Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Lalalalaaa

Dlaczego dajecie opinie negatywną jak są niektóre sprzedawczynie miłe i dobre, dlaczego o tym nie piszecie?

PRACOWNICA

A KIEDY TA STARSZA PANI KADROWA IDZIE NA EMERYTURE MOZE KTOS NOWY KTO PRZYJDZIE PRZESTANIE NAM OBCINAC PIENIADZE ZA URLOP BO TO NIE JEST ZGODNE Z PRAWEM

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Jednak nie jest to miejsce do obrażania innych użytkowników wątku, czy też pracowników. Dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy bardzo cenne będą merytoryczne komentarze, które pokażą zarówno plusy jak i minusy pracy w Piekarni Tyrolska.

Ada

Wystarczy poczytać odpowiedzi właściciela, widać poziom kultury i szacunek dla klienta.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zenek OZ

Ty niby kliencie dobrze się zastanów, zanim napiszesz coś takiego na co są odpowiednie paragrafy, jeśli myślisz, że jesteś anonimowy w sieci, to niewiele wiesz. Lepiej schowaj się głęboko do swej stawigudzkiej nory i siedź cicho.

Klient

Nie udało mi się dzisiaj zrobić zakupów w Tyrolskiej przy Stawigudzkiej. Mimo, że obsługiwały dwie kobietki, to kolejna była kilka razy "zakręcona". Wszyscy kolejkowicze zgodnie stwierdzili, że to przez "szybką" maszynę do krojenia. Drogi właścicielu piekarni: zrób coś z tym, bo tracisz klientów. Właśnie masz o jednego mniej, bo wybieram konkurencję. Próbowałem się dodzwonić w tej sprawie do biura, ale nikt nie odbiera telefonu. Czytając wcześniejsze wpisy, utwierdzam się w przekonaniu, że nikomu z Piekarni nie zależy na klientach. Wesołych Świąt

Zenek Oz
@Klient

Powtarzasz się kliencie, wciąż piszesz że wybierasz konkurencję, a i tak przyłazisz do Tyrolskiej. Jakoś klientów jej nie ubywa, o czym świadczy ta kilkakrotnie pozakręcana kolejka. Jak ci maszyna nie pasuje, to jedz gnioty od konkurencji. Alleluja!

klient
@Zenek Oz

Tak odpisać mógł tylko tzw. szef albo jego przydupas. Jeśli wam nie zależy na klientach, to tak dalej postępujcie. Po takim wpisie jakiegoś idioty, ja na pewno do tej piekarni nie pójdę. Pieczywo mi smakowało, dlatego tam kupowałem i chciałem zaproponować jakieś dobre rozwiązanie aby poprawić warunki obsługi. Widzę, że to nie ma sensu. Nie mam więcej zamiaru odpowiadać jakimś pajacom z Tyrolskiej.Żegnam

ag

Sami zawistnicy w tej firmie, zazdroszczą urody i sukcesu zawodowego. Szkoda słów... Nie warto zniżać się do ich poziomu.

Zosia
@ag

Jeżeli ktoś się nie nadaje to szkodzi firmie (Reputacja i czy Finanse). Nie życzę złe nikomu i nie trzeba być jasnowidzem ale jak tak dalej będzie to jak Titanic kiedyś zatonie razem z załogą.

Brak słów

Mirka ty nasza Kierowniczko... A nie to coś po podstawówce co w życiu osiągnęła tylko umiejętności kalkulatora. To jest wstyd i hańba.

lech
@Brak słów

czy ta po podstawowce wogole na kalkulatorze potrafi liczyc to jest ciekawe pani Mirka to kobieta na poziomie inteligentna brak slow ze jeszcze ja tam trzymaja ta tylko nie jestem pewien czy ona ta podstawowke skonczyla

sebek

A co do płacy to wiele zostawia do życzenia Co róż zmieniają się pracownicy i to o czś świadczy

Zosia

Tyrolski na kolanach? To byłby widok

agnes244

Nie jestem zadowolona z usługi ,ponieważ mimo pokazania palcem którą słodką bułkę chce pani wybrała zza lady inną mniej polaną. Kiedy powiedziałam ,że chcę tą konkretnie tą to pani powiedziała że wszystkie są takie same. Otóż nie są takie same.Klient nasz pan nauczcie się w końcu ,że klient ma prawo wyboru buły jaką chcę zjeść!

@agnes244

Nie jesteś zadowolona z usługi? Zmień usługodawcę. Naucz się wreszcie korzystać ze swoich praw.

@agnes244

I nieładnie jest pokazywać palcem. Wskazywanie czegoś palcem w miejscach publicznych jest odbierane jako bardzo prostackie. Nie nauczyli w domu?

