ACS AUDIKA sp. z o. o.

Opinie o ACS AUDIKA sp. z o. o.

Kita

Witam serdecznie, jak wygląda rekrutacja na stanowisko protetyka słuchu w tej firmie ? CV oczywiście zostało wysłanie.

Mariola

Jak wygląda fakttcznie praca w terenie? Apteki od stycznia słyszałam? Jakcy przełożeni? Wyskakują zza krzaka?

@Mariola

Witaj. Skoro aplikowałaś na stanowisko przedstawiciela to chyba masz doświadczenie w tym temacie ? Praca jak w każdej firmie „ medycznej „ , „ farmaceutycznej”. Itd.... Po za tym każdy samochód ma lokalizator jak w każdej innej szanującej się firmie , więc sama będziesz starać się aby jak najwiecej przychodni i kontrahentów odwiedzić . Każdy przedstawiciel jest zobligowany do szczegółowego raportowania swojej pracy do przełożonych . I nikt nie wyskakuje „ z za krzaka” i nie straszy. Liczy się dokładność , rzetelność , zaangażowanie i chęć do pracy . Pozdrawiam .

@Shante

A jaka flota jest? Doświadczenie mam mam.

@Shante

I czy auto jest też do użytku prywatnego czy jak wygląda?

Skoda

@Kandydat

Na umowie będziesz miał całkowity wykaz . Również co do użytku prywatnego . Pozdrawiam .

@Mariola

Do użytku jest skoda . Ale to zależy od regionu. Tak naprawdę to chyba nie ma większego znaczenia czym jeździsz tylko jak się spełniasz i jak robotę wykonujesz . To chyba jest najważniejsze niż marka samochodu . Pozdrawiam .

Iza
@Shante

Nie w każdej szanującej się firmie jest lokalizator w samochodzie …

Kandydatka

Bardzo proszę o opinie specjalisty ds obsługi klienta Lublin Chodźki. Mam mieszane odczucia.

kashmiree
@Kandydatka

Dlaczego masz mieszane uczucia? co sprawiło, że nie jesteś zadowolona?

Zainiteresowany

Na tym forum mało szczegółów. A o od tego jest forum żeby się dowiedzieć jak się pracuje.. Dajcie znać jak na stanowisku przedstawicielskim???????? Dajcie konkrety bo nie zachęcacie. Jak się pracuje...

@Zainiteresowany

Postaram napisać opinię jak najbardziej obiektywnie. Ogólnie w firmie pracuje się ok. Jako przedstawiciel zajmujesz się tylko swoim zakresem obowiązków (czyli współpraca z lekarzami na podległym, niewielkim terenie- nie jest to kilka województw jak to bywa w tym zawodzie). Podlegasz bezpośrednio pod dyrektora. Do pracy dostajesz narzędzia niezbędne- czyli auto, komórka, laptop. Masz dostęp do pakietów medycznych i sportowych. W firmie pracuje wiele kobiet jeśli to istotne. Uważam, że negatywne opinie biorą się z powodu zbyt wielu dużych zmian strukturalnych i organizacyjnych na przełomie ostatnich miesięcy, często wprowadzanych prawie z dnia na dzień (i nie do końca doinformowani pracownicy Gabinetów, co mocno wpływa na negatywną opinię wśród wieloletnich pracowników niższego szczebla. Jesteśmy przyzwyczajeni do troszkę innego systemu pracy, wynagrodzeń itd wiec wywołuje to w nas niezbyt miłe emocje, łagodnie mówiąc). Uważam, że mimo wszystko warto aplikować i podjąć pracę. Mam nadzieję, że pomogłam.

Jak wygląda 2 etap rozmowy ? Wiem tylko że rozmowa online z dyrektorem. Jak się przygotować ? o co pytają ?

wf

W bezpośredniej sprzedaży uczono mnie, że: jeden zadowolony klient powie o firmie trzem znajomym a niezadowolony dziesięciu. Myślę, że to samo tyczy się pracowników odnośnie firmy w której pracują. Chce napisać, że jestem zadowolona, że jestem pozytywnie zaskoczona dobrem, które spotkało mnie w tej firmie. Dziękuję ❤️ LUbelskie.

Mika
@Anna

Skladam od dluzszego czasu cv na ten projekt i zero odzewu, tez jestem z lubelskiego. Napisz proszę po jakim czasie firma zglasza sie do kandydatów.?

Zażenowana

Jestem bardzo zażenowana podejściem firmy do pracownika. Zero wsparcia, (usunięte przez administratora) Ciągły nacisk z ich strony, karzą chodzić z ulotkami, załatwiać jakieś współpracę itp. Na początku obiecywanie gruszek na wierzbie a później dobijają cię z każdej strony. Wynagrodzdnie słabe- najniższa krajowaz

@Zażenowana

Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. Nikt nigdy nie kazał mi chodzić z ulotkami czy nawiązywać współpracę . A jeśli chodzi o pensje to jest bardzo dobre i duuuuuzzzoo wyższe niż najniższa krajowa

Dolores
@Ewa

Popieram koleżankę Ewę. Praca typowa jak w korporacji bo w końcu w korpo pracujemy.. Zarobki sporo większe od najniższej. Pracy dużo - jak wszędzie. Generalnie jestem zadowolona z pracy,

Maja
@Ewa

Ciekawe w którym regionie są takie wysokie podstawy ? Pozazdrościć :)

@Dolores

Na jakim stanowisku pracujesz? Pytam bo jestem na wstępie rekrutacji na przedstawiciela i nie wiem jakie faktycznie podejście jest przełożonych?

Anonimowy użytkownik

Mam pytanie po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej można się spodziewać telefonu i czy jeśli jest negatywna odpowiedź to również dzwonią? Od rozmowy minął ponad tydzień i zero odpowiedzi nie wiem czy mam na co czekać. Na czym polega drugi etap?

Który region zaczął dostrzegać pozytywy zmian?

Kinga

Trudne pytanie ???? myslę ze za duzo sie tworzy kadry zarzadzajacej , Podejrzewam ze informacje ktore docieraja do Zarzadu są nie do konca prawdziwe i po drodze znieksztalcone. Super Dyrektorzy tylko ludzie w oddzialach be. Zwyczajnie nie potrafia pracować. Pracownikow trzeba umiec motywowac do pracy a nie tylko żądac. Ciągle mało , mało , mało.. Końca nie widac.

@Kinga

Masz rację, też to zauważam. Każdego teoretyka zarządzającego posadziłabym na miejscu protetyka w oddziale najlepiej jednoosobowym przez zacny kwartał i jestem przekonana, że wiele decyzji i odgórnych pomysłów uległoby zmianie. Jestem zdania, że każdemu taka lekcja wyszłaby na dobre.

Kinga

Cieszę się , że sa jeszcze ludzie normalnie mýslący. Brawo dla Ciebie :) przywracasz wiare w ludzi. Poza tym jak sie od kogos czegos wymaga to powinno to byc w aneksie. Pracujemy w duzej firmie a nie w firmie kogucik. Mozę sie to kiedys zmieni.... kto wie

Czy już wiadomo czy ktoś objął stanowisko Asystenta ds. Promocji w Słuch busie ?

Końcówka cierpliwości

Przyszłam do Słuchmedu, bo chciałam pomagać ludziom. Teraz sama czuję, że potrzebuję pomocy. Ciśnienie większe niż w typowym korpo, zarobki niższe niż na produkcji. To po to skończyłam szkołę protetyczną? Praca fajna z założenia, ale nacisk na sprzedaż ogromny. Szkolenia online słabe. Wszyscy mówią o pandemii, a my działamy normalnie co budzi bardzo negatywne odczucia pacjentów i ich rodzin(usunięte przez administratora)Zarobki niższe niż przed kowidem, a cele o połowę wyższe. Jako protetyk mam chodzić z ulotkami i przyprowadzać pacjentów z ulicy, albo nawiązywać współpracę z każdym wokoło by mi tych pacjentów przyprowadzał. Rozumiem, że to biznes, ale też mamy swoje rodziny i zdrowie, a nie mamy czasu o nie zadbać, bo o urlopie można pomarzyć - cel nie jest zmniejszony o czas wypoczynku. Po co była ta gadka o braku limitów, skoro są i to wyższe niż wcześniej? Wyrównanie pensji by każdy zarabiał odpowiednio - owiane tajemnicą(usunięte przez administratora)Zastanawiam się nad zmianą, bo ja pomagam niedosłyszącym, ale dyrekcja o nas nie dba.

@Końcówka cierpliwości

Szanowna Pani, Dziękujemy za komentarz i wyrażoną opinię. Rozumiemy, że nikt nie jest zadowolony z okresowego spadku zarobków, ale nie należy pomijać zewnętrznych okoliczności w jakich żyjemy i pracujemy. Wprowadzone na czas pandemii zasady wynagradzania nie są objęte tajemnicą a pracownicy są informowani o aktualnej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że ważne jest osobiste i konkretne przedstawienie danej sprawy czy uzasadnienie opinii. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego na nr tel. 81 534 97 97, wew. 55 lub 60, lub na adres e-mail kadry@sluchmed.pl pozdrawiamy Dział Personalny ACS Słuchmed Sp. z o.o.

@Końcówka cierpliwości

Zgadzam się z Tobą w 100 % . Pracujemy w korpo, a całą robotę zrzucają na tego pracownika na dole. Wszyscy a przynajmniej wiekszosc ma dosc takiej sytuacji. Co innego mówi prezes a co innego dyrektor. Dziwi mnie fakt , ze w tak duzej firmie nie ma regulaminu premiowania , wszystko jest na tzw. gębę.

Kamila
@Kinga

Zgadzam się z tym co napisałaś i z osobą, do której wypowiedzi się odnioslaś. Mam taki sam pogląd na sytuację i takie samo zdanie. Pandemia jest argumentem wyłącznie działający w jedną stronę. Szkoda, że zapomniano kto tak naprawdę zarabia na tą firmę. W korpo sprzedaż jest zawsze na czubku piramidy u nas u podstawy.

Zart

Szanowny Sluchmedzie. Jak prężnie dziala nasza firma! Juz chyba po raz czwarty jest usuwany moj NEGATYWNY komentarz. A przeciez nie bylo tam klamstw, obraźliwych słów ani informacji dotyczacych zarobkow.chcialam aplikowac na stanowisko osoby kora tak ładnie korektoruje opinie pracownikow. Na bank bedzie wieksza od protetyka z dluuuugim stazem.Witamy w XXI wieku.Wolnosc slowa gwarantuje nam PREZES ze stolicy.

@Zart

Szanowna Pani, Wierzymy, że wpisy które nie są publikowane, są w sprzeczności z regulaminem portalu. We wszystkich sprawach dotyczących naszej firmy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. pozdrawiamy Dział Personalny ACS Słuchmed Sp. z o.o. e-mail: kadry@sluchmed.pl, tel. 81 534 97 97, wew. 60

GOŚĆ

Specjalista ds. obsługi pacjenta - jakie faktycznie są obowiązki na tym stanowisku. Bo w teorii ( ogłoszenie o pracę ) wygląda to całkiem nieźle. A jak jest w praktyce czy ktoś może mi przybliżyć dokładniej jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy aktywna sprzedaż również? Co znaczy obdzwanianie klientów ( widziałam w jednym z postów takie określenie )? W jakim celu pracownik na tym stanowisku obdzwania klientów?

byla

w Słuchmedzie pracuje wiele moich koleżanek, niestety od żadnej nie usłyszałam, że jest dobrze, niektóre planują zmianę firmy, inne branży.

@byla

Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię i pozostawiony komentarz. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich osób, jednak zapewniamy, że nieustannie staramy się usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety, Pani opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej szczegółowo odnieść. Pragniemy podkreślić, że w trakcie naszych rozmów kwalifikacyjnych odpowiadamy na każde stawiane pytanie i staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, tak aby kandydaci do pracy w naszej firmie byli zadowoleni z warunków pracy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@sluchmed.pl lub tel. 81 534 97 97 wew. 55 lub 60. Dział Personalny ACS Słuchmed sp. z o. o.

Mrówka

Cześć Śląsk! Jak Wam się podobają zmiany? Gratulacje złożone? ;-]

Kashmiree
@Mrówka

A jakie zmiany u was nastały? Na lepsze czy na gorsze?

Nina

Witam. Zarabiając 2200 netto jak mam się utrzymać w tym kraju ? Plus marna premia jakieś niecałe 200 zł. Podkreślam , że jestem protetykiem z dyplomem . I pracuje w zawodzie od 2006 r. Panie Prezesie . Proponuje Panu taką stawkę na miesiąc . Gdzie Pan ma zapłacić prąd , wodę , gaz , internet, telefon , czynsz za mieszkanie , paliwo lub bilety na PKS . Plus jedzenie i jakieś środku czystości . I jakąś ratę za sprzęt . Np : kuchenkę . Nie wliczam w to śmieci , podatku za nieruchomość , opon ,OC , NW , pomocy dla dzieci , której studiują , wnuków itd.... Jak można być zadowolonym ? Jest totalny ucisk i wycisk ! Pytanie : „ Wystarczy czy braknie ? Kiedy to się zmieni i zacznie się doceniać ludzi , którzy naprawdę coś robią a nie tylko ściemniają .... Kiedy ????? I dziwić się , że super ludzie się zwalniają . Bo nie mają przyszłości ? Bo jak na rozmowach o prace słyszysz , że nie ma potrzeby na wyższe stanowisko a ktoś chciałby się rozwijać ... To jak ma być dobrze jak z „ buta” Cię blokują ? To się zastanawiasz .... Czy ze mną jest ok. Czy coś nie halo tam na” Górze” ? Pozdrawiam i mam dość . Rachunki zapłacone a co dalej ? Nie wiem ? Chyba trzeba kraść .

Klara
@Nina

Cześć Nina . Nie licz na to , że Prezes podejmie wyzwanie . Tak naprawdę ma to gdzieś czy sobie ogarniesz rachunki ma (usunięte przez administratora) Jego obchodzą zyski a nie ktoś z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy i ogromną wiedzą . Jak nie Ty to ktoś inny będzie wpychał aparaty . Co za problem ? Nie ma ludzi niezastąpionych ... Wszystko da się sprzedać . Sorry ....! taka prawda . :-(((( Szukaj pracy gdzie indziej i uciekaj stąd !!!! Jesteś bardzo ambitna i rzeczowa w tym co piszesz więc szkoda Twojej energii i zaangażowania na to co masz tutaj . Uciekaj jak najdalej .......!

Nina
@Klara

Mam 40+ To gdzie mam uciekać ? I dokąd ? Jestem niewolnikiem we własnym kraju , który dał mi tu życie Ale nie pozwala żyć . Godnie Żyć ! Do kogo mam się zwrócić o podwyżkę ? Dyrektor -ka zapatrzona w siebie . Jak coś zrobisz po za ..... to jest obraza i Foch ! Po za tym nic nie wnosi i się nie stara . Wszystko wieeeeecznie trwa ... Wiec gdzie jak nie tu ? Powiedzieć co myśle .... Chociaż ktoś to przeczyta ....

Samoświadomość
@Nina

Szczerze? Przyjmując stanowisko pracy - ŚWIADOMIE zgodziła się Pani na oferowane warunki? Skąd teraz te pretensje? Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego ludzie najpierw podejmują podkreślam znowu ŚWIADOMĄ decyzję, a następnie mają pretensje do całego świata, że "nie mają na raty, dzieci itd". Ludzie skoro Wam zarobki nie odpowiadają to po co przyjmujecie dane stanowisko pracy, a potem robicie z siebie wielką ofiarę niesprawiedliwego systemu? Polecam naprawdę wziąć życie we własne ręce, a nie czekać aż przyjdzie samo.

Zz
@Samoświadomość

Uderz w stół A nożyce się odezwa.

NICK
@Samoświadomość

Jesli ta kobieta od 15lat ma taką sama stawke. To znaczy ,że nie ma w tej firmie podwyżek? Czyli jeśli się zatrudnię i dostanę pracę na stanowisku specjalisty ds zdalnej obsługi pacjenta to nie mam co liczyć na zwiększenie stawki z czasem? Co to praca na chwilę?

Kinga

Brawo ! Czytasz w moich myślach , wyjęłas mi to po prostu z ust. Totalna spychologia. Jak mozna tak gnębic ludzi telefonami. To ich pomysł na marketing ! Jak nie wydzwonisz nie umiesz pracowac !

Kkk
@NICK

No niestety tak bo na podwyżki nie licz

Pola
@Samoświadomość

Witam. Z jednej strony się zgadzam . Z drugiej strony nie można od razu zakładać czym dana osoba się kierowała przyjmując takie warunki a nie inne . Trudno stwierdzić jaka była sytuacja . Tutaj faktycznie wylały się głównie emocje. Ale to może było spowodowane sytuacją finansową o której mowa. Nie było mowy o narzekaniu na prace i warunki . Pracodawca bierze na siebie obowiązek zatrudnienia osób , które chciałby wyszkolić i przyuczyć do wykonywania zawodu oraz szereg innych płatności w tym koszty lokalu i wynagrodzenia . Pracownik zobowiązuje się podpisaniem umowy czyli działaniem na korzyść firmy swoim zaangażowaniem , dbałością, chęcią przyswajania wiedzy i pozyskiwaniem klientów i sprzedażą usług , produktów . Jest to wspólna umowa. To jest Fakt. Faktem też jest , że koszty życia dramatycznie rosną. Rosną również ceny sprzedaży usług i towarów . Warto byłoby się zastanowić nad ludźmi , którzy pracują w Państwa firmie . Aby ich docenić za doświadczenie w danej branży i staż . Bo to ludzie tworzą firmę i są Wartością dodaną . P. S. Raczej byłabym daleka od słów „ Polecam naprawdę wziąć życie we własne ręce, a nie czekać aż przyjdzie samo” Bo to jest równoznaczne z tym , że ludzie będą się nagminnie zwalniać i szukać lepszego „ życia” . Proszę zadbać i doceniać te wspaniałe , dobre i empatyczne osoby . Pozdrawiam .

Lux
@Nina

Otwórz swoj sklep z aparatami ???? kup od Oticona aparaty i sprzedaj.

Świadoma
@NICK

Tak. W tej pracy nie licz na podwyżkę. Przy nowym systemie premiowym miało być lepiej, a się okazuje, że nikt nie wie jak wyliczać nową premię, więc jej po prostu nie dostaniesz. Podwyżka powinna być za dobre wyniki. Niestety, jest to kolejna obiecanka, bo jak masz dobre rezultaty, to co roku są podwyżki wymagań, a pensja stoi w miejscu. Przy świetnym obrocie słyszysz, że inne oddziały nie osiągają celów, wiec nie ma z czego Tobie dopłacić. Dodatkowe benefity nie są opłacane przez firmę, ale jest dofinansowanie do ok system, multisport lub ubezpieczenia. Nadal nie opłaca się z tego korzystać, bezpośrednio płacisz mniej PZU niż przez Słuchmed.. Nie ma podwyżek inflacyjnych czy bonusów świątecznych. Chyba, że liczymy wino lub czekoladki. (usunięte przez administratora)

Krysia
@Samoświadomość

Człowieku co Ty piszesz, dziewczyna zgodziła się na warunki kilkanaście lat temu. Przez ten czas podnosiła swoje kwalifikacje, a jej życie się zmieniało, pojawiały się dzieci, rosły wydatki itp. Chyba jest to normalne, ze człowiek doskonaląc swoje umiejętności chce też mieć lepszą pensje. Godzisz się na coś, potem sie starasz w pracy i chcesz by ktos to docenił.

pacjent

Jako pacjent jestem obsługiwany grzecznie i życzliwie. Nie narzekam, lekarze też w porządku.

pati

Wiem kim jesteś, zastanów się co ty robiłaś w pracy a nie sączysz jad. Jesteś młodą osobą ale przedszkole już się skończyło. Pokolenie młodych osób z wyjątkami oczywiście idzie do pracy żeby zarobić ale się nie narobić...spóźnienia do pracy, wykonują pracę od niechcenia a potem zdziwienie że ktoś ich zwalnia...firma znajdzie innego pracownika któremu się chce, a za tobą nie będzie płakać. Zrób rachunek sumienia dlaczego nie dostałaś premii...i napisz tu prawdę jak pracowałaś, firma nie zapłaci za leżenie.

Pomyłka proszę Panj
@pati

Z tego co dobrze wiem to zawsze byłam 20 minut przed czasem, bo taki był właśnie dojazd do mojej pracy. A na premię zarobiłam sprzedażą aparatów, co najlepsze największą w tym Oddziale w tym właśnie miesiącu. Proszę trochę zluzować, bo to nie o tą osobę Pani chodziło :) Pozdrawiam

Klara

Nie możemy się doczekać co odkryjesz? I co dla Nas masz ? Jakiego haka ? Jakiego Newsa ? Jesteśmy bardzo ciekawi ... Czekamy . Pracownicy Słuchmed - u . Pozdrawiamy .

Ok
@Klara

Proszę nie pisać w moim imieniu-też jestem pracownikiem. Jestem za prawami pracownika i mam w (usunięte przez administratora) trole i boty. Oj uważaj bo chyba każdy z nas ma dowody które kiedyś wypłyną bo wszyscy są zmęczeni.

pacjent

czy to chodzi o słuchmed w Lublinie ul. Chodźki?

Coraz śmieszniej

Oczywiście jak od zawsze wszystko w tej firmie... Nagram przemówienie, coś powiem ale nie do końca ...niech się domyślają. Ale najważniejsze że nadal mamy problemy i ucinamy pensje... Wspierajcie nas w internecie i udostępniajcie a my was wspierać nie będziemy

Protetyk

Hmmm, teraz miałaś taką propozycję?

xyz

To gdzie takie zarobki? I czy chodzi o protetyka? 5% premii? Netto? To nie u nas w firmie...

rekrutacja.protetyk@op.pl
@xyz

Oczywiście chodzi o rekrutację na stanowisko protetyka słuchu. Gwarantowane 5% od obrotu. Mile widziane rozszerzone kompetencje i umiejętności.

Potencjalny Protetyk

Dzień dobry, chciałbym się ubiegać o pracę jako protetyk w Krakowie. Jak wyglądają u Was stawki i system motywacyjny? Czy jest mierzona Wasza "wydajność"?

Malopolanka
@Potencjalny Protetyk

Nie polecam, (usunięte przez administratora) zero wsparcia... Problemy kadrowe, wymiana pracowników jak na lotnisku....

Zostaw merytoryczną opinię o ACS AUDIKA sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACS AUDIKA sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 17 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACS AUDIKA sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ACS AUDIKA sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACS AUDIKA sp. z o. o.