Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Weronika

@as, zmieniło się kierownictwo w Zakł-Hand-Usług,,żarna''? Możesz wypowiedzieć się na ten temat? Czy te zmiany wpłynęły również na osoby aktualnie pracujące w tej firmie? A może zmienia się coś w jej strukturze? Bardzo Cię proszę o informacje na ten temat, jeżeli jesteś w ich posiadaniu.

Janek
@Weronika

Oj zmieniło się i to na gorsze. Nowe kierownictwo stawia wszystko na nowy program który będzie lekiem na całe zło. Co raz bliżej sądnego dnia przejścia na nowy program. Nowy program jest najlepszy i ma generować oszczędności na zasobach ludzkich.

Koleżka
@Janek

Tak oszczędza na zasobach ludzkich, że Dubaj pęka w szwach. Od początku roku 2018 przyjęto pewnie z 20 Ukraińców i masę młodych. W sumie to mam to już w poważaniu. Kasa na koncie mi się jeszcze zgadz. szef udaje chyba że nic nie widzi albo potrafią pięknie modlić oczy.

Weronika

@Rotus, czy informacje, które zamieściłeś na tym forum są w tym momencie potwierdzone? Czy naprawdę Zakł-Hand-Usług,,żarna'' planuje zwolnienia pracowników? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten istotny temat z perspektywy osób pracujących w tej firmie jak i tych poszukujących zatrudnienia.

Rotus
@Weronika

Tak ludzie gadają. A ile wiedzą, czas pokaże.

oluś

A co tu tak cicho ostatnio?

Rotus
@oluś

A co tu komentować? Idą zmiany, dobre zmiany, przynajmniej tak mówią na zakładzie. Ludzie gadają, że nowy program jest tak doskonały, że wszystko będzie robił sam. Podobno...W ramach tej doskonałości mają ludzi zwalniać.

C-3PO

Jako wieloletni pracownik patrze i nie wierzę w to co widzę. Zatrudniają dużo i byle kogo, a robota i tak stoi... brak planowania, totalny bałagan. Już tylko ciekawość mnie trzyma w tej firmie. Chcę zobaczyć jak daleko zabrnie firma w to (usunięte przez administratora) Tyle kasy utopionej w zmiany - firma chyba bogata :) Dopóki na moim koncie się zgadza i można dorobić nadgodzinami to będę siedzieć :)

do C-3PO
@C-3PO

Nie patrzą na umiejętności tylko na papierek o niepełnosprawności.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
...

Tyle narzekania że szok jak się czyta. Może podsuńcie link do tych opini do właściciela firmy to będzie szansa że coś zmieni. I pomyślcie o zmianie miejsca pracy, po co się męczyc jak można coś zmienić i troche umysł odświeżyć. Olsztyn i okolice ma mnóstwo firm które tylko czekają na doświadczonych pracowników.

Do ...
@...

Nie zauważyłeś ile osób odeszło przez ostatnie pół roku? To forum to chyba jedyna szansa żeby przekazać coś do właściciela. Nawet nie zagląda już do firmy

Dubai
@Do ...

Szef jest ale jeździ wózkiem z wnukiem.

LOLEK

na drugiej zmianie nie pracuja leserzy na pierwszej pracuja a potem na drugiej odpoczywaja jak nap rzyklad na wiertarkach taki juziu sciemniacz i fuchy robi zeby dorobic KAT NA KASKE

Pan przecinek
@LOLEK

,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,, ....... trzymaj przyda Ci się

opel

może i moda na sukces, to ze kierownik CNC ma swoich wybrankow co mogą wszystko i nic nich nie obowiązuje i biuro o tym nie wie to już jest problem, premie nocki, urlopy, itp faworyzacja i tak zwane puplilki. gdyby nie ten człowiek to praca byka by lepiej i szybciej wykonana każdy pracownik to potwierdzi ale o tyn się nie mówi bo przecież nie ma problemu z kierownikiem tylko z pracownikiem i tak będą pisać i pisać i pisać i tak nikt nic nie zadziała

Nenenen

Na obróbkę wprowadzono nocki A jeden cięższy gościu pocałuję kierownika w czoło i nie musi chodzić

menel
@Nenenen

Straszne... Zaraz zrobi się tutaj moda na sukces...

stalowy

Bedą w koncu te podwyzki ???? nowe firmy sie wokół otwierają :D czas na cos nowego chyba.postarajcie sie bo sami bedziecie pracowac dyrektorzy ;)

Tor

Chyba obniżki

kloc
@stalowy

Jaki kierownik, takie podwyżki...

cnc am

PRACA U żarny UTRZYMYWAŁA MNIE PRZY ŻYCIU, TERAZ UMIERAM ... ZE SZCZĘŚCIA ..!..

Hajduk

Walenie kota w bambus w tej firmie. Cała robota idzie do Unimaszu

Prawy

Proponuję założyć związek zawodowy. Kto chętny?

lewy
@Prawy

Nikt

Realista
@Prawy

Chyba zakład chroniony

Poeta

Jeśli Szef się nie obudzi,to straci nie tylko ludzi.

kamasama
@Poeta

Eee tam Twoje pieniądze? Może stać go na darmoznadow

realista

moim zdaniem to juz nastąpilo ZHU Zarna rip

Zyx

Impreza wigilijna ?

on

Panie Zygmuncie, firma zmienia się w (usunięte przez administratora) Może czas utemperować najwyższego, zanim całkiem zniszczy firmę! Przez tego per pana szacunek już nie istnieje w tej firmie, a szkoda.

Ksiadz
@on

Czas usunac pana Marka B bo zniszczy tą firmę do Zera a Cudak drugi przyglup U Bujala kariery nie zrobił szybciej wyleciał jak mu się wydawalo

inżynier

A ja gratuluje panom za skuteczne zniechęcanie do pracy. Takiej demotywującej polityki nie uświadczyłem w żadnej innej pracy. Do niedawna liczyłem, że właściciel się ogarnie i pogoni darmozjadów ale teraz widzę, że nie można na niego liczyć. Chyba stracił już ikrę do prowadzenia firmy. Trudno będzie trzeba w innym miejscu szukać rozwoju i normalności.

Ksiadz
@inżynier

A ja myślę że ta wspaniała niegdyś firmę to chcą rozpiepszyc tacy jak pan Marek B i jego wspolasy.A cały szef jest nim zastąpiony MB.Tam pracują fachowcy ale jak będą tak płacić to ludzie będą odchodzić. Nie polecam szukającym pracy o zatrudnienie się w tym zakładzie bo stawka startowa jest 10.50zl czy to fachowiec czy pakować. Po prostu ŻENADA.100 rządzących w DUBAJU a pracowników 250 ludzie jakas paranoja podwyzki przez 6 lat nazbieralem w sumie 1.50 :(. Panie wlascicelu kiedy pan na oczy przejrzy ze te darmozjady chca pana do ruiny doprowadzic!!!

kotek

tak Kierownik działu cnc zaczyna obserwować pracowników nie wiedząc chyba co tk jest mobing, idziesz do Wc dzwoni gdzie ty jesteś drapiesz sie pogłowie podejdzie oooo chyba nie masz co robić śmiech na sali, siedzieć specjalnie i obserwować pracowników co robią. siedzi 12h na (usunięte przez administratora) jest zadowolony bo może kogoś zdenerwowac

@stalowy

Oj uwierz mi, że nie tylko nowo otwarte firmy kuszą ;) Ja osobiście jestem zadowolony z obecnej sytuacji na rynku pracy. Aczkolwiek niektórzy ludzie w ZHU nie mają umiaru.Oczekiwania z czapy a w głowie pusto...

ullalla

jest taki jeden brygadier rudy na tokarkach ,co uważa się za mądrego, a w praktyce to cienki bolek.Na 10 szt 9 zepsuł ,a na 10 sztuce dostał w glace i są efekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn