Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

klient

Jestem klientem piekarni przy ul. Stawigudzkiej. To, co się ostatnio dzieje w piekarni, to jest jakaś masakra. Mają "nową" maszynę do krojenia,która jest powolna, źle kroi. Pytałem sprzedawczyni dlaczego została zmieniona, to mi powiedziała,że ta jest cichsza!!! Właściciel nie dba o ludzi, bo ustawiają się kolejki, a maszyna wcale nie jest cichsza. Kilka razy zrezygnowałem przez to z zakupów. Widziałem jak inni też odchodzili. Właścicielowi nie zależy na klientach????? W sobotę przestałem tam robić zakupy.

Stawigudzka
@klient

Zgadzam się z tą opinią. Czasem mam ochotę zadzwonić do właściciela, ale myślę, że ktoś już to zrobił, bo od wielu lat jest problem z jakością i dostępnością /w godzinach rannych/. Jednak nic się nie zmienia. Po prostu właścicielowi nie zależy na klientach. "Klient" ma rację: "nowa" maszyna to jakaś masakra. Też mieszkam przy Stawigudzkiej. Coraz częściej wybieram konkurencję Tyrolskiej. Właścicielu Tyrolskiej: zacznij czytać wpisy na forach i wyciągaj wnioski. A może zatrudniasz niekompetentnych ludzi ??? A może masz wszystkich w d....? Bo nawet jeśli dla ciebie kasa jest najważniejsza, to powinieneś się starać o klientów.

Bul
@Stawigudzka

Niekompetentnych ludzi? Bo co,bo maszyna wolno kroi,a pieczywo nie wyszlo jeszcze z pieca? Wszystkiego na raz nie upieka na tyle piekarni,logiczne

klient

Pan właściciel, kupując takie maszyny jaka jest w galerii warminskiej to chyba marzy o powrocie do prlu, gdzie za chlebem stało się pół dnia w kolejkach. Tworzenie sztucznego tłumu nie przyciągnie klientów

xxx

skoro piekarnia się tak rozwija (terminale i nie tylko ) to może czas pomyśleć o kontach dla pracownic, żeby nie musiały stać co miesiąc po swoje pieniądze w kolejkach - jak po jałmużnę

Zosia
@xxx

Nie będą stały jeśli WSZYTKIE pieniądze będą legalne

pisarka
@xxx

jak mozna zrobic pieniazki na konto jak co innego sie dostaje a co innego podpisuje u pani kadrowej

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Mieczysław

Nowa maszyna na Hanki Sawickiej to porażka!! nierówno kroi, nie da rady wziąć połówki bo zostaje wielka pietka !! Duży minus. Dobrze że w sąsiedztwie można iść do konkurencji!

alejaja
@Mieczysław

Taka wielka, że nie da się jej wziąć, to ile ona waży? Jedz słodkie bułeczki Mieciu, nabierzesz siły, haha

Gosia
@alejaja

Nawet słodkich bulek nie da się u nich kupić bo jedyne co jest rano to puste półki

Anula

W Tyrolskiej pracują sami alkocholicy chodzi mi tu o piekarnie, szef nic z tym nie robi, przecież oni nie zaczynają pracy jak nie wypija piwa czy buteleczki wódki skanda żeby takie rzeczy miały miejsce w tak dużej zmechanizowanej piekarni.

@Anula

Jeżeli to prawda to się nie dziwię. Za takie śmieszne pieniądze się nie dziwię, że tacy pracownicy przychodzą pracować.

Tadeusz

Weście niech tyrolska płaci więcej tym ekspedientkom, bo nieważne do jakiej tyrolskiej się wchodzi to ekspedientki wyglądają jakby miały zaraz zemdleć z głodu albo wyglądają jak talibskie kobiety. Ile wy tym ludziom płacicie? 1500 netto?

Grincz

1500 netto

Mela
@Tadeusz

Mniej więcej po tyle właśnie wychodzi. W systemie 2 dni pracy i 1 dzień wolny, na umowę zlecenie 100zł netto za 12-13h pracy w ciągu dnia. I tak niezmiennie co najmniej od 3-4 lat.

@Mela

Aż tak trudno dać tym ludziom marne 2000-2500 netto? Jak wchodzę do tyrolskiej to mam oglądać miłą panią ekspedientkę szczęśliwą z życia, a nie przytłoczoną życiem kobietę. Wielki minus dla tyrolskiej.

@Mela

Mam pytanie odnośnie tego systemu pracy. Jeżeli osobie takiej dzień wolny wypada w piątek to ma także sobotę i niedzielę wolną?

Mela
@Tadeusz

Jeśli piątek jest wolny, to sobota jest pracująca, niedziela wolna (choć niektóre sklepy również są otwarte w niedziele) i w kolejnym tygodniu poniedziałek pracujący.

Mela1
@Mela

Uwaga!!! Drogie koleżanki. Jeszcze nie każda wie ale Jezdzi Stary GRZYB z bujną fryzurą ciemnym Passatem na rejestracji NO (stary zabrał dla synka) i udaje ze pracuje.

2000 NETTO ZA PRACĘ!!!!!
@Tadeusz

WYZYSK ,WYZYSK,ZERO MOTYWACJI DO PRACY ZA TAKIE GROSZE!WŁAŚCICIELU TYROLSKIEJ SAM STÓJ ZA LADĄ PO 12 / 13 GODZIN!! KARMA WRACA PAZERNY.....

Zosia
@2000 NETTO ZA PRACĘ!!!!!

Trzeba utrzymać porszaki, dzieciaki, wczasy i imprezki... to kosztuje

klient

Dobry wieczór. Super pieczywo tylko ciężko dostać. Rano nie ma bułek słodkich i brakuje asortymentu. Na logikę, zła organizacja pracy, a szkoda.Tracicie klientów !

fruu

W ogóle wiadomo czy jest szansa na to, żeby pokazały się u nich jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

Wlasciciel
@fruu

Jest, caly czas przyjmujemy chetnych do pracy. Pozdrawiam

Kiaa
@Wlasciciel

Witam. Czy nadal jest taki system pracy ze dwa dni pracy i dzień wolny ?

poziomka

Co mi się w tej firmie nie podoba to to, że został przyjęty do pracy pan który jeździ po sklepach i się czepia tu okruszek tam okruszek, ludzie to jest piekarnia a nie laboratorium. Oczywiście ma być czysto schludnie to się inaczej pracuje. My jesteśmy dla klienta on ma być zadowolony i miło obsłużony to przyjdzie drugi raz.W tym dniu co ma być ten pan człowiek pracuje ze stresem bo pisze nazwiska i człowiek bogu ducha winien, a może kablować do właściciele. Dzięki tej osobie co podjęła decyzję o jednej dostawie dziennie .

lesio
@poziomka

Piekarnia to nie warsztat samochodowy, ma być czysto i sterylnie i tyle.

PROSEKTORIUM
@lesio

to proszę zdejmować buty przed wejściem, jak ma być tak czysto i sterylnie.

@PROSEKTORIUM

Dzięki .... ma Pan rację. pozdrawiam

zdzich
@lesio

Lesio sterylnie to ty masz w głowie. Bo jak niby wyobrażasz sobie sterylność w pomieszczeniu, w którym co i rusz kroi się pieczywo obsypane mąką czy też różnego rodzaju ziarnami ? Czy sprzedawczyni ma za każdym razem uruchomiać odkurzacz, z pietyzmem sprzątać najdrobniejszy okruszek i liczyć na wyrozumiałość oczekujących w kolejce klientów? Weź ty się zastanów, zanim znowu coś napiszesz.

poziomka

Poziomka Pracuję w tej firmie ponad rok jako sprzedawca jest co prawda dosyć ciężko, ale wszędzie pracować trzeba. Zarobki...... nie narzekam i dziwię się, że jak komuś jest tak źle to się nie zwolni, na jego miejsce może ktoś czeka.Takie obrabianie " tyłka" pisanie na forum o kobiecie pracującej tu czy tam jest OBRZYDŁE i nie etyczne .To jest do pani Krystyny z osiedla. Nie znam tej pani co tam pracowała bo nie jestem z Olsztyna ale bardzo jej współczuję.

ag

Odpowiedzialna społecznie forma ??? Nie masz pojęcia o tej firmie i jej "odpowiedzialnym' właścicielu. Miejmy nadzieję, że kiedyś odpowie za to, jak traktuje pracowników.

ag

adam

niewiecie czy mają pracę dla mechanika samochodowego?

MAGDA

PRZYJMUJA ALE NIE IDZ TAM POSZUKAJ SOBIE PRACY JEST TYLI FIRM NA POZIOMIE A TU NAPRAWDE NIE WARTO

BCK

kajzerka

jakie socjale? Pracuje w tej firmie już 4 lata i żadnych socjali nie ma i nigdy nie było !

Wiesz co kto ci naopowiadal bzdur o premiach tam pracujesz jak osiol i za marne pieniadze i zawsze jest zle poszukaj sobie pracy w jakiejs normalnej firmie nie pchaj sie w bagno pracowalem jako kierowca kilka miesiecy porazka totalna

krystyna

Do Kierownictwa Bardzo dziekuje i nie tylko ja za zabraliscie gdzies ta pania starsza udajaca nastolatke toz to poprostu byla masakra Nie mozna bylo nic kupic spokojnie bo caly czas gadala bzdury niesamowite Teraz dopiero znowu zaczelam chodzic do piekarni na Zamenhoffa bo normalnie moge kupic chleb prosze nie dawajcie jej juz na nasze osiedle Z gory dziekuje

krystyna

Julia Pietrucha

Z Tomkiem, Romkiem i rzeżączką jest naparwde nieźle.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.