Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Patrycja

Jak wyglądają warunki na stanowisku Spawacza w Belgii?

misiu
@Patrycja

Pani Patrycjo warunki dla spawaczy w Belgii bardzo dobre polecam

nikt ważny
@misiu

miarą upadku firmy jest pisanie przez podstawione osoby ... 498-ocen firmy i tylko dwie gwiazdki ..ciekawe dlaczego ? skoro jest tak cudownie... te dwie gwiazdki to pewnie wytwór wyobraźni osób z biura ... jeszcze trochę i zabraknie wam chętnych do pracy....wieści niosą się szybko

@nikt ważny

Dokładnie. Na sile próbuja polepszać ocene i wizerunek. Kto nie ma dosc rozumu to bedzie tam pracował i sie meczył z pijakami i kapusiami.

Darek

Jest możliwosc wyjazdu jako monter inst sanit i co?

Patrycja

@Ja co masz na myśli? Z czego Ty nie jesteś/byleś zadowolony w firmie Tarkon Sp. z o.o.?

weteran

szkoda zawracac sobie glowy i tracic czas na nich .pisze to ze 100 procentowa pewnoscia

Przyszły

Też się z kilkoma kolegami zastanawiamy nad tą firmą w pracy w Belgii.Jak z warunkami mieszkalnymi,czy pieniądze są w miarę na czas,jaka atmosfera w robocie . Pozdro

krilan

elo mam pytanko donośnie firmy tarkon chcę iść do nich jako spawacz. interere mnie kasa na początek nadgodziny i atmosfera? z góry dzięki za odp.

bolo
@krilan

Atmosfera gęsta że siekiere można powiesić.

Glazurnik

Nie są zbytnio rzetelną firmą. Jedziesz jako hydraulik a robisz glazure, albo elektryke. Myślą, że znajdą wszechstronnie uzdolnione złote rączki. Najlepsze jest to, że i te rączki długo nie porobią, jak podpadną panu P. Atmosfera jest średnia. Zawsze sie jakiś burak trafi albo pijak i lizodup.

Norbert

Dzieje się cos ciekawego w Tessenderlo? Np: chlanie i potyczki na piachy :-)

@Norbert

Chlanie codziennie plus weekend extra ;-) nie dla mormalnych ludzi .

Bartek

Nawet najlepszych glazurników wykopali.

Potrzebują spawaczy i malarzy konstrukcji stalowych na hali w Machowie. Chyba tam jakaś firma buduje jakiś zakład produkcyjny i dlatego potrzebują pracowników. A jak wygląda sytuacja z pracą w Belgii to nie wiem.

Mateusz

Chyba nikt już nie pracuje, skoro taka cisza na forum.

Mateusz

Witam, czy są jakieś przyjęcia na hydraulika, glazurnika do pracy w Tessenderlo? jaka jest atmosfera w ekipie i firmie? pozdro

Zenek

jak tam w Tessenderlo? sobotnie wieczory kończą się mordobiciem ?

brygadzistka
@Zenek

Jak ktoś zasługuje to jak najbardziej dostaje w uśmiech! I nie musi to być absolutnie sobota:)

Bokser

Ja tu pracowalem dlugo bylo roznie jak wszedzie ale firma jest wyplacalna panie w biurze piekne (usunięte przez administratora)

Przed przystąpieniem do pracy w tej firmie lepiej popytać poczta pantoflowa co i jak , ja osobiście bym przestrzegał przed podejmowaniem pracy w tej firmie chyba ze ma cieżka sytułacje .Tak dla przykładu to jest częsta zmiana nazwy firmy na umowie o prace ,miesiąc tu kilka miesięcy tam a jak przepracujesz cały rok to się okaże że masz niedopłacony podatek bo przekroczyłeś próg podatkowy i trzeba dopłacić pare stówek a biuro umyje ręce to tak z doświadczenia nie licząc obietnic przed wyjazdem do pracy i zapewnień że praca na dłużej a w praktyce to już zupełnie inaczej tydzień czasem kilka dni i powrót bo trzeba było zapchać dziure bo gość jest na urlopie albo wyleciał za chlanie i tak to w skrucie nie rozszerzając wątku tej pseudo firmy. Lepiej radził bym się zastanowić poważnie nad podjęciem pracy.Pozdrawiam Panie z biura!!!!!!!!

Olaf

Ale zato biuro jest ok lizac do kosci

do gnoju buraku

Ty profesor Miodek! Jakim cudem w Tworkach dorwałeś się do kompa i netu?:) Przecież cały czas związany jesteś w kaftanie bezpieczeństwa:)

tam myślę

Polduś dlaczego ujawniłeś na forum kim rzeczywiście jesteś?

spawacz

Komu nie podoba się praca w Tarkonie to zawsze może tą pracę zmienić i pójść np. do Budimexu Rzeszów!! Wtedy doceni, już po pierwszej wypłacie walory pracy w Tarkonie. Tak, że nieroby przestańcie ujadać!!

Ooo

Zobacz wyrzej

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.