysz. Na montażu i instalacjach można wyrobić bicki , a na automatyce, robotyce i projektach łepetynę. Ja tam nauczyłem się jeżdzić na nartach :) (integracja)

zwierze serwisowe

hmmm Czy warto??? zależy czego oczekujesz od życia... Czy szczytem twoich ambicji i możliwości jest wrkęcanie śrubek, przeplatane z wymienianiem rolek w przenośnikach??? Pracowałem w tej firmie 5 lat.. Generalnie ludzie są ok (serwisańci i kucharka :). Praca nie jest zbyt ambitna, firma zatrudnia młodych studentów prosto po studiach, tacy nie mają zbyt wygórowanych wymagań finansowych, zazwyczaj po krótszym badź dłuższym okresie sami sie zwalniają. Ja po 5 latach podstawy + żałosnej rocznej premii miałem 2700 na łape. Bez nadgodzin jest marnie... Przeniosłem sie do mniejszej miejscowości i zarabiam lepiej.. wniosek?? Jesli chcesz sie dorobić w Warszafce, posiedź tam góra rok, zdobadź doswiadczenie i znajdź cos lepszego. Ja po dwóch latah pracy w Amsorcie wiedzialem ze opuszczam Warszawe, jakbym miał zostać w Warszawie dłuzej zmieniłbym prace na pewno już po dwóch latach... U mnie gdzie niby jest 13% bezrobocia, nikt nie przyjdzie do pracy ponizej 2 tyśków na łapke. Nie ma sensu siedzieć w Warszawce zarabiając mniej niz 4 tyśki na łape, poniżej tej kwoty zaczyna sie wegetacja i ciułanie od 1-wszego do 1-wszego... W Warszawie naprawde jest wiele lepszych firm, gdzie firmy dbają o pracownika, gdzie pracownicy mają szkolenia itp. Ja np. jeżdzać na serwisy nie posiadałem nawet uprawnien SEP. Mimo to często wymienialiśmy silniki trójfazowe itp. Firma nie chciała zrobić nam nawet głupich uprawnien sepowskich, bo nawet z takim debilnym papierem w Warszawce zarobisz dużo wiecej niż w Amsorcie, i Szefostwo dobrze wiedziało o tym... Generalnie Amsort jest dobry góra na rok, może dwa.. Po tym czasie nie uczysz sie już niczego nowego, nie rozwijasz sie, cofasz sie, nie jesteś konkurencyjny na rynku pracy.. byle cieć z utrzymania ruchu ma wiekszą wiedze od ciebie... Wiec sie zastanów młody człowieku, czy nadal sie czegoś uczysz w tej firmie?? Czy składając przenośniki np do DPD skaładające zie góra z 20 części jesteś spełnionym człowiekiem??? A skoro zaczynasz sie zastanawiać, uświadom sobie że jesteś w Warszawie, mieście z bezrobociem 3% i średnią pensją 6500 brutto!!!! Nadszedł czas na DOBRA ZMIANE, zmiane na lepsze!!

nice
@zwierze serwisowe 03.02.2017 21:56

Dzięki za odp.pozdrawiam.

nice

Witam,czy warto się zatrudnić w amsort?Jaka atmosfera panuje?

chlor

sorry ale jak dla mnie to tu jest za dużo ludzi i wyścig szczurów sie zrobił

chudy

Wszędzie kamery i gps-y -paranoja - zero zaufania , pieniądze nie powalają - trzeba dymać nadgodziny, ładny nowy budynek i samochody.

Miron

amsort poszukuje kogoś na stanowisko młodszego specjalisty więc to chyba dość jasne, że tak ma być i nie powinno nikogo dziwić, że jest jak jest, wszystko się układa w coraz jaśniejszą układankę i z tego trzeba się cieszyć i tyle kochani, ja polecam.

Jacek

Warto wspomnieć, że to jedna z lepszych firm z tej branży w skali europejskiej. Branża też ciekawa, bo bardzo nowoczesna i ma przyszłość. Mają bardzo dobre referencje i nowe kontrakty bez przerwy. Szybko można zdobyć doświadczenie. Praca intensywna, zwłaszcza przy montażach, ale pieniądze sensowne też. No i umowy o pracę bez zarzutu. Jeżeli ktoś lubi podróżować, to w ramach podróży służbowych może zwiedzić kawał świata. Ciągle się rozrastają - niedawno przenieśli się do nowych budynków z większym biurowcem i halą na Bemowie. Warto przesyłać podania, nawet jeżeli nie prowadzą w danej chwili rekrutacji, zwłaszcza na monterów ..bo przy nowych inwestycjach (których jest sporo)zaglądają do archiwum cv i się kontaktują

Bydle

Słyszałem, że amsort wchodzi na giełde i zmieniają nazwe na Ajm'Sorry ;)

pvc

"ale to już trzeba mieć wiedzę o systemach przenośnikowych i ich działaniu" Dobre :)

e.

nie kojarzę (usunięte przez administratora), który pracował kilka lat... Skoro tak \(usunięte przez administratora)to po co pracowałeś tam kilka lat?

Ernest Lemingway

Komentarz: - odnosząc się do pierwszej wypowiedzi jako inżynier i były przełożony. Serwisanci to stu procentowo pewni, koleżeńscy, rzetelni i uczciwi ludzie. Zarówno pracownicy biura jak i serwisu są jak najbarzdziej spoko-fantastycznymi-normalnymi-w-porządku osobami. Komentarz napisał pracownik tymczasowy, który został odesłany do domu, z powodu całkowitego braku ochoty do pracy, za tzw, kombinowanie-leserowanie w czasie gdy inni ciężko pracowali. - odnosząc się do drugiej wypowiedzi, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora)", wszystko jest zgodnie z umową, a zarząd w pełni i terminowo wywiązuje się z zobowiązań wobec pracowników. Nie ma żadnych przekrętów i krzywych akcji. Akurat uczciwość wobec pracownika jest najwyżej ocenianą przeze mnie cechą byłego pracodawcy, firmy amsort sp. z o.o.

Ernest Lemingway

Przepracowałem kilka lat w tej rodzinnej firmie. Obecnie mieści się w Jawczycach. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i montażem urządzeń przenośnikowych, oraz handlem częściami do przenośników. Firma zatrudnia ok 20 osób. Bardzo fajni, sympatyczni pracownicy. Pensje szeregowych pracowników uczciwe, lecz bez rewelacji, pensje na wyższych stanowiskach odpowiednio wyższe, lecz znowu bez rewelacji. Firma płaci uczciwie w stosunku do swych dochodów. Praca wypełniona obowiązkami, ciężko liczyć na chwilę odde [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Serwisanci mają szansę dorobić nadgodzinami na wyjazdach. Prace w delegacjach są dosyć ciężkie, praca po 12 godzin to norma, zdarzają się pełne doby, trudy wynagradza wypłata nadgodzin. Integracja ogranicza się do wieczerzy wigilijnej i wielkanocnej, sami pracownicy również nie integrują się ze szczególną gorliwością. Zarządzanie i organizacja kuleje, więc panuje nieład organizacyjny i tzw. wolna amerykanka. Trój osobowy zarząd nie interesuje się dobrą wolą i pomysłami pracowników, pomimo, że sprzężenie zwrotne jest ważnym aspektem zarządzania. Dwie osoby zarządu sprawują tradycyjny styl zarządzania (niczym niewyróżniający się), trzecia sprawuje twardy-wojskowy styl zarządzania. Firma stosuje uczciwy, czysto biznesowy stosunek do pracowników. Pracownicy właściwie nie mogą liczyć na szkolenia, chyba, że proste jednodniowe o niewysokim budżecie. Pracę w amsorcie wspominam dobrze, firma ma możliwości rozwojowe przy bardziej świadomym mniej impulsywnym zarządzaniu. Ogólnie w porównaniu do innych firm otrzymujecie dobrą pensję za uczciwą pracę. Nie jest to koncern, lecz nieduża firma. Stosunki w pracy są w porządku, choć okresowo zdarzają się zgrzyty. Wszystkie firmy mają jakieś wady, więc ta wypada całkiem nieźle.

jas
@Ernest Lemingway 14.09.2012 21:35

Nadgodziny to dobra wola pracownika, a nie norma. Tak na marginesie, to nadgodzin w roku można mieć coś koło 20h

Tomek

a mozesz napisac cos wiecej o tej firmie???

Pracowałem kilka lat szkoda słów(usunięte przez administratora) na każdym kroku.

ja

przestrzegam przed ta firma a w szczegulnolci przed (usunięte przez administratora)pracujacymi na montarzu(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o amsort - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie amsort