Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

CNC

Pracował ktoś w tej firmie, jako operator CNC? Bo widzę ,aktualnie poszukują do pracy, w Belgii.

Spawacze

Teraz szukaja spawaczy. Słyszałem, że firma wypłacalna. Jutro jade na próbki. Ile moge dostać na poczatek?

POWER

Praca w porządku. zarobki na czas co miesiąc. Ja nie narzekam. Kto chce robić to robi.

milek

Witam ! Jeśli można wiedzieć co ile mniej więcej się zjezdza do domu ? oraz na jakich warunkach i na jak długo?

Rekrutacja
@milek

Witam , Zachęcam do kontaktu z działem rekrutacji 502 116 233 Pozdrawiam

Wiktor

Idealnie nie jest nigdzie natomiast jak się dobrze pracuje to z reguły jest dobrze!

milek
@Wiktor

Patrycja

@Truck, @Wiktor dziękuję za wasze odpowiedzi, z pewnością dadzą one wiele do myślenie osobom, które jeszcze wahają się nad podjęciem ostatecznej decyzji co do zatrudnienia się w firmie Tarkon z Tarnobrzegu. Czy posiadacie jakiekolwiek informacje o tym, czy do firmy nadal prowadzona jest rekrutacja?

Podkarpackie jest ok

A nic dobrze może stawki są ok. Ale ludzie źli z innych województw i myślą że to mogą wszystko paparuchy !

Truck

Ja pracuję od kilku miesięcy i nie narzekam .pracowac trzeba wszędzie a firma wypłacalna i mieszkanie ogólnie dobre. jak ktoś narzeka chyba nie jechał z budim. Zarobki ok 9.000/10 000 na rękę zależy od godzin.

Patrycja

@Zainteresowany, a jakie konkretnie stanowisko Ciebie interesuje? Z tego co widziałam na stronie internetowej firmy Tarkon prowadzonych jest obecnie aż 7 rekrutacji na przeróżne stanowiska. Jeśli dalej jesteś zainteresowany podsyłam link, w którym znajdziesz więcej przydatnych informacji -->> http://www.tarkon.pl/praca/ . Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną koniecznie opisz tu jej przebieg.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Patrycja

Kto z Was w ostatnim czasie pracował przez Tarkon? Opinie w tym wątku pojawiają się bardzo rzadko, to powinno świadczyć o zadowoleniu pracowników. Jak oceniacie poziom organizacyjny tej firmy i czy możecie napisać, że firma Tarkon wspiera swoich pracowników na kontraktach? Jak wyglądają sprawy mieszkaniowe? Czy firma opłaca mieszkanie i pomaga w jego znalezieniu na miejscu docelowym?

kolorzesz

witam dostalem oferte pracy w tarkon. niech ktos sie wypowie jak tam jest szczerze, bo optymizmu tu nie widze . pozdro/

Robert
@kolorzesz

Jeśli masz inny wybór to zatrudnij się gdzie indziej.

wafel
@Robert

A jak tam się w Belgii pracuje,wypłacalni są,oszukują na kasie?

Dawid

Mam zamiar aplikować i miałem nadzieję na więcej informacji o pracy w firmie. Rzadko piszecie, dlaczego?

Zielony

zna ktoś dobrego glazurnika z Nowej Dęby? w Tarkonie był jakiś fachowiec

Grzesiek

Racja. Szkoda sobie zawracać głowy. Możesz popracować dwa tyg i nagle powiedza ci zebys zjeżdżał bo wielkiemu szefowi ktoś nakabluje róznych bzdur. Nie ma stabilności. Jedziesz jako hydraulik a masz pomagać glazurnikowi. Do tego same pijaki.

czika
@Grzesiek

nic się nie mylisz

bolo24

Witam dostalem oferte pracy z Tarkonu i szczerze mowiac to mocno sie zastanawiam po tym co tu piszecie...jak tak naprawde jest z godzinami ile sie pracuje w miesiacu i jaka kasa na reke.?ps,robilem kilka lat w tsie takze nieusmiecha mi sie rypac po 12H dziennie.Z gory dziekuje za odpowiedz

Też z TS-u
@bolo24

Kolego bolo 24! Nie wiem w czym masz problem? Czy chcesz popracować trochę godzin i zarobić kasę czy też chcesz pracować kilka godzin dziennie i tej kasy nie mieć? Z TS-u jest już nas poważna grupa. I chcę ci powiedzieć, że to co Sroka wyczyniał z nami w Ts-ie tutaj jest nie do pomyślenia. Tutaj po prostu dostajesz stawkę w Euro na godzinę i to jest święte. Czyli jest tak jak chcieliśmy mieć w TS-ie ale nigdy sie tego nie doczekaliśmy. Najniższa stawka to 8 Euro netto na godz. Mieszkania i dojazdy na koszt firmy. Za listopad wypłata wpłynęła mi 9.12.2014. Co chcesz wiedzieć jeszcze to chętnie ci odpowiem. Pozdrawiam. Znamy się na pewno:)

@Też z TS-u

witam mam pytanie chce sie przyjac jako nowy pracownik czy z tarnobrzegu firma zapewnia transport na miejsce pracy i czy jest mozliwosc wziecia zaliczki na przezycie oraz co ile sa powroty do polski?

Dział Rekrutacji
@ja

Witam, Tak firma zapewnia transport na miejsce pracy. Zaliczkę można wziąć dopiero po przepracowaniu min. 2 tygodni. Raz na kwartał firma opłaca Panu transport do Polski na urlop i z powrotem do pracy. Oczywiście jest możliwość częstszych zjazdów. Wszystko zależy od natężenia pracy.

@ja

Zastanow sie kolego 10 razy zanim wpadniesz w to bagno...

@Dział Rekrutacji

A kiedyś heniu dawał co tydzień , tak mówiąc dawno , dawno temu . jeszcze jak biuro było na Dąbrówki. za tamtych czasów było fajnie. Teraz wszyscy się postarzeli no i co się dziwić. Czym człowiek starszy tym chytrym się robi. Pozdrowienia dla wszystkich .

Patrycja

@misiu czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy? Czemu polecasz? Czy ktoś wie ile trzeba mieć czasu doświadczenia na spawacza? Każda informacja jest istotna dla osób, które będą aplikował w przyszłości do firmy.

ccccc

Hej,pracuje ktoś tam jako spawacz??

Kamil

Jakies pewne info?

RTA

Słyszałem, że są częste rotacje i zwalniaja nawet po miesiącu? z czego to wynika bo zwalniali i takich, którzy mieli "fach w ręku" ! Przydupasy kapują ?

Praconik
@RTA

Tak mają fach tylko spawacz nie widzi spawarki i napytala szlifierki to po co im certyfikaty do tego nie trzeba i nie cierpię oszustwa trzy razy było pytanie czy będę pracował jako spawacz a zapytalam 11 godzin największą szlifierą Także przemyśl jak są uczciwi wobec pracowników

@Praconik

Robią w balona na starcie. Myślą te lale z biura że kogoś zrobią w balona.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.