CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Tak naprawdę dostać prace w contimaxie to jak złapac Pana Boga za nogi:D raczej to praca dla tych co już żywcem nic innego nie znaleźli i to był ich ostatni akt desperacji!

Sdada

Zgadzam się z poprzedniczką wreszczcie ktoś napisał prawdę. Z tego co wiem twoją opinię popiera wiele osób.

Witam piszecie ze synowa przekazuje tesciowej wszystko ale co moze jej przekazac chyba tylko to ze nikt nie krzyczy nikt nikogo nie zastrasza i praca w spokoju i ciszy jest wykonana inne grupy nie patrza na olejowe jak na glupie bo ta Pani co zastepuje brygadzistke jest miła inteligentna a przede wszystkim nie krzyczy na dziewczyny wiec jak widzicie nie moze synowa tesciowej nic negatywnego przekazac pozdrawiam

ktos

Witam masz racje wykształcenie nie ma znaczenia bo inteligencje ma sie wrodzona a nie nabyta tylko niektore brygadzistki mysla ze jak pracuja w firmie contimax to moga wszystko bo złapały Pana Boga za nogi moga ludzmi pomiatac itd nawet z kierownictwem nie umieja ineligentnie rozmawiac a pracy i wypisywania papierów mozna nauczyc sie na pamiec pracujac na jednym stanowisku 20lat i na kierownikow nie narzekajcie bo sa w porządku a w tej waszej firmie nigdy nie było normowanego czasu pracy zawsze zależało od zamówien ja nadal jestem za tym zeby co niektore brygadzistki chyba juz wiecie jakie zdegradowac pozdrawiam wszystkich do usłyszenia

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
marco

Golas niewiem czy piszesz szczerze czy kpisz ale jest duzo osob ktore lubia w tej firmie pracowac.Nie mam tu na mysli samego kierownictwa tylko ludzi z produkcji:-).Chociaz potwierdzam raz jeszcze ze za poprzedniego kierownika W. bylo duzo lepiej.Praca ogolnie byla lepiej zorganizowana.Pracownice wiedzialy kiedy wyjda mialy mozliwosc zorganizowac sobie zycie prywatne.Teraz wchodze do pracy a kiedy wyjde dowiaduje sie w tym samym dniu.I zeby to baby narzekaly na kierownictwo to bym zrozumiala ale z rozmow wynika ze nawet faceci sie znajda ktorym ta organizacja pracy nie odpowiada chociaz oni wiedza ze robia tylko 8 godz i spokojnie moga isc do domu.Ale tak to jest jak sie narzeka na kierownictwo az wkoncu trafia sie na jeszcze gorsze.Nie chodzi o to ze kierownik P.jest zly bo nawet fajny facet z niego tylko niepotrafi nic w tej firmie zorganizowac.Jednej grupie da wolne i to tej co ma najwiecej zamowien

Golas

Pracuję w Contimaxie na produkcji.To jest praca dla mnie ja nareszcie robię to co lubię:P

honey

Dyplom ani szkola wyzsza nie jest nikomu potrzebna jezeli robi to co lubi.W tej firmie jest duzo osob z wyzszym wyksztalceniem ale nie sa chetni do wypelniania papierow ktore wypelniaja brygadzistki jak piszecie z "podstawowym wyksztalceniem"widocznie sa madrzejsze od osob z dyplomami.Bo sa grupy w ktorej znajdzie sie nie jedna osoba ktora probuje wszystkimi rzadzic ale do wypelniania papierow juz tych chetnych nie ma.Wiec nie majac papierka z lepszym wyksztalceniem nie znaczy ze jest sie gorszym od innych.Nie ktore po podstawowce maja wiecej rozumu niz te panie po srednim.

ll

Co z tego ,że ta Pani jest na zwolnieniu...,jak jej przyszła..?synowa ...:) tam jest ,i wszystko jej donosi..Z dugiej strony nigdzie nie jest powiedziane ,że brygadzistka musie mieć jakiekolwiek wykształcenie,mogła by wtedy za dużo myśleć..

ktos

znów chodzi o śledzia, a czy ktoś może coś napisać dobrego albo złego na temat wędzarni, makrela, przerób łososia?

ktoś

Witam wszystkich co do brygadzistek to kazda powinna miec srednie wykształcenie a nie podstawowe bo jak jest zebranie brygadzistek to nie ktore nawet nie wiedza co i jak przekazac grupie a chodzi mi o A.Rz i M.Ch ale dowiedzialam sie ze ta pierwsza pani jest na l4 to dziewczyny sobie odpoczna psychicznie te dwie brygadzistki powinny byc zdegradowane natychmiast bo nie moga zapanowac nad swoimi emocjami i klopotami przychodza do pracy i sie wyzywają na dziewczynach pozdrawiam wszyskich

Bardzo dobrze mi sę pracuje w tej firmie

rybka

Ale najlepsze jest to że niby nie ma kasy a coś nowego zawsze kupują :) jest kilka dinozaurów ale pojawiają się też od ponad roku nowe maszyny :) niby kryzys ale coś jednak się dzieje

Śledzik

Niektóre Maszyny u nich mają po 30lat,wgl nie powinny już pracować na produkcji bo już rdza się sypie z nich

Karosek

Jak pracownik nawali to odrazu kodeksem pracy się go straszy a jak wypłata cała nie jest wypłacana to cicho jest a to jest niezgodne z kodeksem pracy,jak przychodzi się do pracy to niewiadomo o której się wyjdzie,ludzie żyje się dla życia a nie dla pracy,a kierownicy to jeden lepszy od drugiego i dołki kopią pod siebie nawzajem ale niech nie wciągają to pracowników

może przyszły pracownik

a jak jest na wędzarni na łososiu albo makreli? tzn praca? podejście do pracownika? kierownicy/brygadzistki?

sensation

Conti znów na fali . Każdy ma swoje zdanie , a moje jest takie : Jest dobrze , choć mogłoby być lepiej (kwestia wypłat i rzucania ludźmi na różne godziny pracy). Ludzie zawsze narzekali i będą to nadal robić więc nic nowego. Praca jest jak każda inna a humory brygadzistek należy olewać , bo nikt nie jest tam zależny od ich dzisiejszego nastawienia i humoru . Kierownictwo trochę się pozmieniało , ale szanują każdego pracownika w taki sam sposób. Opisana sytuacja dotyczy produkcji śledzia proszę nie mylić z wędzarnią i łososiem bo to już całkiem inna praca ,warunki i inni kierownicy , inny system zmianowy .

honey

Nie zgadzam sie z tym ze opinie pozytywne o firmie pisze sam prezes Contimaxu.Ja jestem pracownica firmy i nie narzekam na prace w tej firmie.Wrocilam do pracy po dlugiej przerwie wiedzac jakie panuja tam warunki i ilosc godzin do przepracowania.Majac mozliwosc pracy w sklepie po 8h wybralam Contimax.Nie narzekam na prace bo wiedzialam juz wracajac do niej jakie panuja tam warunki.Pan prezes gdyby chcial pisac komentarze osobiscie napewno podpisal by sie swoim nazwiskiem.Tym bardziej ze nie ma nic do ukrycia wiedza to ci co sledza jego blog na bierzaco.Z wyplatami tylko moglaby sie sytuacja tylko poprawic gdyby od razu byla by wyplacana w calosci.Tak to po za tym to nie mam zastrzezen co do firmy,pracowac trzeba wszedzie nikomu za darmo placic nie beda.Mentalnosc nie ktorych brygadzistek moglaby sie jeszcze zmienic albo wymienic je na inne ktore lepiej traktuja swoich podwladnych.

perez

jako wieloletni pracownik firmy Contimax,dziękuje za obronę wizerunku Spółki,jest nas ok. 500 osób, plus nasze rodziny.

kay

Nie wiem skąd ten bulwers skoro jest to firma PRYWATNA, rodzinna... Prezes może zatrudnić kogo chce. Czy po znajomościach czy z wykształceniem. Wolność Tomku w swoim domku. Pretensje byłyby uzasadnione gdybyśmy rozmawiali o państwowej firmie. co do reszty nawet się wypowiadać nie będę bo szkoda...;D

Ludzie ,ogarnijcie się trochę .Jeżeli coś piszecie to piszcie prawdę.Lejecie gnojówę na firmę która daje Wam środki do życia.Gdyby tej pracy nie było ? Nie wszystko jest żle i nie jest też tak żeby każdego z osobna zadowolić. Poirytowany pracownik firmy Contimax

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX