Opinie o POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA w Jedlicze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA w Jedlicze

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA?

@wkrótce_może_pracownik Nowy wpis

Związanych ze stanowiskiem na które aplikujesz rzecz jasna :D , jak aplikujesz na ogłoszenie to przeczytaj wymagania i zakres obowiązków - tam masz czarno na białym o co cię mogą przede wszystkim zapytać. Z większości ogłoszeń jasno widać to co ci powiedzą i na rozmowie - chcą kumatych ludzi na dłużej i w niektórych przypadkach trzeba się liczyć po jakimś czasie z delegacjami niemal jak w budowlance.

pracownik_ale_już_były Nowy wpis
@@wkrótce_może_pracownik

No i moja opinia jakiś czas PO zwolnieniu się z pracy: Negatywna.Wrzucam po czasie bo doszedłem do wniosku,że gdybym taką opinię zobaczył to bym nie aplikował osobiście: Dlaczego ? Przede wszystkim zapomnieli dodać w ogłoszeniu wymagania które powiedziało by wszystko: "ODPORNOŚĆ NA STRES". Uprawnienia i większe doświadczenie lepiej jednak mieć - na szkolenia i pomoc nie zawsze można tu liczyć. Nie jest przypadkiem duża liczba ogłoszeń ostatnio - ludzi jest mało ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie,że zwalniają nie sądzę też,że ludzie tak masowo się zwalniają - to zleceń mają dużo i pracy jest dużo. Tak jak pisałem DOŚWIADCZENI pracownicy wyjeżdżają za granicę - i to NAPRAWDĘ na dłużej (miesiące a niektórzy i ponad rok). Wyjazdy obejmują w niektórych działach również twoich przełożonych więc naprawdę KLUCZOWĄ sprawą jest twoje doświadczenie i duża samodzielność jako pracownika który powinien w miarę możliwości potrafić samodzielnie zorganizować sobie dużą część pracy. Praca w tej firmie jest i będzie,ale sugeruję przemyśleć to co napisałem powyżej.Nie każdy sobie poradzi.

Xxx Nowy wpis

Rozmowa o pracę- porażka. Pełna ignorancja ze strony Pana kierownika, który przeprowadzał rozmowę. Spóźnił się na umówione spotkanie 40 minut, miał oddzwonić z odpowiedzią, oczywiście tego nie zrobił.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA?

nie polecam

Zachowanie i myślenie kierowników to miniona epoka traktowanie pracowników jak śmieci pracuję 3 lata ale nie ikrywam że poszukuję innej pracy

@nie polecam

Widocznie kiepsko się prezentujesz w swoim fachu.

Kamila
@king

Czyli bywałeś świadkiem takich sytuacji, że ktoś sobie nie radził i kierownictwo zamiast wesprzeć jeszcze dogryzało takiemu? Bo jak tak to słabo to wygląda

kabi
@Kamila

Akurat nie byłem świadkiem takiej sytuacji Ale zakład produkcyjny to nie przedszkole i każdy powinien się znaleźć na swoim miejscu. O (usunięte przez administratora) nie słyszałem.

Jakie są warunki zatrudnienia w POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA?

king

Jak w każdym zakładzie. Na pewno musisz być zdrowy i mieć pojęcie o pracy którą chcesz wykonywać.

Joanna
@king

przecież w każdej firmie wymagają czegoś innego ... nie wymagają tutaj czasem konkretnej liczby lat np. doświadczenia w tej branży ???

@Joanna

Nie tyle doświadczenia co umiejętności, kompetencji. Np spawacz przed przyjęciem dostaje próbki do pospawania. Co z tego że będzie spawał 20 lat w branży jak nie opanował techniki. Monter powinien umieć czytać rysunek techniczny.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Fabio

Może kiepska praca była to i zarobki takie bo firma jest spoko!!

Kiepska firma ,marne pieniądze ,(usunięte przez administratora)to same stanowisko a różnice w stawkach nawet 500zł a między zakładami Jedlicze,Przysieki aPłock to już jest przepaść .

admin

Czy Twoim zdaniem w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

zwolniony
@admin

to jest najgorsza firma z jaką miałem styczność Ludzi traktują jak śmieci o mobbingu nie wspomnę mistrzowie sz.....ki , m.......yk a pożal się boże prezes t.... to człowiek z którym pracownicy oddziału w jaśle nie chcieli mieć nic wspólnego ( wotum zaufania ) polimex dał mu ostatnią szansę .............. koledzy ma ktoś jaja w oddziale w Jedliczu ??

Grzegorz
@zwolniony

Zgadzam się w 100 % , kadra zarządzająca na marnym poziomie, mistrzowie w większości bez papierów.

@Grzegorz

a jakie ty masz papiery żeby komuś wystawiać złą opinię. Ja mam odmienne zdanie.

@zwolniony

to ty jeszcze nie widziałeś firmy z (usunięte przez administratora), gdzie po (usunięte przez administratora) byłbyś skopany, widocznie nie nadawałeś się do żadnej roboty że cię zwolnili. Jak ktoś jest pracowity to jest szanowany przez kierownictwo. Znam wielu ludzi którzy sobie chwalą pracę w Naftobudowie.

Damian
@nowy

Masz inne zdanie niż Twoi poprzednicy i jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz więc, jakie plusy widzisz w pracy w Polimex? Czy pracodawca oferuje kursy doszkalające, które ponoszą kwalifikacje zawodowe? A wynagrodzenie jest według Ciebie satysfakcjonujące? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

@Damian

Piszę o Naftobudowie, ale w Polimexie jest podobnie, jak się wykazujesz w pracy to możesz na koszt firmy podnosić kwalifikacje jako spawacz, jako kontroler procesów. Na pewno nie zatrudnią cię żeby od razu wysłać na szkolenie, zechcą sprawdzić twoje kompetencje. Płaca powyżej średniej krajowej ale po okresie próbnym ok roku.

Zostaw merytoryczną opinię o POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA - Jedlicze

POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA