Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

Blazej

Hej, wiem, że miał być dzis call odnośnie przedstawienia modelu pracy po pandemii, powiecie co zostało ustalone, jak dalej z pracą z domu, będzie ?

@Blazej

Ma być hybrydowo

Hejka Dwa lata temu po roku pracy zostałem zwolniony po mocnym konflikcie z przełożonym. Czy jest teraz w ogóle sens aplikować tutaj na inne stanowisko ? Czy jestem z góry skreślony przez sytuacje dwa lata temu ?

@Marek

Jeśli cie zwolnili to chyba nie pchałabym sie ponownie ;)

Arek
@Marek

Warto spróbować, nie przekreślaj szansy bez spróbowania. Może ktoś normalnym okiem na to spojrzy albo nawet nie będzie to widoczne/dostępne przy rekrutacji.

@Marek

Żartujesz? Aplikuj i niczym się nie przejmuj ! w tej firmie a nazwałbym go dosadniej jest taki bałagan i spęd ,że nikt tego nie zauważy a nawet jak zauważy bo oleje temat. Uwierz mnie teraz jest taka łapanka ,że szok nikomu nie odmawiają każdego zatrudnia nawet najmniej inteligentną osobę.

@Tomek

Tak jest, bo nikt za te pieniadze nie chce przyjsc

@Tomek

Malo inteligentni akurat pasuja. 1. Nie sa konkurencja do awansow, 2. Maja niewielkie wymagania, 3. Klepia i nie pytaja. Idealny kandydat.

@Tomek

To prawda ze dają teraz od razu umowę na czas nieokreślony ? Pensja na a1 to dalej w granicach 4 k brutto ? Lepiej nie wpisywać w cv okresu pracy w stejcie czy to i tak wyjdzie ? Pamiętam ze za moich czasów managerowie stalkowali kandydatów na socialach

@Marek

A niech sobie stalują i robią co chcą. Wyżej masz pensje , bardzo się nie zmieniły. A to ,ze byłeś w SS wyjdzie a nawet Ci pomoże nie wiem po jakim okresie odszedłeś ale może przyatakuj A2 ?

@Marek

Nie zawsze dają na czas określony zwykle 12 czasem 6 miesięcy.

Ala
@Marek

Bez przesady, czemu chcesz kłamać w cv? Napisz normalnie gdzie i kiedy pracowałeś, raczej w SS są informacje kto kiedy pracował itd i tak musisz podesłać świadectwa pracy. No i skoro zostałeś zwolniony i masz odwagę przyjść ponownie to powinieneś stawić czoła tej sytuacji i już osoby zatrudniające zadecydują pewnie na podstawie rozmowy z Tobą i feedbacku. Zastanawia mnie jedno, żeby zostać zwolnionym w SS musiała być gruba akcja, wiec Przemyśl czy chcesz wracać, może lepiej próbować w inne miejsce? W Krakowie jest tyle korpo.

@Ala

@Tomek to aktualne info ? Pamiętam pod koniec mojej "kariery" w stejcie chodziła już plotka ze nowym dają od razu na 3 lata umowę. @Ala przy całym teamie pokłóciłem się z menago wykazując ze nie miała racji co skończyło się rozmowa z head of deparment + karnymi one to one gdzie byłem odpytywany dotąd aż czegoś nie wiedziałem.

Na 100 % na półroku ew. rok

Od razu na nieokreślony

NH2021

Mam pytanie dotyczące volumenów w PV. Jezeli robie gdzies 1% błędów od wykonanej pracy, to jak to wplywa na oceną roczną i podwyżkę?Jestem NH.

Człowiek zamęczony

Kilka słów o teamie EMEA Investment Compliance KRK (pod rządami PA). Na meetingu niedawno padły słowa: "jeśli jesteście chorzy, ale jesteście w stanie pracować to nie bierzcie L4". Częste dogadywanie, że dużo osób w teamie choruje, czuć niechęć do L4 i presję wywieraną na pracownikach. Ludzie powoli już zaczęli odchodzić, brak nowej załogi w zamian za nich. Codzienne nadgodziny i pretensje o OT, nie wiem czy wymagany jest wolontariat? Szefowie nie są konstruktywni, czuć ich prywatne humorki i poczucie lepszości. Tutaj jak zapewne w niejednym teamie w SS powinny być prowadzone kontrole - czy pracownicy idą na przysługującą przerwę, czy zawsze wystawiają OT, bo niestety niejednokrotnie podstawowe prawa pracownika są łamane. Brak pomocy, SA i A2 niemili, nie chcą pomagać, często nie odpisują, a potem mają pretensje, że się czegoś nie umie zrobić.

typowe rekrutacyjne

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracownik3

Czy po złożeniu wypowiedzenia firma/szefowa będą chcieli negocjowac ze mną abym został, co się sprowadza do wyższej pensji? Czy obecnie jest to praktykowane, czy ze względu na polityke cięcia kosztów podniesienie wynagrodzenia dla pracownika nie wchodzi w gre?

@Pracownik3

Nie spotkałem się z sytuacją ,żeby negocjowali .Albo inaczej wieść gminna głosi ,że było kilka takich przypadków , ale nikogo kogo znam nie potwierdzi tego. Więc moim zdaniem nie. Ewentualnie mogą proponować zmianę działu.

Nikolas
@Tomek

Z mojego działu ostatnio trochę osób odchodziło i praktycznie każdemu proponowali.

@Pracownik3

Znam jeden przypadek, gdzie zaproponowali 300 zl brutto. Ogolnie jest ciezko i raczej konczy sie na tym, ze nie da rady.

Madzia
@Adam

To jest bardzo mocno zależne od działu/specjalizacji. Jak specjalistę szkoli się przynajmniej rok żeby był w miarę samodzielny, albo chce odejść ktoś kto pracował kilka lat i ma ogromna wiedzę to wchodzą już kwoty w tysiącach (podwyżka). Nie mówię tutaj o łatwo zastępowalnych pracownikach.

Aura
@Pracownik3

Zależy jaką podwyżkę masz na myśli. Ja nie byłam zainteresowana negocjacją, bo i tak wiedziałam, że nie przebiją oferty innej firmy, która chce mnie zatrudnić.

Wojtek
@Pracownik3

Może, jak przedstawisz kontrofertę.

Srednia gus

Średnia pensja w Krakowie za kwiecień 2021 wg GUS to ponad 6900 brutto, a więc dla branży SSC nawet więcej. Quo vadis State Street?

Średni wzrost
@Srednia gus

Natomiast średni wzrost dla Krakowa za ostatnie 5 lat to ponad 50%. A widełki stoją w miejscu.

Asdf
@Srednia gus

Przykre jest to ze sporo ludzi nie zna statytyk i daje sie wykorzystywac za pieniadze ktore dobre byly, ale kilka lat temu.

Hej! Dwa dni po rozmowie z Panią z Indii miałam spotkanie online z menagerami, którzy zaznaczyli, że odp zwrotną dostanę w ciągu 2tyg. Następnie tego samego dnia wieczorem zadzwoniła babeczka z Indii (ale chyba inna, bo ciężko było ją zrozumieć) i generalnie zrozumiałam tyle, że mam wysłać maila z informacją, że odbyłam interview i że jestem gotowa do pracy w pełnym wymiarze godzin w danej lokalizacji. Po 3 tygodniach napisałam do niej maila czy mogę otrzymać feedback... łącznie minął miesiąc i cisza. Czy ktoś miał podobną sytuację? Może nie zrozumiałam jej, a miała mi do przekazania, że mnie nie przyjmują, a sam e-mail był formą taką, że będą trzymać moją aplikację jako "koło awaryjne" - tyle czy tak szybko (pół dnia) byłby znany wynik mojej rozmowy z menagerami?

