Opinie o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Voice Contact Center Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Voice Contact Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Contact Center Sp. z o.o. w Warszawa

Dział HR

Wszelkie niejasności związane z wypłatą wynagrodzeń prosimy zgłaszać na adres: (usunięte przez administratora)

expracownik

Pracowałem tam rok. z lekkim hakiem... i to nie tylko jako konsultant. Nikomu nie polecam tej pracy. szczególnie na wyższych stanowiskach w strukturze firmy. konsultanci to mają lajcik przy tym co ma lider. ciagle sluchanie jaki to ktos nie jest do kitu, obcinanie mu godzin za zle wykonana prace. oczywiscie ilosc obowiazkow wzgledem formy zatrusnienia tez daje wiele do zyczenia. jesli idziesz tam do pracy, to zastanow sie nad tym. nie licza sie z czlowiekiem tylko z wynikiem jaki tam robisz.

HR

(usunięte przez administratora).Witam, Wszelkie niejasności związane z wypłatą wynagrodzeń prosimy zgłaszać na adres: wynagrodzenia@voicecc.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR

ktoś

Witam !!!! Zdecydowanie odradzam pracy w tym miejscu. (usunięte przez administratora)

Konsultant Telefoniczny

Dość szybka rekrutacja. Wiele osób do przemiału :)

Dlaczego chcesz pracować? Czy umiesz szybko pisać na komputerze? Czy masz doświadczenie z pracy z trudnym pacjentem? Czy gotowy jesteś na 8 dniowe szkolenie?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Byly pracowanica

Masakra!! Nie polecam!!!!!!!!! przepracowalam, czas stracony, zgadzam sie z przedmówcami, nie ma tu człowieka profesjonalnego, zero ogranięcia- złowa jak wiatr, zarobki i "system motywacyjny" tragedia, zdecydowanie nie polecam!!

V3

Pierdu, pierdu. Kto chce pracować to pracować będzie. Nie wiem jak w Warszawie, ale w Łodzi klimat jest ok. Liderzy drą się i uważają za mądrzejszych - bo tacy są i taka ich praca. Wam płacą za sprzedaż a im za motywowanie was i szkolenia. A liderami nie zostali od tak - bynajmniej nie w Łodzi. W innych firmach lepsza kasa - to wolna droga. Gdzie indziej umowa o pracę ? OK proszę idźcie....nikt was nie trzyma. Jeśli chodzi kasę to mi nigdy się nie zdarzyło że miałem mniej....trzeba tylko tego pilnować. Jeśli ktoś wychodzi z założenia że czy się stoi czy się leży .....to sory....powodzenia w szukaniu pracy. W Łodzi dba się o konsultanta, mniej, lepiej ale się dba bo w nim siła. Nie słyszałem aby u nas ktoś wołał na kogoś(usunięte przez administratora). Jasne że są ludzie co się nie nadają do tej pracy - bo jeśli ktoś czytać nie umie i duka do słuchawki to wybaczcie ale to nie praca dla niego. Tyle...pozdro dla VCC Łódź. Warszawa trzymajcie się ciepło :)

schafranowa

Luuuudzie! Nie robcie z VCC (usunięte przez administratora)! Praca jest jaka jest - malo ambitna, ale bezstresowa! Liderzy czasem krzykna bo za to im placa, zrobia coaching bo za to tez im placa i to ich obowiazek, a twoj to aktywacje czy sprzedaze ( w zaleznosci od projektu)! Smiej sie im w twarz i ciesz sie ze placa ci za siedzenie na tylko bo niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy na skrypcie dlugo nie wisial albo na nim nie wychodzil na przerwe. Liderzy to naprawde w porzadku ludzia, nawet na netii mimo iz sama bylam do nich uprzedzona zdanie zmienilam - atmosfera fajna nie zawsze ale fajna! Polecam!!! Ludzie sa fantastyczni, ale zauwazylam ze do tej pracy przyjmuja wszystkich bez wyjatku. Dostaje kase za siedzenie, kilka rozmow na godzine, jakies aktywacje, czasem postanowienie poprawy i moge wyjsc z pracy kiedy zechce, gdy juz mam dosc. Na sile nie zatrzymuja. Odpracujesz. Albo i nie. Tylko stawka godzinowa jest co najmniej smieszna! Buhahahahah!!! Na szczescie ja przyszlam tam z innego callcenter i stawka godzinowa zostala mi stara, wiec zmienilam tylko projekt i miejsce pracy, ale za taka stawke jak oferuje voice w zyiu bym sie nie zatrudnila! Czy to okolo 10zl/brutto. Aaaaa, o prowizjach nie ma co marzyc! Juz dawno zapomnialam co to jest. Wyrabiam tylko godzinowki. Jak prowizji miesiecznej bedzie dycha czy dwie to ok, ale parcia na to nie mam i miec nie bede. Bez sensu. Ale sa konkursy...wina, piwka i inne bzdety nikomu nie potrzebne dowygranbia, a wiadomo...przy konkursach sa spotkania, a jak sa spotkania to sie nie dzwoni... Zapraszam jako do pierwszej pracy.Atmosfera, ludzie, wszystko ok. tylko ta ich stawka smie (usunięte przez administratora) warta! Na szczescie nie wszystkich to dotyczy.

Witam ja pracowałem w Voice w Łodzi. Odradzam!!!!! Nie warto pójść nawet na rozmowę rekrutacyjną. Zupełnie nie liczy się dla nich pracownik. Nie informują o niczym. Nie mieszkam na stałe w Łodzi, więc na święta Bożego Narodzenia pojechałem do domu. Kazali mi przyjechać do pracy od razu we wtorek po świętach. Przyjechałem i okazało się, że do końca roku nie ma dla mnie pracy. Nikt mnie o tym nie poinformował, wszyscy liderzy, koordynatorzy itd się dziwili, że mnie nikt nie uprzedził. Zapłaciłem ponad 20 zł za wycieczkę do Łodzi i wróciłem do domu. Nie wierzcie w żadne premie. Zrobią wszystko, żebyście nie dostali. Jak to mówią \"ktoś mógł po prostu nie przyjąć paczki\" a przecież udało się sprzedać. Nawet dziewczynie, która robiła fenomenalne sprzedaże nie chcieli wypłacać premii. Musiała za każdym razem o nie walczyć. Raz widziałem wywieszoną kartkę z informacją kto ile powinien dostać premii. Ja też tam byłem ale pieniędzy nigdy nie widziałem na oczy. Walczyłem o nie z dobre 3 miesiące. Zbywali mnie za każdym razem. Latałem od osoby, która zajmuje się wydawaniem ra (usunięte przez administratora) nków do liderów i koordynatorów. Traktują ludzi jak(usunięte przez administratora). Dzwoniłem, pisałem sms, emaile, przyjeżdżałem osobiście i NIC!!!!!! Nawet po zadzwonieniu do Warszawy nie dostałem zaległych pieniędzy chociaż obiecywali mi że rozwiążą tą sprawę. (usunięte przez administratora) Jednej dziewczynie (o której wiem) nie zapłacili 300 zł. Nie miała już siły walczyć o pieniądze, więc dała sobie spokój. Nie ma też możliwości że podniosą Wam stawkę po pół roku. Znam wiele przypadków gdzie ludzie no dostawali podwyżek.Podsumowując stanowczo odradzam. (usunięte przez administratora). No i stawka 6 coś za godzinę niech sobie w sadzą w ..... buty. Dziękuje za taką atmosferę pracę. \"Kochani gdzie są wasze sprzedaże? co się z wami dzieje?\". Śmieszą mnie ci ludzie. Pozdrawiam

ŁDZ

a Ty z pewnością w pełni realizujesz tam swoje ambicje? Poprzednik dobrze to opisał, jest to opinie nie tylko jego ale dziesiątek osób zarówno z Warszawy jak i z Łodzi.

anomin

Dobrze, że zrezygnowałeś bo widać, że ta praca napewno przerastała twoje możliwości - czas dorosnąc.

Moge jeszcze zrezygnowac z pracy tam jesli bylem tylko na spotkaniu i nie pojawie sie na szkoleniu?

Mściciel - 2012-04-01 22:23:41 Sprawdźcie wasze PIT-y. Zdarza się, że wystawiają je błędnie. (usunięte przez administratora)Po przeczytaniu tej wypowiedzi sprawdziłem i potwierdzam są błędy :). Nie wiem jak to jest ile teraz US mandatu może wlepić firmie za takie coś 5 tyś. zł ? pomnożone przez liczbę zatrudnionych?. Mam nadzieję że kłopotów z tego powodu nie będę miał? już się rozliczyłem w US.

Mściciel

Sprawdźcie wasze PIT-y. Zdarza się, że wystawiają je błędnie. Gdy odkryjecie błąd, lećcie z ryjkami do UKS.

zlyon123

pracuje zaledwie 3 tygodnie w voice w łodzi... pierwsze dni super ! ale później presja,strach że w danym dniu nie zrobisz aktywacji,liderzy się lansują a tak na prawdę są zwyklymi szarymi ludzikami. Mają gdzieś Twoje zdanie , liczą sie tylko aktywacje.

A noosh się uda

aktualnie pracujący - 2012-03-06 18:29:44 ja pracuje długo i nie zamierzam zmieniać. Skoro się nie podoba to szukajcie innej lepszej, powodzenia! Jeżeli znajdzicie bezstresową za 10 netto to dajcie znać/ tam pewnie za siedzenie płacą ;) hehe Pozdrowienie dla wszystkich nie podzielających w/w opinii czyli aktywnych pracowników VCC :DMogę tobie wymienić co najmniej trzy firmy w Warszawie. Call center gdzie płacą 10 zł netto i więcej i praca nie robi z ludzi "wsi" pracującej za 7,50/h robiącej rzeczy niemożliwe. Wymienić? Internetica ; Citibank ; Netia ; PCM ; Contact Center ; Deutsche Bank ; Generali . W niektórych firmach nawet umowa o pracę.

aktualnie pracujący

anonym

Kolejny dowód tym razem mam na(usunięte przez administratora) Firma zapomniała że zatrudnia głównie studentów, studentów także Prawa Cywilnego.

z Łodzi

Co za ściema!!! Widać że nie pisał tego konsultant. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat VVC. Stawka jest tak niska że śmiać się chce, nawet sprzątaczki zarabiają więcej. Ta cała prowizja to ściema, bo ciężko wyrobić normę aby dostać prowizję- zalezy to od bazy któa bywa różna. Nieraz jest tak że nie da się NIC sprzedaż i lipa! Odliczają ci ten dzień od wypłaty! Przecież to jest chore! Do tego ta cała pożal się boże premia jest często niewypłacana bo się okazuje, że źle policzyli albo wymyślają inny głupi powód żeby nie wypłacić. Mało tego- zapytasz się o COKOLWIEK(usunięte przez administratora)\" każdy odsyła do kogoś innego. A jeśli masz pytanie o kase lub wysokość prowizji to bądź pewien że odpowiedzi nie dostaniesz. Wypłata nie ejst wypłącana na czas. Zwodzą kilka dni. haha! Cyrk na kółkach! Zero motywacji do pracy, po prostu zero! (usunięte przez administratora). Byle robili i(usunięte przez administratora)i jak im coś nie pasuje. Dla mnie to jedno wielkie s(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu, nawet desperatom, ani nawet wrogom. Ludzie, nie dajcie sie tak traktować, każdy z nas zasługuje na szacunek tym bardziej, że zarabiamy na nich grubą, milionową kasę a sami dostajemy żałosne grosze, a \\\\\\\"góra\\\\\\\" wypoczywa sobie na Bora Bora podczas gdy my tyramy na nich w(usunięte przez administratora)

Z okazji nadchodzącego nowego roku .(usunięte przez administratora). Oraz życzę z całego serca aby wszyscy KONSULTANCI z voice-a znaleźli lepszą, uczciwą lepiej płatną pracę (min. 10zł netto/h). :)

xxx

Pracuje od 2 miesięcy :)). Kasa nie jest najwyższa to fakt, system premiowy no taki sobie jeszcze mi sie nie udało żadnej premi wyrobić... Ludzie są bardzo OK... Nieraz mam 15 minut przerwy a mozna mieć 10 wtedy jak ktokolwiek w ogóle podejdzie i zauważy to sie usmiechnie i mówi no to teraz masz mieć 5 aktywacji na ta godzine ( oczywiście to żart). nie ciągne do premi pracuje normalnie wykonuje swoje obowiązki zbijam obiekcje, czasem się uda, czasem nie, czasem mam 4 aktywcje na godzine, czasem przez 2 godziny nie mam nic... jeszcze nikt mnie do domu nie posłał... Polecam praca jest na luzie zero stresu psychicznego... miłe i schludne miejsce pracy, młodzi i śmieszni liderzy. Pomimo iż studiuje dwa kierunki zawsze jest czas na prace i nikt mi nie mówi kiedy mam a kiedy nie mam przyjść do pracy. POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Contact Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Contact Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 10 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Contact Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Voice Contact Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Contact Center Sp. z o.o.