Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Edward

Nie warto skladac cv na cnc .... jak najdalej od tego dzialu i jego kierownika.

Mirek

Witam czy na CNC szukają ludzi tokarz-frezer, ile może dostać człowiek z 7 letnim stażem jako operator-programista-ustawiacz oczywiście netto. Jak z umową o pracę, z L-4. Ogólnie warto zakładać CV ,jak atmosfera na obróbce...Pozdrawiam.

Mick
@Mirek

Nie trać czasu na wysyłanie CV. Umowa o pracę owszem jest, ale L4 nie polecam brać bo będzie po miesięcznej premii. Poza tym nie ma socjalu, ani żadnych innych bonusów. Jest za to NAV - cudny program, który rozkłada firmę od wewnątrz.

Mirek
@Mick

O kurze, hmm to ciekawie, nie ma co się pchać.Dziekuje za info.

Halyna

Brygadziści, kierownicy i dyrektorzy! Szanujcie pracowników, może niedługo sami będziecie za****dalać! Nie będzie już tak lekko!

pjoter
@Halyna

Piekne by to bylo. Ciekawe czy dyrektor potrafi tak dobrze spawać, tak dobrze jak sie tym chwali.

Lolek
@pjoter

Potrafi...

Koleżka
@Lolek

Kiedyś pokazał jak potrafi Hahahaja skompromitowal sie na slusarni jak i mg.

wsw

Wytrymajecie troszku.Zara budet Wigilija i ten dzban kier cnc przemówi ludzkim głosem.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Wikipedia

A szczególnie zarządzanie przez kier cnc az kazdemu sie odechciewa robic i jest coraz gorzej i te narzekanie nic nie robia

NA TEMAT
@Wikipedia

Nie narzekaj 2 tygodnie spokoju miałeś... Jak wróci Pan i władca... resztę dopowiedz sobie sam..

Hmmm
@NA TEMAT

A.no to jednak to jest prawda ze przez niego robić sie nie chce....

Posrednik

Ukr. Dostają od państwa 1000 zł. Za samo przybycie do kraju. Pracodawca nie może im zapłacić mniej niż 3000 netto.

szok
@Posrednik

a my mozemy miec 1550??!!

Gibi

Nadgodziny zabijają tą firmę... Złe zarządzenie jak ludzie za dużo nadgodzin robią...

Hw
@Gibi

Wydajność ludzi spada do minimum.

gibi
@Hw

Dokładnie tak jak mówisz...Ludzie markują 8 godzin, a potem ogień w nadgodzinach ;) Po co robić zadanie w 8 godzin w pocie jak można to zrobić w 10 godzin czy w 12 godzin? Paca ta sama a kasa o wiele większa. Po drugie nikt mi nie wmówi, że człowiek pracujący codziennie po 10-12 godzin plus w każdą sobotę ma tą samą wydajność! Człowiek jest przemęczony i pracuje wolniej popełnia błędy itp... Kierownicy którzy na to pozwalają to nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi.

zadowolony inaczej

O co Wam chodzi? Wszystko idzie z automatu. Prawie nie trzeba nic klikać myszką system robi wszystko za nas. System sam zamawia materiały, sam wydaje zlecenia na produkcję. Jednym słowem full automat. Wszyscy nam zazdroszczą tego erpa :)

Rotus
@zadowolony inaczej

W sumie to masz może i rację. Co nam zostaje? Tylko się z tego śmiać. Skoro szef jest naiwny, to po co my mamy się zamawiać. Korzystajmy póki są pieniądze na czas.

Rotus
@Rotus

Miało być zamartwiac

rudy rydz

z calego serca nie polecam pracy w tej firmie, nikomu nie zalezy na ludziach

Sprzęt i pieniądze tu się licz
@rudy rydz

Do rydza

Haha!
@rudy rydz

Bardzo zależy tu wszystkim na ludziach, ale tych co mają 1 stopień niepełnosprawności. Żeby zatrudnić takiego zwolnią nawet 3.

Rozbawiony

Patrzę na kartę wypisana chyba według nowego systemu jeśli tak to jest jakaś farsa to nie jest nic nowego to kompletna bzdura komu wy robicie wodę z mózgu

Weronika

Widzę, że od początku lipca forum zdominowane jest przez temat nowego oprogramowania w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'', jeśli oczywiście dobrze zrozumiałam sedno wymiany komentarzy. Natomiast, jeśli tak jest to byłabym wdzięczna i pewnie nie tylko ja, gdyby ktoś zechciał napisać kilka zdań na ten temat w sposób zrozumiały dla laików, bo pewnie są i tacy wśród osób, które myślą o aplikowaniu do tej firmy. Byłoby to dla nich duże ułatwienie w podjęciu decyzji o zatrudnieniu się w tym zakładzie.

szczery
@Weronika

nie ma po co aplikować już szwy zaczynają puszczać

Realista

Chcą położyć firmę ? Tragedia co się dzieje. Nie jesteśmy na to gotowi...a ktoś z uporem maniaka powtarza, że wszystko jest ok. Nie nie jest, jak firma wytrzyma to to będzie cud.

