DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

mały

Słyszałem ze dks zaczyna się sypać uciekają najstarsi i najlepsi pracownicy to samo za siebie mówi

banany

Ja również pracuje w tej firmie dlugo. Jak to wszystko czytam to wniosek jest jeden. Pisza Ci którym w tej firmie nie wyszło lub z którymi firma postanowiła się rozstac. Pracujący w dks dobrze wiedzą ze ilosc wpisów w tym miejscu jest zadna do ilosci wszystkich ludzi pracujących dla dks. Ja robię swoje i zarabiam, kase mam na czas i to najważniejsze. Wypisujacym różne opinie na temat dks życzę znalezienia pomyslu na siebie i sukcesów.

mały

Czy warto? Podstawa na niskim poziomie, a premia zależy od widzi mi się Pana w małym garniturku. Ostrzegam przed tą firmą, chyba że lubisz pracować za śmieszne pieniądze w dużym stresie(usunięte przez administratora)

@mały

Witam, pracuje juz parę lat i jestem bardzo zadowolony,zarabiam dobrze i zyczę wszystkim tak wyrozumiałego zarządu.

Bąbel

Ta firma (oddział Warszawa) to prawdziwa totalna porażka. Permanentne bezkrólewie dyrektor nie ma pojęcia co znaczy dobry menadżer i zarządzanie takim oddziałem ludzie tak naprawdę starają się sami ogarnąć sprawy ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Kto ma głowę na karku ukręca z tej firmy najszybciej jak się da. W ciągu ostatnich 3 miesięcy 4 osoby "zmieniły pracę" w oddziale który liczy 10 osób to chyba mówi samo za siebie. Odział żyje od wizytacji do wizytacji dyrekcji z Gdańska. Każą zostawać po 12-14h w pracy i "malować trawę na zielono" bo "prezes przyjeżdża" ale oczywiście gratyfikacji nadgodzin nie ma - (do odbioru nie wiadomo kiedy i czy w ogóle). Na temat zarobków się nie wypowiadam bo krążą legendy że ktoś tam podobno zarabia jakieś pieniądze - nie wiem nie widziałem i nie znam takiej osoby. Mimo ustaleń z Dyrektorem premii nie dostałem nigdy! Szkoda czasu - naprawdę dno i wodorosty. ps. Wiem że tu często zaglądacie więc pozdrawiam chłopaków z oddziału Warszawa ;)

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

pracownik z południa

praca w miarę spoko (usunięte przez administratora) trzeba robić swoje jak wszędzie. Robisz to zarobisz, a jak lecisz w kulki to jesz suche bułki.

handlowiec

Jesteś cwaniakiem.to zyjesz,jesteś ślimakiem to małe premie,głośno mówię ,żeby kierownictwo wszystko słyszało,oni to lubią

koko

witam, nadal jestem pracownikiem tej firmy, zarabiam bardzo dobrze ,oczywiscie wykonuję swoja pracę rzetelnie , natomiast wdarło się do tej firmy paru oszustów ktorzy chcieli dostawac wynagrodzenie za lenistwo, koko

Lolwut

Z warunków socjalnych to chyba toaletę zapewniają :)

Kudłaty

Heja. Widzę, że powstał esej o tej firmie. Po nicku pewnie co niektórzy wiedzą ?;-) Powiem tak: fakt, ostatnio nie za dobrze sie dzieje w Waszej firmie, kryzys może jest ale nie każdy traktuje go obiektywnie-za bardzo co niektórzy to wykorzystują. Kilometrówka płatna była , jest i będzie-jak w każdej firmie, przydupasy były, są i będą-jak w każdej firmie, a wyleciałem po części na własne "żądanie"...? Takie są fakty. Zawsze miałem spox in touch z serwisem i było cool. Pozdrawiam Was chłopaki ;-)). Co mają teraz?, nie wypowiem się bo mnie nie ma... Tylko mnie nie linczować za (usunięte przez administratora) true ;-) Pozdro for all.

gres

urlop wypoczynkowy za dobre wyniki? tzn. że jak nie sa dobre to nie masz prawa do urlopu wypoczynkowego??? dobreeee...

koko

Witam jestem pracownikiem tej firmy parę lat i jestem bardzo zadowolony podam parę przykladów 1 pensja podstawowa na czas, premia minimalnie czasem spozniona ale zawsze wypłacana 3 ZUS zawsze zapłacony 4 warunki socjalne zapewnione , 5nowe biuro idealne warunki pracy 6samochody sluzbowe po godz pracy i w weekendy płatne km ale tak jest we wszystkich firmach 7 szkolenia darmowe 8 Urlopy wypoczynkowe za dobre wyniki i czego tu jeszcze wymagac. Szefostwo super

Off

(usunięte przez administratora) zyjne ze swoimi plusami jak i minusami(a gdzie teraz w handlu go niema ?) -co do zwolnień to może ostatnio rzeczywiście trochę ich nienaturalnie dużo przez co atmosfera zrobiła się nie zaciekawia -plotki jak plotki są w każdej firmie -płatność za kilometry w czasie prywatnym oczywiście jest ale przecież nikomu nie każą zabierać samochodu do domu Nie piszę że jest to najwspanialsza firma na świecie ale na pewno nie jest też aż tak zła jak tu niektórzy piszą Oczywiście powyższe zdania są moją opinią jako pracownika i nie wszyscy muszą się z nią zgadzać

mysle ze warto

teraz ustawiają przetargi, bo tylko sprzedaż sie liczy nic więcej. maja w (usunięte przez administratora) ludzi.

Andi

Ale bzdury...!!!

Roso

Ciekawi mnie, jak DKS utrzyma swój pałac, twierdzę przy dzisiejszym kryzysie? Na bank obniżka pensji dla pracowników, zwolnienia, a i na klientach też się odbije, wszyscy wiedzą w jaki sposób?

bernard
@Roso

Tak się własnie dzieje....teraz

młoda

zapomniałam dodać, że interesuję się innymi, plotkuje i jak wspomniałam często jego plotki są wyssane z palca. To sam niech weźmie się za robotę, bo jeździ i załatwia swoje prywatne sprawy w godzinach pracy i wiecznie do sklepu jeździ. Jakoś tym nikomu się nie chwali a swoją paplaniną psuje opinie innym.

młoda

generalnie nie polecam tej Firmy ponieważ atmosfera jest fatalna. dodatkowo plotki, plotki i ploteczki. szczególnie uważać na handlowca który bardzo głośno mówi. Plotkuje gdzie się da i jak się da, szkoda ze w jego plotkach nie ma krzty prawdy. To co dowiedziałam się od niego to książkę można pisać a prawdy w tym nie było ani trochę. Szpera wszędzie, nie usłyszy do końca i gada co mu ślina na język przyniesie, przez co dziwne relacje tworzą się z innymi pracownikami. Niech się weźmie za swoją prace a nie za obrabianie tyłka innym. !!!!!!!!!!!!!!!!

....hhmmmm, wy wiecie...

Porażka, szkoda mówić (usunięte przez administratora) Nieliczni są tam ok, ale oni nie zaliczją się do grup zarządzających, a więc nie powojują sobie. Nie polecamy...

anonim - 2010-07-14 21:10:47 Zdecydowanie odradzam chyba , że wierzysz w bajki w sumie poi kilkunastu miesiącach mogę otwarcie powiedziać tak: ludzie ok, maszyny ok, bo i tak to zazwyczaj ludzie sami wybierają a potem narzekają, sprzedaż jest duża, Auta służbowe takie sobie, zależy jak komu idzie takie auto dostanie, natomiast fatalne zarobki. generalnie to firma z dużymi perspektywami ale potrzebuje jeszcze dużo czasu. szczerze to polecam na 2-do 3 lat bez większych planów na teraz.

Zdecydowanie odradzam chyba , że wierzysz w bajki

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.