ACS AUDIKA sp. z o. o.

Opinie o ACS AUDIKA sp. z o. o.

Asystent ds. zasobów ludzkich woj. Lubelskie na jakie zarobki można się nastawiać?

ŻENADA !!!

Robią z nami co chcą, mówią co chcą a tak naprawdę nikt nie powie prawdy. Jak na taką dużą firmę to może czas, aby powstał jakiś związek zawodowy albo inna organizacja, która pochamuje niektóre niekorzystne decyzje dla pacowników. Co o tym myślicie?

@ŻENADA !!!

Świetny pomysł, niech co niektórzy nie czują się bezkarni. Nie może tak być, że Wielkie Zmiany a w gruncie rzeczy sytuacja chociażby z Podkarpacia wróci do normy. Na to nikt się nie zgodzi i nikt tego nie będzie tolerował.

Teraz jest cisza przed burzą jeszcze moment i dalej będzie tak samo. Wydawało się, że wreszcie będzie inaczej. Nadzieja matka głupich.

Porażka

Najgorsze jest to, że wszyscy wiedzą jak u nas jest. Wszyscy nam współczuję. Co nam z waszego współczucia.??

Porażka
@..

Ludzie boja się stracić wszystko dlatego milczą a tak naprawdę tracą wszystko BO MILCZĄ!!!!!!!

Qwerty
@Porażka

Ludzie się boja bo czuja, ze nikt za nimi nie stoi, nie maja wsparcia.

Czy w okolicy Nisko - Stalowa Wola już zostały przyjęte osoby? Do obsługi pacjenta? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Smutna

Powiedzcie mi...czy są u nas osoby, które przez pandemię i zmiany, które u nas się podziały, mają napady lękowe? Nie radzę sobie już z własnymi emocjami. Nie śpię po nocach, boję się, że nie podołam zobowiązaniom kredytowym. Rozważam wizytę u psychiatry ale to chyba w dalszej przyszłości bo strasznie się wstydzę, że mi się klepki poprzestawiały... Napiszcie coś budującego, podnoszącego na duchu... Proszę...

Bojący
@Smutna

Jak tak się czujesz to odejdź,bo Cię to zniszczy. Przechodziłem przez to.

Ok
@Smutna

Świat jest piękny tylko ludzie to (usunięte przez administratora)

Pod ścianą
@Smutna

No cóz... Radzę iść do specjalisty bo może być jeszcze gorzej. Psychiatra to nie jest wstyd. To lekarz. Głowa do góry, ja jestem od kilku tygodni na lekach antydepresyjnych i przynajmniej jestem już spokojniejsza. Tylko nie mogę dojeżdżać do pracy samochodem - to duży minus. Ale zawalcz o swoje zdrowie. Dasz radę :)

Jak wygląda 2 etap rozmowy ? Wiem tylko że rozmowa online z dyrektorem. Jak się przygotować ? o co pytają ?

wf

Czy musicie jakoś odbijać godziny pracy? Czy są tolerowane jakieś wyjścia np 10 minut wcześniej?

Punktualna

Nie ma nadzoru nad tym kto i kiedy przychodzi do pracy. Gdyby to była jedna firma, w jednej hali to zapewne jakieś odbijanie kart miało by sens ale tak, jak na gabinet przypadają średnio 2-3 osoby to mija się to z celem. Z mojego doświadczenia - osoby mającej kuku na punkcie punktualności, to niestety od wielu lat pracuję z osobami, które punktualność mają w głębokim poważaniu. Przychodzenie 20-30 minut po czasie to norma. Frustracja rośnie ale nikomu nie mam zamiaru podkładać świni. Skoro pracodawca nie radzi sobie z tak prostą sprawą jak dyscyplina, to niech sprytniejsi korzystają. To ja jestem jeleniem, że przychodzę wcześniej. Trudno. Ale oficjalnie zgloszone spóźnienia czy wcześniejszw wyjścia - oczywiście w ramach rozsądku i konieczności - są jak najbardziej tolerowane i nie ma najmniejszego problemu. To j

Punktualna
@Punktualna

urwało... To nie jest (usunięte przez administratora). Zarowno na dole jak i na gorze pracują ludzie. Nie - roboty.

Nieznajoma

Witam, jak długo trwa rekrutacja na stanowisko specjalista ds. Obsługi klienta? Czy osoba ze średnim wykształceniem ale z doświadczeniem w obsłudze klienta ma szanse?

Jaki (usunięte przez administratora)wiedzą jak się naciska guzik gorzej jak przyjdzie zajrzeć w instrukcje i się dostosować hahah oj tam oj tam nie spotkaniem się z (usunięte przez administratora)tylko z zbyt wykwalifikowanymi osobami z biura :D

pati

a mi pasuje atmosfera i zarobki, bo wcale nie są takie złe. a wszystkie marudy niech szukają nowej pracy

Ha ha ha

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej się da. Wypracowana sprzedaż aparatów i brak premii? Takie rzeczy tylko w jednym wyjątkowym Oddziale. Nie idźcie na stanowisko specjalisty,bo będziecie wykonywać stanowisko starszego specjalisty z podstawowym wynagrodzeniem i premią "na słowo", której i tak nie dostaniecie. Jeśli miłe Wam życie, to jak najdalej od tej firmy !!! Kompletnie nie polecam. Zdziwiłam się, że (usunięte przez administratora) jednak tu istnieje. Zniszczą Cię prędzej czy później i będą wmawiać, że jesteś niezbyt wystarczalny, niezbyt dobry, tylko, żeby mieć podstawę do braku premii. Wiecie co najlepsze ? Czasami dyrektorzy nie mają pojęcia jakie ktoś może mieć dowody na ich działalność w całej firmie i na ich kłamstwa, oszukiwania itd. Bardzo się cieszę, że będę miała okazję udowodnić jaka dokładnie jest ta firma.

Natalia

Czy ktoś przybliży mi kwestię wynagrodzenia w firmie? Na jakie można liczyć? Zastanawiam się czy płacona jest podstawa plus jakieś dodatki i premie czy raczej jest to stała stawka. Podpowiedzcie.

I
@Natalia

Dopytaj dokładnie o te kwestie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Przypadek z Warszawy, oddział na Mokotowie sprzed kilku lat. Zatrudniliście na umowę osobę, która miała być Państwa pracownikiem. Nawet poszła do szkoły na Grenadierów. Osoba z ubytkiem słuchu. Ploteczki i (usunięte przez administratora) plus chory system wciskania staruszkom aparatów. Uciekłam po tygodniu. Regionalna nawet nie zadzwoniła. (usunięte przez administratora) Jako załamana dziewczyna trafiłam do konkurencji. Mały oddział na Pl. Trzech Krzyży. Na starym aparacie kupionym na OLX odpowiednio dopasowanym lepiej słyszałam. Wymiana mikrofonu, czy jakoś tak. Empatia, podejście, którego nie miałam jako pracownik waszej firmy. A co dopiero pacjent. Pracuję od 2 lat w kancelarii urzędu miasta, mam stały kontakt z ludźmi. Mam 1 tyś większej podstawy. Dodatek stażowy. Wychodzi około 4 netto bez premii. Także bardzo proszę nie robić krzywdy ludziom. Osoby niedosłyszące oczekują więcej. Z 2 strony czytając ile płacicie nie dziwię się, że macie taką atmosferę. Nie pozdrawiam Regionalnej.

Oliwia
@Warszawa

Ta sama historia na Geers czyli ktoś ewidentnie reklamuje swoją firmę na 3 krzyży . Bardzo zdesperowani jesteście skoro wypisujecie takie bzdury .wstyd

@Oliwia

Regionalna na pewno będzie kojarzyć mnie. I tak byłam w Słuchmed i zostałam identycznie potraktowana. Uciekłam z Państwa branży. Zmarnowałam 2 miesiące na uczelni i w tych 2 firmach.

Kinga

Witajcie . Jestem przekonana , że prezes i „ cała świta”nie ma pojęcia jak wygląda Nasza praca na co dzień i z czym się borykamy . No może ... „ troszkę” .... :-) W związku z tym serdecznie zapraszamy w odwiedziny do Państwa oddziałów . Tak jak to robią inne firmy aby poznać swoich pracowników i drzemiący w nich potencjał . Bo może nie możemy się przebić do Państwa przez dyrektorów , kierowników itd .... A tak „Face to Face” będzie łatwiej :-) To jest bardzo dobra taktyka aby się bliżej poznać i określić wzajemne oczekiwania . Zapraszamy .

Kinga
@Kinga

Drodzy Słuchmedowcy. Jak to mówi Nasz prezes . Mniejsza z tym . Posyłam Wam link aby zobaczyć ile to Nasza firma miała dostać dotacji dla beneficjenta . sudop.uokik.gov.pl Wystarczy wpisać NIP danej firmy ... Może być i naszej i wyskoczy ile wzięła dotacji . Sprawdziłam : Nasza firma wzięła „ nie wiele „ Bo jest firmą dochodową . I w związku z tym prezes usunął webinar z 19.01.2021. Aby nikt nie mógł mu zarzucić mówienia nie prawdy . A wystarczy tylko sprawdzić na stronie „ sudop” Firmy , które biorą dotacje muszą wykazywać straty . Nasza firma nie ma strat . Ma zyski . Jest dochodowa . Pozdrawiam .

Nikt nic nie zmieni

Nie polecam pracy na Podkarpaciu z panią dyrektor nie da się pracować pomyliły się jej pojęcia nie rozróżnia co to są wymagania a co mobbing szkoda zdrowia straszy tylko tym strasznym prezesem, kłamie. Pani T obozy koncentracyjne były na wojnie człowiek powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii.

@Nikt nic nie zmieni

Potwierdzam, w końcu ktoś miał odwagę wychylić się i napisać dla odmiany prawdę.

Niech się dzieje
@Nikt nic nie zmieni

To kłamstwo tworzy firmę w firmie. Może doczekamy czasów kiedy ktoś się za nią weźmie i zadba tym samym o resztę swoich pracowników. Nie można przecież poświęcać dużej grupy dobrych pracownikow dla jednej chorej kobiety! Internet ma moc, niech niesie wiadomości za granice, do Prezesa wszystkich Prezesów !!

Pola
@Nikt nic nie zmieni

To może czas na zmiany. W prawie Polskim nie ma mowy o mobbingu . Ale wiadomo jak to wygląda . Daje dużo do życzenia. Możesz napisać do prezesa o całej sytuacji . Jeżeli to Cię blokuje możesz sporządzić zbiorowy list do prezesa w tej sprawie . Czyli inne osoby też musiałaby potwierdzić Twoje odczucia - mobbing . Jeżeli to nie wypali możesz złożyć wniosek o mobbing do sądu pracy . Mobbing jest karalny i ta osoba może mieć zasądzone zakaz zbliżania się do Was a tym bardziej zostanie usunięta z tego stanowiska. . Trzymam kciuki . Pozdrawiam .

@Nikt nic nie zmieni

Dzień dobry, czy możesz napisać coś więcej o pracy w Stalowej oraz współpracy z panią dyrektor? Jestem na etapie rekrutacji tam, ale po przeczytaniu Twojej opinii oraz po pierwszej rozmowie z tą panią mam sporo wątpliwości. Rozmowa rekrutacyjna z nią przypominała raczej spowiedź z życia prywatnego. Mam naprawdę mieszane odczucia.

Mati

Ja też pracowałem w kilku firmach i w Słuchmedzie jest najlepiej, nie ma żadnego mobbingu, a to że zmieniono nam pensje jest podyktowane tym co się dzieje na świecie. Wcześniej nikt nie pisał o mobbingu a teraz są wylewane jakieś żale. Ewidentnie niektórzy mają za dużo czasu. Przestańcie sączyć jad bo to nic nie da, a tylko świadczy o pracownikach i ich niepochamowanej frustracji. Bądźmy razem i wspierajmy się w tych trudnych czasach!

MarcoPolo
@Mati

Mam wrażenie, że niektórzy komentujący, zwłaszcza ci podający się za byłych pracowników są oderwani od rzeczywistości.

?
@Mati

Nie ma mobbingu ???

@?

U nas jest

Paula

Ktoś, coś słyszał o kontrolach naszych gabinetów w woj. wielkopolskim? Koleżanka wspomniała a ja dopiero co zaczęłam pracować a tu już takie wieści.

@Paula

A czego dotyczą te kontrole ?

Inka
@Paula

Hej, ja mam zacząć tam pracę. Czy mogłabyś powiedzieć jak praca tak wygląda? Jak pierwsze dni, co należy do obowiązków czy już kiedyś pracowałaś na podobnym stanowisku?

Ona
@Inka

A to na rozmowie kwalifikacyjnej nic nie mówił nikt czym będziesz się zajmować co będzie należało do Twoich obowiązków i za co będziesz mieć wynagrodzenie ? Aż dziwne że idziesz do pracy nie wiedząc co będziesz robić ?

Inka
@Ona

Teoria od praktyki często znacznie się różni - podkreślam znacznie.

Paula
@Paula

Podobno konkurencja coś doniosła, że asystentom nie wolno od A do Z wydawać refundowanych aparatów na NFZ, bo podobno jest taki zapis w umowie. Coś podobno teraz kontroluje NFZ...

Ankieta

Hej. Jak myślicie - czy ta ankieta, którą mamy teraz wypełniać, jest naprawdę anonimowa czy wiedzą kto udzielił jakoch odpowiedzi? Obawiam się odpowiadać zgodnie z prawdą.

Sbc
@Ankieta

Tylko zgodnie z prawda Inaczej, będą myśleć ze wszystko jest ok - a nie do tego ma służyć ankieta

Ona
@Sbc

Czy wiadomo kiedy będą znane wyniki tej ankiety?

Doma

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowisku 'specjalista d.s obsługi pacjenta' jak to wszystko wygląda w praktyce i czy warto aplikować na takie stanowisko? :)

@Doma

To stanowisko jest dopiero tworzone. Jeszcze nikt oficjalnie na tym stanowisku nie pracuje więc nikt nie wie, jak to będzie wyglądało. Pytaj najwcześniej za 2-3 miesiące. Teraz nikt nie odpowie na to pytanie.

haa

ja juz pracuje

Haa
@haa

No to udziel koleżance odpowiedzi.

@Doma

Też jestem ciekawa, w miom mieście jest ogłoszenie o pracę. Ciekawe jaka pensja

@Haa

Jeżeli pracujesz na stanowisku d/s obsługi pacjenta napisz proszę jak praca wygląda i jaka pensja?

Wiadomo jakie wynagrodzenie?

@Rek
@Kama

Najnizsza krajowa haha niestety

Oluska
@@Rek

Mi zaproponowano więcej niż najniższą krajową

Protetyk
@Doma

Praca na tym stanowisku to nic innego jak praca jako recepcjonista, telemarketer, a czasami nawet protetyk słuchu. Robisz wszystko ale za znacznie niższe wynagrodzenie. Tak tak..... zaraz ktoś napisze ale jakie masz możliwości i ile możesz zarobić więcej to od razu wyjaśnię że nawet ta dodatkowa premia to nie zabija od 1 do ostatniego może wystarczy. Polecam jak zaczynasz pracę zawodową zawsze to jakieś doświadczenie do CV a później można w świat :) powodzenia

P...
@Oluska

O 200 zł brutto więcej :) Szał

BUMMM!!!

@prezes no i się już wyjaśniło kim jest ten prezes przyszłości ....to Pan Radek K. były (wyrzucony) prezes Amplifon a kiedyś pracownik Geers. Faktycznie nie korporacyjny prezes :-):-) I sobie teraz otwiera kolejną korpo coś tam na O! ALe piękne baju baju na forum pan nam tu sprzedawał!!!! Brawo.

Lili

Kak wygląda obsluga klienta w przychodniach. Czy jest nacisk na kupno aparatu po badaniu i testowaniu ? Ktoś coś?

Prac
@Lili

Tak, jak w każdym innym oddziale tak w przychodni jest nacisk na sprzedaż. Być może nawet większy, bo firma myśli, ze dobre ułożenie lokalu gdzie przewija się dużo osób zapewni zysk. Tylko ludzie widząc „darmowe badanie” nie wiedzą, ze po badaniu będzie oferta na aparat

Zaciekawiony
@Prac

To czy zostanie zaproponowany aparat wynika zapewne z tego czy mają niedosłuch. A skoro przed badaniem nie znamy jego wyniku, to skąd (albo po co) mieliby to wiedzieć?

Prac
@Zaciekawiony

Wypowiedź, która jest przez Ciebie napisana jest nieco nielogiczna, przyznam szczerze, że wymagało ode mnie przeczytania jej kilkukrotnie, aby zrozumieć jej sens. Po pierwsze to chyba oczywiste, ze założenie aparatu proponowane jest osobie z niedosłuchem. Po drugie świadomy pacjent to skarb w tej branży. Więc odnosząc się do Twojej wypowiedzi „po co mieliby wiedzieć” (domyślam się, że chodziło o to po co im wiedza, ze maja mieć aparat jak maja niedosłuch) to chociażby po to, ze to kwestia ich zdrowia i warto się tym zainteresować a nie być ignorantem? Chyba na tym skupiają się działania protetykow w ostatnich latach? Na uświadamianiu, szerzeniu wiedzy. Jeśli ktoś wie z czym „je” się niedosłuch to praca z taką osoba jest przyjemniejsza j efektywniejsza. Praca z pacjentem z przychodni, który przekracza próg, bo zobaczył szyld czy wysłał go lekarz rodzinny na darmowe badanie jest o tyle trudniejsza, ze pacjent przychodzi liczy na darmowe badanie, upewnia się 10 razy czy na pewno jest darmowe a potem słyszy, ze ma niedosłuch i potrzebuje aparatu za kilka tysięcy. Wiec wracając do pytania autorki tego komentarza z którego wywnioskowałam, ze pyta się czy w przychodniach tez trzeba sprzedawać to odpowiedz brzmi: tak trzeba (omijam otoczkę pt. Gdy jest niedosłuch, bo to chyba każdy pracujący w tej branży wie).

Natka
@Prac

Jeśli w tak samo „jasny” tłumaczysz cokolwiek pacjentom, to nie zdziwi mnie, że nie chcą kupować od Ciebie. Jak dla mnie to jakiś przeintelektualizowany bełkot. Podobnie jak stacja benzynowa jest po to, by samochodom które mają mało paliwa oferować paliwo, tak samo gabinety protetyki słuchu oferują niedosłyszącym aparaty. Chyba, że uważasz, że są po coś innego, ale w to już nie wnikam.

@Natka

Ale to chyba właśnie Prac ma na myśli ;) Podajesz przykład stacji benzynowej, no właśnie ludzie wiedza po co tam jadą, jak idą do gabinetu badań słuchu na darmowe badanie to nie wiedzą, że za tym kryje się aparat :D

Załamka

Nie wiedzą za to, że ktoś zaproponuje im hot-doga. A gdy ktoś im zaproponuje mogą kupić lub nie. Tak samo jak z tymi aparatami. Zupełnie nie rozumiem istoty toczącego się tu sporu.

Odpowiednio

Nie polecam. Obietnice na początku wielkie, teraz tylko to słowa. Pracujesz coraz więcej za coraz mniej. Dorzucają coraz więcej pracy, chociaż mogą to robić inni. Jak masz słaby charakter i jesteś miły to odpuść, bo Cię zjedzą.

Grochu

Witam, Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciela Medycznego. Jakiś czas temu, przeglądając oferty natknąłem się na ofertę pracy dla PM na Śląsku. Jaki jest poziom wynagrodzenia netto, w jakiej wysokości są premie i na ile realne są one do zdobycia? Czym jeżdżą przedstawiciele i na co można liczyć w kontekście innych benefitów (multisport etc.). Warto aplikować na to stanowisko w firmie Słuchmed? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, G.

Miki
@Grochu

Jak możesz wypytywać o warunki zatrudnienia na takim forum? Chyba że jesteś z konkurencji...Złóż cv jak oddzwonią to się wszystkiego dowiesz, nikt cię nie pogryzie.

Mikip
@Miki

A gdzie ma pytać. Wszędzie na świecie na ogloszeniach o pracę jest info o zarobkach, tylko polacy cebulacy, polscy Janusze biznesu są oburzeni, gdy człowiek pyta o warunki zatrudnienia bis

Luis
@Mikip

Tak jest w naszym kraju i dlatego pracujemy za najniższa krajowa. Cieszyć się trzeba że jest praca i pokornie głowę pochylać.

Zostaw merytoryczną opinię o ACS AUDIKA sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACS AUDIKA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 17 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACS AUDIKA sp. z o. o.