ExKandydat
@Kandydat

Co do ostatniego pytania - jak najbardziej, często już od razu po rozmowie będą wiedzieli, że chcą Cię zatrudnić, także mogli przekazywać jeszcze tego samego dnia. Co do głównej sprawy - nie wynika to jednoznacznie z posta: czy wysłałaś za prośbą tego maila, że odbyłaś rozmowę i jesteś gotowa pracować? Jeśli tak i nie było odpowiedzi, to brzmi to nietypowo, skoro już się zdecydowali Cię zatrudnić. Brzmi jakby gdzieś może email przepadł

Radek
@Kandydat

W swojej karierze w SS miałem przynajmniej 3 albo 4 takie przypadki , mało tego przerobiłem już chyba wszystko. Począwszy ,że mam czekać ,że mnie umówią na rozmowę z menadżerami i do tej pory czekam po Twój przypadek . Pomijam już kwestię mieszania godzin rozmów co niosło bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Ogólnie to do tej pory obsługiwały mnie tam dwie babeczki -jedna teraz wdaje się bardziej kumata ( chyba się rozkręciła , bo kilak lat temu była podobna do drugiej ) i druga nie kumata dodatkowo zrozumieć ją to jest horror. Ogólnie zastanawiam się jak ludzie zostają tam zatrudnieni ale nie chodzi mnie o kompetencje ale oto ,ze w tym całym bałaganie dotrwają do końca.

@Kandydat

Standardowa sprawa. Będziesz maił masę takich ,,atrakcji". Rozumiem ,że zależy Tobie na tej prac , skontaktuj się z menagerem / osoba z która miałeś rozmowę i powiedz co i jak on tylko może pomóc.

Co Wy byście wybrali Depositary Analyst czy Fund-Accountant---AIS-NAV ? Interesuje mnie zwłaszcza to pierwsze , dużo nadgodzin jak z atmosferą ?

Bert
@Paweł

Zdecydowanie depositary jak masz możliwość wyboru (praktycznie nie ma nadgodzin).

Bert
@Paweł

Minus tylko taki ze na dłuższa metę ciężko awansować, ale spokojna praca.

@Bert

To bardzo fajnie - się na nią zdecyduje. Rozumiem ,ze ogólna atmosfera też raczej dobra przełożeni /współpracownicy. Bo na tym mnie najbardziej zależy. Nie aspiruje wyżej niż SA ale tak naprawdę liczę na max A2 .Więc taki cel to pryszcz.

Z procedury rekrutacyjnej jestem bardzo zadowolony. Jendak patrząc na komentarze i opinie byłych oraz obecnych pracowników mam wrażenie, że rekrutacja to najbardziej pozytywny proces i od tego momentu będzie tylko gorzej. Łudzę się jeszcze, że może te opinie są stronnicze, ponieważ osoby, które miały dużo bardziej negatyne doświadczenia w firmie są bardziej skłonne do napisania opinii, niż ktoś kto miał neutralne lub pozytywne doświadczenie. Z drugiej strony nawet na zagranicznych forach opinie są bardzo podobne, więc myślę, że porozsyłam CV jeszcze do innych firm. Tak jak na początku byłem całkiem podekscytowany wizją pracy w banku inwestycyjnym, tak teraz ten cały entuzjazm uciekł, kiedy poczytałem więcej o firmie, etyce pracy, braku work-life balance, ciągłym stresie, wysokim i relatywnie niskich zarobkach. No i ten wysoki turnover rate pracowników też wygląda jak zły znak.

Zonk
@Marcin

Dlatego najpierw, zanim się aplikuje, czyta sie fora i pyta tych którzy już pracują w SS jak tu jest w rzeczywistości ???? dla firmy nie ma nic gorszego jak nowi pracownicy, którzy uciekaja po 3, 6 miesiącach. Niestety ludzie się nie patyczkują, zahaczają się w SS na chwilę, a w tym samym czasie szukają aktywnie pracy gdzie indziej.

Wuja
@Marcin

Zalezy. Fund Accounting bywa taki jak wszedzie na calym swiecie, czyli ciezki. Natomiast dzialy Risk/Compliance/IT to jest naprawde bajka :) Pozdro

@Wuja

A jakie są opinie na temat AIS Private Equity?

@Marcin

Luzik, ciężka praca tylko przez tydzień raz w kwartale. Polecam :)

Putek
@Marcin

Ja przeszedłem praktycznie całą rekrutacje na to stanowisko - czy dobrze czy nie zrezygnowałem. zbyt wiele negatywnych opinii . Napisz swoje wrażenia po jakimś czasie.

@Putek

Na początku wiadomo, że nie zarzucą Ciebie robotą. Zobaczysz potem, a jak już zmienisz pracę, to będziesz w ciężkim szoku jak mogłeś tyle czasu tam spędzić ;)

Robert

Ile mija +/- od rozmowy z menadżerami do zatrudnienia , szczerze mam kilka innych rozpoczętych rekrutacji a najmniej mnie zależy na SS i chętnie bym wybrał inną ofertę ( jeśli by tam mnie zaproponowano).

Meg
@Robert

Do dwóch tygodni znasz wynik, okres przejścia zależy jak się dogadają menadżerowie. Minimum miesiąc.

@Meg

Chodzi o ogólnie przyjęcie do pracy , najpierw rozmowa z Indiami pierwsza, potem druga rozmowa - w połowie przerwana i stwierdziła rekruterka ,że się nie nadaje. A po kilku godzinach zaproszenie na dwa Hiring Days .

Meg
@Robert

No to profesjonalnie ;) Po rozmowie z managerami mają 2 tygodnie na odpowiedź. A co ode kiedy mieliby przyjąć, to zależy oczywiście od ewentualnego okresu wypowiedzenia kandydata, zwykle zależy im asap jeżeli kandydat jest dostępny.

@Meg

Bardzo profesjonalne -aż szczerze zagotowałem i lekko zwątpiłem zarówno po ,,kulturalnym " przerwaniu rozmowy typu wejście słowo i ,,Goodbye . that will be the end of the interview. Sorry, we cannot offer you a job.". I nie wiem Indie tak maja czy to jest desperacja. Podejrzewam ,ze odpowiedź menadżerów byłaby natychmiastowa i prawdziwy asap. Niby podczas rozmów z Indiami podałem kwotę i zastanawiam się czy jest sens i cel stwierdzenia ,ze chciałbym jednak ,,ciut więcej" chodzi o A1 i brak korpo doświadczenia . Bo jeśli są aż tak zdesperowani to chętnie bym cos ugrał niż te 2700 .Ewentualnie naleganie na otrzymanie A2 , ale to tez jest według mnie głupie. ciekaw jestem czy ktoś maił taką sytuacje. Drugie pytanie jest takie gdybym jakoś ich kulturalnie spławił -jest szansa ,że podejmą rękawice za jakieś dwa tygodnie miesiąc , bo naprawdę na tamtych ofertach mnie bardziej zależy niż na tej - a tam znowu strasznie się guzdrzą .

asd
@Robert

skoro nie zależy Ci na tej pracy, to po jaką cholere blokujesz komuś innemu miejsce ? Nie rób z siebie nieprofesjonalnego pajaca - tyle w temacie.

Xd
@Robert

Ale oni nie są zdesperowani... mają dużo chętnych osób którym zależy na tej pracy, więc po co mają zatrudniać aroganckiego kandydata bez doświadczenia?

Monikkka
@Robert

Menadżerowie odpowiadają bardzo szybciutko beż zbędnego rozciągania sprawy, ale Indie nie wiem po jakim czasie wysyłają mejla z ostatecznymi warunkami. W każdym razie chyba trzeba czekać ok tygodnia? Może więcej

@Xd

Aroganckiego ? :D Arogancka to była rekruterka z Indii bo odpowiadam na jej pytanie a ta przerywa i rzuca słuchawką. Dla mnie już to świadczy o poziomie w tej firmie. A już poniżej wszelkiego poziomu jest bez słowa jak gdyby nic zaproszenie do dalszego etapu.

@asd

Szczerze początkowo mnie zleżało , ale potem zobaczyłem jak cyrk tam się odwala i lekko zdębiałem najpierw rozmowa , nawet spoko potem druga identyczna rozmowa i chamskie odłożenie telefonu.

@Xd

Dużo kandydatów nie rozśmieszaj mnie akurat mam podgląd ile osób zgłosiło się na to stanowisko poniżej 10 , przy czym na inne stanowiska w tej i innych formach są faktycznie chętnych setki. więc dla mnie jest tutaj cos nie hallo....

@Robert

Nie ma co się spinać, te HRy z Indii taśmowo czytają pytania z kartki jak automat, byleby mówić coś o finansach po angielsku. Przynajmniej masz już próbkę tego jak bardzo zorganizowana "inaczej" jest to firma. Jak masz coś innego na horyzoncie to odpuść SS. O negocjacjach pensji na A1 zapomnij, są całe autobusy chętnych studentów na Twoje miejsce.

