Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Bob

Witam szukam pracy mogl by mi ktos npisac pare slow o tej firmie?

Kolunio

Podobno 70 sztuk (usunięte przez administratora) z smundersa zostali ci co zawsze

A ja czytając te wszystkie kometarze powiem tak.Wszyscy tu maja racje ale dopóki nie spróbujecie to się nie dowiecie.Ja też kilka lat temu kiedy widziałem co się tu wypisuje to nie zaryzykował bym było ciężko ale teraz dobrze idze każdy jest kowalem swojego losu wiedz decyzja należy do nas samych.Pozdrawiam wszystkich

r098

ludzie piszcie z sensem a nie jakieś głupoty wypisujecie piszcie prawdziwe opinie o firmach a nie głupoty bo każdy chce się dowiedzieć co każda firma mam do zaoferowania

hebo

teraz to ala hebo zmiana nazwy aka wilsko lub tarkon

podpowiadacz:)

Przecież nie musisz tam pracowa (usunięte przez administratora) Poradzę ci : idź do rzeszowskiego Budimexu!! Tam znajdziesz wszystko to czego brakuje ci w tarnobrzeskiej firmie:):)

łódż

Robił tam taki scyzoryk z pacanowa to go do zakładu psychiatrycznego by zamkneli. Szkoda bo siłe miał ale szkoda że był psychiczny i paru ludzi o mało nie wysłał "za granice" ...tą ostatnią... Jak tam chcesz robić to sie dobrze ubezpiecz...

Były Pracownik

Jeśli firma barachło to po co się tam pchacie na siłę ,poszukajcie sobie pracy tam gdzie was docenia za posiadane umiejętności jeżeli takie posiadacie .A nie narzekań końca niewidac jak wam tak zle i niedobrze ciągle to się pozwalniajcie i po problemie będzie.

czytelnik

Piszesz sam sobie>? tak tylko pytam

czytelnik

zmień czcionkę bo się zdradzasz

8 w dekalogu

Dostojna czapla,mieszkanka mokradeł,cichutko stoi na długich nogach w płytkiej wodzie.Poluje na ryby ,żaby i raki.Błyskawicznie atakuje ofiarę swoim długim dziobem. pozdro optymistom i wesołkom BARCA !!!!

xxx

Witam,mam zamiar podjąć prace w Tarkonie Tarnobrzeg,praca na koparce,może ktos coś wie na temat tej firmy;warunki mieszkaniowe,płaca no i czy robota jest bo grunt to zarobić kasę.

lolo

dużo czytam na tym forum o (usunięte przez administratora)Belgi a był może ktoś w Holandii z tej firmy może ktoś podzieli sie informacjami bo miałem ofertę pracy i chciałbym się dowiedzie, może ktoś tam pracował jakie warunki hotelowe atmosfera w pracy i wogóle

lukkk

Cześc mam pytanko jak z transportem czy wyłącznie z Tarnobrzega czy można zabrać się po drodze ja mieszkam w Jaworznie (Śląskie} .Drugie pytanie to admosfera w pracy i na kwaterach.

pamiętający

Za często powtarzasz słowo Sroka. Czyżbyś wspominał wydawanie zaliczek u tego delikwenta? Nostalgia??? A co będzie jak cię spotkają ludzie stamtąd? Od razu polska ortografia ci się przypomni:))

gosc

Panowie nauczcie sie najpierw poprawnej polszczyzny a pozniej przelewajcie swoje marne i frustrujace wypociny"fachowcy"

ktos tam

pracuje tutaj pare miesięcy z pieniedzmi jest faktycznie jak piszą. (usunięte przez administratora) mieszkania troche jak akademiki. klimat - zalezy gdzie trafisz i na jakich ludzi - niektorzy pracują po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu a niektorzy pracuja po 10 godzin dziennie. jak nie ma się innej opcji to mozna pojechac.

pop

witam może ktoś napisać jakie są warunki pracy w Belgi pracując przez Tarkon z Tarnobrzegu,chodzi mi o to czy kasa jest na czas jak przejazdami,atmosfera?Czy te powyższe posty dotyczą tej samej firmy?

epsilon
@pop

komu chce sie pracowac to bedzie zadowolony ,a kasa zawsze jest na czas,za leżenie nikt nie placi , za mieszkanie nic nie płacisz

lutnia

akurat mnóstwo pozytywnych opinii słyszałam o tej firmie jak się pytałam znajomych co tam pracują. dlatego zaryzykuję i złożę podanie do nich.dają radę bez sądu

tiv

zatrudnij się to sam się przekonasz

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.