Opinie o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Voice Contact Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Voice Contact Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

zgadzam sie, niestety, liczy sie ilosc rozmow i czas, a nie koncowy efekt ani jakosc. do tego wynagrodzenie wrecz smieszne, zarabiasz polowe lub jeszcze mniej tego, co proponowali na rozmowie rekrutacyjnej. zero premii, badz takie typu \"złotówka za jedną sprzedaż, POD WARUNKIEM, ze w kazdej godzinie pracy będzie minimum 1 sprzedaz) kpina totalna. JEDYNY PLUS, poznalam tam super fantastycznych ludzi, bardzo mile liderki(usunięte przez administratora). pracowalam na projekcie RAABE i, tak naprawde, za ludzmi tylko tesknie. ogolem, nie polecam, chyba, ze szukacie pracy nie ze wzgledow finansowych

anonim - 2011-10-19 21:43:54 ja od pół roku pracuje w vcc w łodzi, atmosfera super, elastyczny grafik, wsparcie, etreningi, mozna zdobyć doswiadczenie.Wyolbrzymiacie i przesadzacie z tymi opiniami, jak ktos chce pracowac, to bedzie pracowal i ztym wyzyskiem i rotacja to tez przesada.W łodzi jest ok, anie jest to moje pierwsze call center. Macie wypłatę w terminie? Nie ucinają wam godzin pracy za to że serwery się zawieszają tam w Łodzi?

to moze u was w Lodzi ale nie tu

Konsultant Telefoniczny

Dość szybka rekrutacja. Wiele osób do przemiału :)

Dlaczego chcesz pracować? Czy umiesz szybko pisać na komputerze? Czy masz doświadczenie z pracy z trudnym pacjentem? Czy gotowy jesteś na 8 dniowe szkolenie?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Byly Pracownik

Moja opinia jest taka, voice porownalbym do nowoczesnego (usunięte przez administratora),pracownikow traktują jak (usunięte przez administratora) Szczerze pracujac tam mialem gdzies to co co oni do mnie mowia, a nie raz bylem na granicy aby nie wstac i powiedziec pare slow paru osobom. Niektorzy z was wyrazaja pozytywna opinie o tym miejscu pracy? Jak dla mnie ludzie typu liderzy ktorzy wyganiaja cie do domu bo w ciagu godziny masz 0(usunięte przez administratora) . A nastepnego dnia daja cie na odsluch ? Dlaczego? Proste bo na tobie nei zarabiaja, tylko sam na siebie :) (usunięte przez administratora)

znawca

jak mogą być podpisane umowy o pracę?To żart? Przecież firma jest w(usunięte przez administratora)

vcc

cyfra wrocila i umowmy sie obcinaja za wszystko, jaka nie godziny to premie. plusem sa tylko ludzie, ogolenie NIE POLECAM.

duziamuzina

Dajcie spokój liderom. Gdzie oni robotę znajdą, jak nie tam? Przecież wykształceni słabo, z(usunięte przez administratora)

?!

Hehe zejdz na ziemie- nasz Ty wybawco;) teraz to wszystkie CC zamkna i co! Ale fakt telemarketing nie dla Ciebie- zostan bajkopisarzem:D podpiszcie sie jezeli uwazacie tak samo, pozdro

ytdfjhgf

i [usunięte przez moderatora] zgłosiłem dziś sprawę do inspekcji pracy na lindleya. z pocżątku urzędasy się migali, ale nagrania dołączyłem i od razu była inna rozmowa

trelemorele

rsvtuverj - 2011-07-22 22:10:59hej ludziska! weźmy sie skrzyknijmy i chodźmy do prawnika. zrobimy ściepę i będzie nas stać. zrobimy porzadek z tym gównem. przecież to do wygrania. po pierwsze powinny być umowy o pracę, po drugie to co oni robią(usunięte przez administratora) damy radę. do stracenia nic nie mamy. zgłaszajcie się na adres (usunięte przez administratora) .ahhahahahahahahhahahahahhahaha

rsvtuverj

hej ludziska! weźmy sie skrzyknijmy i chodźmy do prawnika. zrobimy ściepę i będzie nas stać. zrobimy porzadek z tym gównem. przecież to do wygrania. po pierwsze powinny być umowy o pracę, po drugie to co oni robią, to mobbing. damy radę. do stracenia nic nie mamy. zgłaszajcie się(usunięte przez administratora)

Animka

Ach jeszcze zapomniałam dodać, ze oszukano mnie w umowie i próbowali zrobić w jajo... Gdy dostałam umowę( umowę zlecenie) przed jej podpisaniem spytałam, czy będziemy ubezpieczeni ( niektóre firmy ubezpieczają pracowników na zlecenie) Dostałam odpowiedź, ze tak. Okazało się, ze jednak nie... Jak byłam chora, poszłam do lekarza aby dał mi zwolnienie L4, zawiozłam wiec do pracy ledwo przytomna. A babka z księgowości spytała, dlaczego jej to daje i po co. I powiedziała, zę przecież nie jestem ubezpieczona więc powinnam iść do lekarza znowu, aby anulował L4 i dał mi zwykłe zaświadczenie lekarskie.... Miałam 38 stopni, ledwo mówiłam, bo mnie praca jeszcze doprawiła z gardłem... Było to chamskie, bo w ciągu paru dni kazali mi dostarczyć to zwolnienie... w [usunięte przez moderatora] mieli moje samopoczucie... Potem, gdy rezygnowałam z pracy spytałam ich o Wypowiedzenie i co mam napisać. A oni, że nie muszę, ze mogę sobie pójść i już nie przychodzić...Na co ja zrobiłam wielkie gały. Jak to... podpisali ze mną umowę, gdzie było napisane o konsekwencjach różnych z powodu nie przychodzenia do pracy itp i oni od tak sobie mi pozwalają odejść??? o nie nie... napisałam wypowiedzenie i kazałam im podpisać i wstawić pieczątkę, aby nie było tak, ze ja odejdę, za kilka dni dostanę telefon z pretensją dlaczego nie ma mnie w pracy i ze muszę karę zapłacić... I jakbym wykrakała ten telefon tylko bez groźb płacenia kary. Ale po 3 tygodniach zadzwonili do mnie i proszą o podanie dyspozycyjności na następny tydzień... Gdy powiedziałam, ze od 3 tygodni już tam nie pracuję to wielce zdziwieni... Burdel maja na kółkach tam i tyle...

monis

zgadzam się w 100 % z Tobą. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich przeżyć jakie miałam z tą pożal się Boże firmą. Szczerze ODRADZAM i OSTRZEGAM!!!!!

asdf

Jeśli kontrola niczego nie wykaże, to będzie znaczyć, że wszystko działa wyśmienicie, a przeciez tylko o to chodzi:) O ile dojdzie do kontroli. Z doświadczenia wiem, że jeśli urzędnik nie musi czegoś robić, to na pewno tego nie zrobi.

asdf - 2011-06-24 10:50:33 Masz rację, tylko jest jeden problem. Nikomu się nie chce (usunięte przez administratora) ruszyć. Nie chodzi o to. Chodzi o to że Konsultanci pracujący w VCC nie są głupi. Nikt nie chce być świadkiem w sądzie potem. Ale z doświadczenia wiem że inspektorzy PIP-u lubią czytać komentarze na forach na temat firm i warunków pracy. Także prędzej czy później z urzędu dokonają kontroli, która i tak nic nie wykaże bo kontrole zawsze są zapowiedziane.

asdf

prawnik

Wiecie co... 1 kwestia to nieprawidłowa umowa do wykonywanych obowiązków - umowa zlecenia lub o dzieło przy stosunku pracy - czyli Państwowa Inspekcja Pracy bardzo chętnie się zainteresuje. Druga kwestia to [usunięte przez moderatora]. Jak najbardziej są tego przejawy i można podać firmę do sądu, stosując pozew zbiorowy. Są prawnicy, którzy podejmą się tego i w momencie wygrania wypłacane jest honorarium, bo jak ktoś już wspomniał, dowody, nagrania są, więc sprawa będzie łatwa. Tylko musicie się zebrać i coś z tym zrobić !!!

margaret - 2011-05-23 22:12:19 Ja pracowałam w tej firmie prawie rok, naprawde polecam jeżeli ktoś nie wisi na skrypcie i nie przekracza przerw to wszystko zgadza sie przy wypłacie, no ale jeżeli miałes/łas przerwy po 15 minut co 1h i czas rozmówny 20minut no to sory ale nikt nie bedzie ci wpłacił tak samo jak osobie która ma czas rozmówny ok 35minut i przerwy 10minut co 1.5h.Zastanów się co piszesz człowiczku.Jestem pewna ze nie mozesz z czystym sumieniem powiedziec ze miałes/łas wszystko oki i obcieli ci godziny. wiec bądz fer wobec samego siebie i miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie a nie do VCC:) Polecam tą firmę.. :) Kadra rownież spoko. Liderzy dzięki za współprace jesteście najlepsi.. :*:* Dla wtajemniczonych: Margaret ;) Przy umowie o dzieło nie ma mowy o czasie pracy, przerwach, itp. Skandalem jest pokrzykiwanie na konsultantów, którzy wrócili z przerwy nie po 10, a po 11 minutach. Buractwem jest mówienie do konsultanta, żeby kupił sobie pampersa, jeżeli przerwa jest dla niego za krótka. Wymaganie przychodzenia na kwadrans przed zadeklarowanym w grafiku czasem po to, aby odbyć durne spotkanie z tzw. kierownikiem to [usunięte przez moderatora], poniewaz nikt za ten czas nie płaci. Wystarczy to nagłośnić. Wtedy część klientów firmy przynajmniej zastanowi się, czy warto korzystać dalej z usług VCC, skoro bedzie to szkodliwe ze względów wizerunkowych. To firma klienta będzie kojarzona z tym syfem. Przecietny człowiek nie zrozumie, że to podwykonawca jest winien. W świat pójdzie przekaz "w firmie X traktują ludzi, jak bydło", zamiast "podwykonawca firmy X traktuje ludzi, jak bydło". W Polsce jest wiele firm z tej branży, co VCC. Finansowo mogą być dla klientów równie atrakcyjne, ale nie będą psuć opinii o kliencie. Jestem pewien, że klienci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak w VCC traktuje się konsultantów. Oczywiście nie mam na myśli wszystkich projektów. Można również wywalić kilka osób, które sposobem traktowania konsultantów doprowadzą do tego, że sprawa zostanie nagłośniona i zaszkodzi klientowi. Właściwie to jest najlepszy sposób uzdrowienia sytuacji. Stosunki między VCC a klientem pozostają bez zmian, unika się zamieszania, a jednocześnie likwiduje ryzyko zaszkodzenia firmie klienta. Pewni ludzie po prostu nie dorośli do pełnionych funkcji.

margaret

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 10 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Contact Center Sp. z o.o.