Opinie o Salve Medica

Techniczny

UWAGA! Z DALA OD TEJ FIRMY i jej wykupionych spółek. Technicznie jest maskara. Większość instalacji jest w agonalnym stanie... A nowe instalacje bez dokumentacji, odbiorów i zrobione bez wiedzy technicznej

Zgadzam się niestety. To firma z kartonu.Liczy się tylko zysk właścicieli. Jeśli chcesz opiekę medyczną opłać sobie sam za pośrednictwem firmy ( zabawne bo w akurat takiej firmie powinna być darmowa dla pracowników), jeśli chcesz kartę multisport wykup sobie sam za pośrednictwem Salve Medica, ubezpieczenie pracownicze? Jak wyżej...Warunki pracy słabe. Płace kiepskie. Sporo pracowników odchodzi samych z siebie

Techn men
@Techniczny

Całkowicie nie zgadzam się z @Techniczny. Oba obiekty posiadają ważne przeglądy i pomiary. Niedawno przechodziliśmy zewnętrzny audyt infrastruktury i wypadł bardzo dobrze. Urządzenia są na bieżąco serwisowane zgodnie z art 62 PB oraz ich DTR. Rozumiem frustrację zwolnionego za działanie przeciwko firmie technika ale żeby wypisywać takie bzdury to już trzeba mieć fantazję.

@Techn men

Dwa obiekty? Ktoś nie zna infrastruktury Salve Medica. To jest jeden obiekt podzielony na budynki. A nie dwa obiekty. Ważne aby przytoczyć artykuł ale już z wiedzą jest się na bakier. Pozdrawiam

Beznik

Ciekawe czy w ogóle zajrzał do książki obiektu i znalazł owe "odbiory i kontrole" bo przecież przebudowa bud B nadal bez odbioru budowlanego.

Krol
@Beznik

To nie może być prawdą, tylko jakieś pomówienia. Szczerze to chyba powstaje nagonka na tą firmę. Brak merytorycznych wypowiedzi. A te, które tutaj się pojawiają mają na celu popsuć atmosferę jaka wytworzyła się w dziale infrastruktury.

Jonh

Specyfikacja urządzeń obiektu jest naprawdę rozległa. Obsługiwałem około 25 budynków w obrębie Łodzi i wszystkie inne wydają się proste w porównaniu z Salve szparagowa. Oprócz podstawowych zagadnień typu co, wod kan, ppoż, klima, elektryka; dochodzi masa urządzeń związanych ze sprzętem medycznym. Nawet dla doświadczonego technika będzie zagadką. Dokumentacja i przeglądy pozostawiają wiele do życzenia. Jest co "sprzątać". Lata zaniedbań kontroli powykonawczej robią swoje. Sporo się tu nauczylem(nie miałem wyjścia xd). A skoro było Ci za ciężko proponuję jakiś mały magazyn obsługiwać.

Maciej
@Beznik

@Beznik czuję się w obowiązku wyprostować nieprawdziwe treści publikowane na tym portalu- oba budynki posiadają aktualizowane na bieżąco książki obiektu.Przeszliśmy niedawno audyt zewnętrznej firmy w zekresie infrastruktury i spełniamy wymogi PB. Jeśli masz jakieś uwagi do stanu obiektu zapraszamy do nas do pokoju. Nie rozumiem po co wypisyjesz nieprawdę. Jest dwóch Panów odpowiedzialnych za stan infrastruktury- porozmawiaj po prostu z nimi jeśli masz uwagi. Porozmawiać możesz też ze mną- to moje prawdziwe imię. Zachęcam do rozmawiania o problemach jeśli takie występują w pracy podczas naszego czasu pracy. Zapraszamy

@Jonh

Daj spokój, nic w tym skomplikowanego. Problemem jest jak władze firmy nie chcą przeznaczać na bieżące i okresowe naprawy pieniędzy. Sznurkiem i taśmą klejącą oraz Zoho nie naprawisz niczego.

Xyz

Witam, pojawiło się ogłoszenie o pracę jako grafik pewnie w dziale marketingu. Czy coś więcej możecie powiedzieć o tym stanowisku, jak wygląda ścieżka awansu, atmosfera i wynagrodzenie, godziny pracy?

Pacjentka

Dlaczego już nie działa bistro?

zainteresowany

Podobno szukają kierownika na Pomorskiej, wiecie jakie są warunki? Warto czy nie?

@zainteresowany

A to teraz Salve Medica ze Szparagowej i Salve (bez „Medica”) z innych lokalizacji w Łodzi to ta sama firma?

Dobry znawca

Ten sam Właściciel. Powierzone zadania są realizowane dla wszystkich firm, ponieważ jest jeszcze Medica i Warszawka. Pytanie muszę odbić w Twoją stronę co ma na myśli pisząc ta sama firma Czy chodzi Ci o lekarzy, współpracę czy to jeszcze miało inne dno?

Mysza
@Dobry znawca

Co to znaczy, ze są realizowane dla wszystkich firm? Taki zapis w umowie czy jakaś inna podstawa takiej pracy? Czy będąc pracownikiem jednej firmy pracuję dla wszystkich?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Salve Medica. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Systemu i Wdrożeń IT?
Jola

Kierownik na celowniku? Tez widziałam ofertę z tym, że na Szparagową. To na parę lokalizacji szukają? Z czego wynika zapotrzebowanie? mnie na Bałutach bardziej spec od raportowania interesuje, bo mam doświadczenie. ile zarobię? I czemu kogoś szukają? Można awansować?

Zaskoczenie
@Jola

Zarobisz tyle ile jesteś warta Biura są na szparagowej i srebrzynskiej. Chyba lokalizacja do wyboru o ile jesteś samodzielnym pracownikiem

Kandydat - Pytanie

Czy nie potrzebujecie Państwo pracownikow do działów informatycznych? Kiedyś były ogłoszenia a obecnie nie mogę żadnego znaleźć. Dziękuję.

laluna

czy wiadomo juz cos o podwyzkach?

@laluna

Podwyżki już były ale obowiązków. Jeśli się nie zgodzileś to droga wolna.

@Gość

A te, które maja wejść od stycznia kogoś będą tu obowiązywały? Jeśli tak to które stanowiska? i co do tych obowiązków, to jakie masz na myśli? Co spowodowało ich wzrost?

Ciekawa

To może odpowiesz mi dlaczego firma pozbywa się mocnych i kompetentnych pracowników? Czyżby oni byli zbyt inteligentni? Firmie nie zależy na tym abym mieć wykwalifikowanego specjalistę, tylko aby mieć pracownika za najniższą krajową, który będzie umiał coś zrobić w excelu albo założyć zadanie w ZOHO. To nie jest wylewanie pomyj na firmę, a pytanie do zarządu, dyrektorstwa a może nawet kierownictwa. Dobre zespoły pracowników buduje się latami, a rotacja w firmie jest większa niż na karuzeli. To nie wesołe miasteczko, to nie gra w telefonie, to jest prawdziwa firma, o którą trzeba zadbać.

@Ciekawa

A jak tu sytuacja wygląda podczas sporządzania jakichś planów strategicznych czy tez taktycznych? I przede wszystkim czy są one jakkolwiek przedstawiane zespołowi? Ciekawi mnie czy zajdą jakieś konkretne zmiany od kolejnego roku, bo to wtedy prawdopodobnie będę szukać zatrudnienia

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maciej

12.09.2023 04:09

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Maciej ikona wywiad

Pracuję na stanowisku Dyrektora Technicznego. Praca polega na zarządzaniu działami: Zakupów, Infrastruktury, Gospodarki Magazynowej, Inwestycji, Ochrony, Czystości. Odpowiadam za bezpieczna pracę centrów medycznych oraz za budżety podległych działów. Proponuję rozwiązania Zarządowi oraz wprowadzam zmiany optymalizacyjne.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Maciej ikona wywiad

Tak, mam możliwość pracy zdalnej, ale z niej nie korzystam zbyt często, ponieważ lubię kontakt z ludźmi.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

4 miesiące.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Maciej ikona wywiad

Tak, pracuje mi się tu dobrze. Mam zgrany zespół i dobry kontakt z Zarządem. Warunki pracy są atrakcyjne, a wypłata zawsze trafia do mnie na czas.

woowowo

Daj sobie czas to zrozumiesz .... zaczynamy odliczać

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Maciej ikona wywiad

Podoba mi się dbałość o pacjentów i szeroki zakres świadczonych usług. Mamy, jako pracownicy, odpowiednie warunki socjalne: do użytku jest ładna kuchnia i sale konferencyjne przeznaczone na spotkania, czeka na nas dobra kawa. Nie podoba mi się, że niektórzy pracownicy narzekają na firmę bez powodu lub na siłę takiego powodu szukają.

Kobieta na stanowisku

Popracujesz dłużej to porozmawiamy o wymyślaniu powodów do narzekania. Zapominasz, że każdy pracownik ma swój okres ochronny, w trakcie którego wymagania są mniejsze i zadania mniej karkołomne. Ponieważ jesteś mężczyzną możesz mieć taryfę ulgową. Miej oczy i uszy otwarte - wyciągaj wnioski z czynów a nie z gładkich słów. PS. Pochlebnymi opiniami na GW nie wpadniesz w łaski AS

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Maciej ikona wywiad

Tak, szkolenia planuje dział HR. Zatrudniając się, otrzymaliśmy szkolenia onbordingowe, z zakresu RODO i używania niezbędnych narzędzi (programów komputerowych), szkolenie BHP i z zakresu IT. Obecnie trwa cykl szkoleń dla kierowników dotyczący zarządzania zmianą.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Maciej ikona wywiad

W moim dziale atmosfera pracy jest dobra. W firmie trwa właśnie łączenie się spółek Salve z Salve Medica i obserwujemy obawy pracowników w związku z tym procesem - niektórzy pracownicy obawiają się zmian, ale Dział HR skutecznie zaplanował ten proces i stopniowo wprowadza go w życie.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Maciej ikona wywiad

Pracodawca dotrzymał warunków, które ustaliliśmy, nie mam uwag w tej kwestii.

wikwan

Ile w praktyce można dostać netto na rękę pracując na infolinii? Czy faktyczni ejest możliwość przejscia po wdrożeniu na prace zdalną?

Ta
@wikwan

Firma nie toleruje pracy zdalnej. Obiecają wszystko co modne na rynku pracy i czego oczekują kandydaci. Faktycznie jak nie wynegocjujesz twardego zapisu w umowie to nie licz na to, ze ktokolwiek wywiąże się z obietnic. Jest problem, żeby wyegzekwować mimum kodeksowe pracy zdalnej.

Pracownik zdalny
@Ta

Co ty Bredzisz...pracuje zdalnie już kilka lat.... P.s. Trwa rekrutacja na pracowników zdalnych

@Pracownik zdalny

Na jakie stanowisko ta rekrutacja?

Smily

Trudno i boleśnie czyta się poniższe komentarze. Potwierdzam poprzedniczkę i pozostałe komentarze wypowiadające gorzkie słowa o kierowniczce (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), która prawdopodobnie rozsadzi te firmę od środka prędzej czy później. Publiczne poniżanie pracowników przy współpracownikach, przy klientach zewnętrznych, przy firmach współpracujących. (usunięte przez administratora)to nie leader porywający i zachęcający do wspólnego synergicznego działania, budujący długofalowy zespół i realizujący cele. To "boss" - (usunięte przez administratora)„szef”, który przydziela zadania, ale nie słucha i akceptuje uwag, krytyki oraz odmiennego zdania. (usunięte przez administratora)Jad sączy się w zespole, wśród współpracowników, w firmach zewnętrznych oraz całym Salve Medica i to tak już od niemalże trzech lat. Dziwi jedynie fakt, że Prezes Zarządu, naprawdę sprawny i ceniony menadżer nie potrafi zrobić z tym porządku i zapanować nad atmosferą w zespołach. Firma jest tyle warta, ile jej pracownicy. To oni budują oraz tworzą jej wartość i pozycję na rynku. Salve Medica ma potencjał i wartościowych ludzi, który zdecydowanie warto wykorzystać(usunięte przez administratora) Leader musi mieć ambicję i pomysł jak swój zespół przekuć w sukces(usunięte przez administratora) PS. Proszę nie silić się bezmyślnymi, drwiącymi i bagatelizującymi odpowiedziami. Przez trzy lata dosyć trucizny się wylało w kierunku wielu osób. @Pracodawca

@Smily

Szczerze wątpię że to prawda… znam kierownika marketingu .. te opinie to są pisane przez byłych pracownikow , którzy z jakiś powodów zostali zwolnieni i wylewają swoje żale … a to trzeba zobaczyć z dwóch stron… szczerze to prawda tylko o menadżerze zarządzającym, ze jest nieumiejący poradzić sobie z narastającym problemem Jakim jest brak doceniania pracowników.. i traktowanie i ich .. jak zbędny towar ( jak nie ten to inny) . tak nie stworzy siię firmy z odpowiedzialnym i kompetentnym personelem… szkoda ze to nie dociera do tego menadżera roku ( nagradzanym i wychwalanym) pracownik który jest od kilku lat traktowany jest jak zło a nowi zatrudniani maja więcej niż . Ci co pracują sumiennie bez wyrzutów od kilku lat… to tyle w skrócie .. pisać można ty dużo i długo.. obecny pracownik????

Moje zdanie
@Ona

Ale nie ma żadnego problemu. Ludzie dla niej są jak śrubki- wymienia się na innych. Opinie się kupi reklamami, konkursami na "managera roku". Trudno przejmować się problemem, którego nie ma. To wszystko to wymysły ludzkie - bo wg niej pracownik to pasożyt. A nie widzi, że największe pasożyty bez wiedzy siedzą na najwyższych stołkach.

Aga

Myślę, że mijam się trochę z założeniem strony ale nie wiem gdzie mogę wyrazić opinię o pracownikach rejestracji w SM. Wczoraj tj. 12 ,11, 22 ok godz. 18 30 byłam w SM z mężem zrobić badanie immunoglobuliny - jestem pod absolutnym wrażeniem Pań z rejestracji w budynku A - nie dosyć że zaangażowanie, kompetencja i życzliwość mnie powaliły , to na dodatek wychodząc mąż zgubił DO , zorientował się w domu - zadzwoniłam do Pań czy ktoś nie oddał do rejestracji . Pani Katarzyna G nie dosyć, że próbowała odnaleźć dokument to jeszcze pofatygowała się do Pani Pielęgniarki by uzyskać info. Powiem szczerze, że mam nadzieję ,że ktoś z koordynatorów, kierowników czy właścicieli przeczyta moją opinię i nie piszę by obdarzył premią ale spojrzał na osoby pracujące w rejestracji " ludzkim" okiem - bo z pewnością są to bardzo empatyczne i wzorowe pracownice. Gratuluje takiego zespołu któremu coś się chce i potrafi wyjść poza ramy swoich obowiązków. Takich ludzi należy szanować i doceniać.

Ta firma to porażka

Zgadzam się z opinią Krzyśka. Premia z założenia jest ale wskaźniki do jej uzyskania są tak wysokie, ze nieliczni ją otrzymują. Najczęściej jest to kadra menadżerska , która wchodzi właścicielce po palcu - gdzie tylko może. (usunięte przez administratora). Największa z nich to(usunięte przez administratora) Strach się odezwać, bo ściany mają uszy. Zatrudniasz się z uśmiechem na ustach, odchodzisz z nerwicą żołądka i nie tylko.Za żadne pieniądze nie warto się tam zatrudniać zwłaszcza, że na większości stanowisk są one niskie. (usunięte przez administratora) Brak kultury, szacunku do wszystkich. Zr(usunięte przez administratora) Każda dowali ci na swój sposób. Uciekaj od tej firmy jak najdalej.

@Ta firma to porażka

To prawda ,, nie szanują człowieka, nie rozumieją co robią nie tak, choć wszyscy to mówią. Cóż osoba jako ja najważniejsza,, jest manipulantką .. zrobi wszystko żeby dobre imię ojca zostało zszargane… a szkoda bo dr szanował ludzi.. ale nie ma jjuż to córka robi co chce…

Będąc już byłym pracownikiem, czytam opinie i poniekąd się z nimi zgadzam, aczkolwiek nie do końca. Jest dość silna presja, momentami obciążająca psychikę, ale wynika w sporej mierze z nadgorliwości kierowników, którzy próbują robić za prywatną wycieraczkę dla Dyrekcji. Takie trochę przepychanie się na zasadzie "dzisiaj ja chcę dać o siebie wytrzeć buty" i wręcz masochistyczne dążenie do bycia poniżanym. Dyrekcja nie jest zła. Wymagająca, ale np. w stosunku do mnie, zwykłego, szeregowego pracownika technicznego, Pani Agnieszka zawsze była w porządku i bardzo uprzejma. Wiem, że różnie bywało w różnych działach, ale ja jakoś na tą pracę nie narzekałem i bez stresu do niej wychodziłem. Czasami bywały słabe dni, kiedy się robiło coś totalnie bez sensu, jak przekładanie magazynu do innego magazynu po to, żeby następnego dnia dokonać kolejnej roszady, ale życie... płacą, więc się robi. Jak dla mnie po prostu firma jak firma. Bez fanfar, ale też i bez hejtu z mojej strony.

xxx
@Paweł

oczywiście, płeć męska ma zawsze u niej fory, ona gnębi kobiety.

Kobieta
@xxx

Tak to prawda. Kobiety dostają po skórze za to, że są atrakcyjniejsze lub bardziej kompetentne. Są upokarzane publicznie, wyzywane i poniżane. Facetom na zebraniach biją brawo, żałosny jest ten mizoginizm zarządzającej

Lekarz
@Paweł

To czemu zrezygnowałeś z pracy tam ?

Serio?
@Lekarz

Serio zadajesz takie pytanie panno S?

@Serio?

A wiadomo z jakich najczęstszych powodów ludzie z pracy tu rezygnowali? Przypada to może na dany sezon?

Bezsenność
@Aneta

To przykra dolegliwość, zwłaszcza na końcówce ciąży. Najczestsza przyczyna to zachowanie zarządzających - daleko im do profesjonalistów, bliżej do bazarowych przekup.

JaNiNa

A co chcesz wrócić ?

@Bezsenność

a to w takim zestawieniu można tak po prostu ze współpracy zrezygnować? nie wiem na ile w tym prawdy... były takie prawdziwe przypadki? a jeszcze jakieś podobne do tych inne decyzje były, o których warto wspomnieć?

Bezsennosc
@Aneta

Jak tam ośmiorniczka? Smakowała? Oczywiście, że można zrezygnować z pracy i dlatego macie problem z rekrutacjami. Policz ile osób odeszło 2-3 dni od rozpoczęcia pracy :D czy może mam Ci wyliczyć?

@Bezsennosc

w sumie to możesz, bo serio nie wiem, jeszcze tu nie pracuję i nie wiem czy będę. ;p do dziś jak to wszystko wygląda jeśli o te wskazywane odejścia chodzi? coś od nowego roku docelowo ma się zmieniać?

Do Aneta
@Aneta

Jakieś głupie te twoje pytania. Skoro nie pracujesz to co cię to obchodzi kto po ilu dniach odszedł? A może jednak pracujesz i próbujesz wykombinować kto tyle o tobie wie? ;)

@Paweł

Bo opinia nie jest wiarygodna… powinien powiedzieć otarcie jak było i dlaczego odszedł ( a może nie z własnej woli) …. Źle się dzieje w tej firmie…. Pracownicy boja się o swoje stanowiska pracy… a to już jest problem…. Tenże menadżera nie przestrzega niczego… ma swoja wizję i ją wdraża kosztem innych…. Nie rujnuje się czegoś co przynosiło zyski i ma dobrą opinię

@Bezsennosc

Nie tylko po 2-3 dniach pracy , po miesiącu albo dwóch jest tych osób więcej

Potencjalny pracownik

Czy ktoś brał ostatnio udział w rekrutacji? Czego mozna sie spodziewać na rozmowie jakie sa widełki zarobkowe? Często sa ogłoszenia do salve czy tak malo placa? Takie warunki słabe czy rotują pracownikami? Proszę o obiektywne opinie, nie te z jakimiś osobistymi urazami

Po rekrutacji
@Potencjalny pracownik

Widełki są różne zależne od stanowiska i twojego doświadczenia. Rotacja duża. Moja rada - poproś o potwierdzenie warunków zatrudnienia na piśmie i to przed zawarciem umowy! (usunięte przez administratora)Spółek mają kilka i zatrudniają nie koniecznie w tej do której składa się papiery. Przez dwa lata nie udało mi się uzyskać z kadr opisu stanowiska ani zakresu obowiązków.(usunięte przez administratora) Pensja na czas, warunki płacowe powiedzmy, że rynkowe lub lekko poniżej. Powyżej - bardzo rzadko. Premia trudna do uzyskania. W karcie jest kilka ogólnych punktów o wysokiej wadze, subiektywnie ocenianych co pozwala zaniżać wynik pomimo dobrych wyników zadaniowych. Decydując się na rektutacje weź pod uwagę, że to co usłyszysz od dziewczyn na rekrutacji nie będzie miało 100% pokrycia w rzeczywistości.

Krystyna
@Potencjalny pracownik

Słabo płacą, warunki słabe więc to nie oni rotują pracownikami. To pracownicy uciekają a przychodzą nowi, zaślepieni fasadą nowego budynku.

Pacjentka

Przykro mi bardzo , ale zawsze korzystałam z usług Salve , niestety teraz zmieniam przychodnie jestem rozczarowana podejściem lekarza po umówionej wizycie . Zero empatii , lekarz który mnie przyjmował ewidentne powinien zmienić zawód lub na jakiś czas odpocząć od swoich obowiązków i pacjentów . Po słowach cytuje : Co panią tak boli wygląda pani jakby umierała , powinnam wyjść z gabinetu … brak mi słów ale już tam nie wrócę . Ta przychodnia nie powinna być prywatną , my pacjenci płacimy za wizytę i to nie małe pieniądze , a personel zachowuje się jakby był tam za karę . Nie polecam .

Zaintrygowany
@Pacjentka

Przychodnia Salve czy Salve Medica? W jakiej placówce Pani była?

Krzysiek

Nie polecam tej firmy jako miejsca pracy. Płace słabe. Na wszystko oprócz ozdóbek i mebelków brakuje pieniędzy. Budżety na wszystko oprócz zabawy właścicielki Architektki w zdobienie pomieszczeń są śmiesznie niskie. System premiowy w praktyce nie istnieje. Kto żyw stamtąd ucieka rotacja pracowników bardzo duża.

Czy ma ktoś doświadczenie na stanowisku koordynatora? Zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko ale nie wiem czy warto czytając te opinie.. Jak wyglądają zarobki? Można liczyć na więcej niż najniższa krajowa?

Skandal

Miały być podwyżki w lipcu i nie ma. Nikt nie poinformował pracowników o tym. Między wierszami mówi się że te wysokie podwyżki czyli 50zl brutto beda we wrześniu. Kasa na jakieś głupie eventy jest, natomiast na pracowników nie ma. W tej firmie jest taka duża rotacja jak na karuzeli.

Kuleczka

Nikt nie wie co się tutaj dzieje. Po połączeniu firm to tak naprawdę niewiadomo kto dla kogo pracuje. Ludzie sami odchodzą, ponieważ panuje tutaj duży nieporządek a nawet (usunięte przez administratora)... Sama zastanawiam się nad odejściem pomimo, że żal będzie mi opuszczać moj personel. Niestety sytuacja, która jest obecnie doprowadzi, że wielu pracowników będzie chciało zmienić zatrudnienie. Firma jest wspomagana przez 5 dyrektorów. Mam wrażenie i odczucie, że nie wszyscy mają wiedzę i kompetencje aby udźwignąć swoje piony lub działy. System pracy z firmami zewnętrznymi też jest słaby a zdarzające się (usunięte przez administratora) nie wpływają zbyt dobrze wizerunkowo na firmę. Jedynym rozwijającym się działem jest HR, ale tylko dlatego że przychodzą nowe osoby. Oto cały rozwój działu. W ciągu dwóch lat w tym dziale przewinęło się blisko 20 osób i żadna nie została na dłużej. Niektóre działy to chyba powinny zostać połączone bo tak naprawdę jak jest np. awaria systemu to niewiadomo czy dzwonić do IT czy do (usunięte przez administratora) - który nie jest w dziale IT. Po połączeniu firm już kilka osób złożyło papierami, myślę że dopiero początek góry lodowej. Na każdym kroku ktoś coś mówi o odejściu z pracy. Myślę że coś trzeba z tym zrobić, ponieważ w przeciwnym przypadku jak ta góra zacznie się topić to nic z niej nie pozostanie. Oby nie tylko złe wspomnienia.

@Pracodawca Gdzie złożyć CV, do państwa firmy? Czy można złożyć je stacjonarnie, bo na tym by mi zależało

Burak

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. social media dla Salve Medica?

@Burak

Podbijam pytanie. Jak w Salve z działem marketingu?

Były kandydat
@Kandydat

Unikać. Nie bez powodu szukają tak długo tych specjalistów. Nikt nie chce pracować w tej firmie i widząc tutejsze opinie, nic w tym dziwnego.

Braknik
@Kandydat

Dokładnie tak samo - balansowanie na cienkiej linie humorów kierowniczki. Na kogo wypadnie na tego bęc - albo jesteś gwiazdką jak (usunięte przez administratora)albo (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora), by następnego ranka karta się odwróciła i będziesz na szczycie. Chcesz żyć w rolercoasterze to jest to miejsce dla Ciebie . (usunięte przez administratora)

jawiem

"Per Pani A" to jedna z niewielu wartościowych osób w tej firmie, twoje frustracje wynikają pewnie z faktu że sam chciałbyś/chciałabyś zajść tak daleko ale nie każdy ma talent.

Salve Medica

Chyba mylisz placówki "Aniu"albo nie wiesz kto jest twoim kierownikiem :))) Ale tak to jest jak w głowie puuustki

Zostaw merytoryczną opinię o Salve Medica - Łódź

• Jak się pracuje w Salve Medica?

Zobacz opinie na temat firmy Salve Medica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salve Medica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!