@filter

Autobusy i tramwaje, autobusy i tramwaaaaje :D

@filter

Takie autobusy ,że dziennie mam 3 telefony z SS ,że może bym jednak przyszedł... Nie dają za wygraną.

Zonk

Ale zdesperowani ;)

@Zonk

wiesz ,ze to raz śmieszne przestaje być a dwa zaczyna być denerwujące/frustrujące itd. to już przestaje być śmieszne. Jeśli takie beztalencie jak ja jest tak na siłę ściągane to jakby to był ktoś bardziej cenny to by chyba pod domem stali :D

snopi

Czy na A2 jest podwyżka po przepracowaniu kilku miesięcy tak samo jak na A1? W starszych postach było wspominane, że jest taka praktyka i podwyżka z 3800 na 4200, jak jest aktualnie?

Qwes
@snopi

Nie ma takiej praktyki. Masz troche lepsze podwyzki roczne, wiec te 4k z hakiem na reke po 1szej podwyzce mozesz koec

Studentka

Czy ktoś może powiedzieć jaki rodzaj umowy dostaje się na 3-miesięczny staż? Pani z HR powiedziała, że ma być to umowa o pracę, aczkolwiek z racji mojego statusu studenta wydaje się to niekorzystne dla obu stron.

@Studentka

umowa o prace, dla tak wielkiej firmy wszystko jedno. Nie będą kombinować ze śmieciówkami jak firmy jak januszpol

Pawel
@Anonim

Od kiedy umowy cywilnoprawne to smieciowki? To sa normalne umowy, gdzie pracownik dostaje wiecej niz na umowie o prace i pracodawca ma nizszy koszt.

U. S.
@Pawel

Ano od zawsze są śmieciowe to nie jest umowa o pracę nie należy Ci się np. płatny urlop itd itp.

Pawel
@U. S.

Zgadzam sie. Ale nie nazywajmy tego smieciowymi. Podpisujac umowe cywilnoprawna, pracownik godzi sie zarabiac wiecej, za co ma mniej przywilejow i wieksza elastycznosc. Jesli obie strony sie dogadaja i akceptuja warunki umowy to droga wolna.

@Pawel

Nie, cywilnoprawne = śmieciówki. Oszczędność dla pracodawcy względem znikomych benefitów dla pracownika. Jeśli szukasz umowy, która chroni pracownika - umowa o pracę, jeśli szukasz umowy która traktuje uczciwie obie strony - jednoosobowa działalność i faktura. Nie dajcie sobie wmówić, że kilka złotych więcej bez prawa do urlopu to eldorado :rolleyes:

Cześć! Chciałby ktoś się podzielić wrażeniami ze stażu w SS z działu IT?

c
@Anonim

Sa staże w dziale IT? Co tam się robi?

KRISSSIO
@c

POMAGA NA HELPDESKU XD

Majczelo

potwierdzony powrót do biur we wrześniu, jeżeli się to nie zmieni myślę że dużo osób zrezygnuje z pracy

ziom
@Majczelo

no pewnie, z kim nie rozmawiam to kazdy planuje

Majczelo
@ziom

@ziom nie wiem czy ironizujesz, ale kilka osób z mojego teamu planuje odejść jeżeli nie będzie WFH

ziom
@Majczelo

nie ironizuje bo sam to rozwazam intensywnie

@Majczelo

Ale naprawde potwierdzony? Na 100% wszyscy wracają w pełnym wymiarze? Bo nie wiem czy kontynuować rekrutacje...

andzelo
@Nowy

na razie 3 dni z biura, 2 z domu. Niby...

@Majczelo

Nie wiem skąd masz takie info. Docelowo pewnie tak, ale wziąć po uwagę trzeba będzie sytuację epidemiologiczną (już teraz mowa w mediach o kolejnej fali covid jesienią). Nie wiadomo jeszcze w jakim wymiarze WFO/WFH ludzie wrócą do pracy, będzie to uzależnione od roli pracownika, tego czym się zajmuje i w jakim stopniu kolaboruje z innymi pracownikami i zespołami. To są kwestie aktualnie analizowane, więc pewnie w lipcu dowiemy się oficjalnie co i jak.

Pelo

Na jaką podwyżkę można liczyć gdy sie ma na ten moment na A2 te 5250 brutto? do ilu skoczy po inflacyjnej podwyżce w marcu?

Mini
@Pelo

Okolice 4% jak dobrze pracujesz.

Romek

Pochwali się , ktoś jak wygląda odbiór nadgodzin ? Wiem ,ze jest ich multum. Czy prawda jest ,że robi się po 12-14 h a nadgodziny to taki dodatek , którego odebrać się nie da. Bo o zapłacie za nie to wiem ,ze mogę pomarzyć. Wiem ,ze pytam o rzeczy nielegalne ale może ktoś odpowie ? Czyli reasumując robi się po 250-300 godzin miesięcznie za zapłatę za 160 bez możliwości odbioru.

Micky
@Romek

nic (usunięte przez administratora), ja się nie spotkałem, nadgodziny niepłatne, ale do odbioru. Ja nie mam nadgodzin, ale u mnie w zespole po prostu się je odbiera na pół dnia lub dzień wolny. Co jest zgodne z kodeksem pracy

@Romek

W wątku wyżej trochę namieszano. Jeśli w momencie requestowania OT zaznaczysz, że chcesz mieć za nie zapłacone, a manager się na to zgodzi, to w kolejnym miesiącu będziesz mieć za to kasę. Jeśli manager się nie zgodzi, to wtedy on manager wyznacza kiedy je odbierzesz i wówczas jest to w stosunku 1:1,5. Jeśli w momencie requestowania zaznaczysz, że chcesz je odebrać, ale do końca okresu rozliczeniowego ich nie odbierzesz, to dostaniesz za nie kasę po końcu okresu rozliczeniowego. Jeśli sam określasz kiedy odbierasz to tylko w stosunku 1:1

@filter

Mógłbyś w HRach pracować, tak ładnie wytłumaczyłeś ;)

Zenek

Czy pracujecie w weekendy oraz święta chodzi o AIS NAV? Narzekacie na odbieranie nadgodzin- rozumiem że o urlopie też zapomnieć?

@Zenek

W święta tak, w weekendy nie. Urlop tylko w ostatnim miesiącu kwartału: marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień.

Zenek

Tylko nie w ostatnim miesiącu bo jest zamkniecie kwartału czy tylko w te miesiące można? Bo jak tylko w te to trochę śmiesznie ,że cały dział nagle wybywa w czerwcu albo wrześniu.

@Zenek

Rekomendowane są te miesiące (nie jest tak ze nigdy nie dostaniesz w inne). Kończy się kwartał i zaczynasz robić raporty.

@Zenek

+ tak wyglada praca w księgowości, to norma. Nadgodziny w pierwszym miesiącu po zakończeniu kalendarzowym kwartału (niekiedy przez 2 pierwsze miesiące) i urlopy przed rozpoczęciem nowego okresu raportowego.

Michal

Ide o zaklad, ze owoce do biura juz nie wroca po pandemii i pieniedzy za to tez nie zobaczymy.

@Michal

Ojej bo wyznacznikiem naszego szczęścia są darmowe owoce w biurze (które swoją drogą sa 2 sortu). Ja nie będę płakać, jak nie będzie owoców, stać mnie na swoje i lepsze ;)

Pozornie
@Miki Jabłuszko

Najpierw jablko, pozniej dlugopis, pozniej przerwe obiadowa a na koncu dasz sobie zawladnac zyciem. Walcz chocby o lupine z jablka.

@Miki Jabłuszko

Ok spoko. Dajmy sobie zabierac benefity. To za rok powiesz: "Ojej bo wyznacznikiem naszego szczescia jest multisport. Nie bede plakac, jak nie bedzie, stac mnie na karnet".

Michal

Rok temu tez byly owoce. Jaka masz gwarancje, ze za rok bedzie multisport?

@Michal

Jeśli mieliby wycofać multusporta to w sytuacji, gdyby użycie kart przez pracowników byłoby bardzo niskie - także wszystko w waszych rękach! Poza tym, na wycofanie musiałaby się zgodzić reprezentacja pracowników, a oni akurat w kwestii social fund mają sporo do powiedzenia. Co do owoców - jaki jest ich sens skoro garstka ludzi siedzi w biurach? Dostawca też kalkuluje, nie będzie woził 3 bananów i 4 jabłek tylko po to żeby zadowolić kilku malkontentów. We wrześniu wróci wszystko do normy, będziecie narzekać na coś innego :) dzisiaj all-employee call, wdzwońcie się i zadawajcie niewygodne pytania tam :D

Gates
@Miki Jabłuszko

Do jakiej normy, czwarta fala pandemi nadciąga mutacja z Indii.

@Gates

Nie bój się, jak cię firma zaszczepi Pfizerem albo Moderną (skuteczne wobec wariantu indyjskiego), wrócisz do pracy na 100% ;)

Pytanie zadane, odpowiedzi brak :]

Firma haha
@Michal

Frma zaszczepi LOL szczepi personal medyczny, szczepionka na koszt panstwa.

@Miki Jabłuszko

Firma, ktora notorycznie nie ma budzetu na nic. Przed covidem nie bylo, teraz tez nie ma. Od lat wszystko ucinaja. Nie wiem jak trzeba byc naiwnym zeby uwierzyc ze ta firma cokolwiek da.

Kaczor
@Kk

Zatem idź tam, gdzie będzie Ci lepiej, nie będziemy tęsknić:D

?
@Kaczor

Jakie "my"?

@?

Mam nadzieje, ze to nie bedzie niedlugo. Jestem juz po rozmowie :)

@Kk

Gdzie idziesz? Jaka firma?

Budowlanka
@Adam

Ja ide ukladac plytki. Kasa lepsza, robota bardziej elastyczna i za 15 lat ja bede mogl wykonywac.

@Adam

Nie chce mowic nazwy firmy, ale znana w Krakowie. Ide na stanowisko rownolegle do SA i za wieksze pieniadze. W tygodniu skladam wypowiedzenie :) Czas na zmiane. Nie ma sensu tutaj siedziec i marnowac zycia w pracy za takie pieniadze i bez mozliwosci nauki.

Zosia
@Kk

Powodzenia. Ja też już po kilku rozmowach, liczę na to że wkrótce wyrwę się z SS.

Abcd
@Kk

Moglbys sie podzielic jaka cyfra brutto z przodu? 8, 9 a moze 10?

@Abcd

W SSB mam 5,5 k netto, a teraz bedzie niecale ponad 7k netto. Prawie 2k netto wiecej.

@Kk

Dam Ci mala rade. Pieniadze lubia cisze. Szczegolnie w Krakowie gdzie sie patrza na kazda zlotowke. Oczywiscie czyjas.

Kk

Dlatego nie chce tutaj za duzo mowic, bo latwo sie bedzie domyslic, ze o mnie chodzi.

mother tonque
@Kk

Mam pytanie jakie trzeba mieć doświadczenie, żeby takie wynagrodzenie otrzymać?

nick
@mother tonque

Nie rozumiem pytania, co znaczy jakie trzeba mieć doświadczenie? pytanie powinno brzmieć co trzeba umieć a nie ile lat wysiedzieć na (usunięte przez administratora) w SS. Dupogodziny nie oznaczają doświadczenia.

enrique

Proszę pomóżcie i powiedzcie czy teraz w Stejt nowi pracownicy pracują zdalnie czy trzeba byc w biurze podczas szkolenia? Czy jest to jakoś podzielone pół na pół?

jack
@enrique

zdalnie

Romek

Najnowsza informacja zdobyta podczas rozmowy z Indiami -podobno na dniach mamy wracać do biur. to znaczy ,że koniec czerwca/lipca .

Prac
@Romek

Stary Ty w ogóle czytasz jakiekolwiek commsy z Polski albo globalne? Chodzisz na Townhalle? Już z pare miesięcy wszyscy wiedzą, że celuje się we wrzesień, a Ty słuchasz hindusów... Maile z informacjami wysyłają po to, żeby je czytać, a nie usuwać

zdzisek
@Prac

up up up podnosze

popek
@zdzisek

cieszycie sie?

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1038.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 627, z czego 58 to opinie pozytywne, 159 to opinie negatywne, a 410 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1127 ocen.

State Street Bank Polska