Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Masturbator

Lubię pracę! Szczególnie po godzinach ;)

kibic
@Masturbator

Okazuje się że nie tylko po godzinach.

Ciekawski

Ciekawe czy rzucą jakieś podwyżki w styczniu?

Koleżka
@Ciekawski

Na podwyżki bym nie liczył. Mediana nie pozwala. I tak za dużo zarabiacie

Jacek
@Koleżka

Za dużo? W stosunku do kogo?

Harnaś
@Ciekawski

Nawet jeśli coś tam skapnie to trudno nazwać 10 groszy (słownie: dziesięć groszy) podwyżką. Jakby nie liczył to całe 0,80 złotego do dniówki.

Wesołych Świąt mimo że nie wszystkich takie będą

Weronika

@inżynier, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i opisać politykę firmy, o której wspomniałeś? Co, w Twojej ocenie, zmieniło się na gorsze, że rozważasz zakończenie współpracy z Zakł-Hand-Usług,,żarna''? Twój wpis będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich tych, którzy biorą pod uwagę tę firmę podczas poszukiwań zatrudnienia.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
hmmmmm

A to były podwyżki na produkcji? W złą to idzie, skoro jedna sprzątaczka w biurze, druga na spawalni a wykwalifikowany człowiek zrywa folię z detali... Nic Paniom nie ujmując, wtf.

Wataha
@hmmmmm

Dawno tu nie byłem... Nie rozumiem twojej frustracji odnośnie kobitek które ogarniają życie i dążą do samo realizacji siebie, każdy ma wolną rękę i decyduje co w życiu chce robić. Może nie zdaje sobie sprawy że to też po znajomości i to cię tak bardzo nurtuje ale mniejsza o to nie ja bym mógł sadzić i pisac brednie... Temat wszach obecnego smartphona na stanowiskach pracy w naszym uwielbionym a zarazem znienawidzonym przez 80% wysoko wykwalifikowanej załogi, temat znany i nie lubiany a to przez to bo każdy dział ma swą specyfikę pracy i nie każdy może swobodnie operować tym ot wspaniałym urządzeniem bez naruszenia( zakazu). Hm operatorzy najgorszego i sponiewieranego działu korzystają z dobrodziejstw owego urządzenia owszem bo maszyna wykonuje powierzona robotę.... Tak na koniec złota myśl czy firma rodzinna nie zmienia się w korporacyjną zabawkę pseudo zarządu????

@hmmmmm

@hmmmmm (usunięte przez administratora) boli czy co? Nie pasuje to wypad.

Romek

Jest dobrze kasa na czas i praca na spokojnie. Nowy system wszystko ułatwi i będzie jeszcze spokojniej. System podobno będzie sam wszystko ogarniał wiec będzie więcej czasu na kawę i ploty. Ja daję 5 gwiazdek!

gosciu

Pracownicy .System ktory zostanie wprowadzony,nie wiem przez kogo zostal wybrany ale sie nie sprawdzi.takie systemy dzialaja tylko w firmach 100%zmaszynowanych gdzie wykorzystanie maszyn 110% da efekt po 2 latach a nir w formie gdzie jest produkcja detali z wykorzystaniem 40%maszyn znajdujacych sie w firmie.Cudowanie i tworzenie z czlowieka maszyny to jakis absurd :D szefie!co to za ludzie teraz tym dowodzą.szkoda pieniedzy.lepiej bylo.za czasow majstra ktory on wykreowal tak naprawde system pracy z uwzglednieniem dogadania sie z pracownikiem.gratulacje !powodzenia

silny

Ekhm dyrektorzy i pseudo koerownicy z montazu ktorzy raaz sa szefami produkcji raz nie.zostawcie wladze najlepszym,majstrom i szefom glownym.Cudowanie jest nie na miejscu gdzie cudak narobil syfu u bujańca a teraz chce czyscic pieniadze szefa.bzdura.zapracowac to mozna na godne zycie a nie na podwyzke.ten system pana MB ktory kupiono za miliony w tej firmie sie nie sprawdzi.nie zrobicie z ludzi robotow :D pozdrawiam.lepiej jakby zaczel8 wspolpracowac z pracownikami i pieniadze wydane na rzekomy lewy system pracy, powinni podzielic na pracownikow.oj bedzie slabo gdy systrm nie przyniesie wplywow xd

xxr

buhahaha śmieszny bardzo ten krownik cnc,nie radzi sobie chłopek z załogą,może lepiej jak by wziął siekierę i poszedł do lasu robić drewno na opał.

jeszcze 1 krok
@xxr

Oj chyba do tego się tylko nadaje , z ludźmi ma kose z nikim się nie dogaduje .

