POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA

Jedlicze

Opinie o POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA

Czy Twoim zdaniem w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

zwolniony
@admin 31.07.2015 09:57

to jest najgorsza firma z jaką miałem styczność Ludzi traktują jak śmieci o mobbingu nie wspomnę mistrzowie sz.....ki , m.......yk a pożal się boże prezes t.... to człowiek z którym pracownicy oddziału w jaśle nie chcieli mieć nic wspólnego ( wotum zaufania ) polimex dał mu ostatnią szansę .............. koledzy ma ktoś jaja w oddziale w Jedliczu ??

Grzegorz
@zwolniony 06.09.2016 14:53

Zgadzam się w 100 % , kadra zarządzająca na marnym poziomie, mistrzowie w większości bez papierów.

Zostaw opinię o POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA - Jedlicze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIMEX- MOSTOSTAL SA ZAKŁAD NAFTOBUDOWA