Polimex-Mostostal S.A Zakład ECeRemont

Zielona góra

Opinie o Polimex-Mostostal S.A Zakład ECeRemont

sebis

FIRMA TRAGICZNA!!! odradzam każdemu to chciałby się tam wybrać! [usunięte przez moderatora]pracownika z pieniędzy nie wypłacają nadgodzin, mało tego ostatnio wymyślili że dojazd z bazy na miejsce pracy nie jest wliczany w czas pracy czyli jak jedziesz po 1,5h w każdą stronę to jesteś 3h w plecy! to jest absurd darujcie sobie tą firmę, totalne zacofanie kadra zarządająca traktuje pracowników jak mięso armatnie. szkoda słów i czasu ;(

Zostaw opinię o Polimex-Mostostal S.A Zakład ECeRemont - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex-Mostostal S.A Zakład ECeRemont