@agnes244

Żeby nie zwykły szary człowiek, to Bogaty nie jeźd
@Zenek Oczy Zielone

Jak mi Ewka utnie wypłatę to w tej firmie sama bedzie zapierda...ć!!! Teraz to właściciele firm chodzą na kolana i proszą o ludzi do pracy a nie jak kiedyś ODWROTNIE!!!

agnes244
@Zenek Oczy Zielone

A ty kim jesteś? Adwokatem tej piekarni ? Mam prawo wskazać co chcę kupić ,robię to w uprzejmy sposób a nie arogancki czy agresywny.Klient ma prawo wybrać produkt który chce spożyć. W sklepie jak kupujesz jabłka czy pomarańcze to bierzesz pierwsze lepsze czy macasz i wybierasz?

Aneta

Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Piekarni Tyrolskiej?

BasiA
@Aneta

Bene co? Dziewczyno na żadne :-)

@BasiA

Co tak śmierdzi? Hmm... to padlina

Zenek Oczy Zielone

Wielkie "paniska" ze Stawigudzkiej, dorobiły się mieszkania na 40 letni kredyt w wiosce i zapomniały, że chleb można nożem w domu pokroić. Płaczą, utyskują, złorzeczą straszą konkurencją a i tak kupują w Tyrolskiej. Hahaha. Co? Nie smakuje pokrojony chlebek z Biedronki? Od Dąbkowskiego...

Mnk

Szanowny kierowniku piekarni tyrolskiej na stawigudzkiej 7 czy ty wiesz jak kroi nowa maszyna? Kroi owszem ale kroi strasznie dlugo i zostawia grube koncowki. Zabral Pan dobra maszyne a dal jakies (usunięte przez administratora) To ja proponuje Panu zebys Pan sam tam stanal za ta lada i obslugiwal klientow tak zeby nie bylo kolejek. POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!! Jestes Pan poprostu nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Zamiast ulatwic ekspedientkom to zes Pan polecial w kulki i utrudniles prace. Zmien Pan ta maszyne. Taka to mozesz sobie Pan dac do sklepu gdzie nie ma ludzi i ekspedientki sie opieprzaja a tutaj jest duzo ludzi. Jak tak dalej pojdzie to polowa klientow pojdzie sobie do konkurencji

klient

W Szczytnie jest taka pani sprzedawczyni, co klienci podchodzą podglądają kto j jest za ladą i odchodzą, jest wulgarna, pali papierochy i do tego jest pyskata i brudas.Ta pani wcześniej pracowała w Kauflandzie i tam ją pogonili. Na pewno jest z poza Szczytna.

KCB

Nowa potrawa w piekarnianej stołówce ( zresztą stołówki brak hahahahaha) ŚWIERZYNA PO TYROLSKU W OKRUSZKACH CHLEBKA :)

Przyjaciele z firmy
@KCB

Ktoś się pomylił: To Nie swierzyna... Tylko Padlina :)

Wstyd

Żenada.. Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu...

czyscioch

Czy w Tyrolskiej jest jakaś ekipa sprzątająca? Czy sprzedawczynie same sprzataja? Bo na Skłodowskiej okna są tak brudne że ledwo widać pracownice

@sprzedawca nic dodac, nic ując. To aż smieszne,zeby dojezdzac po wyplate. Rozumiem jeszcze jak ktos jest z Olsztyna, ale okoliczne sprzedawczynie?

TORBA

ZGADZAM SIE Z TOBA PANI NA BARCZA ROBI CO CHCE UDAJE MILA ALE TAKA NIE JEST DLACZEGO PIENIAZKI NIE WPLYWAJA NA KONTO TO JUZ SAM GLUPEK ZROZUMIE CO TAM SIE DZIEJE A MYSLE ZE TA PANI JUZ DAWNO POWINNA BYC NA EMERYTURZE

sprzedawca
@TORBA

Witam, masz rację , jak człowiek ma dzień wolny od pracy to co...... jedzie po swoją ciężko zarobioną kasę zamiast odpocząć.Druga sprawa stoisz w kolejce jak palant zimno ,deszcz pada , a ty człowieku stoisz pod murem w środku ani krzesła tylko wisisz i podpisujesz z tyłkiem wypiętym. Dlaczego wszystkie firmy płacą na konto tylko taka firma jak tyrolska się wypina na pracownika. Tyle co wiem powinno być płacone urlopowe, wiadomo ze jest tworzony fundusz socjalny , porozumienie płacowe , a tu nic zerooooo.

EWA
@sprzedawca

PIENIAZKI SOCJALE ITP WSZYSTKIM ROZPORZADZA KADROWA DLACZEGO TAK DLUGO SIEDZI NA STOLKU BO BIERZE NASZE PIENIADZE A SZEF MOZE NAWET O NICZYM NIEWIE

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.