Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Ula

Podaj swoje imię i nazwisko skoro tak piszesz i obrażasz druga osobę. Jak ja nienawidzę takich ludzi. Ciekawe czy w twarz bys jej to powiedział bo wątpię

Ula

Wow, powalasz kultura osobista. Dobrze, ze juz Cie w naszej firmie nie ma. Pozdrawiam

Ula

Co za (usunięte przez administratora), ty jesteś z Mokotowa czy wrociles z Brooklynu . Kto Cie w ogole przyjął do naszej firmy?

Ola

Dobrze baranie , że już cię nie ma w naszej firmie i nie wlaz na to forum jak już w circle nie pracujesz. Wynocha

Kwas

Jak tam u Was modele pracy? też tak uwalone jak na wschodzie, że klientów tyle co przed pandemią a obsada o 1.5 etatu mniejsza?

Garbaty
@Kwas

U nas szanowny kolego jest tak od dawna. Niedługo na stacjach będzie taki (usunięte przez administratora) że nic już nie pomoże bo nie ma kiedy pracować :) Druga osoba przychodzi na max 4 godziny i czasu nie starcza praktycznie na nic.

@Garbaty

Prawdopodobnie idziemy pod młotek, bo takie działanie firmy na krótką metę podkręca zysk ale niszczy sprzedaż. Np. u nas odeszli wszyscy stali klienci bo oni najbardziej zobaczyli kolejki oraz nasz wkurw z powodu obłożenia pracą.

@Ktoś

O tym młotku to na razie bym zapomniał. Pamiętaj, że właścicielami są Kanadyjczycy. Wszystkie kraje ich grupy zostały dotknięte przez pandemię (jedynie chyba Szwecja jej nie odczuła). Koszty osobowe to jest to co najłatwiej zrobić i szybko zobaczyć minimalizację strat (bo o zysku jeszcze nie można mówić). Jasne, że chcieliby, aby poziom ruchu transakcji wrócił do tego sprzed pandemii, ale to już nie będzie takie proste (dlatego nowe kawiarki). Dużo firm zobaczyło, że jej pracownicy mogą pracować zdalnie i pewnie przemieni strukturą zatrudnienia (np. pracownicy w firmie będą się pojawiali 1x w tygodniu - dla nich to oszczędność zamiast dwóch pięter w biurowcu wystarczy jedno), a dla nas oznacza to straty - mniejsza konsumpcja paliw - mniej potencjalnych klientów. Mam jedną radę - pracujcie sumiennie przez czas jaki jesteście w pracy, ale nie napinajcie się, że coś musicie. Mamy monitoring i jeśli KS powie, że czegoś nie zrobiłeś to wyślij go do obejrzenia kamer i jeśli nie spałeś to po prosty brak czasu nie pozwolił Tobie czegoś wykonać. Oczywiście nie można przegiąć w drugą stronę, że donosisz cały czas napoje, ale po jednym opakowaniu. Musimy to przetrwać.

Dziku
@Darz

Firma przynosi straty? no bez jaj...

Gienek

Czy równie ochoczo będziecie dalej namawiać klientów na myjnię standard (optimum) jak kiedyś. Teraz za zerową premię. Nie będzie się sprzedawać to firma ogłosi Boots week z codziennymi raportami ze sprzedaży przez KS I KR. Za darmola się będziecie zabijać żeby zadowolić naszych dzielnych pracowników biurowych na zdalnej.

Czy na waszych stacjach też „giną” bony za konkursy? Na naszej stacji kwota, jaką dostają pracownicy, nigdy nie jest równa kwocie, która była wyznaczona za dane miejsce w newsletterze. Czy ktoś wie czym to jest spowodowane?

Ula

Bony da przeznaczone na stacje. To kierownik decyduje jak je podzielić. Nie jest napisane że do podziału po równo dla pracowników. To chyba logiczne, u nas kierownik dzieli wedlug najlepszej sprzedaży i to jest sprawiedliwe. Dlaczego ktos kto sprzedał nam 50sztuk ma dostać 50zl a ktoś kto 10 to tez.

@Ula

Bo może pracował na nockach na które np. Ty nie chodzisz i nie był w stanie ? A w pracę wsadził tyle samo wysiłku co Ty a może więcej bo na dniówce zawsze jest ktoś na wsparciu np. kierownik.

@Ula

Kwestia tego ze bony, które dostali pracownicy z najwyższa sprzedażą nie są równe kwocie określonej za dane miejsce ;)

@Ula

W zapytaniu wyżej chodzi chyba o to, że jeżeli piszą, że dana stacja otrzyma przykładowo 600 zł w bonach, to np trzech najlepszych sprzedawców otrzyma łącznie 450 zł a po reszcie ślad ginie...

Ula

To już nie wiem, może kierownik was (usunięte przez administratora). Jak tak to wspolczuje

@Depeches

A po czym wnioskujesz, że nie pracuje na nocki ? Pracuje tak jak każdy z nas. I staram się jak mogę, aby realizować założone cele

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Którego jest wypłata?/

A to twoja pierwsza?

Hahahhw

Gratuluję rozgarniecia kokedze xD

tak

10tego

Frytka

Czym u was klienci jedzą frytki? Macie jakies widelczyki czy coś?

@Frytka

Nie. W McDonald też nie mają widelczykow do frytek

Frytka
@Aro

W sumie racja. Dziekuje :)

Mix

Niestety nie będzie dodatku za niedzielę ????

@Mix

Najwyraźniej się nie kalkuluje. Ciekawe kiedy zabiorą premie, dodatki za nocki i święta. Albo wiem, będziemy pracować za darmo, niech zabierają wszystko! Dobrze, że moje dni w tej firmie są już policzone

Lucky

Skąd taka informacja?

MIX
@Lucky

Wisi informacja na tablicy , od 1 maja niedziele bez dodatku w zamian napoje z kawiarki dla pracownika.

Lucky
@MIX

Chyba ktoś sobie żarty robi...

@Lucky

W niedzielę nie ma większej sprzedaży niż w tygodniu, to dlaczego ma być dodatek. A że na przestrzeni lat wzrosła do jakiegoś poziomu to już pech sprzedawcy.

@Ktos

Dodaj że pracownicy za to będą mieli darmowe kawy - prawdopodobnie 2 na zmianę.

@Ekspert

To jednak dobry interes dla firmy , tylu ambasadorów a koszt znikomy bo ma być pita we własnym kubku.

Loczek
@Ktos

Na to właśnie czekałam z niecierpliwością, pewnie 3/4 sprzedawców oburzona. Do dobrego szybko idzie się przyzwyczaić, gorzej jak to działa w drugą stronę. Ale zawsze można sobie zmienić branże. Jest tyle świetnych miejsc w naszych oczach. Szkoda ze prawda jest taka, że wszędzie jest tak samo !

Ala
@Mix

No niestety nie będzie ????. A to była już nie mała kwota. Nie wiem jak na waszych stacjach ale u nas w niedzielę ruch jest duży i to nieprawda że jest mniejszy. W tygodniu też znacznie większy ruch porównując do czasu przed pandemia, a w niedzielę na poziomie wyższym niż w tygodniu, to skąd oni taka opinie wzieli?? Niech oni patrzą na to z czym dają ciała i czemu ew. Niektóre stację mają mniejszy ruch. Kto kupi puszkę piwa za 5 zł lub butelkę coli za 7, do tego ciągle nie zgadzające się promocje, wycofane produktu które klienci lubili: zapiekanki czy kanapki, kijowe bułki do hot dogów, brak małych kabanosów......... Obcinają godziny a pracownik czy jest na zmianie nie wie w co ręce włożyć. Firma schodzi na p...

