Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

inżynier

Niby biurowiec ze "szkła" ale w środku straszny beton....

Camuflash

Chodzi o to, że np. jakiś pracownik pracuje w firmie 20 lat i jest doświadczony, pracuje uczciwie. Nagle przychodzą do niego nasze leany z pytaniem dlaczego robi on to tak a nie inaczej i markuje robotę, oszukuje. Jak się ma czuć? Do tego pyta ktoś kto się na tym nie zna. Znaczy wydaje im się że się znają. Wiedzą to co przeczytali i per pan powiedział. No bo przecież per pan nie taką firmę rozwinął i mylić się nie może... Co Ty na to Weroniko?

Weronika

@on według Ciebie w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' jest brak szacunku. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób się to przejawia? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

Abraham
@Weronika

Na cnc wystarczy sie przejść ,

Gryms

Jak ludzie którzy nigdy nie pracowali na produkcji mają wspomagać i usprawniać proces produkcyjny, nie biorąc pod uwagę doświadczonych pracowników? Wiecej zainteresowania i zagłębienia w to co dokładnie robimy. P.S. Do Pana najwyższego - ZHU to nie karton z puzlami. Trochę więcej racjonalnych decyzji. Wiadomo każdy się uczy, ale taka firma to nie przepisywanie książki. Wszystkiego dobrego

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Weronika

Sprawdźcie jakich aktualnie osób poszukuje Zakł-Hand-Usług,,żarna'' do swojego zespołu! http://zarna.eu/kariera/ Aplikujecie?

janki

Rozkładają zakład od środka...kto może ma gdzie to ucieka...reszta się obudzi z ręką w nocniku... Od jakiegoś czasu tak się dzieje: na produkcji słabe nastawienie na przyspieszenie roboty... zero odpowiedzialności po stronie władzy... niewygodne tematy zamiatane pod dywan... sporo amatorów na zbyt wysokich stanowiskach... motywacja załogi spada i to widać...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETY Z PRODUKCJI I MONTAŻU

Absolwent Bananowej firmy ZHU Żarna

Ja tam będę tęsknił trochę :)

Absolwęt Bananowej firmy ZHU Żarna

Po pierwsze w (usunięte przez administratora) byłe (usunięte przez administratora) widziałeś. Najlepsza firma w północno wschodniej Polsce w tej branży z bogatym parkiem maszynowym. PANOWIE Skupcie się na marketingu, reklamie i pozyskiwaniu nowych zagranicznych klientów. Dajcie sobie na luz z tym usprawnianiem procesów produkcji to nie fabryka cukierków, czy linia Forda w których można się bawić w optymalizację. Sukcesem będzie obłożyć całą produkcję i wykorzystać potencjał firmy do maximum. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to niegospodarność i rozrzutność. W sumie pieniądze są po to by je wydawać :) Dziękuję za fajną zabawę :)

Lecimy do przodu!!

"Wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią życia. Chcemy zmieniać świat na taki, w którym ludzie kładąc się spać, nie mogą doczekać się kolejnego dnia." Dlatego jesteśmy najlepszą firmą w regionie! Zgrana ekipa, fachowcy, rozwój i zaangażowanie w pracę to MY!

Faraday
@Lecimy do przodu!!

''Wierzymy, że każda firma może być świetna, a każdy człowiek żyć pełnią życia. Chcemy zmieniać świat na taki, w którym ludzie będą zap####alac za grosze i TYCH co będą mogli się doczekać kolejnego dnia by walic w h##a do 19 ot realia ."

Redaktor naczelny gazety zakładowej

Profesjonalne planowanie produkcji mądrych głów. hahaha Pomysłowość Pana Belki. Codzienne zebranie w słoneczku...taka sytuacja. Dziękuję. Kończymy na dziś.

Xxx

Naokraglor szukają konstruktorów ostatnio, dlaczego? 2000 brutto nikt kto sie zna na fachu nie chce. Do tego chca zeby im sie projektowalo na rozm. Kwal.

xxxx
@Xxx

Na każdej rozmowie jest projektowanie, przecież to normalne jeśli chce się pracować jako konstruktor czy też technolog. :)

kaska

jak milo, ze premie na swieta dostalismy

d
@kaska

dobra AHAH

Jaro
@kaska

U nas w biurze jeszcze nie bylo premii swiatecznej.

Alex

Wszyscy płaczą na cnc i K.w Ale jak mu się dziwić jak co chwile ktoś tam (usunięte przez administratora) detal.

Janek
@Alex

Bo zatrudniają ludzi bez doświadczenia za 10 zł na godzinę. Nic dziwnego ze duzo detali jest zjebanych**. Ludzie zbieraja doswiadczenie i uciekaja dalej...tam gdzie lepiej.

Ujom
@Janek

Nie za 10 zł tylko za 14 zł , i zajebane detale dalej

Parpaprapra

Miętus "sprzedawczyk", za razem smaruje trochę k.w

lolo

A ja się zastanawiam co robią lalunie, których wykonanie pracy nadzoruje najbardziej spracowany człowiek w Zakładzie czyli tak zwany Płaski Nos lub jak kto woli Słupek. Panie rozliczające generatory (prawdopodobnie) w swoim NIC nie robieniu już dawno przerosły swojego mistrza. Takich statystów zarabiających nawet najmniejszą kasę z możliwych jest tu cała masa, niestety... Najgorsze jest to, że statyści, którzy w tygodniu muszą się nieźle nagimnastykować żeby jakoś te 8h minęło, przychodzą w nadgodzinach w soboty.

Redaktor naczelny gazety zakładowej

Darmowa przeprowadzka...taka sytuacja. Po ostatecznych rozliczeniach biurowca wykonawca chyba doliczył z 500 zł...bo teraz jest taka moda na te 500 plus ;) Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że pracownicy muszą się przeprowadzić po godzinach pracy? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Pana Marka Belkę: Redaktor: Panie Marku jak mogło dojść do takiej sytuacji? Przeprowadzka poza godzinami pracy? Za darmo? Marek Belka: Tak, nie wątpliwie wpływa tu czynnik ekonomiczny. Skala problemu wskazuje mikroekonomię gdyż oszczędności z tego tytułu będą mikroskopijne! Redaktor: Dziękujemy za komentarz w tej sprawie. Marek Belka: Nie ma sprawy. Czy mogę w ten łikend dorobić w magazynie przy liczeniu śrubek? Redaktor: Nie ma mowy! Dziękuję. Kończymy na dziś.

Maximus

Teraz jestem ciekawy nadchodzących podwyżek. Ponoć firma źle stoi (jak zawsze) a co roku budowane są hale. Ale w sumie nie ma co sie dziwić jeżeli w firmie mamy 15 kierowników, 30 brygadzistow i paru szamanów. Ci ostatni muszą swoje zarabiać i siedzieć pół dnia w firmie + weekendy. Tam są niepotrzebnie wydawane pieniądze. Nie mówiąc już o laserze i nowym wózku który kosztował swoje +nowe widły + kamera :) a to grosze nie są. PS. Bajeczke o mrowce przydało by sie powiesić przed nowym biurem Pani dyrektor :)

Pracownik hahah

To jest kpina co tu się dzieje na piłach dwóch brygadzistów dla trzech pracujących. Bo brygadzista na niektórych działach nie musi pracować, podobnie w kontroli dla dwóch pracujących bo on za każdym razem siedzi i gra, jak coś człowiek potrzebuje "ja nie jestem od kontroli tylko od wzorcowania idź do chłopaków", już raz był brygadzistą i dał rady to teraz może z dwójka ludzi sobie poradzi

Nauczyciel j.polskiego ;)
@Pracownik hahah

Popraw pisownię. Twój tekst razi w oczy .

ostatni sprawiedliwy

Premia tylko dla jednego działu (chociaż maszyna była budowana przez kilka działów)? Co to ma być? Czemu zarząd zgadza się na takie rzeczy?

Maximus
@ostatni sprawiedliwy

Zarząd to banda jełopów. Jeden glupszy od drugiego. Najpier coś ustalają,a potem czepiają się że tego przestrzegasz. Stanie w 5 nad pracownikiem i mówienie mu ze tak jest źle najlepiej im wychodzi.Po pytaniu to jak to zrobić odpowiedzi brak. NIEKOMPETENTNI!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn