Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Jarocin

Przez dwa lata kojarzono nas głównie z problemami płatniczymi i nieustającą restrukturyzacją. Dziś naszym głównym celem jest powrót do rentowności, dostosowanie organizacji do potrzeb biznesowych i znacząca poprawa wizerunku firmy.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Jarocin

była/ły

Co z wypłatami ......

Zefel

teraz już chyba nic nie będzie grane...

Miesiąc to góra

Zefel

Co jest grane? Co z wypłatami? Czy w ogóle będą? Czy firma już padła a może to będzie za miesiąc?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Polimex - Mostostal S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjaliści ds. elektrycznych/teletechnicznych/AKPiA. Jaki był jej rezultat?
///

Ciężka Praca Pieniądze Marne

energ.gliwice

Zapytaj J[usunięte przez moderatora] czy mu her K[usunięte przez moderatora] zapłacił za projekt zamienny maszynowni na OPOLU , bi wydaje mi się ,że nie ???? To chyba z tego powodu Schaforz odszedł ......... [usunięte przez moderatora].. Opole, Teraz to na pewno EPK nie zapłaci. Rada Pracowników powinna o to zapytać ......

fff

hanys - 2013-04-08 07:19:27 Pracownik - 2013-04-04 20:56:23 To już jest koniec :/Czy trzeba już szukać pracy?teraz jak Opola już nie będzie warto rozważyć poszukiwania nowej pracy...

To już jest koniec :/

energ.gliwice

Polimex-Mostostal szacuje, że potrzebuje jeszcze około dwóch lat, aby wrócić do rentowności na poziomie operacyjnym - uważa Robert Bednarski, wiceprezes spółki. Powiązane notowania więcej notowań giełdowych » "Polimex potrzebuje jeszcze około dwóch lat, aby wrócić do rentowności na poziomie operacyjnym" - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Bednarski. W 2012 r. Polimex Mostostal miał 4,11 mld zł przychodów, 1,19 mld zł straty operacyjnej oraz 1,24 mld zł straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej.

energ.gliwice

Może Jędrychowskiego wybiorą zamiast Pana Oppenheima ??? Tak pięknie nam zrestrukturyzował Centrum Projektowe. Ale Oppenheim to jednak gość .... nie siedzi do ostatniej wypłaty .... ( ta rezygnacja brzmi tak : panowie wyczerpały mi się pomysły jak uratować POLIMEX - ustępuje miejsca innemu ...... A co nam powie nasz szanowny Zarząd ? Nie potrafimy z sobą współpracować , ale trwamy ............do kolejnej wypłaty na raty. ( Nawet się zrymowało , he :) Trudno być menadżerem kiedy się ma mentalność super dobrze opłacanego pracownika.

HANYS

Zarząd Polimex-Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czackiego 15/17 ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o złożeniu w dniu 21 marca 2013 roku rezygnacji z pełnienia funkcji p.o. Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu Spółki przez Pana Roberta Oppenheim ze skutkiem na dzień 29 marca 2013 r., CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

Vidar

Już praktycznie upadł, chyba to już dno kursowe.

pytanie

czy ktoś może wie czy będzie upadłośc polimexu kurs akcji 0,28 groszy i spada

ss

Kurs nie tylko PxM w dół ale również Rafako -20% jak również Mostostal Warszawa -32% - losy Opola wydają się być przesądzone.

analityk

hanys - 2013-03-19 07:06:55 Polimex miał w IV kw. 760,2 mln zł straty netto, wobec konsensusu 75,4 mln zł straty, co o tym sądzić?na giełdzie kurs akcji pxm to 0,41 , mam nadzieje że polimex nie złoży wniosku o upadłość likwidacyjną , straty za IV kV 2012 wynikają z przeszacowania aktywów , równie dobrze mogą wykazać zysk w 2013 roku przeszacowując w górę , ale nie zmienia to faktu że spółka jest mocno zadłużona ,...

energ.gliwice

Wolak ..... mówisz zwolnienia..... to chyba nie tylko problem POLIMEXu....... Kryzys w EU, wzrost bezrobocia w Polsce, spadek cen energii elektrycznej, spadek wartości zielonych certyfikatów, Kryzys spowodował zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną . Jest jakiś z problem z żółtymi certyfikatami dla bloków parowo-gazowych. Ich opłacalność staje się wątpliwa. Opole nie bardzo może ruszyć.. PGE mówi, że może zaczeka , może unieważni przetarg na Turowie na blok 500MW i rozpiszę przetarg na 1000MW bo energia z węgla brunatnego jest tańsza .... Jeżeli pójdzie to w tym kierunku to z pracami projektowymi będzie problem ........ Może się okazać ,że EPK zweryfikuje swoje prognozy.. .............. Jak Opola nie będzie , i Kozienice się skończą to co będzie ??????

wolak

Polimex ma zwolnić 1300 osób, co będzie u nas, strach się bać.

energ.gliwice

Ty! Agitator? Może nazywasz się Magiera albo Gliniecki ? Ilu ludzi chcecie zabrać do EPK ? Dostaniecie odstępne od Kowalskiego ? Najpierw zostaliśmy wy.........na OPOLU , potem na Kozienicach , a teraz taka oferta ? Jakaś piąta kolumna w firmie? Nie przepraszam to nie ci co ich wymieniłem, to jakaś czarna owca .u7t54

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Jarocin

Polimex - Mostostal S.A.