Opinie o Salve Medica

@Pracodawca Gdzie złożyć CV, do państwa firmy? Czy można złożyć je stacjonarnie, bo na tym by mi zależało

Burak

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. social media dla Salve Medica?

@Burak

Podbijam pytanie. Jak w Salve z działem marketingu?

Były kandydat
@Kandydat

Unikać. Nie bez powodu szukają tak długo tych specjalistów. Nikt nie chce pracować w tej firmie i widząc tutejsze opinie, nic w tym dziwnego.

Braknik
@Kandydat

Dokładnie tak samo - balansowanie na cienkiej linie humorów kierowniczki. Na kogo wypadnie na tego bęc - albo jesteś gwiazdką jak (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora), by następnego ranka karta się odwróciła i będziesz na szczycie. Chcesz żyć w rolercoasterze to jest to miejsce dla Ciebie . (usunięte przez administratora)

jawiem

"Per Pani A" to jedna z niewielu wartościowych osób w tej firmie, twoje frustracje wynikają pewnie z faktu że sam chciałbyś/chciałabyś zajść tak daleko ale nie każdy ma talent.

Salve Medica

Chyba mylisz placówki "Aniu"albo nie wiesz kto jest twoim kierownikiem :))) Ale tak to jest jak w głowie puuustki

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Salve Medica na Pracownik Infolinii? 15 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Zainteresowana

Widzę ogłoszenie na managera IT. Czy ten manager to ma być ktoś z doświadczeniem? Jak spojrzalam w wymagania to prawdopodobnie 90 procent kandydatów je spełni. Czy warto aplikować? Czy dział to sami mężczyźni?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Salve Medica. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Systemu i Wdrożeń IT?
Mania

Hej mam pytanie czy w szpitalu salve na szparagowej pracują opiekunowie medyczni ? I czy można składać podanie o pracę i do kogo ,?dziękuję za wszelkie informacje.

Do IT

Czy są jakieś rekrutację do IT? A szczególnie do programistów? Nie widziałem nic na portal dotyczących pracy?

@Do IT

raczej speca od social mediów trudno podciągnąć pod IT, akurat szukają? jaki zakres obowiązków masz przy tym na myśli? chodzi o zarządzanie bazą danych czy wsparcie tech sprzętu personelu? wiadomo docelowo jakie wszystkie są tu informatyczne stanowiska potencjalnie do obsadzenia?

pytanko

Czy opóźnienia w płatnościach są normalne?

@pytanko

Nie bardzo rozumiem co miało oznaczać to pytanie? Co normalnego widzisz w opóźnieniach i na podstawie czego wyciągasz tę sugestię tutaj? Faktycznie występowały? Jak duże jeśli już?

@pytanko

Nigdy nie spotkałem się z opóźnieniami. Pensje zawsze wypłacane są na czas, jeśli schodzimy na temat premii to różnie bywa, ale jeśli jej nie masz to dlatego że nie zrealizowałeś określanego celu. Inne pytanie czy cele są adekwatne i są osiągalne ale za pewne można o nich dyskutować. Możesz się zgodzić lub nie... Możesz zawsze poszukać nowej pracy

Ha ha ha serio? A Ty ile razy premię dostał*ś? Poza tym premia nic nie znaczy - dzisiaj premia jutro wypowiedzenie. Na jakim świecie żyjesz? Bo raczej nie w Salve, albo kokosisz się do AS jak porypan*. Pytanko również może dotyczyć faktur, a tu z terminami jest jak wiatr zawieje a humor AS dopisze.

@Anna

Nie wiem jak jest w Salve ale wiem jak jest w Salve Medica. Skoro Anno nie odpowiada Ci to jutro czekamy na wypowiedzenie

Aneta

Czy to wspomniane wypowiedzenie jest na tyle powszechne tutaj w chwili obecnej, że z taką łatwością o nim piszecie? na jaki okres przysługuje, chyba że za porozumieniem stron też idzie się dogadać? idą tu czasami na rękę?

Inny
@Aneta

Tutaj nie będzie miał kto pracować. Totalne korpo. Tabelki wykresiki i inne bajery. Najlepiej pracować 24h ale nadgodzin nie robić , bo i tak nie płacą za nie. A odebrać nie możesz. To tylko kwestia czasu kiedy z doświadczonych pracowników pozostanie. Nic nie pozostanie.

Smerfetka
@Inny

Cała prawda.Pracowników z wiedzą i doświadczeniem jest coraz mniej .A Ci co jeszcze zostali niebawem odejdą.

Pytajaca
@Smerfetka

Dobrze że jednak tutaj weszłam i poczytałam opinie. Z tego co widzę i czytam to chyba lepiej trzymać się jak najdalej. Nie będę aplikować. Dziękuję.

Ciekawy

A czy to prawda że spółki się połączyły ? Szukają jakiś kandydatów? Może jednak nie jest aż tak źle?

@Ciekawy

Rozumiem, że wątpisz w to, że pracownicy piszą tutaj prawdę? Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej, co do struktury właścicielskiej zalecam wizytę na stronie Krajowego Rejestru Sądowego. Jak się zatrudnisz (choć jak sądzę to znów głupie podchwytliwe pytania góry) to zrozumiesz jakie tu panują wartości.

Tak hitem są kierownicy z sieciowek fastfoodowych zarządzający opieką nad pacjentem i "profesjonalizmem" rejestratorek. Gdzie żadna nie jest z wykształcenia rejestratorką medyczną i to ma być "serce centrum medycznego" :D wolne żarty. I plany sprzedażowe na każdej rejestratorce - szkoda, że jeszcze akwizytorów z Amwaya nie zatrudnili i garnków w tym wielkim hallu nie sprzedają.

Krokodylek
@Anna

To może ta firma będzie wprowadzać pieczyste? Do każdego pacjenta kubełek witamin gratis i dolewka płynu do rąk. Śmiech na sali. Panie w rejestracji czasami zachowują się jakby kij w (usunięte przez administratora) miały. Ale czego można się spodziewać po niekompetentnych osobach? Z każdą moja wizyta jest co raz gorzej l, dobrze że jeszcze specjaliście są ok, natomiast personel obsługujący za lada to jakaś pomyłka. Pacjent z 23.03

@Krokodylek

Zachowują się tak, bo nie dają im podstawowych narzędzi. Nie mają szkoleń z obsługi pacjenta a o szkoleniach produktowych już nie wspomnę. Każe się im sprzedawać rzeczy, o których nie mają zielonego pojęcia. Jak nie ma konsekwencji to jeszcze z bogiem sprawa, gorzej jak potem się pojawią reklamacje a kierownicy fastfoodowi są najlepsi w umywaniu rąk i odrzucaniu reklamacji.

Pacjentka

Czy problemy to jest specjalność tej firmy? Dzisiaj miałam problem aby przyjęli mojego tatę. Kolejka duża. A Panie które pracują tam tylko sobie uśmieszki wysyłały. Profesjonalizm na bardzo niskim poziomie. Prośba do osoby zarządzającej aby lepiej przyjrzała się swoim podopiecznym. Ciągle tylko było słychać awaria i awaria. Nie było to zbyt przyjemne, szczególnie te lekceważące spojrzenia w recepcji. Jestem niemiłe zaskoczona

Jan R.

Żeby się nie powtarzać.Na temat Pani dr Kokoszko-Bilska można powiedzieć tylko b.dobre rzeczy.Pacjenci byli by wniebowzięci gdyby wizyty u innych lekarzy mogli ocenić tak samo.same pozytywy.

Ehh

Pamiętajcie ,że są miejsca ,gdzie ludzi szanują, doceniają. Miejsca w których jest fajna atmosfera i dobrze się pracuje. Nie przychodzisz do pracy z bólem brzucha i z myślą ,co Cie dziś spotka ze strony kadry zarządzającej.

??

Co w tym dziwnego, że są lepsze miejsca pracy? Że są uczciwi pracodawcy, którzy szanują pracownika? Ilość osób, jaką od Was odeszła jest najlepszą "reklamą" i dowodem na to, ze jest życie poza Szparagową, i to życie dużo spokojniejsze i dostatniejsze. Pozdrawiam i nie żałuję odejścia- najwyżej, że stało się to tak późno. Szkoda życia na taką firmę.

Zaklęty krąg przemocy
@Ehh

Dobrze wiesz, że nie tak łatwo jest przerwać krąg przemocy emocjonalnej i ekonomicznej. Po takiej "szkole życia" odbudować wiarę w siebie i w swoje możliwości jest bardzo trudno. Wielu bardzo kompetentnych ludzi odeszło z załamaniem nerwowym. Staniesz w swojej obronie to dowala jeszcze bardziej i więcej. Są mistrzami gaslightingu.

Ku refleksji kandydatom...

Dział HR składa się z 3 osób. W ciągu roku odeszły 2 menadżerki - w tym jedna wieloletnia, dwie rekruterki - z powodów etycznych obie. W jakiej porządnej firmie dział HR wymienia skład 2 na rok? Jeden z najważniejszych filarów organizacji jest w rozsypce.

szukam pracy
@Ku refleksji kandydatom...

Możesz opowiedzieć więcej o sytuacji w HR? Ostatnio widziałam ogłoszenie na rekrutera i zastanawiałam się nad aplikowaniem:) niestety ostatnio ogłoszenie zniknęło już z (usunięte przez administratora)

Szukaj dalej
@szukam pracy

Jeśli lubisz kłamać, obiecywać gruszki na wierzbie i wymyślać przyczyny, których nie ma, by ubrać w ładne słowa bezduszność zarządzających to jest to miejsce, w którym możesz się rozwinąć.

Dominika
@Szukaj dalej

O jakich gruszkach na wierzbie mowa? Dasz znać dokładnie? Podasz przykłady rzeczy jakie są obiecywane? Co masz na myśli mówiąc o bezduszności właściwie?

obecny
@Dominika

Nie polecam nie polecam, tutaj sie zdanie zmienia co chwile a najgorsze jest to, ze wystarczy jedno zdanie SZEFOWEJ MANAGERA ROKU (ciekawe ile zapłaciła za ten tytuł) i nie dostajesz premii.

Do Dominiki
@Dominika

Gruszki na wierzbie typu: szansa rozwoju, motywacyjny system wynagrodzeń, premia kwartalna, odbiór nadgodzin... co mam na myśli to się przekonasz jak popracujesz dłużej albo spojrzysz w lustro - bo tu każde "możesz podać więcej szczegółów" jest pisane ręką AS lub innego podwładnego z piętra 5 lub 0

Inteligenty
@Ku refleksji kandydatom...

W każdej gdzie stawiają na jakość a nie na ilość. Każdemu kto ceni ta firmę zależy aby dobrze funkcjonowała. Są pracownicy, którzy tutaj pracują latami i jest im dobrze.

@Do Dominiki

A co z tymi nadgodzinami właśnie? Kiedyś pisali, że podobno trudno odebrać czyli do dziś tak samo z tym jest? No a jak oni to rozwiązują w przypadku gdy ktoś będzie chciał odejść? Wtedy finansowo tę górkę rozliczą w ostateczności? Miał ktoś tak?

@Aneta

Nie rozlicza, będą kazali odebrać ale tylko 1:1 czyli niezgodnie z KP.

To
@Ku refleksji kandydatom...

Widziałam kilka ogłoszeń do działu HR - tak powiększają dział czy kolejne osoby odchodzą ?

@To

Nie powiększają działu.

Nieważne kto
@Inteligenty

Na lata u Was zostają tylko nieudaczniki i życiowe niedorajdy, które nie poradzą sobie w normalnej firmie, albo nikt inny ich nie chce. A u Was za podlizywanie się i donoszenie na kolegów dostają tytuły managerskie. Nie przyznają się w ilu rekrutacjach na boku startowali, tylko się nie dostali.

Endokrynolog

/Pani dr Kokoszko-Bilska/.Do tak sympatycznego,kompetentnego i skrupulatnego lekarza na wizytę leczący się idzie z zadowoleniem i również jest zadowolony po wizycie,tym bardziej,że jest w szczegółach poinformowany o aktualnym stanie swojego schorzenia i procedurze dalszego leczenia.Bardzo polecam chorym zmagającym się z dolegliwościami tarczycy b.miłą p.doktor.Jan R.

Wódz wielkie oko

Najmądrzejsi siedzą cicho a w Internecie wszystko smarują. Może ma ktoś odwagę i powie to w cztery oczy. Przecież obrażanie i wypominanie doktora jest nie na miejscu. Nie podoba się to można zmienić pracę, ale chciałoby się siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić a najlepiej aby kasa sama wpływała. Jak w każdej firmie jest gorzej i lepiej. Nigdzie nie ma nic za darmo. Skoro jest aż tak źle to można prosić o zmianę pracy. Jedni wolą dużo gadać a mało robić a drudzy przeciwnie. Nie każdy może być kierownikiem, dyrektorem czy prezesem, a większość ma ochotę na "stołek"

Wódzka
@Wódz wielkie oko

Ci co mówią głośno o nieprawidłowościach szybko wylatują z szeregów SM. Reszta widząc to siedzi cicho. W tym roku naliczyłam 5 osob, które zostały zaproszenie do kontynuowania kariery poza Szparagową. Wszystkie mówily głośno o nieprawidłowościach na projektowych, na wynikowych i w 4 oczy samej rządzącej. Prawda w oczy kole i lepiej zostawić potakiwaczy i pozbywać się specjalistów. Rządząca ma swoją wizję i jej sprawa dopóki nie zmusza innych do działań nieetycznych (delikatnie mówiąc).

Wódz wielkie oko
@Wódzka

Rozumiem że wszystkie te osoby spowiadaly się Tobie o czym rozmawiają w 4 oczy?. Moze najpierw było to konsultowane z Tobą, a następnie ktoś szedł na rozmowę. To już rozumiem kto tak motywował resztę kadry. Rozumiem, że to była jakaś selekcja. Ciekawe czy masz na tyle odwagi aby się ujawnić. Jeśli nie pracujesz to chyba nie powinno to sprawić Ci to problemu. Czekamy...

Krzysztof
@Wódz wielkie oko

Gdyby miała zapracować na swój stołek i każdą złotówkę na koncie to byłaby baaaardzo uboga. Nie każdy może być prezesem, dyrektorem, kierownikiem to prawda. Jedni jednak w pocie czoła uczą się i pną się w górę o swoich siłach. A inne na stołki wsadza milionowy spadek lub naburmuszona kochanka po urlopie w Brazylii. Jedni pracują inni tylko się lansują. Taki lajf.

kandydat

A jaka jest sytuacja w działach IT? Tak samo ? Planuję tam aplikować i zastanawiam się czy to wszystko co jest opisane dzieje się w każdym zespole?

@kandydat

Absolutnie nie dzieje sie tak w każdym zespole. Poza tym uwielbiam jak część sfrustrowanych pracowników wylewa swoje żale. Jak chcesz się nauczyć projektów albo wesprzeć fajnych ludzi swoja wiedzą to aplikuj i nie czytaj pierdół

zaciekawiony pracą
@pracownik

a co w przypadku pensji? na jaką realnie można liczyć? są jakieś premie? za zadania, czy nadgodziny są odbierane czy są wypłacane?

Źle się dzieje
@zaciekawiony pracą

Nadgodziny są do odbioru, ale rzadko udaje się znaleźć termin żebyś mógł to zrobić. Także zbierają się z miesiąca na miesiąc...i tak w nieskończoność.

zaciekawiony pracą
@Źle się dzieje

A czy pensje są ok? Czy nie zbyt ciekawe, i czy są wypłacane na czas?

klient25
@pracownik

Jakich projektów, wszystkie projekty, które są realizowane przez P. inż-architekt,dyrektor w nazwie zostały rozpoczęte jeszcze przez dr Sobkiewicza. Tworzenie nowych tabelek w excel nie można nazwać projektami. Pozdrawiam

Penelopka
@klient25

Masz na myśli Menadżera Roku? :D

obecny i przyszly
@klient25

patrzac po tych komentarzach to jednak zostały zwolnione odpowednie osoby :) atmosfera sie poprawiła i te glupoty juz bredza tylko na goworku a ze boli no trudno

CWCiK
@obecny i przyszly

Czysta propaganda. Zostali Ci co nie powiedzą prawdy o tym co się dzieje na głos i klepiący się nawzajem po plecach ludzie, którzy uważają się za kogoś lepszego. Tak na prawdę karmią się poniżaniem innych i trzymaja się za wszelką cenę ,,dobrych relacji". Było to dobrze ale kiedyś jak żył... Tylko wtedy na to co teraz się dzieje Ś.P. nigdy by nie pozwolił...

Sama prawda
@CWCiK

A teraz po połączeniu z Salve - przychodnie to już w ogóle pracownicy medyczni nie będą mieli dokąd uciec. Zrobili sobie prawie monopol na rynku. Inna rzecz - kierownictwo bardzo zaangażowane jest w poszukiwaniu nowych miejsc pracy osób, które same odeszły z firmy. Skoro taki cudowny pracodawca to co panią inżynier interesuje kariera "przegrywów"? Bo to fajnie jest użyć swoich znajomości i wpływów, żeby spróbować zaszkodzić w nowym miejscu pracy. Zamiast śledzić ludzi na LinkedIn to by się robotą zajęła jedna z drugą. Poklepywacze i kochanki mają się dobrze u koryta.

Ha ha ha
@obecny i przyszly

A nie miała być już pani na macierzyńskim? Czy macierzyński tylko na papierze? Żałosne jak wszystko w tej firmie

HR ma ręce pełne pracy,

Żeby na bieżąco czyścić posty na goworku. Dzisiaj zniknęło 7 opinii pokazujących od środka jak wielkie i piękne jest SM

Ehhh
@HR ma ręce pełne pracy,

Widać że nie masz co w domu robić skoro sprawdzasz non stop opinie.

Właśnie dziś po chamsku zwolnili Osobę, która od podstaw razem ze śp. Doktorem Sobkiewiczem budowała tą firmę. Szanowny zarządzie - a raczej pani inż. arch. - dyrektor zarządzająca - mój cały szacunek do was [pisownia z małej litery jest celowa] jest zerowy. Choć to w fizyce wbrew wskazówka cofa się, mniej niż zero !!! Mniej niż zero !!!

Młoda gwardia.
@Anonim

Świat idzie do przodu , starych zastępuje się młodymi. Zmienił się zarząd , i chyba nikt nie myślał, że ci nowi będą żyć w cieniu i pokornie słuchać sie starych, tylko dlatego, że pracowali z doktorem Sobkiewiczem. Doktora już nie ma i nigdy nie będzie.

@Młoda gwardia.

To prawda. Śp. Doktora już nie ma i nie będzie. Ale zawsze będą takie wartości: Godność, Przyzwoitość, Szacunek dla drugiego Człowieka. I jeszcze jedno: Ty też niedługo zostaniesz zakwalifikowany jako stary, i zapewniam Cię - nie zdecyduje o tym Twój wiek, doświadczenie, tylko bóg, któremu na imię Cash. I na koniec: ja wiem, jakie słowa wypowiedział dr Sobkiewicz -wobec tej zwolnionej teraz Osoby -na kilka dni przed śmiercią. Jeśli dla Ciebie to nic nie znaczy, to Twoja sprawa. Tylko nie miej pózniej pretensji jak na starość Twoje dzieci potraktują Ciebie wg tego, co teraz głosisz. ,,Warto być człowiekiem przyzwoitym" - prof. Bartoszewski.

były

ciągła rotacja co jest nie dziwne przy tak fatalnym zarządzaniu masakra

Iwona

A jak tu niby postępuje się z ludźmi? ;/

@Iwona

Zatrudnij się to doświadczysz. Krzyk, straszenie zwolnieniem, (usunięte przez administratora) administracyjny, notoryczny brak premii, wymyślanie celów niezwiązanych Twoimi obowiązkami, celów nieosiągalnych - to ważne. Co byś nie zrobił to zawsze będzie źle i Twoja wina.

@Teżtubyłam

Czy to jest opinia odnosząca się do jakiegoś konkretnego działu? I przede wszystkim czy to dalej aktualne jest?

@Aneta

Po wprowadzeniu stanowisk dyrektorskich jest jeszcze gorzej. Nie dotyczy to jednego działu. "Dyrechtórki" cisną po wszystkich obszarach firmy i wszystkich pracownikach.

@Teżtubyłam

No jeśli tak by było to słaba atmosfera raczej... Ale widzisz ludzie wciąż tu pracują mimo wszystko, to wiadomo czemu?

@Aneta

Zerknij w swoje tabelki i przelicz współczynnik rotacji. Sama odpowiesz sobie na pytanie kto i dlaczego pracuje Paulinko :*

Urszula
@Teżtubyłam

Czyli duża ta rotacja? Bo wyczułam delikatną ironię. Twoim zdaniem czym jest spowodowana?

@Urszula

Oj widzę, że nie może Pani spać. Przykro mi. Melatonina w Pani stanie nie powinna zaszkodzić.

Jakie są mocne strony pracodawcy Salve Medica?

Krystyna

- Wynagrodzenie miesięczne o dziwo realizowane w terminowo.

gruby

a ja jestem pod wrażeniem rekrutacji - milo profesjonalnie az chce sie rozmawiac. Pani z HR to widac ze jakis psycholog bo tak ciagnie za jezyk, ze chce sie wszystko powiedziec. Dawno nie bylem na tak fajnej rozmowie

szukam pracy
@gruby

A jak nazywa się rekruterka z którą miałeś rozmowę? Mam niedługo spotkanie i chciałabym się zorientować czy z tą samą osobą.

Gruby
@szukam pracy

Jakaś Paulina ale nie pamietam nazwiska

Wciąż czekam na pieniądze za s

Jest 15.09 a ja wciąż nie dostałam wynagrodzenia za sierpień. Jutro sprawa trafia do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Salve Medica - Łódź

• Jak się pracuje w Salve Medica?

Zobacz opinie na temat firmy Salve Medica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salve Medica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!