N

Podali w newsletterach że od 1.05 rezygnują

Kuciapa

Pracownik- już nie bawem wszystkie premie zabiorą - nie martw się :(:(:) :)

Darz

Dodatek za nocki to dodatek kodeksowy, a inne to już decyzja firmy.

@Darz

Kodeksowy jest niższy niż ten co daje circle. Więc zawsze mogą obniżać :)

@Ekspert

Fakt, ale jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli dodatek Circle nie będzie waloryzowany to się wyrówna z kodeksowym i nie będzie go trzeba obniżać.

Właśnie przyszła informacja,że nie ma powodów biznesowych ,żeby utrzymać dodatek za pracę w niedzielę. Hmm ja również, nie mam powodów biznesowych aby pracować w niedzielę, zamiast spędzać ją z rodziną ,jak normalny człowiek. Proponuję w niedzielę nie sprzedawać kawy oraz jedzenia, może znajdą się powody ,jak spadną obroty. Wyzysk pełną gębą.

@Gość

To kiedy składasz te wypowiedzenie?

Czy to prawda, że kierownikom nie obcięli tych 10%, bo są nie zastąpieni i tylko od nich zależy funkcjonowanie stacji? . U nas jest tak, że gdy kierownik ma np L4 to stacja funkcjonuje bez problemu ale gdy jakiś pracownik zachoruje to już jest ból doopy i wtedy dopiero widać, bez kogo stacja nie może funkcjonować. Więc chyba coś ktoś nie do końca widzi jak stacje funkcjonują i bez kogo sobie radzą, a bez kogo nie.

Masa

Kiero chociaż Ci powie jak masz do pracy przyjść. Poza tym praca kierownika to nie tylko obsługa Klienta. Bez niego za długo by nie pociągnęła. Już nie róbcie z siebie mega super gwiazd. Każdy jest potrzebny. Nie podoba się praca na stanowisku to awansuj a jak nie potrafisz to się zwolnij. Albo poprostu rób to co do Ciebie należy. MARUDERO.

Wariat

Myślę, że od tego, żeby mi powiedzieć, kiedy mam przyjść do pracy to wystarczy zastępca kierownika, bo to i tak on robi grafik. Nikt tam nie napisał, że kierownik jest zbędny tylko z jakiej racji ma być traktowany lepiej skoro i tak sprzedawcy odwalają za niego cała brudna robotę. Ale Ty widoczne wiesz lepiej albo jesteś właśnie kierownikiem. MARUDERO.

@Masa

Ten niżej wpis był do Ciebie MARUDERO.

Malkontent
@Masa

Uderz w stół, a nożyce odezwą się.

Jolanta

Masz do niego jakieś prawa autorskie?

@Wariat

Tak jest zostawcie samych siebie i będzie git-hit.Super rozwiązanie. Gratuluję. Wnioskuje do Szefowstwa.Mamy super pomysł na oszczędności - zostawmy sprzedawców i zastępcę.

Ekspert

Bo kierownicy i zastępcy wprowadzają co chce Warszawa. Muszą być na stacji na caly etat, żeby to ogarnąć. Proste. Nie podoba się.. No to wyżej już ktoś podał jakie 2 drogi masz do wybrania :)

@Masa

W końcu jakiś mądry pomysł.

@Ekspert

Szkoda tylko, że ten pełen etat kierownictwo spędza na opiece nad dziećmi.

@Masa

Czy w tej firmie naprawdę pracują tylko idioci. Nic Wam się nie podoba. Kierownicy. Zastępcy. Dyrektorzy. Coś czuję że Placowy już by Wam się podobał żeby za (usunięte przez administratora)

@Masa

Podoba nam się to jak się pienisz i robisz czerwony. Przecież to zwykła prowokacja, a Ty tak na serio bierzesz to do siebie??? Przecież ta firma to cud, miód, malina. Człowiek ma prawo być wkurzony, że nie wszyscy są traktowani równo. Poza tym szanse na awans są raczej zerowe, a nie każdy jest doopolizem jak Ty.

Dorota
@Masa

Jeśli kierownik jest tylko od ułożenia grafiku to gratuluję.

@Ekspert

Taki z Ciebie ekspert jak z Macierewicza. Jak się nie podoba to się zwolnij. W sumie masz dwie opcje do wyboru tak jak powyżej.

Aro

Kasa policzone, idę zrobić sobie kawę i zaraz na spokojnie sobie będę czytał jak się tu klocicie i wyzywacie.

Widzę, że prawda boli. Hahaha

@Aro

Weź jeszcze popcorn i chipsy, bo zapowiada się długa projekcja. Tylko nie zapomnij iść do domu po 14 hahaha

@Jabollo

Aby uspokoić wasze nastroje zabraliśmy premię kierownictwu, cieszycie się? Aha ale zyskacie tylko mniejsze wsparcie przełożonych.

Kierownik
@Ktos

Ciekawe czy teraz tak chętnie się będą chcieli zamienić z kierownikiem

@Ktos

Jeszcze mniejsze niż jest. Mniej niż zero i tak będzie nadal zero.

@Kierownik

Nikt nie chciał się zamieniać tylko chcemy równego traktowania. Ale wam jest ciężko to zrozumieć chyba. Bo widzę, że żal doope ściska.

@Ktos

To niech teraz kierownik idzie na kasę i sprzedaje hot-dogi, kawę i myjnie to sobie premie wyrobi, jak już tak płaczecie, że nie dostaniecie.

Kierownik
@Ktoś

Jakbyś nie wiedział - A pewnie nie wiesz bo tylko zaczekać tu umiesz i siedzieć w.tej firmie do.emerytury narzekają ciągle to kierownik.nawet jak sobie na kasie wyrobi 500 zł to nic z tego nie ma. Jego premia z kasy wpada do wspólnej puli.

Karol

To nie kierownicy podjeli decyzje o obnizeniu etatow. Kierownicy nie dostaja ani grosza za sprzedanego przez siebie hot doga, kawe itd. Premia kwartalna nie zostala zabrana. bedzie z opoznieniem, co dla niektorych oczywiscie moze byc problemem. Zerowa szansa na awans? Znam kierownikow, ktorzy zaczynali od sprzedawcow lub placowych. Pytanie co zrobiliscie w tym kierunku, oprocz narzekania. Co potraficie?

@Ktos

Zawiesili, ale do kiedy nie wiadomo.

@Karol

Z mojej stacji ze stanowiska sprzedawcy było czterech kierowników. Co prawda ostał się jeden, ale była taka możliwość, a nawet jeden był rozważany na KR.

@Kierownik

Czyli kierownicy nie muszą nic robić tylko (usunięte przez administratora) w stołek i to wszystko z Twojej wypowiedzi tak wynika. Bo i tak wszystko za nich robią w biurze zastępcy, a kierownik zazwyczaj przez 8 godzin napierdziela przez telefon albo robi sobie zakupy na allegro.

@Karol

Akurat u nas w regionie nie było szansy na awans na kierownika lub zastępcę. Patrząc na politykę naszej firmy to tylko kolesiostwo dostaje takie awansy, bo raczej szary pracownik sprzedawca szanse ma marne, no chyba, że jest przyjęty po znajomości i pnie się po szczeblach pseudo "kariery" Bo jest faworyzowany przez kierownictwo. To jest moja obiektywna ocena, a nikt nie będzie starał się o stanowisko kierownika 100 czy 200 km od domu, bi to nie jest tego warte. Pozdrawiam i miłego życia życzę.

Mariusz
@Darz

U nas też było czterech i już żaden nie pracuje. KR to tylko zewnętrzny, nikt z wewnątrz.

Pani z CPN

Od 8 lat jesteśmy sami. W święta, weekendy, sezon letni.

N

Prawda nie zastąpieni bez nich to się zawali...

Sylwek

Zgodnie z procedurą obowiązującą w firmie Circle K do kiedy i w jakiej formie pracownik ma zgłosić pracodawcy urlop 14 dniowy?

@Sylwek

Zaplanować na początku roku. A zgłosić przed.robieniem grafiku. Pierwszeństwo ma zawsze ten, który zaplanował ten termin na początku roku.

Sylwek

W jakiej formie?

@Sylwek

Nie ma procedury, idź do KS i poproś aby wpisał Ci wybrany termin w plan urlopów.

Indyk

Wiecie coś na temat czy w maju dalej będą ciąć godziny?

@Indyk

Będą ciąć jak ogrodnik krzewy na wiosnę

Grzech

Który mądry na pracy zdalnej wpadł na genialny pomysł z "akcja wiosna"? Może w ramach tej akcji ruszycie cztery litery i przewietrzycie się jeżdżąc od stacji do stacji sprzątając je. Pozabietaliscie godziny że są zmiany jednoosobowe i kto to ma robić? Może sami się zajmijcie czymś pożytecznym, s nie wymyślacie kolejne bzdury.

@Grzech

A na czym polega akcja wiosna?

Grzech
@Stefan

W ramach luzu masz posprzątać teren stacji na zewnątrz. Tęgie głowy na zdalnym długo nad tym myślały i wymyśliły że między klientami będziesz wybiegał na zewnątrz sprzątać plac itp..

Masakra

Ala
@Grzech

Oj dokładnie. U nas na stacji teren dość spory, zmiany jednoosobowe, ludzie wysyłani na urlopy a osoba która jest w pracy ma latać pomiędzy dystrybutorami myjąc je, trawnikiem a stacją., Przyjmując i licząc dostawy oraz robiąc hot dogi czy kanapki, Międzyczasie obsługując klientów z uśmiechem na ustach i słuchając se tu chyba nikt nie pracuje bo powinnaś stać na kasie i obsługiwać bo co innego masz do roboty. Nie mówiąc że do kibla nawet ciężko wyjść. Jak chcieli takie akcje zrobić to trzeba było dać znamy dwu- trzy osobowe a nie godziny obcinać, to człowiek chętnie by to ogarnął a tak... mógł to wymyślić tylko ten co cały dzień za biurkiem siedzi . Szkoda gadać niech regionalni z dyrektorami sami sprzątają

Pracownik Stacji

Jeżeli ktoś chce pracować na Circle to radzę dobrze najpierw przerobić się na wielozadaniowego robota. Nie polecam nikomu. Począwszy od jednoosobowych zmian w dzień i w nocy gdzie pracownik nie ma czasu nawet się udać za potrzebą, nie mówiąc już o zjedzeniu czegokolwiek. Obsługujesz jednocześnie klientów przy kasie, lotto, robisz hot dogi, zapiekanki, kawy, latasz ogarniać zatkane kible, do dystrybutora gazu, wydawać butle, rozkładać dostawy i jeszcze na koniec dostaniesz reprymendę, że nie zdążyłeś w tym czasie pozamiatać :) W nocy kobiety siedzą również same, parking pełen często pijanych kierowców, często burdy, ale co tam.. Przecież JEST BEZPIECZNIE, bo tak mówi kierownik. :) Pieniądze? W tej firmie to kpina. Pracujesz sam noc i dzień, niedzielę i święta, zapierniczasz jak beduin a na koniec miesiąca najniższa krajowa na otarcie łez. :) Szczerze? Nie polecam nikomu, jeśli masz okazję pracować gdziekolwiek indziej to uciekaj.

@Pracownik Stacji

To uciekaj skoro tak Ci źle ????

Iwan
@Dzul

Nie uciekaj tylko rzuć pracę z dnia na dzień! ???? Ja to zrobiłem po 10 latach pracy i to była najlepsza decyzja w moim życiu!! Współczuję teraz tym co tam zostali bo widzę jeszcze gorszy (usunięte przez administratora)

Nowa

Wiadomo kiedy będą bony na święta?

Do końca kwietnia

Nowa
@Ekspert

Widze, ze sprecyzowałeś jakbys tyle co uczył się pór roku.

@Nowa

Przecież masz odpowiedź. W czym masz problem?

@Ekspert

Ale co to za odpowiedz? Kasa na święta w formie bonów czy przelewu? W jakiej wysokości?

@Aga

Przelew. Co wy serio nie wiecie? Przecież musieliscie deklarację do końca zeszłego tygodnia wypełnić?

@Ekspert

No nie wiecie... Deklarację wypełnialiśmy ale nie było tam mowy o kasie na Wielkanoc.

@Aga

To kierownik wam nie przekazuje takich info? A że mamy znowu ofertę wielkanocną dla.pracownikow wiecie ? Z masa karta wybrane artykuły wchodzą taniej - np. Exttemum po 2 zł, Prince polo po 1.19

Prezes
@Nowa

Wiadomo jakie kwoty tych bonow na konto, u nas zero info od kierownika?

@Prezes

200 lub 300. Zależy od dochodów

@Aga

I pretensje masz do kogo, ze nie wiesz? Do osoby na forum, która Ci odpowiada na pytania? W pracy nie umiesz zapytac?

Włoch
@Nowa

I jak tam, zadowoleni z jałmużny :) :)?? 300zlotych???????????? "????????-daje 2500 złotych!!

@Włoch

To idź do Biedry. Proszę bardzo. Kto Cię trzyma tutaj ??,

Do wlocha
@Mati

Haha, tylko niech nie zapomni kupić sobie zapasu pampersow. Bo tam słyszałam, że mają toalety, tylko nie mogą z nich korzystać bo brakuje czasu ????

@Aga

Jak dobrze pamiętam to u nas mail wisi z tymi info od 2 tygodni, ale w formie uzupełnienia to 300 dla kasjerów chyba że deklarowałeś że masz więcej na łeba w rodzinie to mniej 200.

zawiedziony
@Ekspert

Bony na Święta PO ŚWIĘTACH. Kolejny hit sezonu... Dramat.

CircleRanger
@zawiedziony

Nie podoba się to się zwolnij

zawiedziony
@CircleRanger

Kolejny, który niedowidzi. Wyraźnie mam pod nickiem napisane, że jestem byłym pracownikiem...

Prezez
@zawiedziony

Ciekawe gdzie to napisz napisane ?

Stary

Mam pytanie po ilu latach pracy dostaje się starszego sprzedawce. Czy może są jakieś inne kryteria?

@Stary

Raczej tu chodzi o ocenę twojej pracy przez kierownika, myślę że długość pracy nie ma tu znaczenia bo są ludzie którzy 10 lat pracują i starszego nie maja wciąż. Znam takich co po 3 mc Ju starszego dostawali bo mieli znajomość po prostu i regionalnego.

@Stary

Starszego dostaje się za dobre wyniki, zaangażowanie itp. Kierownik wnioskuje do regionalnego i dają. Możesz nieść i krótki staż. Jedyny limit jest taki - że starszego nie może.miec więcej niż połowę sprzedawców. Jest was 8 no to Max 4 starszych może być

@Stefan

I przez to ranga starszego się spauperyzowała.

Hahaha
@Stary

Po 11 latach nie miałem starszego sprzedawcy a 9 lat czekałem na pełny etat...szkoda czasu dla tej firmy.... I dajcie sobie spokój z komentarzami , że byłem słabym pracownikiem albo nie miałem wyników... po prostu byłem okłamywany przez kilka lat w żywe oczy... i lepiej późno niż wcale, że się opamiętałem i zmieniłem pracę...

Stary
@Hahaha

Ale chyba coś Cie ostro trzyma na tej grupie skoro aktywnie sie udzielasz. Chyba sentyment?

Franc
@Stary

Trzyma go pisanie do takiego(usunięte przez administratora). A jak ty

Baby
@Franc

Słuchaj trochę kultury czlowieku. Ja Ciebie nie nawyzwam brzydko przyjacielu.Skąd z Was tyle jadu i nienawiści? Widze, ze ta grupa skupia się jedynie na tym żeby się zalic jak jest źle. CIEKAWE jak sie koledze pracuje w nowej firmie skoro zmienił i cała nienawiść wylewa tutaj, najwyraźniej w życiu mu nie wyszło.

@Ekspert

To nie jest prawda. Są stacje gdzie ponad 60% załogi to starsi sprzedawcy i jak najbardziej jest to słuszne.

@Ekspert

Omyłkowo zły nick wpisałem ;)

@Ekspert

Co zmienia status Starszego Sprzedawcy? Zarobki?

D24nic

Czy jest jakaś premia za święta wielkanocne, jak to bywa w Grudniu?

Prezez
@D24nic

Nie ma informacji jeszcze.

@D24nic

Premia za Wielkanoc jest wypłacana właśnie w grudniu.

Dzul

Co za głupota. W grudniu odliczają nam podatek za wszystkie bony z całego roku

Bony będą przed swietami czy po??

@Monika

Przecież niżej była odpowiedź na to pytanie

@Ekspert

Do końca kwietnia, a ja pytam czy przed czy po świętach?

@Stefan

Zaraz rzucę monetą i ci powiem co wyszło. Orzeł to przed świętami, A reszka po. Może być?

@Ekspert

Bo stwierdzenie bony na święta to na święta moim zdaniem a nie po świętach bo wtedy to juz nie bony na święta tylko po świętach

As

Nie będzie żadnych bonów

@As

No właśnie, nie bony a kasa na konto

Iga

Czy to prawda że już 1 dzień zwolnienia, powoduje utratę premii?

@Iga

Tak. 1 dzień L4 to już utrata premii

@Ekspert

Wczytajcie się w instrukcję premiowania. Traci się premię zadaniową, ale KS może (od) dać to w premii uznaniowej.

@Karol

U nas miało właśnie tak być że to niby bat na tych co w święta l4 biorą , a wyszło jak zwykle rypią nam po premi aż "miło"

@Depeches

Teraz wiadomo, że premie są marne, ale ten zapis był robiony jak czasy były normalne i premie większe. Wtenczas to było sensowne, a dzisiaj trudno żeby to była jakaś groźba.

SzefCalegoCircleNaSwiecie

Wiecie, że od 17.03 jeśli nie poleci się zakupu myjni klientowi, ktory tankuje paliwo to klientowi należeć się będzie myjnia premium za darmo?

@SzefCalegoCircleNaSwiecie

Co?

Jacuś
@Dzul

Też o tym słyszałem. Ciekawie będzie

OddajciePieniadze

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego po podwyżce dostaje mniej hajsu niż przed podwyżką?

Bo śpisz na nockach?

@OddajciePieniadze

Bo nie masz takiej premii?? Bo nie pracowałeś w niedziele?? Miałeś mniej nocek. Sprawdz na zalaris

@OddajciePieniadze

Bo stawki premiowe obniżyli znacząco i mniej ludzi i masz efekt

@Depeches

Stawki się nie zmieniły - jedynie dla 20 stacji rok temu trochę obniżyli. A za to 20 stacji podnieśli. I teraz każda stacja w Polsce ma taka same stawkę.

@Mati

TROCHĘ !!!!!!! i to trochę z 450 -500 brutto premii zrobiło mi 250-300 więc proszę Cię, a po za tym to to na pewno nie było 40 stacji.

@Depeches

No ja wiem ile było bo widziałem listę. Ale skoro jesteś mądrzejszy no to nie będę z Tobą dyskutować bo szkoda mojego czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland