Opinie o Overmarket.Pl (Magneti Marelli Aftermarket Sp. Z O. O.) w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

bak

koledzy a ile trzeba pracować przez adecco żeby przejść pod firmę tak szczerze bez owijania w bawełnę.,.

Jędrek
@bak

3 lata , a potem noga - doopa - brama

pracownikMM

Jeśli jesteś pracownikiem produkcyjnym to masz stawkę godzinową taką jak wszyscy pracownicy na tym stanowisku i nie ma tu mowy o jakiś negocjacjach. na dzień wychodzi około 110zł do ręki. a to ile sobót i niedziel pójdziesz to już inna sprawa. sobota 100% a niedziela 150%. aa no tak zapomniałem, dostajesz i jakieś 200zł więcej jeśli jesteś wieloletnim pracownikiem, ale to inny temat.

janeczek
@pracownikMM

110 na rękę? Rozumie, że nie dotyczy to hali 3d. Z Twojego wpisu wynika, że przeciętny zarobek bez nadgodzin to 2310PLN. Żeby tyle zarobić to musisz mieć grupę wyżej albo 12 - 13 lat pracy w MM i wynikający z tego dodatek. Nie obraź się ale jeżeli pracujesz na 3d to naucz się liczyć albo zainwestuj w kalkulator

pracownikMM

O czym Ty piszesz "zers". Jaka negocjacja? Nie ma tutaj czegoś takiego. Za 160godzin dostajesz ok. 2350zł do ręki, jeśli idziesz jedną sobotę to około 160-180zł więcej, niedziela ok.250zł. Owszem, da się zarobić 3000zł, ale to musiałbyś pracować i w tygodniu i w weekendy. 3 soboty i jedna niedziela to masz ok. 3100zł (mowię na swoim przykładzie) Pozdro.

Magneciarz

3000tyś zarobisz po 30 latach. A teraz możesz zarobić jak będziesz orał 6 dni w tygodniu, o ile OPZZ nie przeforsuje "elastycznego czasu pracy" Bez sobót zarobisz maximum 2000tyś z trudem

niezdecydowany

Witam! Obecnie mam pracę obok miejsca zamieszkania średnia z 12msc. 2400zł bez weekendów W weekendy niestety nie robią u nas. Czy opłaca mnie się zmieniać pracę na M.M.? Słyszałem ze w M.M. zarabiają ponad 3000zł A wy tu coś piszecie o 2300zł?

abcd
@niezdecydowany

W Twoim przypadku nie opłaca się zmieniać pracy. Zarobki podobne a weekendy wolne, same plusy.

Magazynier

A co chcesz przyjsc posiedziec sobie? Haha praca lekka koles daruj sobie ta prace jak chcesx (usunięte przez administratora) plaszczyc. I moze jeszcze chcesz odrazu zeby Ci placili za nic buhaha

AQA111
@Magazynier

DYREKCJA RATUJE SIE UKRAINCAMI..A WIADOMO ONI PRZYJMA KAZDE WEARUNKI.

Gościu

Witam, mam pytanie. Pracuję w innej firmie na terenie strefy fiata w Bielsku. Czy mam szanse na bezproblemowe przejście do MM? słyszałem od innych pracowników, że jeżeli pracuję już w jakieś firmie to w MM mnie nie przyjmą. Jak to jest w rzeczywistości?

jojo

jak wygląda praca na magazynie? Jest ciężka czy w miarę lekka? magazynierzy zarabiają więcej niż ludzi na produkcji, mają jakiś dodatek?

abcd

W firmie produkcyjnej nie ma czegoś takiego jak prowizje. Ogarnij się.

yoka

sprujcie w galwano to wtedy docenicie naprawde czym była dla was magneti marelli.

RaMiRez

W Sosnowieckim MM krótko cieszyliśmy się podwyżką 200zł , teraz mamy SOBOTY DO WYBRANIA i tak oto zamiast podwyżki płac mamy OBNIŻKĘ O PONAD 200 - 400 zł miesięcznie. Do kolegów z Bielskiego MM - NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA PLEWY

xxx

no i znowu przez pana Mlynarczyka jestesmy stratni o jeden miesiac z podwyzka i kto tu Panie mlynarczyk mydli oczy trzeba bylo podpisac te porozumienie a nie trzymac sie tedo elastycznego czasu pracy dobrze ze jest choc 1 normalny zwiazek ktory nie trzyma sie dyrekcjii pozdrawiam

Zbynio92

Witam. Jak wygląda sprawa z pracownikami przez Adeco? Jak płacone i w jakim systemie jest praca?

Juhas znany

Towarzysze z OPZZ!! jaki macie interes tak bałamucić młodzież??? Dlaczego chcecie aby w Bielsku tak płacono za soboty jak w Sosnowcu???( czyli za darmo)CIEMNOTA

AQA111
@Juhas znany

MULARCZYK!!NIE POWIEM BÓJ SIE BOGA!!!BÓJ SIE PRACOWNIKOW CO CIE NA TOCZKACH WYWIEZA!!!

Foreman

Gdyby OPZZ został pozbawiony wazeliny to wyniki negocjacji płacowych byłyby zncznie lepsze. W Sosnowieckim MM podpisano porozumienie płacowe godząc się na wydłużony okres rozliczeniowy i dzisiaj rezultat jest taki że za soboty zamiast KASY pracownicy MUSZĄ BRAĆ WOLNE tym sposobem zyskali 200 zł a stracili 400 (miesięcznie) Dobrze że w Bielskim MM takiego porozumienia nie podpisano. ZAŁOGA MOŻE TO ZAWDZIĘCZAĆ Pani W.S PRZEWODNICZĄCEJ SOLIDARNOŚCI.

Leon

zgadzało by sie

Leon

Podstawowe zarobki na poziomie 2200zł.mozliwosc pracy w soboty a nawet w niedziele.soboty platne 100% niedziele 150%.dla chetnego do pracy nie widze problemu zeby zarobic. dla narzekaczy problem jest zawsze i wszędzie.majstry jak to majstry jedni lepsi drudzy gorsi jak wszedzie. atmosfera ok. wspołpraca przez adecco na wysokim poziomie . po roku czasu jesli sie spiszesz i cie zauwaza przejscicie bezposrednio przez firme. mysle ze jak na bielsko jest ok. tym co nie pasuje zapraszam do prospelplast za 1600 zł. pozdro

xxx
@Leon

ciekawe na jakim stanowisku sa e zarobki bo chyba nie na produkcji no chyba ze jest 23 dni roboczych pozdro

STASEK
@xxx

Dzięki ZZ Metalowcy wkrótce za przepracowane soboty będzie obowiązywał dzień wolny np. środa itp. dodatki za godziny nadliczbowe nie będą wypłacane tak jak w Sosnowieckim Magneti M. TYM prostym SPOSOBEM ZAMIAST ZYSKAĆ 200 zł. robol straci wiele więcej. Dlatego lepsza podwyżka 120 zł bez żadnych wydłużonych okresów rozliczeniowych niż rzekome 200zł

Baca znany
@xxx

Jak derekcyja daje dwiesta a zabiyro śtyrysta to chyba kce nos wydutkać.

zarobki podstawowe to okolo 2200 zł, atmosfera dobra. praca w zaleznosci od stanowiska, oglnie polecam pracowalem 4 lata niestety teraz holandia ze wzgledó rodzinnych

pracownik tygodnia

Małpia robota dla osób bez doświadczenia, w dodatku za grosze tylko po to by utrzymać darmozjadów i związkowców. Jeśli nie masz mózgu na pewno się tam odnajdziesz.

pracownik tygodnia
@pracownik tygodnia

Chciałby jeszcze dodać że współpraca z Adecco jest na bardzo wysokim poziomie. Mogę śmiało polecić.

lok

bla bla to ile nowy na poczatek zarobi jakos nikt nie pisze bo co nie chcecie zeby nowi sie przyjmowali bo co wtedy was docenia...a po drugie jak wam tak zle trzeba sie zwolnic i zrobic miejsca tym co chca tam pracowac..lesery

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 214 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.