Wkurzony

Co za ciota wymyśliła zmianę tego systemu ? Rozjebalo to cała firmę. Tylko czekać na upadłość. Ja bym (usunięte przez administratora) tego (usunięte przez administratora) co na taki pomysł wpadł.

Pracownicy
@Wkurzony

Jak to kto ? Brzoza

TROOL
@Pracownicy

NIE TYLKO

@Pracownicy

On chyba ma najmniej do powiedzenia

Biedny Żuczek

Da się w tej firmie zarobić? Operator lasera, doświadczony ile dostanie?

do Żuczka
@Biedny Żuczek

Zarobisz sporo, ale tylko pod warunkiem, ze znasz sie osobiscie z nowym dyrektorem. chce tylko swoich

kik
@Biedny Żuczek

Lepiej zostań logistykiem, lub gościem od oklejania detali. Kasa taka sama to po co się męczyć. Z resztą firma docenia tych którzy symulują że pracują.

as
@kik

Bo praca na laserze jest ciężka? :)

as
@do Żuczka

a jak sie nazywa ten nowy dyrektor?

Heh
@as

Cudak

As
@Heh

I ciagle cuduje?

trolek
@As

owszem, cuduje! łatwo jest dysponować czyimiś pieniędzmi nie ponosząc zadnych konsekwencji za straty

kolo
@trolek

masz na myśli ten cudowny program, który nie działa?

realista optymista
@kolo

Działa, działa. Tylko ludzie nie współpracują!! Zarząd sje stara a Wy co!!! W niedziele przychodzić na 12 godzin nie chcecie!!! Dyrektorzy jakoś mogą a Wy nie? Tylko im zależy na firmie. Zobaczcie ile kilogramów stracili dla niej!! Sami tego nie obrobią,musza zatrudnić kolejnych pracowników biurowych a fizycznych zwolnić. Bo po co Program sam wszystko zrobić za Was!!!

realista optymista
@realista optymista

Zobaczcie jak program dobrze planuje!!!nic nie musicie robić :)

Tom

Patrzę i nie wierzę w to co widzę chciałbym wierzyć że ma to na celu zwiększenie zysków dla firmy ale nie wiem co już mam sądzić o tym może się mylę patrzcie co robicie to jest zaklad ślusarski a nie fabryka . Oby to wypalilo

Do Toma.
@Tom

Wgląda to na to że kaszpir ulokował tu kogoś ażeby rozwalić zakład od środka. Czy właściciel patrzy na dochody ? chyba nie bo dawno by zareagował.

hmm
@Do Toma.

czy tylko ja mam wrazenie, że czas rozejrzec sie za nowym miejscem pracy?

Do hmm
@hmm

Tu nie chodzi o zmianę zakładu pracy .Raczej żeby ta firma się rozwijała dawała miejsca pracy dobre zarobki nie stwarzala ndmirnej biurokracji i papierologi .Rozumiem że trzeba iść naprzód ale będę ciągle powtarzał to jest zaklad ślusarski a nie fabryka nie da się wszystkiego określić czasem raz jest szybciej raz wolniej ale strat chyba do tej pory nie było oby tak pozostalo

Hemm
@Do hmm

To wszystko trwa już zbyt długo. Jeden pracownik fizyczny musi utrzymać kilku biurowych, Dubaj też pewnie tani nie był.

panTofel
@Do Toma.

Kaszpir - człowiek, który rozpoczął rozkład firmy. Człowiek teoretyk, nie praktyk. Trzeba przyznać, że facet był doskonale wyszkolony i w te bzdurne gadanie uwierzyło mu wielu. Dziś już "gadaczy" nie ma. Są "działacze", między innymi od nowego systemu. Systemu, który podobno jest wręcz doskonały, tylko na razie nie działa.

Jacek

Nie narzekajcie bo nie jest źle!!

TROL
@Jacek

MASZ RACJE BO JEST TRAGICZNIE

Trol

(usunięte przez administratora)...

Czy jakieś zmiany w firmie tak namieszały? Może ktoś napisze coś więcej?

ktoś
@Zainteresowany

Zajmij się swoimi sprawami!

Ciekawski

Co to będzie? Co się dzieje?

Weronika

@Koleżka, rozumiem, że wynagrodzenie oferowane Ci przez Zakł-Hand-Usług,,żarna'' odpowiada Ci. Jak poza tym ocenisz swoje zatrudnienie w tym miejscu pracy? Mógłbyś przedstawić pozostałe warunki w oparciu o które współpracujesz z tym pracodawcą? Polecasz ubieganie się o pracę w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn