Opinie o Overmarket.Pl (Magneti Marelli Aftermarket Sp. Z O. O.) w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

nowy95

Cześć. W adecco zaproponowali mi pracę na spawalni. A potem juz bez agencji za pol roku czyli umowa normalna. Zarobki ok, bo mam blisko to nie licze dojazdow. Ale chce się dowiedziec jak wygląda praca i jak atmosfera. Widzę że opinie różne, ale jak wszedzie. Brat ze 3 lata temu tam pracował i był zadowolonych ale się musial przeprowadzić. Wiec jak jest na tej spawalni, czy to bardzo brudna praca, męcząca? Podobno są normy, ale praktycznie każdy to zrobi jak chwile porobi i się nauczy. Czy jak wolny dzień potrzeba wziąć to bez problemu? Nadgodziny są? Obowiązkowe czy jak ktoś chce?

mirek r.
@nowy95

jest super, zapraszamy

nowy95
@mirek r.

a konkretnie o to co pytam dowiem się? z góry dzięki

ZadowolonyInaczej
@nowy95

Zapraszamy.Ostatnio jest niedobór pracowników więc na bank się dostaniesz. Zobaczysz jak to jest pracować na lini 500 :)

Takaona

Witam. Jestem zainteresowana pracą w MM. Proszę napiszcie mi jak tam są tarktowane kobiety? Słyszałam że starsznie dyskryminują kobiety,że brygadziści nie chcą u siebie na lini żadnych "bab".

broda_cz
@Takaona

nie cackaja sie :/

gość
@Takaona

Zgadza się.

On

Omijajcie ten zakład z daleka!! Mobbing na każdym kroku. Zero szacunku!

Spawacz

Ogólnie spoko jeśli masz (usunięte przez administratora) to sie utrzymiesz w firmie jeśli sie starasz to cie zwolnia. Podwyżek brak a roboty dokładają bo pan P.B chce sie wykazac i robi karier na czyichś plecach jesli masz cos innego na oku to sie tu nie pakuj

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
o.n.a.

Witajcie. Szukam pracy w kontroli jakości (mam doświadczenie). Przyjmują u Was dziewczyny?

asdF

Pracowałem tam rok czasu i powiem pamiętam jak dziś słowa p. Brody jak się przyjmowaliśmy: pytał kto polecił nam taki ch**wy zakład i że wita nas w piekle. W sumie nie było tak źle chociaż niektórzy ludzie byli naprawd (usunięte przez administratora) cy nie dośc że naćpani gonili to sami dźwigali sobie normy tak np robiąc z gościem na montażu jest awaria to idiota tego nie wpiszę bo może to odrobimy hehe w końcu mnie który (usunięte przez administratora) e mi nie zależy na pracy bo nie odrabiam awarii a czy to (usunięte przez administratora) moja wina że maszyna się zepsuła. W sumie podpierdalaczy tam jest dużo ale dla mnie działali w sumie na korzyść co mnie ktoś podkablował dostawałem coraz to lepsze fuszki :)

Aligator

Praca w miare , normy dosyc wysokie i wcm atmosfera nie najgorsza na spawalni a łysego pseudo majstra radze omijac szerokim łukiem . Bo to kawał hama i prostaka powinien na maszynie tyrac a nie zrec w majstrowce i tylko grac na komorce. Na obrobce przyjemna praca nikt nie miesza i sie nie czepia. Zwiazki w polowie skorumpowane nigdy njc nie wywalcza. Grupowa podwyzka 35 groszy brutto chyba po 5 latach dostali robole.

no jeśli szukają kogoś na takie stanowisko jak przykładowo Pracownik Działu Marketingu to wątpię żeby to był dobry okres jak to się okaże super fachowiec - Znajomość programu SAP jak jest wymagana to na pewno na dłużej

nie warto się w tej firmie starać,uczyć, bo polityka tego zakładu jest taka że z jakiś powodów(tylko góra wie jakich)zwolnią cię z dnia na dzień ,,,mowa oczywiście o pracownikach Adecco,szkoda nerwów,czasu i zaangażowania oraz sił w tą "firmę",według mnie praca dobra dla ludzi szukających czegoś na krótki czas 2-4 m-ce o ile nie zwolnią wcześniej,ogólna opinia dla tego zakładu : NIE POLECAM!!!

pitr

pewno kurs operatora wózków widłowych.

pitr

Witam.Jak praca namagazynie?

dodam że kierownika pi,,cucha za sam wygląd powinni ukarać karą grzywny i odsiadką min.5-ciu lat w zakładzie zamkniętym,po prostu swoim zachowaniem i wyglądem przypomina mi SS-smna i mordercę w jednym człowieku,i bądz tu uśmiechnięty w pracy,

@pracownik

W CALEJ ROZCIAGLOSCI ZGADZAM SIE Z PRZEDMOWCA...

są przyjęcia tylko przez pośrednika pracy Adecco ,umowy tylko na m-c przedłużane co m-c!!!zarobki porównując do wykonywanej ciężkiej pracy bo taka tylko na was tam czeka ,,w/g mnie szału nie ma,około 12 netto/h,praca przy maszynach monotonna,hałas,wióry w oczach ,, w Bielsku spokojnie zarobicie podobne kwoty w mniej uciążliwych warunkach na normalnej umowie a nie tymczasowej,,szczerze tak to wygląda,,,w skrócie

tomek

Witam, wiadomo ile można dostać za staż w Magneti ?

jawiem
@tomek

1500 zł netto

jjjj

Z tego co wiem w BB stazysci dostają tylko umowy zlecenie chyba, że ktoś się zwolni - wtedy faktycznie mają szansę na umowę o pracę, ale najczęściej i tak na umowie są operatorami produkcji - 'żeby nie wzrastała kadra biurowych'. Nie wiem jak w Sosnowcu. Pozdrawiam.

jjjj

Możesz próbować, coś się nauczysz, ale na umowę na stałe nie licz nigdy.

Profesor

Jak się dostać na stanowisko prezesa aby zarabiać 100.000 złotych netto co miesiąc?

szczery nowej ery

wygląda to tak- pracujed ponad rok i powiem szczeże, ze osoby kulturalne, wyksztalcone, te ktore za długo byly przy mamim cycku oraz te, które chcą , albo chcialyby pnąc sie w góre drogą awansu niech dadzą sobie spokuj z magneti!!!po pierwsze-kultura osobista na produkcji w tym zakladzie NIE ISTNIEJE-zostaniesz cieciem , który bedzie zapierd..ał za inych i na innych!(troche to dziwne , bo skoro zaklad chce sie rozwijac, ma bardzo wartosciowe systemy-z ogromnym potencjałem(nie zdaje sobie , chyba sprawy z potencjału tych systemów)takie jak 5s,sugestie itd.. to powinien własnie o takich ludzi walczyc ,a tak nie jest i to wiążę się z - PO drugie:)"przy mamim cycku"-odnajdują sie tam ludzie,którzy lubią chlać, ćpać ,olewać, przyjść i wyjść/mieć w d... robote bo wiedzą, ze i tak go nie zwolnią bo kto tam bedzie robił, kto da rade jak liczą sie tylko SZTUKI -WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ!a jakość(tutaj nie wiem na co liczą brygadziści i GÓRA- lada dzien zasypią was kolejne reklamacje-PROSTE!!!!)znajomosci ,po rodzinie,jeszcze sie gdzies zaczepią, ale ty DROGI czytelniku zapomnij:) jezeli chodzi o zarobki to na produkcji w B-B w innych zakładach mozna więcej zarobic,podobnie a nawet powiem szczerze, że lada dzień zakłady docenią pracowników produkcyjnych i będą walczyć o ręce do pracy(młodzi ludzie teraz sie cenia i nie dadza sobą pomiatac a do tego nic nia potrafią!a MY starsze pokolenie-pokorne juz mamy tego DOSYĆ!!!wiec jest problem- juz tak jest:)Przykre jest to, że ludzie żądzący w tym zakładzie nie zdają sobie sprawy, ze to MY wykonujemy to na czym oni zarabiają i jak wiele od NAS zależy!!!jestem optymistą i chciałbym zeby to sie zmieniło, ale do puki ludzie nie beda mieli tam szansy rozwoju, awansu, zarobku, satysfakcji( a nie frustracji) to zakład nadal-tak jak teraz -bedzie stał w miejscu!!! nabomknę jescze jedno, kurcze dużo nad tym mysłalem i obserwowalem i przekonałem sie tym w swoim zdaniu-ONI NIE OGARNIAJĄ PRODUKCJI-dostaja po (usunięte przez administratora) ci najnizej w hierarchii !Stac byloby ich na więcej, ale do puki zarząd sie nie zmieni, do puki młodzi pracownicy nie będą mieli prawa głosu(zawsze jest-NIE BĘDZIEMY DYSKUTOWAĆ)nic sie nie zmieni!!!!! czas (usunięte przez administratora) na zmiany@!!!! bedac optymistą zakład w skali od 1 do 10 oceniam na 6,5 ale to tylko moj optymizm!!! w młodych siła:)

@szczery nowej ery

JA OCENILBYM NA SLABOM 2..ALE TO MOJA OPINIA..PRACOWNIKOM CHCE SIE PRACOWAC ALE DYREKCJA MA TO W DUPIE..W GLEBOKIEJ...!!!

CC

Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.

jello

byloby duzo lepiej gdyby nie wcm..o dupe by go rozbic!!

@jello

WCM TO PROSTA DROGA DO ZJEBANIA FIRMY..PEWNIE JUZ NIEDLUGO...

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 214 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.