Kazdy dzien to parkour

Jak to może być , Dzial CNC jest jednym całym działem a nocki robi tylko 1/3 ludzi a reszta nie "Faworyzacja ". wybiera sobie ludzi których on chce i nie masz prawa odmówić nocki bo on tak sobie ubzdurał . Jak maja być nocki to cały dział a nie 1/3 .

cala prawda .

jak może sie dogadać jak o wszystko sie czepia i mobinguje obserwuje cały czas i każdy na dziale czuje się nieswojo ponieważ widać jak każdego obserwuje ciągle i patrzy na ręce, za niedługo w nosie nie będzie można dłubać.a po 2 jak się daje stawki dla ludzi co tylko zielony guzik wciskają i moja więcej od tych co ustawiają i robią robotę .CO do nocek to kierownik jest nie wyrozumiały , ustala sobie grafiki jak chce ludzi się nie zapyta czy mogą ustali sobie i ma to głęboko w poważaniu jak sie nie podoba droga wolna . pupilki kierownika na nocki nie chodzą lub wybierają sobie w którym tyg sobie przyjdą .Kiedy to się skończy OMG. 2 frezarki wyrzucili a teraz od za...... roboty dziwne hahahahha

Korek

Kierownik cnc ustala sobie grafik bez wiedzy pracowników , ustala nocki mówi dzień przed , masz przyjść i c... jedni pracują nocki drudzy nie faworyzacja 100%.jak nie to droga wolna

Alojzy

Na dodatek przymuszone nocki , odmówić nie można kierownika słowa " nie pasuje drogą wolna".

Mnie osobiście najbardziej drażni jak ZHU porównywane jest do Czmudy lub Bujalskiego. Czmudzie daleko było do produkcji generatorów - ot klepali znaki drogowe, a jedyna różnica w produkcji polegała na klepaniu znaków okrągłych, trójkątnych lub prostokątnych. Bujal natomiast produkuje zbiorniki z kwasówki. To różne firmy o przeróżnym profilu produkcji, a porównywanie ich ze sobą to jakiś absurd.

Pędzący z wiatrem

Moje krótkie zdanie: - Jest jeden wielki bałagan na produkcji i "góra" nie jest w stanie nad tym zapanować. Są ślepi lub głupi albo jedno i drugie. - Na produkcji rozrzutność kasy: podwyżki, dodatkowe premie itp. - W biurach bieda. Dlatego ludzie przychodzą łapią doświadczenie i odchodzą, - Brak socjalu, - Brak L4 - Umowa o pracę jest - ale kwota tam wpisana pozostawia wiele do życzenia. O takich rzeczach trzeba mówić, trzeba pisać. Może skończą się te dziwne praktyki z wykorzystywaniem pracowników. Może w końcu ktoś rusz głową. Ostatnio firma idzie złą stronę. Jestem ciekaw co będzie w najbliższej przyszłości.

erakasa

Najpierw narzekają na górę. Teraz siebie gównem obrzucaja :) nie mam pytań

gość

Pewnie tak:D ,bo ma taką możliwość podczas programu maszyny.przy okazji patrzy na swoj tel.nie zakłócajac pracy swoje jak i maszynie, tak i nie wadząć mocno firmie.gdzie tzw.operator srutownicy ogarniajac swoj tel do bólu palców raczej nic nie robi ani nie kwestionuje wysoko swojej pozycji w firmie.wiec NIC NIE ROBI :D

A Ja np. bym proponował zwrócić uwagę osobiście a nie wypowiadać się na forum incognito. Bo takie wypisywanie na forum do niczego nie prowadzi. Pójdź do chłopaków na dział i z nimi to wyjaśnij CNCfun. W internecie każdy mocny ale prosto w twarz to nie ma odwagi zwrócić uwagi. Chłopaki zrozumieją błąd jeżeli im się go wytknie :)

CNCNotFUN

Ogólnie siedzenie na telefonach nie tyczy sie tylko "Śrutownicy" ale też i całego zakładu... CNC nie jest takie święte :) maszyna chodzi a pracownik z telefonem w łapie obok stoi:D ale tego sie nie widzi. Nie pozdrawiam

CNCfun

Do zarzadu.ogarnijcie ten syf na srutownicy i swierzakow tam robiących.ze ich jeszcze palce od trzymania telefonow nie bolą.robia tam tacy dwaj.I zapytajcie Pawełka cos na ten temat.wyrzucając wiury wszystko widac :) tragedia jednym slowem

rah
@CNCfun

@cnc fun: A skąd piszesz? Z telefonu przy maszynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn